Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. június 5., csütörtök 19:00

Csabi írta:azért ez a katalán média is brutálisan nevetséges. csak rámegyek a sport főoldalára, hajtom lefelé az oldalt és

rakitic már a barcaé
reusszal megegyeztek
ismét napirendben van pisczek
mathieu
koke
marquinhosról tárgyalnak
müller
könyörgöm kezdje el írni vki. :mrgreen:
szépen tételesen.
de csak azokat akikkel a katalán média hozza őket össze, azokat ne akiket ilyen nso, meg angol, meg olasz, stb.. lapok hoznak le.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 5., csütörtök 18:54

azért ez a katalán média is brutálisan nevetséges. csak rámegyek a sport főoldalára, hajtom lefelé az oldalt és

rakitic már a barcaé
reusszal megegyeztek
ismét napirendben van pisczek
mathieu
koke
marquinhosról tárgyalnak
müller

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 5., csütörtök 18:35

fejtsd ki, hogy miben veri Villát és ne azt vedd figyelembe, hogy Villa mit mutatott a lábtörése óta, hanem az előző 3-7 évét. Közel sincs hozzá Agüero, egy csapatában nem volt még igazán vezér, Villa meg volt.
mondtam, hogy képességekben. agilisebb, szerintem jobban cselez, jobb összjátékban. az meg lehet, hogy nem volt vezér, de azért a Citynek nyert 1 bajnoki címet a 276. percben. agüero ha top formában és motivált is, akkor szerintem egyértelműen jobb, mint villa, de nem feltétlen kell egyetértened ezzel.
lehet velem van a baj, de én villát sosem tartottam túl sokra, volt egy fasza vbje, 1-2 jó szezonja, de ennyi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 5., csütörtök 18:21

ateeemadrid írta:
rip printscreen :lol: én örülnék neki, rendkívül túlsztárolt az argentin, közel sincs olyan jó, mint Villa volt, mikor megvették.
hát azért ezzel vitatkoznék. szerintem agüero bőven veri képességekben villát, de ez szubjektív.
vele az a baj, hogy van amikor van kedve játszani, van amikor nincs. nem beszélve arról, hogy kurva sokat sérült. ja, meg totál felesleges a barcába. :)
fejtsd ki, hogy miben veri Villát és ne azt vedd figyelembe, hogy Villa mit mutatott a lábtörése óta, hanem az előző 3-7 évét. Közel sincs hozzá Agüero, egy csapatában nem volt még igazán vezér, Villa meg volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 5., csütörtök 18:05

volt ott már Ibra Henry Villa és most Neymar... és egyik se tudta/tudja azt azt hozni amit valójában tud... amíg ezt a fost játszák és amíg Messi ott van semmi félni valónk nemlenne még ha a fiatal éves R9et +Pelét vinnék oda...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 5., csütörtök 17:43

rip printscreen :lol: én örülnék neki, rendkívül túlsztárolt az argentin, közel sincs olyan jó, mint Villa volt, mikor megvették.
hát azért ezzel vitatkoznék. szerintem agüero bőven veri képességekben villát, de ez szubjektív.
vele az a baj, hogy van amikor van kedve játszani, van amikor nincs. nem beszélve arról, hogy kurva sokat sérült. ja, meg totál felesleges a barcába. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 5., csütörtök 17:42

ZBarca írta:https://www.facebook.com/FCBRK01/photos ... nt_count=1

Állítólag jön Agüero, bár kb 10 perc múlva törölték a tweet-et... :kivagyhe: De lehet az is lehet, hogy csak a szokásos trollok voltak...
ez még csak nem is friss sztori, jún. 1.
kamu az egész.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 5., csütörtök 17:40

ZBarca írta:https://www.facebook.com/FCBRK01/photos ... nt_count=1

Állítólag jön Agüero, bár kb 10 perc múlva törölték a tweet-et... :kivagyhe: De lehet az is lehet, hogy csak a szokásos trollok voltak...
rip printscreen :lol: én örülnék neki, rendkívül túlsztárolt az argentin, közel sincs olyan jó, mint Villa volt, mikor megvették.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ZBarca
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 17:00
Kedvenc játékosaid: Minden Barca játékos
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ZBarca » 2014. június 5., csütörtök 17:29

https://www.facebook.com/FCBRK01/photos ... nt_count=1

Állítólag jön Agüero, bár kb 10 perc múlva törölték a tweet-et... :kivagyhe: De lehet az is lehet, hogy csak a szokásos trollok voltak...
MATHIEU FOR PRESIDENT!!!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 5., csütörtök 16:06

Pár firkász elég illuminált állapotban lehetett tegnap, bedobták, hogy Fabregasért a Spurs is versenybe száll. :lol: :lol: :lol:
CS0ki írta:Azért abban bőven benne van az is, hogy Chile nem azt a focit játsza, mint a barca, sokkal több a hely, a lendület a barca féle tili-tolihoz képest. Már odaigazolásakor lehetett sejteni, hogy kevésbé fog ott ficánkolni, mint egy gyorsabb csapatban.
Persze, ez is benne van nyilván, de én ennek tükrében is látok azért különbséget a barcelonai és a válogatottbeli Sánchez között, még ha nem is olyan jelentős ez a különbség, mint Neymar esetében. Alexis amúgy nagy rejtély nekem még mindig... Néha kis túlzással a legnagyobb zseniket idézi egy-egy megmozdulása, néha meg egy egyszerű passzt nem tud normálisan átvenni, elbotlik a labdában, az üres kapuba sem talál be. Bár szerencsére idén nem bénázott annyit, mint tavaly például.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. június 5., csütörtök 15:56

Igen, érdemes megfigyelni, hogy mennyivel szabadabban játszhatnak mindketten, kevésbé kötött a szerepkörük a pályán, Alexis gyakrabban lép vissza labdáért, behúzódik középre, amolyan hamis kilences-féleséget játszik, és bizony jönnek is a szép ütempasszok, kiugratások, ilyeneket Barcelonában nem látunk tőle ilyen gyakorisággal.
Azért abban bőven benne van az is, hogy Chile nem azt a focit játsza, mint a barca, sokkal több a hely, a lendület a barca féle tili-tolihoz képest. Már odaigazolásakor lehetett sejteni, hogy kevésbé fog ott ficánkolni, mint egy gyorsabb csapatban.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 5., csütörtök 14:53

h3x0r írta:Neymar is mennyivel jobb a valogatottban.
Igen, érdemes megfigyelni, hogy mennyivel szabadabban játszhatnak mindketten, kevésbé kötött a szerepkörük a pályán, Alexis gyakrabban lép vissza labdáért, behúzódik középre, amolyan hamis kilences-féleséget játszik, és bizony jönnek is a szép ütempasszok, kiugratások, ilyeneket Barcelonában nem látunk tőle ilyen gyakorisággal.

A brazilok meccsét nem néztem végig, de szembetűnő volt, hogy Neymar gyakorlatilag szabad kezet kapott, hol a bal szélen kavargatott, hol a jobbon, és középen is sokszor feltűnt.

És elég jól látható, hogy mindketten jóval nagyobb erősítést jelentenek így a csapatuknak, mintha le lennének korlátozva vonalszélsővé, ahogyan Barcelonában. Remélem, Lucho ezzel is foglalkozik majd, jó lenne úgy alakítgatni a dolgokon, hogy Neymar és Sánchez is nagyobb szabadságot kapjon a pályán.

Fabregas-témához még egy kis adalék:
"A világ bármelyik csapatában vezérszerep jutna rá, és a kulcsjátékosok egyike lenne, még akkor is, ha Barcelonában egy kissé nehezebb neki elérni erre a szintre. A Barça azonban nem becsüli meg őt úgy, ahogyan kellene. Nagyon szeretném, ha maradna, és tudom, hogy milyen nehéz időszakon megy most keresztül, mert a klub nem értékeli őt úgy, ahogy azt megérdemelné."
Piqué - most tökéletesen egyet tudok érteni vele.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 5., csütörtök 13:19

nekem az csak brazilbajnokság :ike:
bocsi a tudatlanságomért :x
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 5., csütörtök 13:17

Tudom, Brasileirao, de így egyszerűbb volt leírni. :ike:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 5., csütörtök 13:16

csabi* írta:
nmate írta:De azért Série A-ban meg a Libertadoresben is termelt szépen, szóval van gólja dögivel.
? :D

egyébként az a 31 válogatott gól nem semmi ennyi idősen
Campeonato Brasileiro Série A
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 5., csütörtök 13:15

nmate írta:De azért Série A-ban meg a Libertadoresben is termelt szépen, szóval van gólja dögivel.
? :D

egyébként az a 31 válogatott gól nem semmi ennyi idősen
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 5., csütörtök 13:07

Rengeteg szar kis kupában részt vettek azok ott Brazíliában, ezt a számot most szerintem sem biztos, hogy komolyan kéne venni. De azért Série A-ban meg a Libertadoresben is termelt szépen, szóval van gólja dögivel.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 5., csütörtök 13:06

Megjött a szőke herceg! :mrgreen:
Amùgy nem tudom, hogy most ebbe miért kellet belekötni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 5., csütörtök 13:05

van meg 14 golja utanpotlas valogatottakban

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 5., csütörtök 13:01

Anthony írta:Ja igen, azt tudtátok, hogy az index szerint Neymar már 200 gólnál tart a karrierje során?
(Wikipédia aszongya, hogy: a brazil bohócligákba: 136, a Barcába: 15, válogatott: 31)
Ezek biztos beleszámolták azt is, amiket edzéseken lőtt, meg gyerekkorába a grundon :lol:
A lényeg az, hogy kijött a szép nagy kerek szám :mrgreen:
pedig igaz.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég