Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 25., vasárnap 4:49

En nem fogom palastolni, gyulolom az Atma-t es hatalmas elegtetel volt latni a csalodott arcokat es az orjongo Simeonet
Jól is van az. :agree:
Gyűlölni kell őket...a bárszát és ezeket is. Fel kell venni a kesztyűt, itt már nincs helye finomkodásnak.
Love football, hate antifa.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 25., vasárnap 4:22

Jah, most az a nagy sláger katalánéknál , hogy azért nyertünk mert 5 percet hosszabbított a bíró:-))) :D :D holott a 93 percen fejelte Ramos a gólt :D szerintük le kellett volna fújni 90 percen a meccset,.. le szokták a Bl döntőkben:-) :D :D nem igen láttam olyan Bl döntőt amin min 4 perc hosszabbítás ne lett volna! még ha nem indokolt akkor is egy Bl döntőben ráraknak jócskán ... elhiszem hogy fáj nekik , hogy széthullóban van a csapatuk és 0 trófea... sosem érjük meg wazzeg hogy elismerjenek minket!Nem baj vergődjenek csak akkor valamit jól csinálunk :D :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 25., vasárnap 2:46

Hagyjuk mar a karogo jancsikat... Ha valaki jon a szar kifogasaival, akkor egyszeruen el kell intezni: "Jozsef, erre az egeszre csak egyetlen szammal valaszolnek: 10." Aztan ketszer korbe kell rohogni telivigyorral, le kell dobni a rengetegedik feles palinkat, es sereny "Campeones"-ezes kozepette elsetalni a masik iranyba. Nehogymar az ilyen fogalmatlan gyokerpalantak elrontsak az oromotoket. Most kerekitettunk tizre, ki a f.szom az aki megprobalja nekem megmagyarazni a bizonyitvanyt?? Hat kikacagom....
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 25., vasárnap 2:32

Csabi írta:hány barcás jött gratulálni? 1? ennyit erről.
Nekem mondjuk GT gratulalt, par napja emlitettem is neki hogy mekkora lenne mar ha a kedvence nyerne meg nekunk a BL-t... hat ugy nez bejott :D Enyhen szolva sokkos allapotban lehetett :lol: De nem kell felni, holnap tuti jon a 20 oldalas hsz-evel, amit megint dolog lesz vegigolvasni :mrgreen:

Mondjuk a barcasoknak feltennek egy kerdest: ugyan ez lenne a velemenyetek a meccsrol es a gyoztesrol ha ugyan ezt csinaltak volna csak a nevuk nem Real Madrid, hanem mondjuk Manchester United vagy Liverpool lett volna?

Haverom (teljesen semleges) annyit mondott a meccs utan, hogy gyengen jatszottunk, de legalabb latta rajtunk a masodik felidoben is hogy szeretnenk JATSZANI.

A szogletet megelozoen is pont arra gondoltam, hogy ha szamit meg valamit a FOCI es nem a total bekkelese a jovo, akkor itt egyszeruen nem nyerhet az Atletico. A vegeredmenyt ismerjuk. :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. május 25., vasárnap 2:29

legalább tudjuk, hogy a bajnokság a legfontosabb kupa és abban a barca előttünk végzett :roll: :ike:
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 25., vasárnap 2:28

Komolyan érdemes elolvasni az eb fórum BL topikját... idézek pár gyöngyszemet: "A Real vakon volt az egész meccsen." "5 perc hosszabbítás sok volt"( az mondjuk nem lényeges, hogy a hosszabbítás 3. percében fejelte a gólt Ramos) "Az egész BL vicc, a Realnak a kisujját sem kellett megmozdítania..." (Tényleg csak a címvédőt kellett kiverni, plusz azt a csapatot a döntőben, aki nem csak minket, de őket is legyőzte a bajnokságban...) Hihetetlen mennyire nem tudnak veszíteni. Mondjuk meg is értem, legalább a fele a csoda Barcán nőtt fel...

Persze tisztelet a kivételnek, mert van aki észrevette, hogy jobbak voltunk az Atleticonál. Ja és írták, hogy az Atleti pont most fogyott el, bezzeg ellenük egy hete még bírták. :lol: Az véletlenül sem lehet, hogy a Barca gyengébb volt.

Na mind1, tényleg nem csak a tüzet akarom szítani, csak elég irritáló, amikor egy barcás itt jópofizik, ott meg elvakultan köpködi csak a Realt. #respectcsababarca :shutup:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4766
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. május 25., vasárnap 2:27

Nika91127 írta:Én nem értem azt,hogy a sok hungarokatalán tényleg ennyire agymosott? Mert hogy összevásárolt csapat,mákunk volt,milyen ciki,hogy a spanyol bajnokság 3.helyzettje nyerte a BL-t,stb. Kérdem én h mennyi ponttal is maradtunk le a nagy Barcelonától? Az 1milliárdos klub kontra 74milliós meg...parasztvakítás és eszi a sok birka. Veszíteni tudni kell,és úgy tűnik ez a túloldal részéről nehezen megy. Érdekes módon az Atletico játékosok intelligensen tudtak nyilatkozni...
Mondják hogy összevásárolt csapat egy olyan nyár előtt amikor ki akarják cserélni a keret felét. :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. május 25., vasárnap 2:24

Én nem értem azt,hogy a sok hungarokatalán tényleg ennyire agymosott? Mert hogy összevásárolt csapat,mákunk volt,milyen ciki,hogy a spanyol bajnokság 3.helyzettje nyerte a BL-t,stb. Kérdem én h mennyi ponttal is maradtunk le a nagy Barcelonától? Az 1milliárdos klub kontra 74milliós meg...parasztvakítás és eszi a sok birka. Veszíteni tudni kell,és úgy tűnik ez a túloldal részéről nehezen megy. Érdekes módon az Atletico játékosok intelligensen tudtak nyilatkozni...

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 25., vasárnap 2:22

Galacticos írta:bazdmeg a bayernt kivágjuk egy ötössel, megdöntjük a gólrekordokat, megnyerjük a bundesligát, rúgunk egy négyest a döntőben és még nekünk kell magyarázkodni?
ja, elképesztő az az utálat amit tanusitanak a semleges szurkolok is. 12 év után viszont adtunk egy jókora pofont európának. Csak ez számit.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 25., vasárnap 2:16

még akkor is, ha nem 5öt, hanem 3at hosszabbít. a gólt a 93. percben rúgtuk. pont. 4-1. decima. shutthefuckuphaters.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 25., vasárnap 2:16

Galacticos írta:
bazdmeg a bayernt kivágjuk egy ötössel, megdöntjük a gólrekordokat, megnyerjük a bundesligát, rúgunk egy négyest a döntőben és még nekünk kell magyarázkodni? :lol:
Ez legyen a legnagyobb bajunk. B-) Sose fognak minket elismerni, legalábbis a nagy többség. Ennél jobban nem lehetett átgázolni Európán.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 25., vasárnap 2:15

Csabi írta:hány barcás jött gratulálni? 1? ennyit erről.

a döntőt nem otthon néztem, hanem egy pubban. de ennyi atléticó madridosnak álcázott barcelona drukkert még életemben nem láttam, pedig nem mondhatnám, hogy sokan lettünk volna.
Ez nem egyedi eset. En Tottenhamben neztem a dontot, de majdnem leesett az allam az elso golnal hogy mennyi ember erkezett ide Madrid Atletis terfelerol (ertelemszeruen egy sem). A Real utalat kombinalva a kiscsapat iranti szimpatiaval tengernyi botcsinalta Atleti drukkert szul. Termeszetesen egyikuk sem latta oket haromnal tobb meccsen, erre felteszem a fel vesemet, de amikor Ramos goljanal kiorditottam a tudomet, akkor legalabb csondben voltak. :D

Aztan a vegen valaki odajott hozzam hogy szerencsenk volt. Mondtam neki, hogy ez nem szerencse hanem gyoztes mentalitas amit az Atleti kb 50 eve probal elsajatitani, erre hatat forditott es elsetalt... :)


En nem fogom palastolni, gyulolom az Atma-t es hatalmas elegtetel volt latni a csalodott arcokat es az orjongo Simeonet, es a tudat hogy tortenelmuk legnagyobb bravurjatol fosztottuk meg oket illetve hogy 20-30 evig megint nem lesz beloluk semmise, az maga a MAMOR! Mesebe illo este volt, ennel jobb forgatokonyvet es ennel izletesebb ellenfelet nem is kivangatott volna a madridizmus a decima alkalmara. :salute:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 25., vasárnap 2:12

ferni írta:és ugye még a cserék is... bőven vállalható volt ez az 5 perc ,sőt...
ezt mondom én is.
80:50től 82:42-ig állt a játék.
ez két perc csak ott, simán adható volt az az öt perc.

ez a szánalmas kifogás meg akkor lenne elfogadható ha 95:10nél lövünk gólt, vagy ha 95. percben de ez.. ha hármat hosszabbít is gól, utána meg a rendes játékidőben már semmi érdemleges nem történt. meg hát marcelot is szépen fejbe rúgta juanfran gólhelyzetbe ha már bírózás..

bazdmeg a bayernt kivágjuk egy ötössel, megdöntjük a gólrekordokat, megnyerjük a bundesligát, rúgunk egy négyest a döntőben és még nekünk kell magyarázkodni? :lol:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 25., vasárnap 2:09

MyStiQ írta:
A legviccesebb, hogy a ráadást kérdőjelezik meg.
Ez meg a legnagyobb baromság. 3 percet a legalja meccsekre is ráraknak, nemhogy egy BL döntőre.
a Gabi- Filipe Luis-os esetnél majdnem 2 percet állt a játék...

aztán 88:30tól 90:10ig 10 másodpercet volt játékban a labda, 2 szabadot végeztek el ezalatt az Atleticosok...
és csak a 80. perctől néztem vissza a meccs ezen szakaszát, előtte is voltak bőven már időhúzások, ahogy azt kell is csinálni, semmi baj nincs vele ,csak akkor ne csodálkozzanak az 5 perc hosszabbításon :)
(aki akarja az itt vissza tudja nézni az egészet, csak ajánlani tudom az oldalt, azonnal felkerülnek rá a meccsek, jó minőségben, általában több nyelven)
és ugye még a cserék is... bőven vállalható volt ez az 5 perc, sőt...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. május 25., vasárnap 2:08

Nem magyarázkodás, de ez minden győztesnél így van. Az ellendrukkerek bíróznak, csalóznak, belelátnak mindenbe mindent.
Én Barca győzelmekkor és most is ugyanazt mondom. 4 gólt rúgtatok ti, egyet az Atlético. Nincs miről beszélni, hogy ha a végén így meg úgy. Ilyen a foci. Az nyer, aki a 3-as sípszó után jobban áll.
Én az Atlético-nak szurkoltam, de kb a második félidő 2/3-ától azt mondtam, ezt a Real érdemelné meg. Más kérdés ki mit szeretett volna. Nem játszott rosszul az Atlético, de elkészült az erejével 60 perc után és ez is a foci része. Nem csak technikában, taktikában, de erőnlétben is a másik főlé kell nőni.

...az megint más téma, hogy én arra számítottam, hogy Di Maria elfárad 50 perc alatt, ehhez képest a meccs egyik legjobbja volt... (a másik Varane, elképesztő a pali, pedig egész évben sérült volt)

Viszont egy jó döntő volt és győzött a jobbik. Van pozitívuma számomra...most már nem kell mindenhonnan hallani, olvasni, hogy hajrá a tizedikért. Letudva. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 25., vasárnap 2:06

A legszebb az egészben, hogy valószínűleg most még több Real ellenesen lett :lol: Nem baj, mert ez azt jelenti, hogy valamit nagyon jól csinálunk. :lilasalas:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 25., vasárnap 2:03

Csabi írta:hány barcás jött gratulálni? 1? ennyit erről.

a döntőt nem otthon néztem, hanem egy pubban. de ennyi atléticó madridosnak álcázott barcelona drukkert még életemben nem láttam, pedig nem mondhatnám, hogy sokan lettünk volna.
Csehóban voltam kb 10-15 emberrel, és ebből 4 -en voltunk madridisták. Gondolni lehet mit kaptunk a 90. percben... 93-ben viszont kiszaladtam az utcára és orditottam mint az állat :D

SZERK.: Azt nem irtam hozzá, hogy a többi fő az Atleticonak drukkolt... :x

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 25., vasárnap 1:59

hány barcás jött gratulálni? 1? ennyit erről.

a döntőt nem otthon néztem, hanem egy pubban. de ennyi atléticó madridosnak álcázott barcelona drukkert még életemben nem láttam, pedig nem mondhatnám, hogy sokan lettünk volna.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 25., vasárnap 1:39

Ami odaát megy az vicc kategória kb... csababarca is nyomja a nagyröptű dumát. itt meg... :roll:
Tehetnek egy szivességet! Nagy az arc az elmúlt pár évükre. Mi viszont büszkék lehetünk szeretet klubbunk történelmére, és ez a lényeg!!!! VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 25., vasárnap 1:32

Demes írta:Mi a f.szért vagytok ti meg más csapatok fórumain? Komolyan mondom meg is érdemlitek a sok hülye beszólást ha még ti mentek át keresni érte. Még szép hogy rinyálnak, de ti is tudtátok hogy ez fog menni mindenhol

Maradjatok itt, örüljetek a madridistákkal együtt a többi lényegtelen.
egyetértek.
Sierra írta:Egyébként még mindig nem sikerült felfogni a dolgot. :D
Főleg tudva, hogyan is alakult a győzelem. :D

a 92. percben ki gondolta volna, hogy 4-1 lesz nekünk? :D Felfoghatatlan!
Ekkora történelmi siker mellé egy elképesztő döntő párosult. Amig élek nem felejtem el még ha csak tv-ben is néztem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég