Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. október 25., szombat 22:08

El Unico írta:Úgy lehetett,hogy a csapat gerince fiatalabb,sikeréhesebb volt (Messi,Iniesta,Xavi,ott volt Puyol,Alves,és mindig volt valami csatárféleségük,pl Villa). Egy ilyen gerinc mellé ha beteszel pár szürkebárányt (Buszkecc,Pedra,Bojan),akkor ők is jobbak lesznek,van,aki kiszolgálja őket,nem tűnik fel az embernek,valójában mennyire középszerű játékosok.
Hasonloan gondolom, de azert megkerdezem en csak megye egyben fociztam nem ertek hozza :) de most tunik ki, h milyen vakon van, regen meg féltem toluk, es azert dejo, h ennyit valtozott a szitu :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 25., szombat 21:59

Úgy lehetett,hogy a csapat gerince fiatalabb,sikeréhesebb volt (Messi,Iniesta,Xavi,ott volt Puyol,Alves,és mindig volt valami csatárféleségük,pl Villa). Egy ilyen gerinc mellé ha beteszel pár szürkebárányt (Buszkecc,Pedra,Bojan),akkor ők is jobbak lesznek,van,aki kiszolgálja őket,nem tűnik fel az embernek,valójában mennyire középszerű játékosok.
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 25., szombat 21:59

nem akarok sem Veled, sem Ivánnal, vagy Ottóval veszekedni, de ez nem volt gólpassz, még csak helyzetben sem volt Neymar, azt ő saját magának csinálta meg, nem kötekedés tényleg, meg tőlem lehet oda számolni, csak nem volt az
Persze hogy nem......de az jobban hangzott.....

Köze nem volt semmilyen gólpasszhoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 25., szombat 21:56

Realista24 írta:Az egészben az a legszebb, hogy jövőre nem igazolhatnak.
Per pill, aztán ki tudja...

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. október 25., szombat 21:56

Egyet mondjatok meg nekem aki ert a focihoz: hogy lehetett az par eve, hogy Pedro felek aláztak minket, ez nem flame, nagyon komolyan erdekel, ok voltak jobbak, vagy mi voltunk baromi gyengék?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 25., szombat 21:54

Az egészben az a legszebb, hogy jövőre nem igazolhatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 25., szombat 21:49

realistahuni írta:Messi ma tényleg gyenge volt, bár szerintem nem annyira mint amennyire most meglovagolják. 1v1-ek, megindulások voltak, aztán utána a kulcspasszok pontatlanok voltak, illetve nagyon jól oldottuk meg a hatástalanítását.
Neymar...góljánál jól célzott, a védelmünk mondjuk alaposan bennevolt, szépen végignéztük, azon kívűl viszont semmi extra.
Suarez meg néha kapart elől, meg adott egy gólpasszt, viszont ott van minimum 5 kg felesleg, ennél sokkal robbanékonyabb volt még a vb-n is. Remélem nagyon nem is gyorsul be.
nem akarok sem Veled, sem Ivánnal, vagy Ottóval veszekedni, de ez nem volt gólpassz, még csak helyzetben sem volt Neymar, azt ő saját magának csinálta meg, nem kötekedés tényleg, meg tőlem lehet oda számolni, csak nem volt az :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 25., szombat 21:47

Messi ma tényleg gyenge volt, bár szerintem nem annyira mint amennyire most meglovagolják. 1v1-ek, megindulások voltak, aztán utána a kulcspasszok pontatlanok voltak, illetve nagyon jól oldottuk meg a hatástalanítását.
Neymar...góljánál jól célzott, a védelmünk mondjuk alaposan bennevolt, szépen végignéztük, azon kívűl viszont semmi extra.
Suarez meg néha kapart elől, meg adott egy gólpasszt, viszont ott van minimum 5 kg felesleg, ennél sokkal robbanékonyabb volt még a vb-n is. Remélem nagyon nem is gyorsul be.
Love football, hate antifa.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 25., szombat 21:17

LE sok hibát elkövetett: Suarezt bedobni egy ilyen derbire értelmetlen, bal bunkóba Mathieu volt a meccs legrosszabb játékosa, a cseréi se voltak semmik (bár gondolom sok opciója nem volt), motiválni sem sikerült. Az a kapott gól nélküli első 8 forduló elég becsapós volt. De nem olyan vészes a Barca helyzete, ha képesek fejlődni, bár az egyensúlyt nem lesz könnyű megtalálni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 25., szombat 21:11

Csabi írta:most amúgy akkor ki volt a középcsatár. mert szerintem nem suarez.
Én csak azt tudom, hogy Neymar balszélső volt, Suárez meg Messi több helyen feltűnt, de az uru volt szerintem többnyire a jobb oldalon
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 25., szombat 21:10

Banán írta:Barcáról egy észrevételt engedjetek meg.
Szerintem nem változott semmit a tiki-taka dolog, teljesen ugyanazt akarják tolni, de már nem megy olyan intenzitással mint addig. Nem látok változást a taktikában, csak azt, hogy a tiki-taka rosszabbul megy. Kérlek cáfoljatok, vagy erősítsetek meg, érdekelne nagyon!
Jól látod, belemaszatolgatott Tito és Tata is most LE is próbál... Ez ugyanaz ezt megeszik, José az ilyet csukott szemmel hozza le, mi is, a Bayern meg dinamikusabb sokkal... Amíg olyan dolgokat látnak bele odaát a csapatba ami nincs(egység,Messi forma,MSN félelmetes trió...ezt nem a mostani meccs alapján mondom, Suarez nagyon jó lesz, de ez a hármas így nem fog működni a nagycsapatok ellen) addig nem őket kell figyelni, csak magunkat és a Chelsea-t.

Mi meg megkaptuk azt amire hosszú évek óta vágyunk, egy brutál csapatot rengeteg variációs lehetőséggel,ha labdát akarunk járatni ott van ISco ha kontráznunk kell ott van Bale, erősek vagyunk fizikálisan és fejben is, játékban is jók vagyunk és kontrázni is tudunk... Semmi okunk a panaszra.

A 0 db kapott gól meg ennyit ért, megkapták a PSG-től és tőlünk is.Messi gond lesz, ezt hajtogatom már egy ideje és be fog jönni, Neymar-Suarez kettős egy stabilabbb kp-val ütne, így nem fog...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. október 25., szombat 21:06

nekem ami nagyon szembeötlő volt a barcaval kapcsolatban az az, hogy mennyire gyorsan megtörtek. volt egy nagyon erős 25-30 percük az első félidőben, de aztán mintha elveszett volna a lendület és partiban voltunk. a második félidőben meg felőröltük őket.
persze igaz, amit ottó barátunk mondott, messi gyakorlatilag lezárhatta volna a meccset, negyed óra alatt 2-0 és utána elpasszolgattak volna a félpályánál xaviék a lefújásig, de mégis csak ennyire futotta?
messitől nagyon kevés volt ma az egész, még az új hús suarez is többet tett a játékhoz szerintem. neymar pedig hatalmas játékos lehet, ha kilép messi árnyékából.

ha barca szurkoló lennék, akkor nagyon el lennék ma keseredve, mert pár erős pillanatot tekintve még azt se lehet mondani, hogy kontroll alatt volt a meccs, csak volt egy pár perces megingás. a labdabirtoklásuk is már kezd elveszni, voltak momentumok, amik a 2009-es barcara emlékeztettek nálunk.
mathieut meg a jó isten se tudja minek kellett kirakni a szélre, de még kinézetre is hülyén nézett ki, a 3 alacsony kis fürge szélsővédő mellett egy batár tulok már elnézést akit körbefut kétszer carvajal, mire megfordul.

luis enrique alól most könnyen kicsúszhat a talaj, még becsúszik 2-3 vereség az elkövetkező hetekben és nem csak messi fogja teljesen hülyének nézni, de a keret többi tagja is. veszélyes lesz, mert úgy tudom most a barcanak is bejön egy keményebb sorsolás...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 25., szombat 21:05

persze hogy azt erőltetik, mivel szinte csak a tiki takát tudja még mindig a keret 80%-ka.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 25., szombat 21:02

Barcáról egy észrevételt engedjetek meg.
Szerintem nem változott semmit a tiki-taka dolog, teljesen ugyanazt akarják tolni, de már nem megy olyan intenzitással mint addig. Nem látok változást a taktikában, csak azt, hogy a tiki-taka rosszabbul megy. Kérlek cáfoljatok, vagy erősítsetek meg, érdekelne nagyon!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 25., szombat 20:56

palesz77 írta:
Csabi írta:most amúgy akkor ki volt a középcsatár. mert szerintem nem suarez.
Folyamatosan váltogatták a helyüket ott hárman elől, Suárez is sokszor volt 9-es pozícióban.
a váltogatták helyett a keresték lehet találóbb lenne
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 25., szombat 20:54

Csabi írta:most amúgy akkor ki volt a középcsatár. mert szerintem nem suarez.
Folyamatosan váltogatták a helyüket ott hárman elől, Suárez is sokszor volt 9-es pozícióban.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 25., szombat 20:52

palesz77 írta:
Géci írta:Rakitic egy bolha bögyörőnyit sem volt jobb mint Xavi...
Mondjuk ha Alba a kezdő balbekk, és az Ini-Masch-Rakitic kp játszik lehet jobbak lettünk volna, de mielőtt még beszólna valaki, nem a kifogásokat keresem, megérdemeltétek a győzelmet.. Csak úgy mondom.
Ezt adom! Alba és Mathieu között hatalmas különbség van, nem is értem, mi játszódott le LE fejében a kezdő összerakásakor.. Nem egyszer akadt meg Mathieu-n a formás támadás. Nem balhátvéd, ez tisztán látszott.
Rakitic meg.. olyan furcsa.. én nem látom a helyét a csapatban, szerintem súlytalan, főleg a jelenlegi posztján. Én úgy látom, hogy sem Ő, sem Mathieu nem hozza az elvártat. (bár attól függ persze, hogy kinek mi volt az elvárt..) Ha jövőre tényleg nem igazolhattok, akkor az egy igen komoly probléma lesz. Egy nagy adag frissítés kellene, ami véleményem szerint idén nem történt meg, csak enyhe alibizés a piacon.

Amúgy Neymart adom, lassan lefő a kávé Messinek, mehet a Citybe.. :shifty:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 25., szombat 20:52

Igazából ezen a meccsen minden kijött ami miatt, mi szabott erősek leszünk és a Barca nem lesz komoly tényező európában, kontrákkal továbbra sem tudnak mit kezdeni és a pontrúgásoknál sem, Messiről ismét kiderűlt ,hogy csak belemagyarázzák ezt a világlegjobbja dumát, már 2 éve közel sem az a játékos, pontrugások levédekezésében is gyengék és nem működnek csapatként, egyéni villanásokból a bajnokságra esélyesek,ha mi elszórakozzuk ennyi... Le-re nagy a kabát, ezt még hivatalosan nem szabad kijelenteni de jól látható jelei vannak ennek. A mi csapatunk csak jobb és jobb lesz, egy ilyen liverpool gála után 0-1ről így legyalulni őket , mert lehetett volna közte több is óriási csapategységről és tudásról ad tanubizonyságot. Még nem vagyunk tökéletesek nem is leszünk de két ilyen nehéz meccset így meg nyerni 3 napon belül több mint bíztató... Ez a barca még mindig Pep Barcája, az is marad amíg nem jön egy igazi edző oda, addig mi meg a Chelsea meg még páran európában röhögve tréfáljuk meg őket.

Messi helyzete,persze ez ilyen egy meccesn vannak helyzetek,nekünk is volt pár amit nem lőttünk be...

A meccselésről, fáradtabban felvállaltuk az adok kapokot, kijött a tudásbeli különbség, de ha itt Mourinhozunk 1et elejétől fogva itt még csúnyább verés lehetett volna 0 kapott góllal...Barcások most nyugtathatják magukat,hogy tavaszra más lesz, de mi csak mégjobban összeérünk addigra náluk meg látható berögződéseken és hibákon képtelenek túl lépni amik már évek óta gondok ott, egyetlen esélyük játékosaik egyéni teljesítménye, ami CSAPTOK ellen kevés lesz.

Sima volt.Hala Madrid! :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 25., szombat 20:49

Szerintem épp 2 kurvát dug szarrá, amiért kiszopott az imádott csapata. :lol:
Aztán mivel? Nem csak ott kell lenni, hanem állni is kell a kihívásokat! True story.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 25., szombat 20:48

most amúgy akkor ki volt a középcsatár. mert szerintem nem suarez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég