Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 17., péntek 16:42

Realista24 írta: Barto borítja a szart Laportara :lol:

Egy katalán újságíró meg próbálta a Realt is belevonni a dologba, de egy fűszálat sem talált amibe kapaszkodhatott volna, és emiatt csalódott.
Jah bírom most, hogy a juvenal meg a barszanal is megy, hogy a szuperliga miatt bántják őket de igazából akkor velünk kezdték volna a mogyorózást ha szuperliga bosszúrol lenne szó.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 17., péntek 16:23

Azt írják, hogy az ügyészségnek van lehetősége eljárást indítani, aminek lehetnek sportszakmai következményei is.

A legszélsőségesebb esetek a kizárás az első osztályból, valamint az 5 év teljes eltiltás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 17., péntek 15:52

Barto borítja a szart Laportara :lol:

Egy katalán újságíró meg próbálta a Realt is belevonni a dologba, de egy fűszálat sem talált amibe kapaszkodhatott volna, és emiatt csalódott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. február 17., péntek 13:57

Spanyolorszagban vagyunk, nyilvan semmi nem lesz az egeszbol. Nekem mar annyi is eleg lenne, ha valaki kimondana hivatalosan, hogy csaltak 15 even keresztul es bemocskoltak a jatek tisztasagat. Egjen rajuk a bundas kifejezes, csak ugy mint a Juvera. De persze nyilvan egy normalis vilagban (vagy akar egy Olaszorszagban ahogy lathattuk) elvennek visszamenoleg az osszes cimuket es mennenek a masodosztalyba.

Edukaltak a jatekosokat a birokrol 10-15 milliokert, azt. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 17., péntek 13:47

Bajnokok lesznek aztan senkit nem fog mar erdekelni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 17., péntek 13:46

Ott az Espanyol, fel kell karolni őket, aztan meg is van a barcelonai futball menekulve.

Nou Campot be lehet hinteni sóval.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 17., péntek 13:36

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Egy harmadik ceg is elokerult, 10 millios nagysagrendu penz ment at rajta.
Nem usszák ezt meg szerintem ahogy göngyölödik fel az ügy úgy lesz egyre hangosabb a sajtó is. Kiderül még 1-2 részlet és tebasék sem legyunthetnek már.
Ahhoz, hogy komoly buntetes legyen a vege eros lobbi kellene ellenoldalrol. Nem latszik, hogy ez kinek allna erdekeben. Perez uriember es most nagyobb kepet nez a Szuperliga miatt, oda kell egy ekkora brand szovetsegesnek, mint a Barca. Tebasnak nagy a szaja, de nyilvan tisztaban vannak vele, hogy egyre gyatrabb a spanyol foci, nem hiszem, hogy belefer a Barca elkaszalasa.

Spanyol politikaval semmilyen szinten nem vagyok tisztaban, de egy ekkora klub "nemzeti termek", ennek megfeleloen a lentiek alapjan is inkabb mentoakcio lesz, mintsem foldbe dongoles.

Egy normalis vilagban persze nagyon komoly szankcioknak kellene kovetkeznie, ha valoban manipulaltak a jatekvezetest, de nem ez lesz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 17., péntek 13:32

Á kizártnak tartom, hogy lesz komolyabb szankció olyan régi ügyek ezek meg amúgyis bárszá..

Max valami jelképes pénzbünti meg egy kis átigazolási szezon korlátozás

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 17., péntek 13:18

Realista24 írta: Egy harmadik ceg is elokerult, 10 millios nagysagrendu penz ment at rajta.
Nem usszák ezt meg szerintem ahogy göngyölödik fel az ügy úgy lesz egyre hangosabb a sajtó is. Kiderül még 1-2 részlet és tebasék sem legyunthetnek már.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 17., péntek 13:12

Egy harmadik ceg is elokerult, 10 millios nagysagrendu penz ment at rajta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 17., péntek 12:30

Buitre írta: És ami durva, hogy ha jól értem, ezt az új spanyol sporttörvényt, ami alapján újabban a súlyos kihágások is elévülnek 3 után, tavaly decemberben, karácsony előtt szavazta meg a kongresszus. A Negreira ügyben a nyomozás előtte, októberben kezdődött.

Az ominózus sporttörvény mögött pedig az az Albert Soler áll, aki jelenleg a spanyol állam sportért felelős főmuftija (Director General de Deportes), és aki több éven keresztül (2015-2018) a Barca igazgatósági tagja is volt (Director de Relaciones Institucionales del FC Barcelona, Director de Deportes Profesionales)

Do the math :sly:
maffia.
ne csodalkozzunk, mindenütt ez megy, ahol a pénz az úr.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. február 17., péntek 12:26

És ami durva, hogy ha jól értem, ezt az új spanyol sporttörvényt, ami alapján újabban a súlyos kihágások is elévülnek 3 után, tavaly decemberben, karácsony előtt szavazta meg a kongresszus. A Negreira ügyben a nyomozás előtte, októberben kezdődött.

Az ominózus sporttörvény mögött pedig az az Albert Soler áll, aki jelenleg a spanyol állam sportért felelős főmuftija (Director General de Deportes), és aki több éven keresztül (2015-2018) a Barca igazgatósági tagja is volt (Director de Relaciones Institucionales del FC Barcelona, Director de Deportes Profesionales)

Do the math :sly:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 17., péntek 11:16

Donát írta:
Sorrentino írta: Én már várom Pique nyilatkozatát, hogy ez csak aljas rágalom. Ők a szakmai életben is ugyanolyan makulátlanok voltak, ahogy a magánéletben is... :D Dani Alves-nek csak keddenként van látogatási ideje a böriben, így az ő nyilatkozatára még várnunk kell. :lol:
Erről az jutott eszembe, amikor valaki eurobarcán a szokásos benzemapedofilozásnál felhozta, h Dani Alves. Abban a pillanatban repült a végleges :mrgreen:
Na, jo latni, hogy fejlodik a moderalas ott is :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. február 17., péntek 11:12

Sorrentino írta: Én már várom Pique nyilatkozatát, hogy ez csak aljas rágalom. Ők a szakmai életben is ugyanolyan makulátlanok voltak, ahogy a magánéletben is... :D Dani Alves-nek csak keddenként van látogatási ideje a böriben, így az ő nyilatkozatára még várnunk kell. :lol:
Erről az jutott eszembe, amikor valaki eurobarcán a szokásos benzemapedofilozásnál felhozta, h Dani Alves. Abban a pillanatban repült a végleges :mrgreen:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. február 17., péntek 11:03

Én már várom Pique nyilatkozatát, hogy ez csak aljas rágalom. Ők a szakmai életben is ugyanolyan makulátlanok voltak, ahogy a magánéletben is... :D Dani Alves-nek csak keddenként van látogatási ideje a böriben, így az ő nyilatkozatára még várnunk kell. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 17., péntek 10:57

Donát írta:
Realista24 írta:

Nem olyan regota, csak csak a 2000es evek elejetol fogva.
Tudom, de a legelső hírek is már a 0216-2018 időszakról szóltak. Erre bemondja ez a pumukli, hogy a VAR miatt fizették a bírókat, ami a kérdéses időszak utolsó pár hónapja. Ez akkora faszság, h emiatt hittem, h én értek félre valamit :lol:
Ja jo, bocs. Nem pocsekoltam 6mp-nel tobbet ezekre. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. február 17., péntek 10:52

Realista24 írta:
Donát írta: De amúgy most én értek félre valamit? De Var 2018 őszi szezon óta van a La Ligában, nem? Ezek már előtte is bőven tejeltek :mrgreen:
Nem olyan regota, csak csak a 2000es evek elejetol fogva.
Tudom, de a legelső hírek is már a 0216-2018 időszakról szóltak. Erre bemondja ez a pumukli, hogy a VAR miatt fizették a bírókat, ami a kérdéses időszak utolsó pár hónapja. Ez akkora faszság, h emiatt hittem, h én értek félre valamit :lol:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. február 17., péntek 10:52

előre fizettek a VAR edukációért? :kivagyhe:

itt is látszik, Perez mennyire le van maradva a modern focitól :(
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 17., péntek 10:52

nunez még ronaldo idejében volt elnök a 90es években

de amugy mi a közös az összes barcelona elnökben?
hogy mind gyökér, nálunk csak calderon volt majom, de ő is elhozta azért céronaldot nagynehezen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. február 17., péntek 10:52-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 17., péntek 10:51

Donát írta: De amúgy most én értek félre valamit? De Var 2018 szeptembere óta van a La Ligában, nem? Ezek már előtte is bőven tejeltek :mrgreen:
Kurvanagy faszság amiket mond. Azt akarta kihozni, hogy a barsza 18 évig fizetett azért, hogy néha edukálják a játékosaikat játékvezetésből amiről szerintem soha senki nem hallott, hogy ilyen egyáltalán van, másrészt ha van akkor miért titokban csinálták ha nem akkora bűn és miért valami cégének utalgatták a lóvét nem pedig közvetlenül a szövetségnek :lol:

Imádom, hogy mindenre képesek előállni valami teljesen elmebeteg magyarázattal és be is nyeli a sok paraszt. Kedvencem a műsorvezető aki bedobja, hogy biztos azért bántják megint a barszát mert most jól megy nekik. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég