Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 11., szombat 21:17

Banán írta:
Drake írta:Nem akarlak megsérteni titeket,de azért látszik,hogy nem sokan űzitek errefelé a focit versenyszerűen.Egy vesztes meccs után ki az,aki leáll jópofizni az ellenfél csapatával?Ha mi kikapunk én is a lehető leggyorsabban az öltöző felé veszem az irányt és próbálok nem találkozni az ellen játékosaival.
nem akarlak megbántani de én a legnagyobb döntők után is látok pacsizni játékosokat, sőt egymást vigasztalják, nehogy már egy sz*ros barátságos meccs miatt menjen a durci, amúgy meg állandóan ez megy, sohasem jófej, nem tudom miért kell ezt szépíteni, ez eddig is így volt
Valószínűleg még nem látott ilyet, fiatalság, bolondság...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 11., szombat 21:16

Drake írta:Nem akarlak megsérteni titeket,de azért látszik,hogy nem sokan űzitek errefelé a focit versenyszerűen.Egy vesztes meccs után ki az,aki leáll jópofizni az ellenfél csapatával?Ha mi kikapunk én is a lehető leggyorsabban az öltöző felé veszem az irányt és próbálok nem találkozni az ellen játékosaival.
Most erre mit lehet írni. Hogy legalább akkora bunkó vagy, mint Messi? Na de ilyet nem írok.

Nem csak a győzelem után kell barátságosan mosolyogni, hanem a vereség után...plána, ha egy BARÁTSÁGOS meccs volt. De lehet Messinek nem szóltak.

Mi a jópofizás egy pacsiban és egy szóban, hogy gratulálok?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 11., szombat 21:15

Drake írta:Nem akarlak megsérteni titeket,de azért látszik,hogy nem sokan űzitek errefelé a focit versenyszerűen.Egy vesztes meccs után ki az,aki leáll jópofizni az ellenfél csapatával?Ha mi kikapunk én is a lehető leggyorsabban az öltöző felé veszem az irányt és próbálok nem találkozni az ellen játékosaival.
nem akarlak megbántani de én a legnagyobb döntők után is látok pacsizni játékosokat, sőt egymást vigasztalják, nehogy már egy sz*ros barátságos meccs miatt menjen a durci, amúgy meg állandóan ez megy, sohasem jófej, nem tudom miért kell ezt szépíteni, ez eddig is így volt

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. október 11., szombat 21:13

Nem akarlak megsérteni titeket,de azért látszik,hogy nem sokan űzitek errefelé a focit versenyszerűen.Egy vesztes meccs után ki az,aki leáll jópofizni az ellenfél csapatával?Ha mi kikapunk én is a lehető leggyorsabban az öltöző felé veszem az irányt és próbálok nem találkozni az ellen játékosaival.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 11., szombat 21:12

francois írta:
Banán írta:A spanyol adósság nagyobb részét a katalánok halmozták fel, emellett nagyok a bevételeik is, függetlenedni úgy akarnak, hogy az adósságuk marad a spanyoloknál
erről szívesen olvasnék vmit, ha tudsz adj már egy linket erről. kösz
google :D

nem most egy cikkben olvastam, hanem követem a világgazdaságot és ez már köztudott tény évek óta, tehát még egyszer mondom, nem a mostani balhé miatti kontra kapcsán jött ki

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 11., szombat 21:11

Realista24 írta:
pátkán írta:ebbe a Messis esetbe nem kell sokat belelátni.. nekem sincs kedvem jópofizni egy vesztes mecs után.. kb ennyiről van szó szerintem..
Gondolom belehalt volna egy pacsiba.
egy barátságos meccsen. a jófijjú

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 11., szombat 21:07

Messi-nek valahogy sosincs kedve pacsizni, mezt cserélni, jó fejnek lenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 11., szombat 21:00

pátkán írta:ebbe a Messis esetbe nem kell sokat belelátni.. nekem sincs kedvem jópofizni egy vesztes mecs után.. kb ennyiről van szó szerintem..
Gondolom belehalt volna egy pacsiba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. október 11., szombat 20:59

ebbe a Messis esetbe nem kell sokat belelátni.. nekem sincs kedvem jópofizni egy vesztes mecs után.. kb ennyiről van szó szerintem..
joabulicsak

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 11., szombat 20:58

Lehet hogy csak azt kérdezte: cserélünk e mezet? Mire messi: ja,bent majd a folyóson és arra mutat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 11., szombat 20:55

Kakát nem olyannak ismertem meg, hogy bármivel is cukkolta volna Messit, szóval elég furcsa jelenetsor...

Valamiért elég morcosan ballagott lefelé, valószínűleg a brazilon "csattant az ostor". Nem volt korrekt Leotól.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2014. október 11., szombat 20:54

Banán írta:A spanyol adósság nagyobb részét a katalánok halmozták fel, emellett nagyok a bevételeik is, függetlenedni úgy akarnak, hogy az adósságuk marad a spanyoloknál
erről szívesen olvasnék vmit, ha tudsz adj már egy linket erről. kösz
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 11., szombat 20:49

Honnan tudjátok, hogy nem cukkolta Kaká?


:shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 11., szombat 20:39

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 97fbb3b2a8

Videnyó is van
https://www.youtube.com/watch?v=nPcjNz0 ... pp=desktop
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 10., péntek 22:03

Na de ennyit erről, még a végén megkapjuk, hogy csak a mocskolódásról szól a topik...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 10., péntek 22:02

Nem mondom :mrgreen:
Vérszemet kaptak, a hiénás okosság miatt is csak 20K büntetést kaptak, viszont annál nagyobb hírverést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 10., péntek 22:00

Realista24 írta:A katalán TV3 újra akcióba lendült.
Tavaly ők ábrázolták hiénának Pepééket, most doku filmet készítenek a Real és Franco kapcsolatáról, ami objektív és semleges lesz, de már a promo szöveg is az, hogy a Real Madrid és Franco, több volt mint barátság, és a címében csak sötét legendának minősítik ezt a korszakot.
Objektív és semleges? Ennél a résznél ne mond hogy nem nevetted el magad... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 10., péntek 21:55

A katalán TV3 újra akcióba lendült.
Tavaly ők ábrázolták hiénának Pepééket, most doku filmet készítenek a Real és Franco kapcsolatáról, ami objektív és semleges lesz, de már a promo szöveg is az, hogy a Real Madrid és Franco, több volt mint barátság, és a címében csak sötét legendának minősítik ezt a korszakot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 10., péntek 16:51

Banán írta:
Remy írta:Nem vagyok nagyon jártas a témában, de ha minden igaz, akkor katalónia sok pénzt hoz Spanyolországnak. Gondolok itt a gazdasági fejlettségre. DE, ha kilépnek, és függetlenek lesznek, akkor gondolom ez nagy hatással lesz az újdonsült Spanyolországra is. És... ez mennyire lehet majd hatással a focira? Tehát hosszútávon ebből lehet hátránya mondjuk a Realnak? Vagy ettől független az ő helyzetük? Például, mi van akkor, ha Spanyolország államcsődöt jelent (csak tegyük fel)?
A spanyol adósság nagyobb részét a katalánok halmozták fel, emellett nagyok a bevételeik is, függetlenedni úgy akarnak, hogy az adósságuk marad a spanyoloknál
:lol: :lol:
igazi katalán mentalitás. le sem tagadhatnák.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 10., péntek 16:39

Remy írta:Nem vagyok nagyon jártas a témában, de ha minden igaz, akkor katalónia sok pénzt hoz Spanyolországnak. Gondolok itt a gazdasági fejlettségre. DE, ha kilépnek, és függetlenek lesznek, akkor gondolom ez nagy hatással lesz az újdonsült Spanyolországra is. És... ez mennyire lehet majd hatással a focira? Tehát hosszútávon ebből lehet hátránya mondjuk a Realnak? Vagy ettől független az ő helyzetük? Például, mi van akkor, ha Spanyolország államcsődöt jelent (csak tegyük fel)?
A spanyol adósság nagyobb részét a katalánok halmozták fel, emellett nagyok a bevételeik is, függetlenedni úgy akarnak, hogy az adósságuk marad a spanyoloknál


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 338 regisztrált és 0 vendég