Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Tjacks
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2014. június 14., szombat 19:01

De jó lenne ha nekünk is úgy "úszna" majd el egy szezon mint a bajoroknak :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 14., szombat 17:23

megint láthatnánák egy korszakos Barcát


A korszakos csapatok pont azért korszakosak mert 10-20 évente vannak... A Barca és a Bayern egy halott rendszert akar játszani, Bayernék jövőre kirúgják majd Guardiola-t de így nekik is úszik még 1 szezon... Barcáékra viszont sok év kínlódás vár mert sem a vezetőség sem az edző nem akarja feladni ezt a stílust. Messi távozása lenne az első nagy lépés, ami szerintem jövő nyáron fog bekövetkezni, onnantól fog a Barca átalakulni, Neymarra kell építeni a csapatot, az ő erényeire, de még az sem biztos ,hogy beválik... Kemény évek várnak katalánékra, "The night is dark and winter is coming" :mrgreen: :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 14., szombat 16:39

PEEtör írta:
megint láthatnánák egy korszakos Barcát
Na...egy meglepő taktikával (és azt tökéletesen végrhajtva) felbukkanó csapat, egy szenzációs formában levő támadóval, megtámogatva két szintén szenzációs formában levő kiszolgálóval söpörtek át Európán.

Ne higgyük már azt, hogy plusz 100-150, de akár még 300 millióval is ezt meg lehet ismételni, ennyi minden nem fog egy ideig összeállni, megint.
Na igen. Elovettek egy taktikat, amihez osszejott egy tokeletesen mukodo Messi - Xavi - Iniesta trio, a csapat tobbi reszet pedig kitoltottek jo jatekosokkal, akik pontosan tudtak hogy mi a feladtuk. Amig ez a harmas a maxon porgott, nagyon nem is volt mit tenni ellunk. Persze sikerult kifejleszteni egy taktikat, de a legtobb esetben azert valamelyikuk meg - meg villant. Eloszor Xavi teljesitmenye esett vissza, Mourinhoval el is kaptuk oket parszor, majd Messi is elegge kiegni latszik, mostmar mas csapatok is meg tudjak oket verni.

Guardiola pedig a Bayernnel bizonyitotta, hogy hiaba van meg a taktika, ha nincsenek meg hozza azok a jatekosok, akik a kulonbseget jelenthetik. (persze egy kis valtoztatassal meg mindig nagyon veszelyesek lehetnek)

Mint ahogy a Barcabol is lehet meg egy eros (de nem klasszikus) csapat tobb jo igazolassal es valamilyen szinten taktika valtassal. Persze nem kell szembe menniuk sajat magukkal, de egy direktebb focit fel kene vallalniuk. Lathatjuk hogy a valogatottban Neymar es Alexis is jobban jatszik. Ja meg tobb jatekost is el kene kuldeniuk, de azert ezt remelem hogy nem merik meghuzni.

Mindenesetre a kovetkezo par evben jo lenne, ha ki tudnank hasznalni a barca gyengeseget, megha a BL nem is lehet elvaras, de jo lenne a bajnoksagban dominalni par even keresztul.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. június 14., szombat 14:11

megint láthatnánák egy korszakos Barcát
Na...egy meglepő taktikával (és azt tökéletesen végrhajtva) felbukkanó csapat, egy szenzációs formában levő támadóval, megtámogatva két szintén szenzációs formában levő kiszolgálóval söpörtek át Európán.

Ne higgyük már azt, hogy plusz 100-150, de akár még 300 millióval is ezt meg lehet ismételni, ennyi minden nem fog egy ideig összeállni, megint.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 13:53

Angolok szerint Zubi most Lovrenre mozdult rá.
Illetve azt máshol már írta valaki, hogy Songot is rá akarják sózni Mourinhóra 12,5 millióért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 13., péntek 21:05

'shutterisland írta:rakitic persze, hogy nincs egy szinten fabregassal.

viszont utóbbi különféle okokból kifolyólag itt nem tudta a tudása legjavát hozni, ezért gondolják úgy sokan, hogy ha tudná hozni a sevillás szintet rakitic, akkor nem lenne visszaesés.

máskülönben a valdes-puyol duó távozásával és a mats-rafinha-deu trio ide/visszahozatalával megtörtént az első nagy lépés a generációváltás felé, sőt, alves távozása is terítéken állt, ami szintén ennek jegyében következett volna be.
tehát mondhatni, hogy elindult a várva várt folyamat.
erre már most elrontják azzal, hogy a jövő barcájának egyik alappilérét eladják.

Nem lesz már soha olyan az a csapat..tehetnek bármit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. június 13., péntek 20:27

ikarus93 írta:Szerintem ha Messit eladná a Barca, ilyen 100-150 millió euróért, akkor abból a pénzből ha okosan erősítenének, megint láthatnánák egy korszakos Barcát. Ja meg ehhez még az is kellene, hogy Xavi,Pedro,Dani alves-t eltávolítani a Barcából és helyükre hozni abból a pénzből új fiatal szuper tehetséges/sikeréhes játékosokat.
Ennyi lenne az egész, de mivel Messi ott az Isten ez nem fog bekövetkezni. :mrgreen:
Ebben szerintem mindenki egyet ért veled... csak hogy nagyon úgy nézz ki hogy Messit nem igazán szeretnék eladni és még csak hallani sem akarnak róla... Pedig ha egy kicsit belegondolnának akkor :
- Messiért valami elmebeteg sejk kifizetne nekik 150 misit... eladhatnák Dani Alvest is szerintem 15-ért és Pedro is 20-ért akkor ebből a három emberből a bevétel : 185 misi... ehhez még hozzájönne Fabre ára ami 33 misi volt az 218 misi ebből bőségesen kijönne --->
- Micah Richards /M.City-nél jobbhátvéd/ 18.5 misi a transfermarkets szerint de legyen most 25
- Marquinhos /PSG belső véfő/ 30 misi a transfermarkets szerint de legyen most 40
- Kross /nem kell bemutatnom szerintem senkinek/ legyen mondjuk 30
- Vidal /sztem őt sem kell/ legyen mondjuk 50

Ez így összesen 145 misi /már persze ha jól számoltam/ még így is maradna 73 misi amiből akár Aguerot is megvehetnék.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 13., péntek 18:41

'shutterisland írta: ezért gondolják úgy sokan, hogy ha tudná hozni a sevillás szintet rakitic, akkor nem lenne visszaesés.
Csak ám a Sevillába idén ő volt a motor. Előtte szerintem senki sem kapta fel a fejét, hogy ott amúgy játszik egy Rakitic. Tegnap Modric köröket vert rá tudásban meg szervezésben, és szerintem kevés ő egy barcához, de lehet majd koppanak. Nagyon jó játékos, de szerintem oda kevés lesz.
'shutterisland írta:máskülönben a valdes-puyol duó távozásával és a mats-rafinha-deu trio ide/visszahozatalával megtörtént az első nagy lépés a generációváltás felé,
mats hasonló kapus mint Valdes. Ebből a Rafinha gyerekbe sokat látok, de olyan szeleburdi mint nálunk Isco. Rengeteg labdát szór majd el a kp-n a fölösleges cselekkel, és Deu se külömb szerintem. Viszont, ha törve lesznek, lehet nem lesznek olyan meghatározók. Nekem most ez kicsit erőltetetnek tűnik kicsit, hogy megmutassák főnőkék, hogy igenis van utánpótlás. Nálatok aki jó lesz szerintem az ez a Hailovic gyerek lesz majd + van az utánpótlásban 1-2 támadó, de azokból nálatok semmi sem lesz ameddig ott van Messi. Majd mennek kölcsönbe, aztán amilyen okos ott a vezetőség, fogja és eladja bagóért...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 13., péntek 16:25

ziro4vr írta:Oké, visszajönnek, de kérdés, mennyire fogják megkapni az esélyt. Amíg kulcsmeccseken a 34 éves Xavi fog mindig játszani, meg a középszer Pedro, a két tehetség meg padozik, addig majd mindegy. Lehetne egy építő jellegű munkát végezni, az edző szerintem alkalmas is lehetne rá, de a barca azonnal akar visszajutni a csúcsra, ami egyfelől természetes, más felől viszont nem rendelkezik olyan szintű építőelemekkel szerintem, amikkel feljutott oda pár éve.
Enrique idén ugyebár együtt dolgozott Rafinhával a Celtában, ismeri, kedveli a játékát, szóval a kis Alcántara játékpercei felől szerintem nem kell aggódnunk (bár Roberto esetleges maradása nem jó hír ebből a szempontból). Deulofeu meg nyilván nem lesz rögtön kezdő Messi és Neymar mellett, de nagyot csatázhat majd Pedróval és Sánchezzel (ha utóbbit nem adjuk el).

Rakiticcsel meg kezdek megbékélni a tegnapi meccs után, az már most látszik, hogy gyorsabb Fabregasnál, és védekezésben is többet tud nyújtani, mint Cesc, bár ezt eddig is lehetett tudni. Mondjuk azt kétlem, hogy képes lesz olyan passzokra, mint amilyenek a lejjebb linkelt videóban láthatóak, de azért bízom benne, hogy meglepetést fog okozni ebből a szempontból is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 13., péntek 15:30

Engem mondjuk hidegen hagy, de lehet Rakiticcel előrébb lesznek, mint Fabregassal. Sokkal alkalmasabbnak tartom a horvátot Xavi helyének átvételére, mint Fabregast. Cesc nem igazán illett a 433-ba vagy csak nem találták meg a tökéletes pozícióját. Rakitic meg tegnap is bebizonyította, hogy jó játékos és könnyen beilleszthető lesz a Barcába, de szinte bármelyik nagy csapatba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. június 13., péntek 15:28

Szerintem ha Messit eladná a Barca, ilyen 100-150 millió euróért, akkor abból a pénzből ha okosan erősítenének, megint láthatnánák egy korszakos Barcát. Ja meg ehhez még az is kellene, hogy Xavi,Pedro,Dani alves-t eltávolítani a Barcából és helyükre hozni abból a pénzből új fiatal szuper tehetséges/sikeréhes játékosokat.
Ennyi lenne az egész, de mivel Messi ott az Isten ez nem fog bekövetkezni. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 13., péntek 15:14

'shutterisland írta:
máskülönben a valdes-puyol duó távozásával és a mats-rafinha-deu trio ide/visszahozatalával megtörtént az első nagy lépés a generációváltás felé, sőt, alves távozása is terítéken állt, ami szintén ennek jegyében következett volna be.
tehát mondhatni, hogy elindult a várva várt folyamat.
erre már most elrontják azzal, hogy a jövő barcájának egyik alappilérét eladják.
Oké, visszajönnek, de kérdés, mennyire fogják megkapni az esélyt. Amíg kulcsmeccseken a 34 éves Xavi fog mindig játszani, meg a középszer Pedro, a két tehetség meg padozik, addig majd mindegy. Lehetne egy építő jellegű munkát végezni, az edző szerintem alkalmas is lehetne rá, de a barca azonnal akar visszajutni a csúcsra, ami egyfelől természetes, más felől viszont nem rendelkezik olyan szintű építőelemekkel szerintem, amikkel feljutott oda pár éve.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. június 13., péntek 15:06

rakitic persze, hogy nincs egy szinten fabregassal.

viszont utóbbi különféle okokból kifolyólag itt nem tudta a tudása legjavát hozni, ezért gondolják úgy sokan, hogy ha tudná hozni a sevillás szintet rakitic, akkor nem lenne visszaesés.

máskülönben a valdes-puyol duó távozásával és a mats-rafinha-deu trio ide/visszahozatalával megtörtént az első nagy lépés a generációváltás felé, sőt, alves távozása is terítéken állt, ami szintén ennek jegyében következett volna be.
tehát mondhatni, hogy elindult a várva várt folyamat.
erre már most elrontják azzal, hogy a jövő barcájának egyik alappilérét eladják.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 13., péntek 14:55

ziro4vr írta:Szerintem továbbra sem az a hangsúlyos, hogy milyen képességű játékost veszítettek el, hanem hogy kit és hogyan.
Megnéztem ezt a videót, és eszembe jutott, hogy vannak akik szerint simán tudja ezt Rakitic is. Tudja, de ilyen szinten nem... :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 13., péntek 14:49

Szerintem továbbra sem az a hangsúlyos, hogy milyen képességű játékost veszítettek el, hanem hogy kit és hogyan.
Nem illik.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. június 13., péntek 14:40

Wenger és a Barcelona vezetősége is egy idióta! :agree: 36 millióért eladni Fabregast és ráadásul milyen embert akarnak már oda vinni helyette. Pont akkora baromság volt, mint Thiago elengedése. A Chelsea hihetetlen jól járt Fabregas leigazolásával. Wengerről meg eddig is tudtuk, hogy barom, de hogy ekkora... Nem aktiválja az egyik középpályásra az opciós jogát és átengedi a legnagyobb riválisának, mert bízik Ramseyben, Özilben és Wilsherében. Egyik se lesz akkora játékos, mint Cesc. Komolyan ha egy ilyen ember ülne a Real kispadján, mint Wenger. Mint realos örülök, hogy Cescet eladtátok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 13., péntek 7:57

czier írta:més que un club :agree:
Szimpatikus megnyilvanulas :lol:
Az igen :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: czier » 2014. június 13., péntek 7:53

més que un club :agree:
Szimpatikus megnyilvanulas :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 13., péntek 0:09

Nem azt mondtam, hogy nälunk gyenge volt, de szerintem gyengébb. A barcás korszakába még baromi gyors volt. Nálunk lassab volt, de rutinosabb.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 12., csütörtök 22:06

Géci írta:Ott csapatta csak igazán...

Nálunk is nagyon jó volt.....sőt....
csabi* írta:
Realista24 írta: Ronaldo azért csapatta a Barcában is, nem gyengén :)
de ha jól tudom lenyilatkozta, hogy inkább mifelénk húz a szíve ergo inkább realos :)
Igen....mint minden normális ember,ő is madridista és nem barcás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 253 regisztrált és 0 vendég