Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 21:34

Kérdeztem valamit, majd ha válaszolsz, talán elolvasom amit írsz.
Csak vigyázz, nehogy tulfeszitsd a húrt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 21:31

Realista24 írta: Idejöttel társalogni, de úgy látom nem tetszik a téma így inkább kifarolsz.
Komolytalan vagy.
Ez nekem szólt? Ha igen, akkor nem értelek! Társalognék, de miről, ha egyet fújsz? Kértelek, hogy linkelj be erről szóló írást, erre ezzel jössz...
raul 4 ever írta: Fogadd el, h előítéletes köcsögök vagyunk, könnyebb lesz mindenkinek. Az, hogy olyan hírek jöttek, hogy majdnem 20 évig súlyos milliókért pushingolta a bírói testület alelnöke a sporikat, hogy a barca szamára kedvezően fújjanak, ennek a része. Ha ilyeneket olvasunk, beköcsögölődünk és csúnyákat mondunk a csapatodra.

Meg a liga többi csapata is.

Egyenlő bánásmód hivatal. 17 évig, 7+ millióért. Tiszta sor.

Madridisták vagytok, szépeket nem is várok! :) Előítéletesek vagytok? Hasonló helyzetben senki sem különb!
Kiemeltem a lényeget! A híreket nem vitattam, a bizonyítékokat azt igen, mert mindenki csak vérmérséklete, hova tartozása alapján levon következtetéseket!
dzsi91 írta:
BarcaUdi írta: egyenlő bánásmódért fizettek.
:lol: Ilyenért nem lehet fizetni max vmi falusi maffianak.
Erre mit írjak? :D De hangsúlyozom, nem a véleményem volt, hanem a hivatalos kommunikáció!
SzB írta: Kedves BarcaUdi! Csak tisztelettel kérdezem, ha ilyen sokat fizettetek az évek során az egyenlő bánásmódért, hogyan lehet, hogy még mindig nem sikerült elérnetek, és titeket még mindig, mindenhol kiemelten kezelnek, a többit meg gyakják ahol tudják? Nagyon tiszteljük a törekvéseteket, de szeretnénk már az eredményét is látni!
Tetszett a hozzászólásod, nálad a pont! :)

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. március 20., hétfő 21:19

Kedves BarcaUdi! Csak tisztelettel kérdezem, ha ilyen sokat fizettetek az évek során az egyenlő bánásmódért, hogyan lehet, hogy még mindig nem sikerült elérnetek, és titeket még mindig, mindenhol kiemelten kezelnek, a többit meg gyakják ahol tudják? Nagyon tiszteljük a törekvéseteket, de szeretnénk már az eredményét is látni!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 20., hétfő 21:16

BarcaUdi írta: egyenlő bánásmódért fizettek.
:lol: Ilyenért nem lehet fizetni max vmi falusi maffianak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 20., hétfő 21:12

Fogadd el, h előítéletes köcsögök vagyunk, könnyebb lesz mindenkinek. Az, hogy olyan hírek jöttek, hogy majdnem 20 évig súlyos milliókért pushingolta a bírói testület alelnöke a sporikat, hogy a barca szamára kedvezően fújjanak, ennek a része. Ha ilyeneket olvasunk, beköcsögölődünk és csúnyákat mondunk a csapatodra.

Meg a liga többi csapata is.

Egyenlő bánásmód hivatal. 17 évig, 7+ millióért. Tiszta sor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 21:09

Idejöttel társalogni, de úgy látom nem tetszik a téma így inkább kifarolsz.
Komolytalan vagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 21:05

Realista24 írta:
Tovabbra is varom a kerdesre a valaszt.
Amennyiben te már eldöntötted magadban, hogy arra bizonyíték, akkor nincs értelme válaszolnom. Jelenleg csak a hivatalos kommunikációt ismered te is és én is, miszerint tanácsadásért és egyenlő bánásmódért fizettek. Mielőtt azzal vágsz vissza, hogy ez kamu, meg terelés: én a hivatalosról beszélek! Meg azt tudjuk, hogy mivel vádolják őket, de arra, hogy bírói ténykedés befolyásolására használták volna még konkrét bizonyíték nincs. Amit te csinálsz, az feltételezés, erős gyanú, valószínűsíthető következtetés!
Egy szóval nem mondtam, hogy nem lehetséges, lehet neked lesz igazad! A konkrét bizonyítékokról várok írást, mert ilyenről én eddig lemaradtam.

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 20., hétfő 21:00

A Marca szerint akár 2-3 hétre is kidőlhetett Ronald Araújo, akiről a Barca hivatalos közleményben tudatta, hogy izomsérülést szenvedett. Így az is elképzelhető, hogy az április 5-ei, Real Madrid elleni Spanyol Kupa-visszavágóról lemarad a játékos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 20:49

BarcaUdi írta:
hej989 írta:
Gondolom teljesen véletlen, hogy most jöttél ide és nem a BL csoportkör kieséskor vagy az EL kieséskor. :)
Na most segíts! Akkor is elolvastam mit írtok, de arra ugyan mit kellett volna reagálnom?Leégett a csapat, nem volt kérdés, hogy mit írtok! A tegnapi meccsnek nem volt köze ahhoz, hogy épp most írtam, egyetlen egy mondattal elintéztem. Az érdekesebb téma a csapat körüli vizsgálat!
Realista24: "Szerinted akkor mire van bizonyíték? Illetve az eddig bemutatott doksik, kifizetések mire szolgáltak?"
Ha te erre (a bírók szisztematikus lefizetésére, mérkőzések megvételére, elcsalására) olvastál bizonyítékot, akkor oszd meg légyszi velem is, halál komolyan kérem! Mert én ilyet nem olvastam még, de ti a Madridos oldalakat is követitek, hátha! Tényleg érdekel!
Tovabbra is varom a kerdesre a valaszt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. március 20., hétfő 20:43

hej989 írta:
Gondolom teljesen véletlen, hogy most jöttél ide és nem a BL csoportkör kieséskor vagy az EL kieséskor. :)
Na most segíts! Akkor is elolvastam mit írtok, de arra ugyan mit kellett volna reagálnom?Leégett a csapat, nem volt kérdés, hogy mit írtok! A tegnapi meccsnek nem volt köze ahhoz, hogy épp most írtam, egyetlen egy mondattal elintéztem. Az érdekesebb téma a csapat körüli vizsgálat!
Realista24: "Szerinted akkor mire van bizonyíték? Illetve az eddig bemutatott doksik, kifizetések mire szolgáltak?"
Ha te erre (a bírók szisztematikus lefizetésére, mérkőzések megvételére, elcsalására) olvastál bizonyítékot, akkor oszd meg légyszi velem is, halál komolyan kérem! Mert én ilyet nem olvastam még, de ti a Madridos oldalakat is követitek, hátha! Tényleg érdekel!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 20:29

Többség azt mondja hogy ilyen szar Barcat nem tudtunk megverni.
De a többség ugyanakkor szarozza a mi csapatunkat is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 20., hétfő 20:24

rashidm írta:
Faust írta: Szerintem meg kurva gaz hogy itt sarga lapokon vitatkozunk mikozben 5 percet voltunk kepesek nem tele gatyaval jatszani ilyen bunszar jatekosok ellen.
Ezzel mindenki tisztában van sztem. Ilyen gyenge barca keretet nem tudom latott e valaki, full középszer mindenhol, kiveve ter stegen. Aztan így se sikerul megruhazni oket… bár gondolom le se szarjak, megpróbálják a BL-t még behúzni aztan visszavonul a fel csapat. :lol:
Ez azért túlzás, stegen mellett kapásból Araujo, Koundé, Frenkie, Lewa és Pedri is eléggé top játékosok.

Gavinak objektíven instant piros és 3 meccs eltiltás, már ha nem spanyolföldön járnánk. Nacho szájbacsapása is lehetett volna sárga de ne hasonlítsuk már egy labdáért menő küzdelmet ahhoz ahogy leverte ez az antifocista Gagyi Ceballost, úgy hogy a labda a pálya totál másik felén pattogott. A varnak ki kellett volna hívnia a bírót potential red card szitu volt. Nem lep meg persze már senkit, hogy ilyet nem látnak meg. Bezzeg a Bilbao gólnál kiszúrták fél perccel a gól elötti szabálytalanságot.

Ps. Grat a bajnoki címhez, megérdemelt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. március 20., hétfő 20:08

Faust írta: Szerintem meg kurva gaz hogy itt sarga lapokon vitatkozunk mikozben 5 percet voltunk kepesek nem tele gatyaval jatszani ilyen bunszar jatekosok ellen.
Ezzel mindenki tisztában van sztem. Ilyen gyenge barca keretet nem tudom latott e valaki, full középszer mindenhol, kiveve ter stegen. Aztan így se sikerul megruhazni oket… bár gondolom le se szarjak, megpróbálják a BL-t még behúzni aztan visszavonul a fel csapat. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 20., hétfő 20:03

lettherightonein92 írta:
Realista24 írta:

Gavinak nem járt volna piros csak sárga? :lol: Ne idegesits már fel. Labda közelben sem volt és telibeverte Ceballost.
Én ezért nem sűrűn láttam még pirosat adni. Második sárgát a Nacho féle esetre viszont annál inkább. De még ha el is fogadom, hogy Gavi piros, akkor is Nacho is az, és semmiképp nem volt részlehajlás, ami a mondandóm lényege, mivel mindkét oldalon elmaradt egy.
Ez ilyen hiszem ha látom dolog, mint ami menő volt a 90es években az oviban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 20., hétfő 20:03

Szerintem meg kurva gaz hogy itt sarga lapokon vitatkozunk mikozben 5 percet voltunk kepesek nem tele gatyaval jatszani ilyen bunszar jatekosok ellen.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 20., hétfő 19:59

Imadom, amikor egy gyoztes Clasico utan mindig megjelennek ezek a Barca drukkerek akik csak 'objektiven es ellensegeskedes nelkul' jonnek kommunikalni. Mindig ezek a veletlen kronologiai egybeesesek. :lol:

Szerintem amugy Nacho pirosa (marmint masodik sargaja) es Gagyi pirosa is adhato lett volna.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. március 20., hétfő 19:56

lettherightonein92 írta:
Realista24 írta:

Gavinak nem járt volna piros csak sárga? :lol: Ne idegesits már fel. Labda közelben sem volt és telibeverte Ceballost.
Én ezért nem sűrűn láttam még pirosat adni. Második sárgát a Nacho féle esetre viszont annál inkább. De még ha el is fogadom, hogy Gavi piros, akkor is Nacho is az, és semmiképp nem volt részlehajlás, ami a mondandóm lényege, mivel mindkét oldalon elmaradt egy.
Nem tudlak komolyan venni… attól hogy nem lattal ilyenert lapot adni, attól még járt. De csak hogy ne a levegőbe beszéljek: 2014, vb, horvát-kamerun meccs, kameruni csavo belekonyokolt a játékos hátába, labda sehol, villant a piros.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rashidm 2023. március 20., hétfő 20:00-kor.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. március 20., hétfő 19:55

lettherightonein92 írta:

Sárga, aztán vagy lenyugodott volna, vagy nem, és akkor piros. Nachonak viszont mindenképp piros járt volna, és még a szabit sem kaptuk meg rá. Emiatt mondom, hogy bőven kiegyenlített volt a bíráskodás.
+ Egy Robertonál. Első félidőben volt egy sima sárgás eset, amire semmit nem kapott.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2023. március 20., hétfő 19:56-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

lettherightonein92
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2022. november 8., kedd 0:36
Kedvenc játékosaid: Messi, Raphinha, Ben Yedder, Modric, Leao, Maignan
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, AC Milan, Leicester

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lettherightonein92 » 2023. március 20., hétfő 19:51

Realista24 írta:
lettherightonein92 írta:

Sárga, aztán vagy lenyugodott volna, vagy nem, és akkor piros. Nachonak viszont mindenképp piros járt volna, és még a szabit sem kaptuk meg rá. Emiatt mondom, hogy bőven kiegyenlített volt a bíráskodás.
Gavinak nem járt volna piros csak sárga? :lol: Ne idegesits már fel. Labda közelben sem volt és telibeverte Ceballost.
Én ezért nem sűrűn láttam még pirosat adni. Második sárgát a Nacho féle esetre viszont annál inkább. De még ha el is fogadom, hogy Gavi piros, akkor is Nacho is az, és semmiképp nem volt részlehajlás, ami a mondandóm lényege, mivel mindkét oldalon elmaradt egy.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. március 20., hétfő 19:50

lettherightonein92 írta:
Realista24 írta: Gavinak piros kellett volna menjen.
Sárga, aztán vagy lenyugodott volna, vagy nem, és akkor piros. Nachonak viszont mindenképp piros járt volna, és még a szabit sem kaptuk meg rá. Emiatt mondom, hogy bőven kiegyenlített volt a bíráskodás.
Ha fordítva lett volna, mit mondanál? :lol: Ha arra is azt mondod hogy ugyanúgy sárga, akkor nem tudlak komolyan venni… Erre szokták azt mondani, hogy “ezt megúszta”. Ilyenert, real játékosként mar villant volna a piros.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég