Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 15:54

GG Punto Pelota :lol: csak a szokásos
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 11., csütörtök 15:52

miro írta:https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=55042FF6

Ezzel mi van?
Kamu,vagy van benne igazság?
Egy baráti fogadásról volt szó.
Neymar has explained his diving gesture yesterday was because a friend had to jump in the pool if he scored.

http://instagram.com/p/wd9X9Sxtvn/?modal=true

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 15:49

miro írta:https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=55042FF6

Ezzel mi van?
Kamu,vagy van benne igazság?
Több helyen is lehozták - elsők között a Punto Pelota, ami köztudottan szereti gerjeszteni a feszkót -, nem gondolom, hogy igaz lenne. Még ha Piqué csinálta volna, akkor igen. Nem néztem a meccset, de talán ott utalt valamire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 11., csütörtök 15:47

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=55042FF6

Ezzel mi van?
Kamu,vagy van benne igazság?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 11., csütörtök 14:04

lesliejr írta:Megfordult a két csapat helyzete. Pár éve mi játszottunk jól, tudtuk mit akarunk, a Real kereste magát, de mindíg ott volt a seggünkben. Sokszor játszottak rosszul, de legtöbbször behúzták a meccseket.
Most LE keresi, mit is kellene játszatni a kerettel, a Real meg pontosan tudja, mit, hol, hogy.
Én megvlennék lepve, ha májusban lenne legalább 1 serlegünk. Nem kifortott a dolog, sokat kellebe még javulni.
Viszont aki lehúzza a csapatot, azt érik majd meglepetések azért, mert előre felé jók vagyunk.
A védekezésünk miatt viszont nem fogunk nyerni semmit.
Pontosan! A fő probléma az, hogy baromi orr nehéz a csapat, és így elég nehéz a buli. Ha valakik tudnának erről mesélni, azok mi magunk vagyunk... Akkor is volt, hogy leesett néha egy bajnokság vagy 1 kupa, de ennyi. Világot megváltani, és európát uralni védelem nélkül nem lehet! BL-t biztos nem fognak nyerni. Erre már most mernék komolyabb fogadást tenni, de ott lehetnek a legjobb 4 között simán.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. december 11., csütörtök 13:52

Megfordult a két csapat helyzete. Pár éve mi játszottunk jól, tudtuk mit akarunk, a Real kereste magát, de mindíg ott volt a seggünkben. Sokszor játszottak rosszul, de legtöbbször behúzták a meccseket.
Most LE keresi, mit is kellene játszatni a kerettel, a Real meg pontosan tudja, mit, hol, hogy.
Én megvlennék lepve, ha májusban lenne legalább 1 serlegünk. Nem kifortott a dolog, sokat kellebe még javulni.
Viszont aki lehúzza a csapatot, azt érik majd meglepetések azért, mert előre felé jók vagyunk.
A védekezésünk miatt viszont nem fogunk nyerni semmit.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 11., csütörtök 13:50

CS0ki írta:de én nem élném meg a világ csodájának, ha meg is nyernék a BL-t.
Azért az eléggé csoda kategória lenne.Oké ,hogy Barcelona meg MSN, de van 3 csapat amelyik játékoskeretben és edzői stábban is jóval komolyabb erőt képvisel.Tegnap jók voltak,de kicsit hasonló ez a tavalyi City meccshez, ott is nyertek mert a City túl lett értékelve.Ezt a PSG-t egyelőre nem tudom hová tenni,erősek de ilyen fatális hiba mint Messi góljánál azért,nekik is ugyanúgy megvoltak a meccslabdáik de nem döntötték el,ami egy barca ellen végzetes...Odalehet érni a BL-ben persze,mert ez egy ilyen sorozat, de jelenleg ez Barcelonában nem lehet realitás.

LE meg szerintem semmit nem csinál,minden nyert meccs eddig a klasszisainak köszönhető,mert ez a tegnapi 3 védős rendszer is minden volt csak jó húzás nem,egy rangadón megint variált...Jól jött ki belőle,de csak azért mert Messiék lehozták neki,meg mert a PSG nem élt a lehetőségekkel.

Jelenleg Real,Chelsea,Bayern(+Atletico a trógerségük miatt) utána egy fél utcával lemaradva a Barca...

Én továbbra is tartom,hogy ez egy trófea nélküli év lesz náluk és nem is a védelmük miatt,vagy a gyenge keret miatt, hanem az edző miatt.Nagyon nagy a kabát,nagyobb mint Tatára... ő se volt egy géniusz de LE eddigi ténykedése szerintem komolytalan.A Barca eddig minden amit elértek a szezonban a klasszisaiknak köszönhetnek,ez elég lehet bizonyos dolgokra,de nagy sikerekre szerintem nem.

Az meg,hogy ott lihegnek a nyakunkon,szerintem természetes,2009-10 2010-11,mennyivel gyengébbek voltunk?mégis pár ponton belül voltunk mindig.Mert akármilyen gondok vannak a liga nagy részét így is bucira verjük mi is és ők is.

Január kemény lesz mind2 csapatnak,mi a valenciánál kezdünk,ők sociedadban,rögtön következő fordulóban játszanak az Atletico-val,mi meg a kupában...ha februárra a bepótolt meccsig pontelőnyben leszünk én nyugodt leszek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 11., csütörtök 13:28

Minimum elvárás a negyeddöntő szerintem, de simán kinéz egy, hogy elődöntőzhetnek is.
4 csapat van szerintem, akik ellen nem egyértelmű esélyesek. Atma, chelsea, bayern meg mi vagyunk azok, akiknél bajban lehetnek, de én nem élném meg a világ csodájának, ha meg is nyernék a BL-t.

Ha rá tudja venni LE őket, hogy az mindenki védekezzen (pl tegnap egész komolyan vették ezt a meccs egyes szakaszaiban), akkor az ingatag védelmük is kevésbé kiszolgáltatott. A támadóik meg elég jók.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 11., csütörtök 13:15

Én meg arra értem, hogy mi is voltunk ennél gyengébbek, és akkor is volt egy minimum szint amit azért illik teljesíteni a BL-ben. Sokkal nem, de évről-évre gyengül a barca is, de ettől még nemzetközi szinten egy top csapat. Minimum elvárás a negyeddöntő szerintem, de simán kinéz egy, hogy elődöntőzhetnek is. A bajnokságban pedig van 3 kiemelkedő csapat jelenleg. A barca az azért csak a barca... Volt jó barca 2004-05 előtt is. Sőt ... Persze lesznek akik tragédiának élik majd meg, ha 6 éven belül nem nyernek 3 BL serleget, de ez van...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 11., csütörtök 13:00

Arra értettem, hogy még minden sorozatnak (Kupa, Bajnokság, BL) komoly esélyesei...annak ellenére, hogy volt néhány szenvedősebb meccsük...
Az eleje megoldja,aztán Mascherano még ad is valami stabilitást a csapatnak,s minthogy ha Pique sem lett volna olyan balfék a tegnapi meccsen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. december 11., csütörtök 12:55

Géci írta: Miért ne lennének?
Arra értettem, hogy még minden sorozatnak (Kupa, Bajnokság, BL) komoly esélyesei...annak ellenére, hogy volt néhány szenvedősebb meccsük...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 11., csütörtök 12:39

hunmadridista írta:Egyáltalán nem kell lebecsülni még ezt a Barcát...ők is kezdenek egyre jobban belelendülni...és folyamatosan hozzák a meccseket...szerintem minden sorozatban ott lehetnek a végelszámolásnál majd...
Miért ne lennének?

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. december 11., csütörtök 12:25

Egyáltalán nem kell lebecsülni még ezt a Barcát...ők is kezdenek egyre jobban belelendülni...és folyamatosan hozzák a meccseket...szerintem minden sorozatban ott lehetnek a végelszámolásnál majd...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 11., csütörtök 9:01

Engem is bosszant ez. Hiaba vagyunk formaban es nyerjuk a meccseket,ok is hozzak magukat,a BL-ben is csak oda ertek az elso helyre... Bajnoksagban is kicsi az elonyunk,mert tapadnak rank. Valenciaban benne volt a botlas de nem,csak behuztak. Szoval nagyon oda kell figyelni,a legkisebb hiba es maris a katalanok hatat nezzuk...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 11., csütörtök 8:43

Ők "szenvednek", mi parádézunk. Suarez, mint egy serdülő ötös játékos, úgy focizik többségében, Messinek 10 sima meccsre jut kettő jobb, a védelmük bohózat, a középpályájuknál sokszor nem értem a koncepciót. Lehet röhögni a Barcán, a felálláson, meg a játékosokon, meg flegmázni. Az sem érdekel, hogy milyen csapatok ellen játszottak eddig és hogyan.

De sok gólt rúgnak, keveset kapnak, nyernek, nyernek és nyernek. Ssak egy botlás választ el minket tőlük...

Remélem, hogy a híres januári formahanyatlás idén sem marad el náluk. Nyugodtabb lennék egy hat pontos előnnyel a zsebben, mikor jön a bajnoki El Clásico.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 10., szerda 23:24

TBone írta:1. félidőben milye nvolt a barca

Semmilyen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. december 10., szerda 22:06

1. félidőben milye nvolt a barca? a másodiktól kezdve tudom csak nézni, de nem vagyok seggreülve tőlük egyáltalán. egy góllal vezetnek az egy dolog, de a psgnek jó az x.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 10., szerda 21:56

Hova fajult a vilag....ezert a Cavaniert az angol top csapatok versengenek. :(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2014. december 10., szerda 21:44

Realista24 írta:https://vine.co/v/O6BrgVIi66a
Én írok :mrgreen:
Ez nem is tűnt szándékosnak...





ja de :mrgreen: :mrgreen:

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. december 10., szerda 21:40

Realista24 írta:https://vine.co/v/O6BrgVIi66a
Én írok :mrgreen:
Hihetetlen. Eltiltották nem kevés időre, ennyit ért. Ugyanakkora patkány az ember.

Azért kíváncsi lennék, hogy a sok finnyás megmondó ember, akik éveken keresztül hisztiztek Pepe meg Ramos miatt, hol van ilyenkor? Most szeretném hallani az állat meg nem pályára való meg mészáros szövegeket Mr. igazságosztók!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég