Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 25., vasárnap 18:35

Aztan miert? Az egyenes kieseses szakaszban megvertuk a tavalyi 2 dontost, illetve a dontoben az idei spanyol bajnokot. Hat mit kell meg csinalni hogy eredmenynek nevezhessuk? :)
Minden meccset 3 gólal nyerni a sorozatban a castillaval,és a döntőre kapus nélkül felállni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 25., vasárnap 18:09

Ramioli írta:Nagyobb eredménynek tartják a tavalyi Bayern Bl győzelmet meg az ők Bl győzelmét :D :D :D
Aztan miert? Az egyenes kieseses szakaszban megvertuk a tavalyi 2 dontost, illetve a dontoben az idei spanyol bajnokot. Hat mit kell meg csinalni hogy eredmenynek nevezhessuk? :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 25., vasárnap 18:07

Ramioli írta:Nagyobb eredménynek tartják a tavalyi Bayern Bl győzelmet meg az ők Bl győzelmét :D :D :D Ffuuuuuuu ez már tényleg vicc és szánalmas :D :D hu de kivannak :D :D de az a legszebb hogy nyalják a Bayern se..ggét a katalánok :D :D akiktől kaptak egy 7est.. mi meg csak 5öt vertünk válaszként :D :D
Még a Bayern szukolóknak is okádniuk kell a Guardiola foci-tól...Ennyi maradt szerencsétleneknek,Youtube videók az undorító focijukról, most meg szurkolnak Messinek a vb-n,hogy ha majd nyer tényleg egy lépést se tegyen majd a pályán annyira jól lesz lakva...nagyon buták

Persze respect annak a 3 db Barcás-nak aki konyít valamit a labdarúgáshoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 25., vasárnap 17:59

Nagyobb eredménynek tartják a tavalyi Bayern Bl győzelmet meg az ők Bl győzelmét :D :D :D Ffuuuuuuu ez már tényleg vicc és szánalmas :D :D hu de kivannak :D :D de az a legszebb hogy nyalják a Bayern se..ggét a katalánok :D :D akiktől kaptak egy 7est.. mi meg csak 5öt vertünk válaszként :D :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 25., vasárnap 17:57

Sierra írta:És ilyenkor bosszantó, hogy mégis ezek a nyomorultak nyerték a bajnokságot.
Kibrusztoltak, legyenek vele boldogak. Neha nekik is leeshet 1-2 trofea. :) Megnyertek az europa ligat, iden a spanyol bajnoksagot, de most aztan vagy 10 evig legyen eleg. :Đ
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 17:02

azt respektálják, hogy nem Real Madridnak hívják őket
Nem illik.

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyas » 2014. május 25., vasárnap 16:59

Először is szeretnék gratulálni az egész csapatnak bevallom én 90+ba kimentem cigizni nem bíztam már az egyenlítésben szerencsére a srácok hittek benne és én majdnem szétvertem a pub előtti kiülő részt örömömben!FELEJTHETETLEN ESTÉT SZEREZTETEK MINDÖRÖKRE!!!

Másodszor azt szeretném kérdezni hogy azok az "atletikosok" (értsd a döntőben az AtMa-ért szorítottak) akik igazából barca drukkerek mit respektáltak ebben az AtMa-ban ? Mikor ugyanezzel a focival az Inter BL-t nyert (Mou-val) mindenféle antifocinak elmondták meg hogy a futball szégyene hogy odakerültek Európa trónjára! és ezzel nem Mout akarom védeni mert őszintén szólva hideg kiráz ha visszagondolok az utolsó évére de nem értem hogy hirtelen mi ez a 180 fokos fordulat?

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. május 25., vasárnap 15:26

HozzászólásSzerző: Komiszka » 2014.05.25. 13:49:13

Hagyjátok már ezt az 5 perces hosszabbítást. Itt néhány embernek el kellene döntenie, hogy ő Barca drukker, vagy anti-Real drukker. A kettő nem ugyanaz.
Megérdemelt volt a Real győzelme, végig támadták a meccset, ha valamit mákosnak lehet nevezni, az az AtMa gólja. Nekem az egésszel kapcsolatban olyan érzésem volt, mint mikor mi Iniesta utolsó percben lőtt góljával ejtettük ki a hasonlóan favágó stílusú antifocit játszó Chelsea-t.
Végre egy normális barcás az eb-n... :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 25., vasárnap 13:43

sonic írta:En nem fogom palastolni, gyulolom az Atma-t es hatalmas elegtetel volt latni a csalodott arcokat es az orjongo Simeonet, es a tudat hogy tortenelmuk legnagyobb bravurjatol fosztottuk meg oket illetve hogy 20-30 evig megint nem lesz beloluk semmise, az maga a MAMOR!
Én is pontosan ugyanezt éreztem. Azt inkább nem írom le, hogy a 93. percig mit éreztem. Egyszerűen nem tudtam volna elviselni, ha ezek megnyerik előlünk. De jött RAMOS, a kibaszott szuperhős, onnan meg már csak történelem.

Most pedig az ATMA is felkerült a Barca szintjére, egyformán gyűlölöm őket. :D
És ilyenkor bosszantó, hogy mégis ezek a nyomorultak nyerték a bajnokságot. :(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 25., vasárnap 13:22

Tottenham Hotspur are set to net £20M following Real Madrid winning the Champions League. (Luka Modric, Gareth Bale transfers)
Ebben csak az a szomorú, hogy a Spurs megint csak elszórja a drága dellát, amiért a Real megszenvedett. :x
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 25., vasárnap 13:14

GT37 írta:Tottenham Hotspur are set to net £20M following Real Madrid winning the Champions League. (Luka Modric, Gareth Bale transfers)
ez túl sok.
ekkora összeget kizártnak tartok hogy beajánlottunk volna.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: matador » 2014. május 25., vasárnap 12:44

akkor ebben az összevetésben gondolom a Bernabeu kupa nem is számít

shiit :-(
:D :D :D

Jön az aktuális Grand Slam, gyere harcolni a tenisz-topikba. :mrgreen:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 25., vasárnap 12:37

télleg egyre több okod van h Real szurkoló legyél :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 25., vasárnap 12:33

GT37 írta: Érdekesség, bár nem tudom, mennyi igazság van benne:
Tottenham Hotspur are set to net £20M following Real Madrid winning the Champions League. (Luka Modric, Gareth Bale transfers)
Simán lehet benne valami. Azt hiszem DM-nél is voltak ilyen opciós költségek, ha ennyire meg annyira sikeres lesz.. Na látod, a Real tartja el a Spurst :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 25., vasárnap 12:28

Kicsit lenyugodva a tegnapi sokk után (Ramos gólja az volt, főleg azért, mert már csak két percet kellett volna kihúzniuk Mirandáéknak...) gratulálok én is, összességében azt kell mondani, hogy megérdemelt volt a győzelem. Nagyjából azt kaptam a meccstől, amit vártam, Real-dominancia, a szokásos feltörhetetlen Atlético-védelem, kontrázgatások, néhány helyzet pontrúgásokból. Az első félidőben a matracosok ismét nagyon hatékonyan védekeztek, viszont támadásban kevesek voltak, szépen kihozták a labdát szorult helyzetből is, de a Real térfelén kicsit több kreativitásra volt szükség. A gólt pedig megköszönhetik Casillasnak. (Hihetetlen, hogy megint Godín...) De ekkor nem igazán éreztem átütőerőt a Realban, és ez így is maradt egészen Marcelo becserélésééig, aki most tudta azt hozni, ami miatt sokan a legjobb balhátvédnek tartották/tartják. Ráadásul az Atleti kezdett elfáradni, a rendes játékidő vége felé közeledve néhányan kis túlzással már járni alig tudtak, éppen ezért kezdtem el azon gondolkodni, hogy nagyon nem kéne bekapniuk egy gólt a végén, mert akkor garantáltan nem húznák ki a tizenegyespárbajig egy (vagy több) újabb kapott gól nélkül... De jött Ramos, utána meg már nem volt kérdéses a dolog.

Ami meglepett, hogy nem annyira érződött a Real játékosain, hogy hatalmas nyomás lenne rajtuk a Tizedik miatt. Pedig annyira nyomták ezt mindenhonnan az utóbbi években, a klubon belülről és kívülről is, hogy azt gondoltam, simán benne lehet a pakliban, hogy nem bírják el ezt a nyomást, és összeomlanak. De az akarat felülírta ezt is, én legalábbis így láttam, úgyhogy ennek fényében is megérdemelt a siker.
(Természetesen az Atléticónak is maximális respekt, mert ők is hajtottak végig, és ez az egész idényükre jellemző volt. Elszorult a szívem két ennyire küzdő csapatot látván. Ki tudja, mi lett volna, ha mi akár csak fele ennyire motiváltan játszunk a szezon érdemi részében... Oké, ez egy BL-döntő volt, és itt nyilván nincs olyan, hogy valaki nem teszi oda magát százszázalékosan, de akkor is.)

DM meg nagyon brutál. Bele sem merek gondolni, mi lenne, ha picit több agya lenne.

Érdekesség, bár nem tudom, mennyi igazság van benne:
Tottenham Hotspur are set to net £20M following Real Madrid winning the Champions League. (Luka Modric, Gareth Bale transfers)
ziro4vr írta:GT nekem is gratulalt, bar aztan arra biztatott hogy bannoltassam ki magam :lol:
:lol: Pedig egy próbát tényleg megért volna a dolog. :lol:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 25., vasárnap 11:42

Remy írta:Real Madrid: BL + spanyol kupa
Barcelona: Spanyol szuperkupa, katalán kupa

2-2. Én nem látok különbséget, semmivel nem vagyunk jobbak. :-(
akkor ebben az összevetésben gondolom a Bernabeu kupa nem is számít

shiit :-(
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 25., vasárnap 11:40

Mike írta:meg röhögnek hogy 12 év alatt végre leesett egy BL cím, nagy dolog...
Csehóban is kaptam ilyen beszólásokat, de arra csak annyit mindtam, hogy előtte 12 évig meg azt sem tudta európa, hogy mi az a barca... Persze erre már nem sok reakció volt. :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 25., vasárnap 11:37

Real Madrid: BL + spanyol kupa
Barcelona: Spanyol szuperkupa, katalán kupa

2-2. Én nem látok különbséget, semmivel nem vagyunk jobbak. :-(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 25., vasárnap 11:13

meg röhögnek hogy 12 év alatt végre leesett egy BL cím, nagy dolog...

nekik meg majdnem 40 év kellett az elsőhöz :lol:

persze akik majd ezt olvassák azok jönnek hogy mit jövök a múlttal, és ők mit jönnek vele? szánalmas
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. május 25., vasárnap 11:10

Nika91127 írta:Odaát..."ha összekapjàk magukat,megmutatták,h elvernek minket"...két büntetőgóllal? :)
"Addig hosszabbítanak amíg nem rúgnak gólt,kamutizik,stb." <- ezt komolyan gondolják?
Ennyire b*ssza a csőrüket,h nem nyertek semmit,csak a legfontosabb trófeát a katalánkupát?...szánalmas bagázs...
Minden bántás nélkül,de ha arra lennék kíváncsi amit ott írnak,akkor nem ezt a fórumot olvasnám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég