Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. október 22., szerda 19:50

Ilyen van ???

akurvaanyádatblatter

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 22., szerda 19:48

Fasza... :coffee: Akkor Ramosékon a sor, hogy ez ne történjen meg :shifty:

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Takesz » 2014. október 22., szerda 19:47

Csabi írta:
FIFA authorize a tribute to Messi at the Bernabeu
fel lehet készülni, hogy ha a jófijú gólt/gólokat fog rúgni, akkor meg lesz állítva a meccs, hogy tisztelegjenek előtte (hogy ki azt nem tudom).


meg arra is, hogy 80 ezer ember fog ronaldózni.
Egy manita utan senkinek nem fog fajni egy Messi golocska... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
13

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. október 22., szerda 19:47

hányszor, de hányszor meg lehetett volna már állítani meccseket, azért, mert megdőlt egy rekord....
ki is megyek a kocsmából, ha ez tényleg megtörténik
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 22., szerda 19:33

FIFA authorize a tribute to Messi at the Bernabeu
fel lehet készülni, hogy ha a jófijú gólt/gólokat fog rúgni, akkor meg lesz állítva a meccs, hogy tisztelegjenek előtte (hogy ki azt nem tudom).


meg arra is, hogy 80 ezer ember fog ronaldózni.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. október 22., szerda 13:12

Ez azért marha jó,h nincs egész 3 nap se a két meccsünk között...Ez a Barcának kedvez, mondanom sem kell. Tehették volna vasárnapra az el classicot.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 22., szerda 0:54

dzsi91 írta:Hát én láttam már CR-t kényszerítőzni, Technikai adottságai megvannak ahhoz a játékhoz is és amióta a félvak Bayernesek is elsajátították azt a műfajt... :mrgreen: Védelmeket megbontani is láthattuk Manchesterben, Madridban letisztult a játéka mert erre volt szükség, így lett a legjobb attól még nem veszett el a tehetsége... De most nem is arról beszélek, fogd meg Cé-t és tedd át bármely klubcsapatba Psg,City,Mu,Chelsea,Barca,Bayern és tedd át Messit is melyikre mernél inkább nagyobb összeget tenni? De ettől nem lesz Messi rosszabb ő ebbe a Barcába tökéletes, csak az volt a felvetés,hogy máshol megállná-e a helyét(konkrétan nálunk), persze ,hogy megállná mert egy nagy spíler, de ő azt a szintet szerintem csak barcelonában tudja elérni, míg CR szerintem csapattól függetlenül bárhol ezt a szintet adná(persze ha nem egy full gyenge csapatban van)... de megértem ha valaki nem így látja, nekem ez a véleményem.
Ez így van. Visszatérve a válogatott részhez, aláírom, Messi kiemelkedik a nemzetiből, de hogy valaha is olyan világklasszis szinten tolta volna mint a Barcában, az nagyon túlzás....

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 22., szerda 0:51

palesz77 írta: CR meg 100%, hogy nem azt a szintet hozná nálunk, mint nálatok, a betömörülő védelmeket ő se szereti annyira, plusz a "tiki-taka" - hogy utálom ezt a kifejezést, de most muszáj ezt használnom :D - sem pont az ő stílusa.. Jó lenne, az fix, de nem akkora állat, mint nálatok.
Hát én láttam már CR-t kényszerítőzni, Technikai adottságai megvannak ahhoz a játékhoz is és amióta a félvak Bayernesek is elsajátították azt a műfajt... :mrgreen: Védelmeket megbontani is láthattuk Manchesterben, Madridban letisztult a játéka mert erre volt szükség, így lett a legjobb attól még nem veszett el a tehetsége... De most nem is arról beszélek, fogd meg Cé-t és tedd át bármely klubcsapatba Psg,City,Mu,Chelsea,Barca,Bayern és tedd át Messit is melyikre mernél inkább nagyobb összeget tenni? De ettől nem lesz Messi rosszabb ő ebbe a Barcába tökéletes, csak az volt a felvetés,hogy máshol megállná-e a helyét(konkrétan nálunk), persze ,hogy megállná mert egy nagy spíler, de ő azt a szintet szerintem csak barcelonában tudja elérni, míg CR szerintem csapattól függetlenül bárhol ezt a szintet adná(persze ha nem egy full gyenge csapatban van)... de megértem ha valaki nem így látja, nekem ez a véleményem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 22., szerda 0:44

MesQueUnClub írta:
dzsi91 írta:A kérdés,hogy Messi valóban bárhol helyt állna, vagy akkor abban a barcában ő tökéletes volt?Mert a Barca gyengülésével ő is sokat romlott(mondjuk ezt fordítva is írhatnánk) pedig azt se lehet mondani,hogy kiöregedett...Azért Cr-ben biztos vagyok,hogy bárhol hozná ezt a szintet,meg ő már Angliában is bizonyított.Én Messiről ugygondolom,hogy a barcába tökéletesen illik,de máshol is kijött volna ez?

Biztos vagyok benne,hogy Cé a barcában is ezt a szintet hozná,Messi madridi karrierben már kevésbé,azért a tiki-talán kíül nem sok játék passzol hozzá,Cé-nek mind1 ő egy állat.
Ha fiatal kora óta a RM stílusához formálták volna a játékát és ahhoz jönne a tudása, akkor benne van a pakliban, hogy igen, már csak azért is mert az Argentín válogatott nem Tiki-takára épűl és ott is kiemelkedő
Messi kvalitásait elvitatni totális vakság, én nem azt mondom hogy egy középszer lenne.De az a szint amit CR-el ketten elértek az utóbbi években abban a szintben nem vagyok biztos,hogy ő azt a szintet a csodabarcán kívül is hozta volna, mert Cé hozta egy gyenge majd egy brutál erős Realban is, hozta Manchesterben is...

Az argentín válogatott megint egy különös téma, mert most ,hogy bejutottak a vb döntőbe mindenki hátradőlve mondja ,hogy Messi sikeres a válogatottal, jó vb-je volt, de azt a szintet hozta amit az elmúlt években felmutatott?Azt a szintet sosem hozta a válogatottban, az Argerntín válogatott legnagyobb ereje a védelem volt aztán jött Messi és Dimaria akik elől osszehozták a (nem túl sok) győztes gólokat.CR se jó a válogatottban de neki tényleg nincsenek játszó társai...Meghát egy bukott vb döntő mennyivel is nagyobb siker mint egy bukott eb döntő?

Na mind1 nekem az a véleményem,hogy mindkettőt felállva kell majd tapsolja mindkét rivális tábor én megfogom Messit, mert nekem nem konkrétan vele van bajom, hanem a Barca "családdal" (mondjuk velük jó sok :mrgreen: ) , nemtudom a másik oldalról hányan tapsolnak majd Cé-nek, ott teljesen más az úgymond utálat oka, ott az a személyének szól az én "Messi utálatom" inkább az elvakúlt követőinek szól(akik ugye a Barcások :mrgreen: ).

A lényeg ,hogy jól van ez így Messi ott CR itt, Real Madrid 10bl 32 Liga szal minden fasza :mrgreen: Az ideális Story az lenne ,ha a végére kijönne a 4-4 aranylabdákban mert csak is kizárólag az különbözteti meg a két játékost, semmi más...Most meglesz a 3ik Cének még 1 év kéne, Válogatott szintet valszeg mindketten üres kézzel maradnak, többször is csúcsra juttatták aktuális klubjukat szinte minden rekord egyikőjük nevéhez fűződik...Egy csodálatos rivalizálás ez, de a média és az emberi butaság egy teljesen rossz irányba vitte el aminek én is beszoktam dőlni mert idegállapotba kerülök (MÁÓNI---Ka...)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 22., szerda 0:39

dzsi91 írta:...
Hát az nem igaz, hogy csak a jó Barcában volt ő is jó, a 12/13-as szezonban kb egymaga nyerte meg a bajnokságot nekünk, pedig akkor már sokat romlott a Barca. Bár akkor nem játszott úgy, mint előtte 1-2 évvel, de azért rossznak se volt mondható a teljesítménye.. A 11/12-es szezonban meg a csapat már eléggé megindult a lejtőn, de Leo akkor volt talán a legjobb formában. Azért szerintem elfogultság nélkül kijelenthető, hogy az utóbbi 5-10 év egyik legtehetségesebb focistája - CR-el együtt -, a Barca persze pont jó helyszín volt neki a csillogáshoz, de máshol se lett vonla tucatjátékos azért..

CR meg 100%, hogy nem azt a szintet hozná nálunk, mint nálatok, a betömörülő védelmeket ő se szereti annyira, plusz a "tiki-taka" - hogy utálom ezt a kifejezést, de most muszáj ezt használnom :D - sem pont az ő stílusa.. Jó lenne, az fix, de nem akkora állat, mint nálatok.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. október 22., szerda 0:25

Remy írta:Oké, ha Messi itt játszana, és nyomná azokat a hülyeségeket, amiket a barcában is, meg az adócsalás, stb. Ugyanúgy elküldeném a fenébe, mint most. Attól, hogy valaki Realos még nem fogok mindent elnézni neki. Nem tudom más, hogy van vele, de ez a helyzet. Ha Pepe vagy Ramos hülye, akkor hülye. Nem kell megmagyarázni, a nyilvánvalót. Az a baj, hogy a barca drukkerek között viszont azt is meg akarják magyarázni, amit nem lehet. És csak a szép oldalt mutatni.

A klub az első.
Messi a klubbért nagyon sokat tudna tenni.
Az meg hogy van adócsalási ügye stb. Kit érdekel?

Benzemának is voltak régebben ügyei.(R24 remélem nincs fent :mrgreen: ) Ugye azzal a kiskorú csajjal a szex botrány vagy a Gyorshajtások.
Emberek, ők is hibáznak.
A lényeg az, hogy tegyen meg minden tőle telhetőt azért, hogy a klubbot sikeresebbé tegye.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. október 22., szerda 0:24

dzsi91 írta:A kérdés,hogy Messi valóban bárhol helyt állna, vagy akkor abban a barcában ő tökéletes volt?Mert a Barca gyengülésével ő is sokat romlott(mondjuk ezt fordítva is írhatnánk) pedig azt se lehet mondani,hogy kiöregedett...Azért Cr-ben biztos vagyok,hogy bárhol hozná ezt a szintet,meg ő már Angliában is bizonyított.Én Messiről ugygondolom,hogy a barcába tökéletesen illik,de máshol is kijött volna ez?

Biztos vagyok benne,hogy Cé a barcában is ezt a szintet hozná,Messi madridi karrierben már kevésbé,azért a tiki-talán kíül nem sok játék passzol hozzá,Cé-nek mind1 ő egy állat.
Ha fiatal kora óta a RM stílusához formálták volna a játékát és ahhoz jönne a tudása, akkor benne van a pakliban, hogy igen, már csak azért is mert az Argentín válogatott nem Tiki-takára épűl és ott is kiemelkedő
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 22., szerda 0:21

A kérdés,hogy Messi valóban bárhol helyt állna, vagy akkor abban a barcában ő tökéletes volt?Mert a Barca gyengülésével ő is sokat romlott(mondjuk ezt fordítva is írhatnánk) pedig azt se lehet mondani,hogy kiöregedett...Azért Cr-ben biztos vagyok,hogy bárhol hozná ezt a szintet,meg ő már Angliában is bizonyított.Én Messiről ugygondolom,hogy a barcába tökéletesen illik,de máshol is kijött volna ez?

Biztos vagyok benne,hogy Cé a barcában is ezt a szintet hozná,Messi madridi karrierben már kevésbé,azért a tiki-talán kíül nem sok játék passzol hozzá,Cé-nek mind1 ő egy állat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 22., szerda 0:18

Oké, ha Messi itt játszana, és nyomná azokat a hülyeségeket, amiket a barcában is, meg az adócsalás, stb. Ugyanúgy elküldeném a fenébe, mint most. Attól, hogy valaki Realos még nem fogok mindent elnézni neki. Nem tudom más, hogy van vele, de ez a helyzet. Ha Pepe vagy Ramos hülye, akkor hülye. Nem kell megmagyarázni, a nyilvánvalót. Az a baj, hogy a barca drukkerek között viszont azt is meg akarják magyarázni, amit nem lehet. És csak a szép oldalt mutatni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. október 22., szerda 0:17

petiamadridista írta:Azonban idén és tavaly is jobb volt CRonaldo Messinél
meg is kapta az aranylabdáját 2013ra, mint ahogy ezévben is megfogja.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. október 22., szerda 0:16

petiamadridista írta:hát nyilván ha Messi a Maridban játszana, és így lenne 4 aranylabdája, akkor biztos, hogy szeretnénk őt, mi madridisták.
Ő lenne a nagy kedvenc.
de nem így van.
Szurkerek vagyunk így kissé elfogultak. Azonban idén és tavaly is jobb volt CRonaldo Messinél, ezt objektívan mondjuk, mint ahogy 2009-2011 között egyértelműen Messi volt a jobb.
Voltak véleményes esetek, akkor nyilván mi a Madrid pártján, és ezzel CR oldalán vagyunk.
Ezek nagyon érzelmi döntések, ha a 2 játékost hasonlítom össze.
A 2 csapat játékát sok esetben könnyebb reálisabban látni, mint a 2 játékosét... Most így..nem tudom, hogy kielégítő választ kaptál, vagy... hát nem tudom. :D

Én személy szerint egyet értek, hogy az utóbbi 2-3 évben igen is CR volt a jobb, elvakult badarságokat nincs értelme írni, de például azt is szeretem mikor régebbi játékosokhoz hasonlítják őket, teljesen butaság, lehet, hogy mondjuk CR teljesen elhomályosult volna anno Di Stefano és Puskás mellett, ahogy Messi is Kubaláék mellett, ezt nem tudhatjuk ezért nem is szeretem azt a kifejezést, hogy a vala volt legjobbak, a koruk legjobbjai sokkal mérvadóbbak. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. október 22., szerda 0:11

hát nyilván ha Messi a Maridban játszana, és így lenne 4 aranylabdája, akkor biztos, hogy szeretnénk őt, mi madridisták.
Ő lenne a nagy kedvenc.
de nem így van.
Szurkerek vagyunk így kissé elfogultak. Azonban idén és tavaly is jobb volt CRonaldo Messinél, ezt objektívan mondjuk, mint ahogy 2009-2011 között egyértelműen Messi volt a jobb.
Voltak véleményes esetek, akkor nyilván mi a Madrid pártján, és ezzel CR oldalán vagyunk.
Ezek nagyon érzelmi döntések, ha a 2 játékost hasonlítom össze.
A 2 csapat játékát sok esetben könnyebb reálisabban látni, mint a 2 játékosét... Most így..nem tudom, hogy kielégítő választ kaptál, vagy... hát nem tudom. :D

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 22., szerda 0:10

Egy szurkolói csoport sosem lesz objektív, max egy-egy tagja. Nyilván a sajátjaihoz húzza a szíve és ha támadás éri vmilyen szinten meg fogja védeni. Főleg, ha olyan teljesítményt rak le mellé, mint ezek ketten.
Özilt, Igájnt, Bélt stb nyilván kevesebb magyarázkodás meg könny követné, ha nálatok lettek volna csak. :mrgreen:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. október 22., szerda 0:09

dzsi91 írta:Ibra nekem is nagy álmom,kár érte.. Ha mi nem védünk címet a Chelseanek és Ibrának fogok szurkolni :D
Szerintem, Ibra épp CR miatt nem válna itt sem be, tudjátok két dudás egy csárdában, de Ibra szerintem is pazarlás a francia ligában.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2014. október 22., szerda 0:03

dzsi91 írta:
MesQueUnClub írta:A kíváncsiság kedvéért vajon milyen Aspektusba kerülne CR és Messi, ha mondjuk pont fordított szituáció lenne, tehát CR a Barcában, Messi pedig nálatok játszana. Vajon milyen megítélésük lenne abban az esetben?!
A barcások gyülölik Cr-t mert nem felel meg annak a mesebeli világnak amibe beleszülettek,mi nem Messit utáljuk,hanem az ilyen agyhalott Vincze Ottókat akik még mostis nyomatják,hogy ő a legjobb amikor nem... De Suarezt utálja itt valaki? Poénkodunk a harapásain ahogy a Barcások is,ha Suarez idejött volna egy szar ember lenne,mi t ahogy Neynar is...Neymar egy cirkuszi bohócként volt számon tartva a médiában is amíg a Santos játékosa volt,ahogy felkapta a Barca mezt egy világklasszis lett,ugyanakkor James-t mindenki imádta a vb-n, de a Madrid mez őt is egy fofalmatlanná tette pedig Neymar sem csinált többet első évében és ő is ennyibe került..

Szóval ha Cé Barca játékos lenne, a valahavolt legjobb lenne,Messi meg egy hányós adócsaló.De jól van ez így Cé idevaló a karakterek madridba valók, a Harcosok,a Mourinhok mindre szükség volt és van itt.Én nem abból ítéljezem,higy ki milyen szépen viselkedik,csak legyen őszinte.

Egyébként a Kroos<Racitic doligból már kilehet találni mi lenne ha Cé és Messi helyet cserélne...Még mindig elképedek ezen a Racitic jobb mint Kroos dolgon,mondjuk Bartra is jobb mint Varane :lol:
Én személy szerint hiába Barca szurkoló vagyok, én nagyon szeretem CR játékát, még anno az miatt amit a MU-ban művelt, a játékosok 99%-a szerintem a saját lábaiban esett volna el azoktól a cselektől, én azonban csak egy tézist állapítottam meg, miszerint nagy valószínűséggel, ha anno ez fordítva történt volna, tehát Messi itt CR ott, egészen más lenne a 2 tábornak a 2 játékos iránti megítélése. Természetesen nem várok egyetértést, én csak egy konstruktív beszélgetést kezdeményeztem.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég