Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. november 2., vasárnap 12:31

*Celta
jogos, a granadaval mi toltuk. :mrgreen:
Amúgy igen, pont ezért volt fék, mert rengetegszer tol még rajta kettőt és már jött a 3. védő, aki szerelte. Ez nem előny, hanem hátrány, mert semmire nem mentek azzal, hogy Messi körbe vezette a labdát a 16os előtt.
van ebben valami, de ha ezek a próbálkozások sem lettek volna, akkor talán még kevesebbszer kellett volna a szívünkhöz kapni. messi játéka amúgy kiismerhetővé vált, mert korábban rendre vörös szőnyeget terítettek elé, és úgy tudott a kapuig beszáguldani. most már rajta maradnak és ezért akadnak el a passzai. még ha sikerül is megtolnia 1-2 ember mellett, általában már mindig érkezik rá egy kiugró védő és akkor már vége. ez esetben kellene egy ütemmel hamarabb passzolnia, de úgy látszik, hogy ebből meg nem akar engedni. mindenesetre ez nekünk csak jó. :)
But he is a good boy...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 2., vasárnap 12:28

Kerlon írta:Aki tegnap végig nézte a Barca meccsét az láthatja, hogy itt nem arról van szó, hogy nem jött nekik semmi össze, hanem azt, hogy nem elég szervezettek. A Celta góljáig 2-3 tudatos támadásuk volt, azonkívül szerencsésen visszapattanó labdák vagy óriási hiba egy Celta játékostól... de még a dekoncentráltság is közbe szólt, mert nem tudták megoldani ezeket a lehetőségeket se. Messi meg szimplán fék volt, nagyon önzőn játszott. Szétcsúsztak fejben... Aztán 4 fordulón belül játszanak a Sevillával, Valenciával lesz PSG is a BL-ben nem sokára... Komoly szarba is keveredhetnek.
Aki tegnap végig nézte a Barca meccsét az láthatta, hogy 4 kapufát lőttek, a Celta kapusa élete formájában védett, és számtalan akció csak az utolsó passzon, lövésen múlt. Igen, a játékuk nem a tökéletes szervezettségről árulkodott, és nem ez volt az idei legjobb meccsük, de mi is húztunk már be gyenge teljesítménnyel 3 pontot.

Amit korábban írtatok, hogy mik a problémák a katalánok háza táján, mind igaz, de az én szememben ez pont nem a tegnapi meccsen jött ki. Még mindig inkább emlegetném akkor a Malaga-i kalandot, ahol 0 kaput eltaláló lövéssel hozták le a 90 percet.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 2., vasárnap 12:26

Kerlon írta:Aki tegnap végig nézte a Barca meccsét az láthatja, hogy itt nem arról van szó, hogy nem jött nekik semmi össze, hanem azt, hogy nem elég szervezettek. A Celta góljáig 2-3 tudatos támadásuk volt, azonkívül szerencsésen visszapattanó labdák vagy óriási hiba egy Celta játékostól...
Így is nyerhettek volna 3-4 góllal. Nem sűrűn lesz, hogy ezeket a meccseket elveszítik. Pont emiatt szerintem ott lesznek a nyakunkon a bajnokság végén vagy azt is el tudom képzelni, hogy visszaelőznek.
BL-re reális esélyük nincsen, ott a nagyobb csapatok megverik ezt a kp-t és védelmet, de a bajnokságot behúzhatják, ami azért megmentené a szezont. Így, hogy elméletileg nem igazolhatnak nyáron, ezt kell csinálniuk, menteni a menthetőt. Ha nem nyernek idén se semmit, akkor lesz pánik hangulat és ugyanezzel a kerettel nekivágni még egy szezonnak rossz hangulatú, letört játékosokkal és szurkolókkal nem túl szép jövőkép. Persze korai erről beszélni, de nem tudom elképzelni, hogy ezzel a kerettel szárnyalni kezdenek, sokszor az MSN kihúzza őket a szarból, de komoly erőt képviselő csapatok ellen kevés lesz a csapat többi része.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 2., vasárnap 12:23

primrose írta:
Messi meg szimplán fék volt, nagyon önzőn játszott. Szétcsúsztak fejben... Aztán 4 fordulón belül játszanak a Sevillával, Valenciával lesz PSG is a BL-ben nem sokára... Komoly szarba is keveredhetnek.
nem akarom Messit védeni, mert utálom, mint a ...., de tegnap simán áthámozta magát 2-3 granadain, aztán amikor már passzolni kellett, általában a 4. odaérkező védőben megakadt a labda. de legalább ő meghúzta a cseleket, megtudott indulni a labdával, és csak a jól működő védelemnek köszönhető, hogy az utolsó passzai nem találtak embert (legtöbbször Suarezt kereste velük). Ha ez nincsen, akkor a barca részéről csak tötyörgés ment volna a tizenhatoson kívül, és még ennyi lehetőségük sem lett volna.
*Celta

Amúgy igen, pont ezért volt fék, mert rengetegszer tol még rajta kettőt és már jött a 3. védő, aki szerelte. Ez nem előny, hanem hátrány, mert semmire nem mentek azzal, hogy Messi körbe vezette a labdát a 16os előtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. november 2., vasárnap 12:21

Messi meg szimplán fék volt, nagyon önzőn játszott. Szétcsúsztak fejben... Aztán 4 fordulón belül játszanak a Sevillával, Valenciával lesz PSG is a BL-ben nem sokára... Komoly szarba is keveredhetnek.
nem akarom Messit védeni, mert utálom, mint a ...., de tegnap simán áthámozta magát 2-3 granadain, aztán amikor már passzolni kellett, általában a 4. odaérkező védőben megakadt a labda. de legalább ő meghúzta a cseleket, megtudott indulni a labdával, és csak a jól működő védelemnek köszönhető, hogy az utolsó passzai nem találtak embert (legtöbbször Suarezt kereste velük). Ha ez nincsen, akkor a barca részéről csak tötyörgés ment volna a tizenhatoson kívül, és még ennyi lehetőségük sem lett volna.
But he is a good boy...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 2., vasárnap 12:06

Aki tegnap végig nézte a Barca meccsét az láthatja, hogy itt nem arról van szó, hogy nem jött nekik semmi össze, hanem azt, hogy nem elég szervezettek. A Celta góljáig 2-3 tudatos támadásuk volt, azonkívül szerencsésen visszapattanó labdák vagy óriási hiba egy Celta játékostól... de még a dekoncentráltság is közbe szólt, mert nem tudták megoldani ezeket a lehetőségeket se. Messi meg szimplán fék volt, nagyon önzőn játszott. Szétcsúsztak fejben... Aztán 4 fordulón belül játszanak a Sevillával, Valenciával lesz PSG is a BL-ben nem sokára... Komoly szarba is keveredhetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. november 2., vasárnap 11:47

kecsu10 véleményével értek egyet.
Emellett pedig remélem, hogy a Madridunk kiváló formája még évekig ki tart, akárcsak a Barcelona lejtmenete.
Nem akarom megfejteni, hogy miért nem megy nekik annyira, nem is érdekel, de örülök, hogy a Madridnak nagyon megy most, míg a katalánoknak nem nagyon. :)
Emellett hosszú még a szezon majd májusban örüljünk.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. november 2., vasárnap 11:06

El Unico írta:Nem szabad leirni a Barcat. Nem a legjobbak. Ez teny. De
Erosek,es barmikor kepesek lehetnek lenduletbe jonni... Hosszu a szezon. Jok vagyunk,jol allunk,de legyunk tovabbra is ovatosak!:)
+1

Volt egy ki ki meccs velünk és ha tegnap 4-2 az eredmény akkor se szólhatunk volna egy szót se.

Most nekünk jött ki a lépés de korai még lesajnálni őket.

Bár tegnap volt örömésbódógság :D

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. november 2., vasárnap 10:52

Speciel en jobban orulok annak, hogy a Madrid megy, mintsem, hogy dorzsoljem a tenyerem annak, hogy Messieknek nem megy. Ez nem szol senkinek, mindenkinek kulonbozo a habitusa, csak azert ezek az elvek mindig akkor keletkeznek, mikor viszonylag nagyobb a kilenges a ket csapat teljesitmenye kozott. Csak szeptmberi hsz-eket nezzetek meg, akkor a barcasok voltak szakertoi annak, mit kene a Realnak csinalni, most forditva van. Pedig ez nem a mi bizniszunk. Persze megertem en amit irtal dzsi kollega, a media meg a csillamponik arnyaban nevelodott Messi, duhiti az embert, termeszetesen. De, oruljunk a mi csapatunknak, hogy most szalad, eleg regota szurkolok ezeknek a sracoknak, kolyok korom ota, lattam mar karon varjut, mikor egy meccs alatt omlott ossze a csapat, es bukott el mindent, vagy eppen forditva, persze ez valakiknek historia mar, de a sport ilyen, a szurkoloi mentalitas is. Nalunk sem szeretem az okoskodokat, akik az ilyen # ericcson t10-es jeleket irogatjak, kozbe meg azt se tudjak ki az a Sanchis... Ez a tipikus peldaja annak, hogy mikor nekem megy a szeker, akkor persze mindenhez ertek, ha meg nem, akkor vagy mas a hibas, vagy hallgatunk. Ez nem szemelyesen szol senkinek sem, csak egy velemeny valakitol aki tudja mit jelent szurkolokent atelni 98-at, 2000-et, ami szamomra a legkedvesebb a mai napig, meg azt a par ev borzalmat is amikor mindenki jott labat torolni, es szakertot jatszani. Jo es egeszseges szurkolast mindenkinek! :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 2., vasárnap 10:45

nekem ez a stílus gyenge rmcf kopinak tűnik, több lenézéssel

Én soha sem néztem le a barcát,amit úgy éreztem meg kell azt megdícsértem,talán első voltam aki pepnek gratulált(pedig rohadtul nem csípem a faszit egyéb okok miatt) hogy kitalálta messi posztját,amiről aztán kiderült messi találta ki.... :lol:

A barcát a helyén kezeltem úgy érzem,tudtam mit mikor és hogy nyertek,ebből mi volt érdem és mi nem......természetesen tűnhetett sokszor negatívnak,mert a média szakadatlan eltúlzott és hamis nyalásával nem volt szinkronban,illetve én a pozitivakat keveset ecseteltem,mivel azt megtették mások helyettem,már már társadalom mérgező módon :lol: , én inkább azokat próbáltam megvilágitani,amiről nem volt általában szó,de jelen volt,csak el volt "takarva".....kb amikről Ibra is beszélt.


Szándékosan nem sértegettem,vagy néztem le őket. Azért 168x figyelmeztettem a szemét és sértegető drukkereket hogy ez a sikerkorszak hamar elmúlik,és ők is elkopnak mint a téli gumi a forró lávakövön....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 2., vasárnap 7:04

Porog ez a topic! I like it. :D

Istimester szepen osszefoglaltad a lejtmenet.
Szoval szerinted a kovetkezo Perez igazolasok(mint amilyen James volt), akar megindithatja a mi lejtmenetunket? Csak mert errol irtal. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. november 2., vasárnap 4:09

dzsi91 írta:...
Pedig szinte egy az egyben mintha RMCF lennél :lol:
dzsi91 írta:Ilyen alapon az eurobarca egy kiszabott nagy Vincze ottó klónműhely... :agree:
Ez nagyon nagy :salute:

A Real-Barca témával kapcsolatban nagyon sok dolgot jól látsz, szoktam innen hozzászólásokat menteni, kb 99%-uk tőled, RMCF-től és Ziro-tól származnak. Egyedül talán az kicsit zavaró számomra amikor olyanokat írsz hogy "dúrva" és társai, illetve talán kicsit jobban megfogalmazhatnád a dolgokat, kb ahogy jön a fejedbe írod is, nem pepecsezel a megfogalmazással :Đ Mondjuk ez a többi kedvencre is igaz, de végülis idővel már nem is annyira zavaró, szóval folytasd/folytassátok csak :salute:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. november 2., vasárnap 3:38

El Unico írta:Nem szabad leirni a Barcat. Nem a legjobbak. Ez teny. De
Erosek,es barmikor kepesek lehetnek lenduletbe jonni
Nem írjuk le, de Csabi már enyhén naftalinos stílusban kifejtette, hogy mi a katalánok problémája. Személy szerint úgy gondolom, hogy a Barcának idén akkor lehet esélye kupát hozni, ha kifejezetten egy sorozatra koncentrál. Egyszerűen túl szűk a keretük, hogy 3 fronton teljes erőbedobással küzdjenek, ráadásul az össze-vissza hazudozással kifejezetten nehéz helyzetbe hozták magukat az igazolások terén is.

Ha visszanézzük, a történelem - mint oly sokszor - ismétli önmagát. Az ezerszer előtt galaktikus hasonlatot nem hozom fel, kezdjük a Barcelona 2006-os BL győzelmével. Olyan arcokkal a kezdőben, mint Deco, Giuly, GIO, Edmilson, Dinho vagy Etoo. A siker után elmaradt a frissítés és valami csoda folytán elhoztuk a bajnokságot. A reakció: leigazolják Henryt, összeáll a csodatrió. A Barca lebőg, megvédjük a bajnokságot. Bár Schuster nem egy nagy edző, de látja a hiányosságokat és új igazolásokat kér. Nem kap senkit. Se csatárt, se középpályást, sem pedig védőt. A debil Calderón nem tud önmagát komolyan vevő játékost igazolni. Schuster egy meccs után benyögi, hogy kössz Drenthét, de nem balhátvéd :lol: De La Red kiválásával összeomlik az a kevés is, ami a középpályán valamiféle gericet adott, közben a kitakaritott Barca elkezd szárnyalni.

A szezon végén jön Floren, de a középpályának újfent nem szentel elég figyelmet. Újabb bukás. Hosszú évek után Mourinho az, akit hagynak a saját elképzelései szerint dolgozni. Belebukik a saját egójába, de visszahozza a szűk elitbe a csapatot. A Barca még kifut eredményeket, de a frissítés ott is elmarad, pedig ha időben kezdik, akkor fokozatos igazolásokkal megőrizhették volna a keret minőségét. Azt még hozzáteszem, ha nem Ancelotti ül a padon, nálunk is teljesen felborult volna az egyensúly.

Az a büdös nagy helyzet, hogy a nagy klubok elnöksége - tehát nem a sportszakmai vezetése - állandóan belepofázik a szakmai munkába, túl sokat politizál és tévedhetetlennek hiszi magát. Ezért bukott meg Pérez, Calderón és Rosellék is. Ezért fog újra megbukni Pérez is, ha túlmegy azon a határon, amit már Ancelotti sem tud korrigálni. Ezért szenved a Barca is, újabb csodatriót hoztak össze, miközben a csapatnak kikopott a gerince. Nem hiszem el, hogy LE ezeket az arcokat kérte, valószínűbb, hogy alig volt beleszólása az átigazolási politikába. Pedig ezen a szinten a focit már nem lehet átverni.

Summa sumarum:

1. Ha van eszük ott Katalóniában, akkor elfelejtik Messi automatikus fizuemeléseit és az új csapatot Neymar köré kezdik el épiteni.
2. Idén szépen csendben egyetlen sorozatra koncentrálnak, ezzel ügyesen menthetik a szezont.
3. Matyi lehet mondjuk a 4. számú hátvéd.
4. Újragondolják Busquets szerepkörét, ő a Xavi-Iniesta páros mellett tudott hasznosan játszani, egyébként nem kiemelkedő tehetségű futballista.
5. Luxuskurvákat küldenek az UEFA központjába és kibulizzák az átigazolási tilalmat.
6. Megnyirbálják Messi jogköreit.
7. A La Masia illúzió elvetése.
8. Vesznek egy tonna Xanaxot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 2., vasárnap 2:49

'shutterisland írta:nem mondom, hogy nem zavaró ez a rengeteg negatív hangvételű hsz a csapatomról, de nyilván azt csinálsz, amit akarsz, csak megkérdeztem.
nekem ez a stílus gyenge rmcf kopinak tűnik, több lenézéssel és kevesebb tudással.

ha rólam azt állították, hogy mindenbe belelátom a jót és a pozitívat, ami a barcával kapcsolatos, akkor te meg a másik véglet vagy, mindent leszólsz, negatívan előre tényként közölsz. (pl suarez)

nem mondom egyébként, hogy nincs igazság az írásaidban, mert van, sőt, de tényleg zavaró, hogy szinte napi szinten leírod, hogy milyen szar lehet barcásnak lenni, hogy mennyire szar az egész a csapat, hogy mennyire megy le a lejtőn a gárda és hogy igazából felesleges is a szurkolóknak bármibe kapaszkodni vagy hinni, úgyis kampó az egésznek.

a közönséged nyilván megvan hozzá, még egy-egy beszólásod azt hiszem aláírásba is tették egyesek, szóval biztosan jól csinálod ezt a lejáratást és odaszúrogatósdit, én csak tényleg arra voltam kíváncsi, hogy miért fontos ez neked ennyire, és meg is kaptam a választ, ennyi :

Ez az 5év ömlesztett fekália amit a média és az újdonsült szurkolói generációtok lenyomott
részemről ennyi a történet, de remélem, hogy valahogy mégis erőre kap a csapat, aztán ha idén még nem is, de visszanyal majd a fagyi. >:]
Én azért jövök a fórumra,hogy leírjam ami bennem van, nem azért ,hogy sztár legyek vagy hasonlítsak valakire,akkor szerintem egy kicsit több hozzászólásom lenne...
Minden gondolatom lenézésem,stílusom tőlem származik, nincs szükségem mások másolására, viszont ez a világ nagy vannak hasonló stílusú emberek ezt fogadd el és ne sértegess,hogy egy klón vagyok, nem akarok ezen a fórumon senkit se másolni,celeb se akarok lenni, leírom ami bennem van és ennyi.

Ilyen alapon az eurobarca egy kiszabott nagy Vincze ottó klónműhely... :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 2., vasárnap 2:14

nem mondom, hogy nem zavaró ez a rengeteg negatív hangvételű hsz a csapatomról, de nyilván azt csinálsz, amit akarsz, csak megkérdeztem.
nekem ez a stílus gyenge rmcf kopinak tűnik, több lenézéssel és kevesebb tudással.

ha rólam azt állították, hogy mindenbe belelátom a jót és a pozitívat, ami a barcával kapcsolatos, akkor te meg a másik véglet vagy, mindent leszólsz, negatívan előre tényként közölsz. (pl suarez)

nem mondom egyébként, hogy nincs igazság az írásaidban, mert van, sőt, de tényleg zavaró, hogy szinte napi szinten leírod, hogy milyen szar lehet barcásnak lenni, hogy mennyire szar az egész a csapat, hogy mennyire megy le a lejtőn a gárda és hogy igazából felesleges is a szurkolóknak bármibe kapaszkodni vagy hinni, úgyis kampó az egésznek.

a közönséged nyilván megvan hozzá, még egy-egy beszólásod azt hiszem aláírásba is tették egyesek, szóval biztosan jól csinálod ezt a lejáratást és odaszúrogatósdit, én csak tényleg arra voltam kíváncsi, hogy miért fontos ez neked ennyire, és meg is kaptam a választ, ennyi :

Ez az 5év ömlesztett fekália amit a média és az újdonsült szurkolói generációtok lenyomott
részemről ennyi a történet, de remélem, hogy valahogy mégis erőre kap a csapat, aztán ha idén még nem is, de visszanyal majd a fagyi. >:]

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 2., vasárnap 1:47

'shutterisland írta:
dzsi91 írta:...

persze ki vagyok én, hogy ezt megszóljam, csak nem igazán értem, hogy ezzel most mi a célod.
ha az nso-n vagy eb-n triplázásra számító, kroos-t rakiticnél gyengébbnek tartó, stb. trollok miatt folytatod ezt a lejáratókampányt, akkor nem szóltam.


akkor úgy veszeem,hogy nem szóltál.

Tetszik,hogy érdeklődsz utánam :-* Nem hiszem,hogy baromságokat írok,ugyanezt írtam nyáron is tavaly is, ez egy nagyon jól látható folyamat,tavaly még te sem láttad, idén már belátod te is(csak ha már ennyire érdeklődsz utánam kikeresheted a tavalyi hozzászólásaimat is)...Messi nagy probléma lesz és fog még másik európai top csapatban játszani szerintem, ezt is jegyezd meg.

Az meg,hogy miért ide írok a legtöbbet...Ez az 5év ömlesztett fekália amit a média és az újdonsült szurkolói generációtok lenyomott az dúrva volt, ha mondani valóm volt valszeg ez a topic volt, mert sok igazságtalanság volt aminek a Barca volt a forrása...A csapatomról meg mit írjak? jelenleg a világ tetején vagyunk, most vitatkozzak azon,hogy hámesz lassú és ezért nem 6 hanem csak 4-0 lett vagy mi? Nem vagyok az az idegeskedő típus így nem fogom egy vereség után pánikhangulatban bajnokká avatni a barcát... Nem kedvelem a barcát,nagyon nem de nem hiszem,hogy baromságokat írok róluk nagyon jól látható ahogy ugyanabba a kulába lép bele a barca amiben mi hemperegtünk éveken át és ők különbnek hitték magukat,hogy ők ilyet nem...Elvekről beszéltek,amiket aztán ahogy aktualitásukat vesztették lehúztak a klotyón mintha meg se történt volna...

Biztos rossz ember vagyok de tetszik ahogy minden egyes nagy szava a barca szurkolói társadalomnak visszaüt,mert hazudtak,legyen szó a mi nemköltünk marhaságról akár a csakatikitakaafocin át egészen a vezetőségünktiszta dumákig...

Leírom a dolgokat ahogy én látom ennyi a célom,ha zavar állíts be haragosnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. november 2., vasárnap 1:05

Barca meccsei a következő fordulókban: Katt

Ezekben a meccsekben mind ott van a lehetőség a hibázásra és pár pont elvesztésére, pláne a mostani formájukkal.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 2., vasárnap 0:39

Én még azért egyáltalán nem temetném a Barcelonát...még nagyon kevés meccs ment le a szezonból, így nagyon messzemenő következtetéseket még nem vonnék le a szezon hátralevő részére...nálunk is ugyanúgy lesz majd hullámvölgy, meg különben is a kupákat csak tavasszal osztják...akkor kell majd csúcsformában nyomni...hosszú még a szezon...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 2., vasárnap 0:28

Nem szabad leirni a Barcat. Nem a legjobbak. Ez teny. De
Erosek,es barmikor kepesek lehetnek lenduletbe jonni... Hosszu a szezon. Jok vagyunk,jol allunk,de legyunk tovabbra is ovatosak!:)
:goat:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 1., szombat 23:54

dzsi91 írta:...
én azt nem vágom, miért vagy így rápörögve a barcelonára.
realosként a hozzászólásaidnak több, mint a harmada ez a topic, és hát nagyon nagy része gúnyolódás, leszólás, hogy ilyen szarok vagyunk, olyan szarok vagyunk, ez nulla, az nulla, ez kiégett, az kiégett.

mintha valakinek állandóan be szeretnéd bizonyítani, hogy milyen gyengék vagyunk és milyen gyengék leszünk, holott szerintem itt mindenki látja, hogy ez a barca már nem a világ legjobb csapata, sőt, van pár csapat, amely jobb nálunk, köztük a real, és még néhány olyan, amely hasonló szintet képvisel, ezt bármennyire is fáj, szerintem az értelmesebbje elfogadta közülünk is.

mondjuk szerencsére a többség azért itt is egy-egy kis gúnyolódás vagy leíró komment mellett azért még mindig elismeri a csapatot és nem húzza le kis túlzással kozármisleny szintre.

persze ki vagyok én, hogy ezt megszóljam, csak nem igazán értem, hogy ezzel most mi a célod.
ha az nso-n vagy eb-n triplázásra számító, kroos-t rakiticnél gyengébbnek tartó, stb. trollok miatt folytatod ezt a lejáratókampányt, akkor nem szóltam.

ps. : mielőtt még valaki támadna, én sem tartozom a tökéletes fórumozók közé távolról sem, de meg is szoktam kapni az oltásokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég