Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 14:54

'shutterisland írta:
Egy pillanatra megijedtem, hogy azt írod le van nézve, de borzasztó jó játékos :lol: Én alapvetően minden focistát sajnálok akit egy komoly sérülés hosszú időre a betegszobába száműzi, de a szememben Gavi minden csak nem focista és semmi keresnivalója ezen a szinten
ha a borzaszto jo jatekos a kroos,iniesta vonal, akkor nyilvan nem az es nalam sem golden boy, de nalatok meg szerintem a jogos antipatia miatt kisse epp alul van ertekelve.

tipikus school boy erenyei megvannak, jol passzol, jol banik a labdaval, jol lat a palyan, de jol is erkezik a tamadoharmadba, a fizikai parametereit meg probalja kompenzalni.
az mas kerdes, hogy pont ezutobbi torzitja a kepet, en regebben is irtam, ha kepes lenne lehiggadni vagy neha bedobni eg frontint, akkor sokkal jobban nezne ki a jateka, mert az marad meg mindenkinek egy jobb meccse utan is, hogy log az ember mezen, fejjel belevetodik a gurulo labdaba, vagy kette szakad a fule, mert rugby meccsen erzi magat.
szerintem egy fix emberre erhetne, ha nem lenne egy kis komplexusos pots, hogy ez kinoheto e a korral, az mar ketseges.

hogy ezt az acl szakadast majd hogyan viseli, azt nem tudom, nala tehetsegesebb arcoknak is vetette mar vissza a karrierjet, az ovet is biztosan vissza fogja, benne van, hogy par ev mulva a valenciaban latjuk majd.

ez mind szubjektiv, az viszont vitathatatlan, hogy a fdj, pedri, gundogan harmas mogott o a kovetkezo a kp kozepen, szoval ez nagy ervagas lesz.
sajnos sokat tett a karma ellen, ami most ebben a formaban visszautott.
Ha ez a karma lett volna, akkor valaki a 46os lepojevel a szajaba lep, ez puszta balszerencse.

Bevallom, nyilvan nem sokat lattam jatszani, de ez a tamadoharmados dolog nekem santit. Egy rombolo tipusu jatekos, mintsem epitkezo vagy kreativ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 20., hétfő 14:51

Egy pillanatra megijedtem, hogy azt írod le van nézve, de borzasztó jó játékos :lol: Én alapvetően minden focistát sajnálok akit egy komoly sérülés hosszú időre a betegszobába száműzi, de a szememben Gavi minden csak nem focista és semmi keresnivalója ezen a szinten
ha a borzaszto jo jatekos a kroos,iniesta vonal, akkor nyilvan nem az es nalam sem golden boy, de nalatok meg szerintem a jogos antipatia miatt kisse epp alul van ertekelve.

tipikus school boy erenyei megvannak, jol passzol, jol banik a labdaval, jol lat a palyan, de jol is erkezik a tamadoharmadba, a fizikai parametereit meg probalja kompenzalni.
az mas kerdes, hogy pont ezutobbi torzitja a kepet, en regebben is irtam, ha kepes lenne lehiggadni vagy neha bedobni eg frontint, akkor sokkal jobban nezne ki a jateka, mert az marad meg mindenkinek egy jobb meccse utan is, hogy log az ember mezen, fejjel belevetodik a gurulo labdaba, vagy kette szakad a fule, mert rugby meccsen erzi magat.
szerintem egy fix emberre erhetne, ha nem lenne egy kis komplexusos pots, hogy ez kinoheto e a korral, az mar ketseges.

hogy ezt az acl szakadast majd hogyan viseli, azt nem tudom, nala tehetsegesebb arcoknak is vetette mar vissza a karrierjet, az ovet is biztosan vissza fogja, benne van, hogy par ev mulva a valenciaban latjuk majd.

ez mind szubjektiv, az viszont vitathatatlan, hogy a fdj, pedri, gundogan harmas mogott o a kovetkezo a kp kozepen, szoval ez nagy ervagas lesz.
sajnos sokat tett a karma ellen, ami most ebben a formaban visszautott.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 20., hétfő 14:15

'shutterisland írta: varhato volt, hogy egyszer visszafele sul el a fegyver.
mondjuk ugy gondoltam, hogy majd egy deszantos a 49-es csonakkal telibeveri.

amugy barmennyire is le van nezve, borzaszto fontos jatekosunk ott kozepen a rotacio miatt, meg fogjuk szenvedni tavasszal a hianyat.
a próféta szóljon belőled !

vol. 2
:lol:

szrk
tudod, mint nem is oly rég, azon a bizonyos meccsen, ahogy írtad...
:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 14:11

'shutterisland írta: varhato volt, hogy egyszer visszafele sul el a fegyver.
mondjuk ugy gondoltam, hogy majd egy deszantos a 49-es csonakkal telibeveri.

amugy barmennyire is le van nezve, borzaszto fontos jatekosunk ott kozepen a rotacio miatt, meg fogjuk szenvedni tavasszal a hianyat.
Remelem is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 20., hétfő 13:52

'shutterisland írta:
amugy barmennyire is le van nezve, borzaszto fontos jatekosunk ott kozepen a rotacio miatt, meg fogjuk szenvedni tavasszal a hianyat.
Egy pillanatra megijedtem, hogy azt írod le van nézve, de borzasztó jó játékos :lol: Én alapvetően minden focistát sajnálok akit egy komoly sérülés hosszú időre a betegszobába száműzi, de a szememben Gavi minden csak nem focista és semmi keresnivalója ezen a szinten. Egy normális világban vagy megcsapnák a parkolóban vagy minden 2. meccsén kiállítanák

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 20., hétfő 13:49

varhato volt, hogy egyszer visszafele sul el a fegyver.
mondjuk ugy gondoltam, hogy majd egy deszantos a 49-es csonakkal telibeveri.

amugy barmennyire is le van nezve, borzaszto fontos jatekosunk ott kozepen a rotacio miatt, meg fogjuk szenvedni tavasszal a hianyat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 20., hétfő 13:37

Nika91127 írta:
Realista24 írta: Barcelona announce Gavi suffered a ‘complete tear’ of his ACL as well as a meniscus injury while on international duty.

All in csomag jott ossze a pankratornak.
Igazából izolált ACL sérülés eléggé ritka.
Tesóm (nagy Barca-fan), mikor küldte, mondtam, h a meniscus biztos, ha szarul ért földet, akkor a keresztszalag is. Bejött.
hellószia.
2x izolált menekült vagyok :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. november 20., hétfő 13:31

Realista24 írta: Barcelona announce Gavi suffered a ‘complete tear’ of his ACL as well as a meniscus injury while on international duty.

All in csomag jott ossze a pankratornak.
Igazából izolált ACL sérülés eléggé ritka.
Tesóm (nagy Barca-fan), mikor küldte, mondtam, h a meniscus biztos, ha szarul ért földet, akkor a keresztszalag is. Bejött.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 13:13

Barcelona announce Gavi suffered a ‘complete tear’ of his ACL as well as a meniscus injury while on international duty.

All in csomag jott ossze a pankratornak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

magnus666
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2023. november 20., hétfő 12:42

én csak azt sajnálom, hogy amikor lehetett hallani 80 milliós ajánlatokról angliából akkor nem adtuk el.
ugyanilyen fullátlag “kemény legényt” lehet találni bármelyik francia középcsapatban-olyat aki valós testi erővel rendelkezik.
na mindegy, megint meglesz a kifogás, hogy miért nem megy a csapatomnak. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 8:54

Barça, furious as they don’t understand why Gavi had to play that game.

Üdv a klubban :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 6:30

rikko írta:
BlancoMark írta: Ezert kell Bellinghamre is vigyazni mint a himestojasra es nem terhelni a koporsoig, mert ennyi idosen egy ilyen komoly serules nagyobb esellyel pecseteli meg az adott jatekos elit futballistai almait mint nem.
Gavi stílusa mellé pont nem fér el egy ACL sérülés.
Szerintem neki ez most karrierende... Pont azt a focit nem hozhatja többet amivel kiemelkedett. Nincs több hülye beugras , felelőtlen agresszió... Tulajdonképpen mintha egy úszó lábait vágnák le.
Akinek ez a focitudása, az nem is hiányzik a pályáról. De legalább leírta egy Barcas is, végre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. november 19., vasárnap 23:38

BlancoMark írta:
rikko írta:

Így van. Egy közepes tudású srác , hatalmas akarattal és küzdeni akarással.
Sajnos a mai mezőnyben már ez is elég, hogy ne tucat legyen valaki.
15 éve senki nem kapta volna fel a fejét, most meg ezzel bőven válogatott lehet 18 évesen.
Az akaras es a felelotlen (valamint teljesen felesleges) serulesveszelyes jatek ket teljesen mas dolog. On es kozveszelyes volt a gyerek, az ilyen szvsz nem valo palyara. Annyi pozitivuma van ennek a serulesnek hogy meglatjuk mire megy tiszta fociban, mert kemenykedni es rugdosodni sokkal kevesbe fog tudni a serules utan ahogy te is mondtad.
Ahogy írtam, szvsz karrierende.
De majd az elkövetkezendő pár napban kiderül mennyire nagy a baj.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4957
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. november 19., vasárnap 23:34

rikko írta:
BlancoMark írta:
Tehat azzal emelkedett ki hogy hulye beugrasok es felelotlen agresszio jellemezte? Ez kicsit freudi volt. :kalapos:
Így van. Egy közepes tudású srác , hatalmas akarattal és küzdeni akarással.
Sajnos a mai mezőnyben már ez is elég, hogy ne tucat legyen valaki.
15 éve senki nem kapta volna fel a fejét, most meg ezzel bőven válogatott lehet 18 évesen.
Az akaras es a felelotlen (valamint teljesen felesleges) serulesveszelyes jatek ket teljesen mas dolog. On es kozveszelyes volt a gyerek, az ilyen szvsz nem valo palyara. Annyi pozitivuma van ennek a serulesnek hogy meglatjuk mire megy tiszta fociban, mert kemenykedni es rugdosodni sokkal kevesbe fog tudni a serules utan ahogy te is mondtad.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. november 19., vasárnap 23:30

Faust írta: Khmgattusokhm. :mrgreen:
Kb igen. Annyi különbséggel, hogy Gattuso kb 3 méterre nem tudott passzolni, gólt lőni meg kb soha.
Gavi azért köröket ver rá a foci technikai részében.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 19., vasárnap 23:28

Khmgattusokhm. :mrgreen:

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. november 19., vasárnap 23:25

BlancoMark írta:
rikko írta:

Gavi stílusa mellé pont nem fér el egy ACL sérülés.
Szerintem neki ez most karrierende... Pont azt a focit nem hozhatja többet amivel kiemelkedett. Nincs több hülye beugras , felelőtlen agresszió... Tulajdonképpen mintha egy úszó lábait vágnák le.
Tehat azzal emelkedett ki hogy hulye beugrasok es felelotlen agresszio jellemezte? Ez kicsit freudi volt. :kalapos:
Így van. Egy közepes tudású srác , hatalmas akarattal és küzdeni akarással.
Sajnos a mai mezőnyben már ez is elég, hogy ne tucat legyen valaki.
15 éve senki nem kapta volna fel a fejét, most meg ezzel bőven válogatott lehet 18 évesen.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4957
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. november 19., vasárnap 23:19

rikko írta:
BlancoMark írta: Ezert kell Bellinghamre is vigyazni mint a himestojasra es nem terhelni a koporsoig, mert ennyi idosen egy ilyen komoly serules nagyobb esellyel pecseteli meg az adott jatekos elit futballistai almait mint nem.
Gavi stílusa mellé pont nem fér el egy ACL sérülés.
Szerintem neki ez most karrierende... Pont azt a focit nem hozhatja többet amivel kiemelkedett. Nincs több hülye beugras , felelőtlen agresszió... Tulajdonképpen mintha egy úszó lábait vágnák le.
Tehat azzal emelkedett ki hogy hulye beugrasok es felelotlen agresszio jellemezte? Ez kicsit freudi volt. :kalapos:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 19., vasárnap 23:17

Én inkább nem írom le a véleményemet. :mrgreen:

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. november 19., vasárnap 23:08

BlancoMark írta: Ezert kell Bellinghamre is vigyazni mint a himestojasra es nem terhelni a koporsoig, mert ennyi idosen egy ilyen komoly serules nagyobb esellyel pecseteli meg az adott jatekos elit futballistai almait mint nem.
Gavi stílusa mellé pont nem fér el egy ACL sérülés.
Szerintem neki ez most karrierende... Pont azt a focit nem hozhatja többet amivel kiemelkedett. Nincs több hülye beugras , felelőtlen agresszió... Tulajdonképpen mintha egy úszó lábait vágnák le.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég