Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 17., csütörtök 0:49

Nem tudom, én az arsenalos Songra úgy emlékszem, hogy robbanékonyabb és gyorsabb volt. A barcába mintha felszedett volna pár kilót, mert most eléggé khedirásan fordul, lassú lett és körülményes.
Love football, hate antifa.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 17., csütörtök 0:01

shutter hogy te mindenből kihozzad a pozitívat :smile:
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 16., szerda 23:41

nyilván szubjektív dolog, egyrészt nem mindegy, hogy mennyire bő elitet néz az ember, másrészt nem mindegy, hogy mekkora időintervallumot.

ez amúgy is egy folyamatosan, évről-évre cserélődő közeg, mindig berobban valaki, elég varane vagy teszem azt most james rodríguez esetét emlegetni, vagy negatív példaként mondjuk özil és torres esetét megnézni.
számít a forma, az, hogy kik csapattársak meg minden.

azokban az időkben song szerintem (és akkoriban a fórum és hasonló focis közegek is hasonló véleményen voltak) a legjobbak között volt, most, hogy busuqets mögött csak másodhegedűs, nyilván kikerült a rivaldafényből, közben meg befutottak például pogba vagy fernandinho, ilyen ez.

lehet ezekkel vitatkozni, mert tényleg hasonlóan sokrétű és komplikált dolog, mint a valahavoltlegjobbak szerű témák.
de szerintem azzal nem, hogy songnál minőségibb, jobb ember a kiegészítő szerepkörre nem kell.
sőt, talán pazarlás is valamilyen szinten, hogy ilyen játékos ennyit lócázik, de ez már az ő dolga.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 16., szerda 23:35

dzsi91 írta:ne nagyon reménykedjenek odaát szerintem, majd jövőnyáron talán megindul valami.
igen, a büntetés. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 16., szerda 23:28

Nekem most esett le ,hogy ezek végig a Valenciás matyjőőt kergették (és úgy néz ki meg is veszik) :lol: :lol: :lol: :lol: Azt hittem valami számomra ismeretlen jó kis védő lesz... de jót kacagtam, mintha egy majom vezetne hajót olyan ez a Barca vezetőség, ne nagyon reménykedjenek odaát szerintem, majd jövőnyáron talán megindul valami.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 16., szerda 23:28

Az arsenalnak nem kellett,most már a barcának sem kell,és el is fogják sütni egy 10esért,egy lejáró szerződésű khedira 2x annyit ér. Ne ragozzuk ezt már tovább.
Az meg hogy egy szezonban kijön valakinek a lépés(esetleg) az nem jelent top minősitést. Kivéve ha nem james az illető :lol: :lol: :lol:

Na de ne vicceljük el,song egy tottenhamba jó lett volna,vagy egy marseillebe...stb...de top csapatba nem,egyáltalán nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 16., szerda 23:14

Galacticos írta:attól még az az egy szezonja jó volt. és top öt volt, de kizárólag abba az évbe, mostmár elbaszta az egészet sose lesz még egy olyan jó éve, de ez azon az egyen már nem változtat.
Az hogy ki nevezheto top-nak meg ki nem, az engem nem erdekel. De egy valami biztos: az utolso Arsenalos eveben a csapata egyik huzoembere volt. Nekunk pedig pont egy ilyen jatekosra lett volna szuksegunk Khedira, vagyis inkabb Lass helyett.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 16., szerda 23:05

R.M.C.F írta:Majd elmegy a monacoba most nyáron,aztán jövő nyáron ott sem marasztalják annyira jó lesz.
attól még az az egy szezonja jó volt. és top öt volt, de kizárólag abba az évbe, mostmár elbaszta az egészet sose lesz még egy olyan jó éve, de ez azon az egyen már nem változtat.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 16., szerda 23:01

Persze....akkor khedira is top. hagyjuk már ezt. Majd elmegy a monacoba most nyáron,aztán jövő nyáron ott sem marasztalják annyira jó lesz. hühühü.

Ha song top.....akkor khedira is,elnézést.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 16., szerda 22:59

R.M.C.F írta:Új értelmezést nyert a top játékos kifejezés. Mert ha a top,azt jelenti hogy a posztján benne van a legjobb 20ban,akkor igazad van.
abban a szezonban (!!!) ami után megvette a barca song top 5 vkp volt.
ha jössz többet, ha nem. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 16., szerda 22:58

'shutterisland írta:aki látta az arsenalban songot, az tudja, hogy miért tartozott a posztja legjobbjai közé.
az, hogy a barcában busquets előtte van, evidens volt, mert jobb játékos és a rendszerbe is sokkal jobban be volt/van illeszkedve, ettől még nem lett egy fokkal sem rosszabb játékos, szerintem még mindig az egyik legjobb b2b jellegű "négerkápé".

nyilván azért látszódtak rajta a meccshiány jelei, illetve talán az is, hogy számára több idő kell az integrálódáshoz, de valljuk meg, az afrikai játékosok zöméhez hasonlóan ő sem az esze miatt az, aki.
amikor játszott, általánosságban jól, megbízhatóan focizott, a körülmények tekintetében elégedett vagyok vele.

eladni csak abban az esetben adnám el, és akkor is csak korrekt áron, ha két védő jönne, és mascherano vkp-ként is funkcionálna a jövő barcájában, mert a kisfőnök az utóbbi időben nagyon visszaesett khv-ként, és azért kipróbálnám újra egy sorral előrébb, megérdemelné.
máskülönben nem érzem, hogy el kellene adni, ha neki megfelel a kiegészítőember szerepkör, akkor én is örülök, ha marad, mert nála jobb "csere" nem kell.

Új értelmezést nyert a top játékos kifejezés. Mert ha a top,azt jelenti hogy a posztján benne van a legjobb 20ban,akkor igazad van.
Hagyjuk már ezt,meg azt hogy mit csinált az arsenalban,wenger pezsgőt pukkantott amikor el tudta adni,a barca sem tartja meg......pedig ő a legjobb B2B.
ja persze......mascerano és busc is JELENTŐSEN nivósabb focista nála,csak egy klubon belül.

Még hogy az egyik legjobb..... :lol: :lol: többet nem jövök.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 16., szerda 22:57

h3x0r írta:e talan egy MU elleni zako utan rajott, hogy az Inter egy jo csapat, de egyzeruen nincs azon a szinten mint a Barca vagy a United, ahol BL-t nyerhet, ezert eligazolt a katalanokhoz.
kövi évben meg kiejtette az inter a barcáját az elődöntőben.
persze meglepetés volt meg minden, de abban szerintem nagyon közrejátszott az is hogy etoo ha kellett átment jobbhátvédbe is, és abba az évbe nagyon durván beállt a sorba és elviselte hogy a nála amúgy gyengébb képességű diego milito az ék. szerintem erre az áldozatra ibra soha nem volt és lesz képes.
h3x0r írta: Innen ket lehetosege volt: City vagy Milan,
itt pedig szerintem megint csak rosszul választott.
sokan -jogosan- egyből a pénzre gondolnak ha szóba jön a city, de múlt ide vagy múlt oda a milánnál jobb lépés lett volna a city mert akkor már egy feltörekvő csapat volt. úgyhogy itt egy feltörekvő pénzes csapat helyett választott egy csóró, leszálló ágban lévő milánt bár ugye ott azért van ám komoly történelem.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 16., szerda 22:55

mascherano sokkal jobb a kp-n mint song
mondjuk vannak emlékképeim a vkp poszton lejátszott barcás meccseiről, ilyen gyorsan összekapkodott sárgák meg buta faultok.
talán most, hogy beilleszkedett és összeszokott már a csapattal, jobban menne neki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 16., szerda 22:52

mascherano sokkal jobb a kp-n mint song

viszont ha csak egy khv-ra van zsé, az is ilyen matyiő, és az argentín maradhat hátul, akkor jó nagy adag kulában van a csapat
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 16., szerda 22:47

aki látta az arsenalban songot, az tudja, hogy miért tartozott a posztja legjobbjai közé.
az, hogy a barcában busquets előtte van, evidens volt, mert jobb játékos és a rendszerbe is sokkal jobban be volt/van illeszkedve, ettől még nem lett egy fokkal sem rosszabb játékos, szerintem még mindig az egyik legjobb b2b jellegű "négerkápé".

nyilván azért látszódtak rajta a meccshiány jelei, illetve talán az is, hogy számára több idő kell az integrálódáshoz, de valljuk meg, az afrikai játékosok zöméhez hasonlóan ő sem az esze miatt az, aki.
amikor játszott, általánosságban jól, megbízhatóan focizott, a körülmények tekintetében elégedett vagyok vele.

eladni csak abban az esetben adnám el, és akkor is csak korrekt áron, ha két védő jönne, és mascherano vkp-ként is funkcionálna a jövő barcájában, mert a kisfőnök az utóbbi időben nagyon visszaesett khv-ként, és azért kipróbálnám újra egy sorral előrébb, megérdemelné.
máskülönben nem érzem, hogy el kellene adni, ha neki megfelel a kiegészítőember szerepkör, akkor én is örülök, ha marad, mert nála jobb "csere" nem kell.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 16., szerda 22:46

Galacticos írta:és az sem tett szerintem túl jót a karrierjének hogy sehol nem tudtak rá hosszú távon alapozni mert mindenhonnan lelépett/eladták. mittomén 15 éve lehet profi kb, azóta sehol nem húzott le még szerintem 4 szezont. ez nálam azért eléggé rombolja a róla alkotott képet, egy zseni egy kurva nagy játékos ne váltogasson már csapatot 3 évente legalábbis szerintem.
Ezzel nem ertek egyet. Olvastam a konyvet es teljesen logikus volt, hogy mikor miert valtott klubbot.
Ugye eloszor a Malmoben kezdte, onnan az Ajaxba ment, ahol lehuzott 3 szezont. Mindenki tudja hogy az Ajax max egy ugrodeszkanak jo, el is vitte a Juventus. Ket szezont toltott a torinoiaknal, amikor a bundabotrany miatt visszakuldtek oket a masodosztalyba. Nyilvan nem szeretett volna a masodosztalyban jatszani, ezert eligazolt az Interbe. 3 szezont toltott naluk, nyert 3 bajnoksagot, de talan egy MU elleni zako utan rajott, hogy az Inter egy jo csapat, de egyzeruen nincs azon a szinten mint a Barca vagy a United, ahol BL-t nyerhet, ezert eligazolt a katalanokhoz. Innentol pedig ismerjuk a tortenetet, jol kezdte a szezont, de osszeveszett Pep-el, Messi kozepre kerult, nem beszeltek vele, elvesztette a foci iranti szeretetet, stb. Innen ket lehetosege volt: City vagy Milan, o az utobbit valasztotta, majd 2 szezon utan 31 evesen elment levezetni a PSG-be. Gondolom a penz se jon neki rosszul :D Az mar csak a sors ironiaja, hogy az Inter es a Barca is kozvetlenul azutan nyert BL-t, hogy o eligazolt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. július 16., szerda 22:48-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 16., szerda 22:45

Miért sír egy barcás hogy a csapat el lesz baxva.....miért lenne? Ti azt hiszitek ez az időszak bármiben is mérvadó volt(2006-2011)? Egy fenét......összejött egy szuper3as,és egy remek szerkezetű alakulat,rohadt sok segítséggel,és mázlikkal,de összességében megérdemelten. Ez volt a normálistól eltérő MINT barcelona......az ha most 30 évig nem lesznek közel sem ennyire sikerek,na az a normális.
Nem kell sírni,egy remek időszak volt,szép volt jó volt....és ennyi volt.


Guardiola a legjobb edző volt,
A világ valaha élt legmázlistább edzője inkább.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 16., szerda 22:40

tucsoki írta:yilvánvalóan ennek vannak különböző okai (szakmai, személyes, stb.), de ha ez nem fedi le a "játékostemető" kifejezést, akkor nekünk még soha nem volt rossz igazolásunk (olyan játékostemetős...).
igazad van ebben mondjuk.
idióta lépés volt a barcától hogy megvették főleg ilyen áron.
de ibra karrierje nem csak a barca miatt lett olyan amilyen, nem csak ezért nem nyert soha bl-t, a barcába csak egy szezont baszott el. :)
song meg két éve padozik, állítom nem volt olyan időszak ahol három meccsen zsinórba kezdő volt ebbe a két szezonba.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 16., szerda 22:37

Galacticos írta:
tucsoki írta:Ibra? Mivel b@szta el a karrierjét...?
mondjuk hogy fontos pillanatokba sose hozta magát sehol.
és jöhettek azzal a clásicoval amit eldöntött nem érdekel, egy bajnoki volt a 38ból.
itt inkább a bl nehezebb és későbbi szakaszára értem ezt. a csoportkörben ász, meg lövi a negyvenméteres gólokat aztán meg semmi. de azt is mondhatnám hogy a legnagyobb gólját is csak barátságos meccsen lőtte. :mrgreen: jó ez vicc volt mielőtt öten nekem ugrotok.
és az sem tett szerintem túl jót a karrierjének hogy sehol nem tudtak rá hosszú távon alapozni mert mindenhonnan lelépett/eladták. mittomén 15 éve lehet profi kb, azóta sehol nem húzott le még szerintem 4 szezont. ez nálam azért eléggé rombolja a róla alkotott képet, egy zseni egy kurva nagy játékos ne váltogasson már csapatot 3 évente legalábbis szerintem.
Amit leírtál valamilyen szinten igaz, az, hogy mikor milyen/mennyire fontos gólt lőtt már teljesen más tészta. Ibra mindenhol hozta a tőle elvárható szintet, egyedül a Barcában volt képtelen hozni önmagát (igen, a lőtt góljai ellenére sem). Nyilvánvalóan ennek vannak különböző okai (szakmai, személyes, stb.), de ha ez nem fedi le a "játékostemető" kifejezést, akkor nekünk még soha nem volt rossz igazolásunk (olyan játékostemetős...).

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 16., szerda 22:35

BojanKiki írta: Nagy szégyen hogy ezen ennyire nevetek, mert ennek komoly valóságalapja van. El nem hiszitek hova lefogunk süllyedni... Egy Bl-t bemakkolnak maximum, de arra is van 5% esély. Nagyon kemény hogy tönkrebaszták ezt a csapatot. Enrique ma azt nyilatkozta, hogy ha ma lenne az első bajnoki, akkor Masip kezdene. Ha Song elmegy, Busquetsnek nem lesz cseréje. A legfontosabb poszt. Mivan ha lesérül? Idén lehet szopogatni a keserűgyógyszert
jó nehogy már akkora szégyen legyen ez egy madridista fórumon.. menj sírj az eb-n
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég