Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. február 2., vasárnap 13:13

tegnap egyébként 66 ezren voltak kint, pedig délután 4 órakor volt a meccs, szombaton... :)

ez is elég vérszegény a körülményeket nézve, főleg hogy a vendégcsapat nem 1 celta vigo volt, hanem a valencia, ami igen is rangadónak számít- még így is!

de azért kell a 105 ezer férőhely :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. február 2., vasárnap 13:11

Elnézést, ha volt már.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... nk-2312315

Mi lehet az oka, hogy alig járnak ki a meccsekre? Kiégtek a divatdrukkerek, vagy Rosell, vagy egyéb, valamit tudtok erről? :hmmm:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 2., vasárnap 13:09

Thiagot jól elherdáltuk,pedig ő tudna Busi mellett játszani szerintem,ha kis komolydágot magára vesz, és benne a lendület is megvan.
Marci!
azt is meg lehetne próbálni,lenne benne ráció. Csak akkor Messinek el kéne magyarázni,hogy ennek a dupláját knée lemelóznia meccsenként,mint amit most csinál.


(Nah mindegy, lehet amúgy sűrűbb vendég leszek itt,ha nem zavarok,kicsit elegem van a túloldalból, ahol általános védekezés,hogy VV a második gólnál nem hibázott,és mindent jól csinált. :roll: )
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 2., vasárnap 13:07

És Messi pazarlás lenne szélen? Messi,Cesc,Neymar-Csatar.
Viszont Messivel kozepen Fabregas tenyleg kiszorulna.Busquets melle annyira hatra szerintem nem lenne jo.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 2., vasárnap 13:05

morientes írta: Na,lényegében egyet értünk,Tellot csak azért emeltem ki,mert nem jó lenne ha elkallódna...:)Igazi dinamikus szélső,aki nem abba a tiszetosza stílushoz való...mire Xavi észbekap hogy el kellene indítani,a gyerek addig átszalad franciaországba... :lol:
Azért ha most Xavi helyett Thiago lenne nekik...Tegnap is, xavi apó kontrát akar vezetni, cipeli a labdát, közbe még a féllábú csatára is visszaér a valenciának, aztán meg odapasszolja pedro mögé :lol:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 2., vasárnap 13:03

csababarca....
Na,lényegében egyet értünk,Tellot csak azért emeltem ki,mert nem jó lenne ha elkallódna...:)Igazi dinamikus szélső,aki nem abba a tiszetosza stílushoz való...mire Xavi észbekap hogy el kellene indítani,a gyerek addig átszalad franciaországba... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 2., vasárnap 12:52

morientes írta: Mondjuk még egy gyors szélső kellene még,mondjuk én Tellot kipróbálnám jobb oldalt,aztán igen,egy klasszik 9-es,aki ha kell megtartja a labdát,amit a gyors szélsők be tudnak vinni,vagy mondjuk a kp be tud játszani egyből a védők mögé,mindenféle tologatás nélkül.Messit visszábbvonnám egyel,mert látszik hogy nem csak befejez,de szeme van a labdáinak,Xavit meg elfelejteném.Örökre.Ja meg igazolnék egy belsővédőt.Na de nem akarok tippeket adni :D
Tello-n kívül egyet értek, de oda Alexis megfelelő,ha normálisan játszik.
Messit én is visszahúznám, vagyis maradna fals 9es mondjuk,de úgy,hogy előtte van valaki. Villa amikor itt volt, abban volt zseniális szerintem,ahogy a mozgásával elvitte az embereket Messi elől. Ez nagyon hiányzik. Mondjuk meg lehetne próbálni Sánchezt is ott középen,és akkor Tello jobbszél.
Xavit pedig elfelejteném én is, ehhez a mai focihoz már bántóan lassan mozog,és cselekszik.
Középső védő is kell, minimum egy, mert jelenleg bohócok vannak csak hátul.

ami bajnak érzek,hogy én szívesen átállnék egy 4-2-3-1re. De ebben a rendszerben se Cesc, se Iniesta helye nem lenne meg. védők adottak, 2 szűrő nálam Busquets, és egy Gündogan típusú emberke, aki fut,brusztol,de közben tud irányítani is, mint Modric is pl. Előttük Messi, két szél Neymar-Alexis, elől meg egy 9es. Esetleg úgy lehetne berakni Iniestat,hogy jobbra Neymar,ővé meg a balszél, Alexis meg a 9es.
Nem tudom,nehéz ügy,de változtatni kell. Nem alapjaiban,mert ahhoz minden játékosunkat el kéne adni jóformán,de valamit ki kell okoskodni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 2., vasárnap 12:43

És mi legyen az új taktika? Álljunk be védekezni? Játszunk kontrákra? Ívelgessünk 170 alacsony emberekre? Igazoljunk egy klasszikus 9-
Mondjuk még egy gyors szélső kellene még,mondjuk én Tellot kipróbálnám jobb oldalt,aztán igen,egy klasszik 9-es,aki ha kell megtartja a labdát,amit a gyors szélsők be tudnak vinni,vagy mondjuk a kp be tud játszani egyből a védők mögé,mindenféle tologatás nélkül.Messit visszábbvonnám egyel,mert látszik hogy nem csak befejez,de szeme van a labdáinak,Xavit meg elfelejteném.Örökre.Ja meg igazolnék egy belsővédőt.Na de nem akarok tippeket adni :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 2., vasárnap 0:49

petiamadridista írta:Szerintem akkor lesz majd váltás amikor visszaadjuk a 2-6ot vagy az 5-0át..
Hogy ezt miért mondom?
Hát mert általában így szokott lenni :)
Igen, de mi azzal a 2-6al az egy évvel elötti sorfalat adtuk vissza, azelött meg mi nyertünk R10 duplájával 0-3-ra. Ez a világ rendje. Egyszer fent, egyszer lent. Csak sok szurkoló ezt nem érti meg, és már hurkolja a kötelet ha nem jön zsinórba a 68. győzelem.

Egyébként szerintem valahogy tovább vergődünk a City ellen. Jós nem vagyok, de nagyon érzem. Persze majd márciusba meglátjuk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 2., vasárnap 0:39

Amig jonnek az eredmenyek, addig nem fognak valtoztatni se a Barcanal, se a spanyol valogatottnal.
2008-ban kitalaltak egy rendszert (teljesen lenyegtelen honnan meritettek az elemeket), amivel kvazi vegig vertek Europat es a vilagot. Mint ahogy a vilagon semmi se tokeletes, ugy erre a rendszerre is megvan a tokeletes ellenszer, amit Mourinho jo par elbukott kiserlet utan meg is talalt. Eleinte csak par csapat kerete volt kepes azt jatszani amivel meg lehet oket allitani, kesobb viszont mar egyre tobb kozep csapat is megprobalkozott par esetben sikerrel. Amig a Barca ezzel a jatekkal is ott lesz a bajnoksagban a gyozelem kozeleben, mint ahogy a BL-ben is a donto kapujaban, addig nem fognak rajta valtoztatni. Mint ahogy petiamadridista is mondta, amikor jon 1-2 igazan gyenge ev, mi (vagy az Atletico) elhuzunk toluk, akkor fogjak azt mondani, hogy itt az ideje a valtoztatasnak.

Ugyan ez a helyzet a spanyol valogatottal is. Minek valtoztassanak a rendszeren, amikor latjak, hogy a jelenlegivel is szarra nyerik magukat.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 2., vasárnap 0:22

ja mégvalami, bocsánat a dupláért, de most jutott eszembe,
hogy azért a tavalyi Real elleni vereségek meg a Bayern elleni elődöntő már utalt arra, hogy valami a végéhez közeledik.
Mondjuk engem ez igazából annyira nem érdekel.

A Real Madridnak hoznia kell magát, be kell húznia a kötelező meccseit meg kell vernie a Barcelonát, bajnokságot kell ünnepelnie, és BL győzelmet, azokban az időkben amikor a katalánéknak nem megy annyira jól.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 2., vasárnap 0:14

Szóval csak annyit akartam ebből kihozni, hogyha nekünk drasztikusan változtatni kéne, akkor máshol még a stadiont is ki kell cserélni?
én pl nem gondolom, hogy a Barcelonának változtatnia kéne.
A végletekig el lehet menni ezzel a taktikával, felfogással, játékosokkal, de egy idő után nyilvánvaló lesz, hogy változtatni kell majd. Ez a felismerés majd akkor fog megtörténni a Barcanál, amikor már kiesnek az elitből, és lesz 1-2 csúnya évük, lehet hogy az idei vagy a jövő évi lesz az.
Szerintem akkor lesz majd váltás amikor visszaadjuk a 2-6ot vagy az 5-0át..
Hogy ezt miért mondom?
Hát mert általában így szokott lenni :)

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 2., vasárnap 0:13

Már sajnos nem engedi szerkeszteni úgyhogy külön kell leírnom, hogy radikálisan akkor kell változtatni, amikor Getafék vernek minket 4-0-ra, és sorfalat kell állni a Realnak (sajnos ezeket is átkellet élnem), nem amikor 59 forduló után lehet hogy nem az első helyről várjuk a Sevilla elleni meccset.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 2., vasárnap 0:05

Abba egyetértek énis, hogy kell egy klasszikus 9-es (Mandzukic szerintem a legelérhetőbb nekünk jelenleg), de el kell fogadnia annak a játékosnak, hogy nem lesz kezdő, és csak azokon a kritikus meccseken fog játszani csereként, ahol már végképp beásta magát az ellenfél a kapuja elé (Inter, Chelsea ilyenek). Ha nem törpökből állna a csapat, akkor gyakorlatilag mindenkit lekéne cserélni.

Azért soroltam fel más csapatokat, mert ha egyszer kimer kapni a Barça, akkor az egész világ megőrül és azonnal új taktika, új védelem meg új edző kell, holott az elmúlt 8 évet összegszem messze kimagaslóan mi voltunk a legsikeresebbek, és mi konstans ott vagyunk az elitbe. 2008 óta mindig eljutottunk az elödöntőbe a BL-be legalább, és pár bajnoki cím meg egyéb is leesett. Egyedül a Realt tudnám még magunk mellé felhozni, de nektek már nagyon rég nem jött össze a BL.

Szóval csak annyit akartam ebből kihozni, hogyha nekünk drasztikusan változtatni kéne, akkor máshol még a stadiont is ki kell cserélni?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 1., szombat 22:01

kiki. írta: És mi legyen az új taktika? Álljunk be védekezni? Játszunk kontrákra? Ívelgessünk 170 alacsony emberekre? Igazoljunk egy klasszikus 9-est? Még mindig ez a lehető legjobb amit tudunk játszani. Ha visszanézem az utóbbi 8 évet egyáltalán nem lehet a Barca elégedetlen. Hol van most a MU, Milan, Juve? Hol volt az utóbbi 2 évet leszámítva a Bayern? 3 éven belül elbuktak 2 döntőt, az egyiket hazai pályán. Hol volt régen a Dortmund, City vagy a PSG? Semmi gáz nincsen. Nemfogunk minden évbe triplázni meg 6 kupával zárni, de összességébe boldog ember aki a Barcának szurkol.
1.Az új taktika legyen mondjuk az,hogy a csapat ne csak egy meccsszituációt tudjon megoldani(Labdabírtoklás) a sokból(széljáték,ütközések,pontrúgások,szögletek stb...).

2.Az semmilyen kőbe nincsen belevésve,hogy a barcelona kerete csak kerti törpékből állhat.. :D

3.Igen egy klasszikus 9es kurvára nem ártana nektek...

4.Isten ments ,hogy barcelona-ba is eljusson a modern kor focija ahol egy csapat(Pl.:Bayern) képes a labdabírtoklásra és még sok más csodára is (mint a windows 95)...

5.Nem értem ,hogy jön ide a Milan vagy a Bayern vagy a Dortmund...

6.Persze ,hogy boldog ember összességében a barca szurkoló mivel minden egyes problémát elintéz a többség annyival,hogy nem pörögtek a fiúk 100%-on, a helyzet az ,hogy ezek a fiúk nem is fognak már úgy pörögni ahogy annó pörögtek, az új fiúk meg majd nem biztos ,hogy olyan minőséget képviselnek ebben a rendszerben...Viszont vannak barca szurkolók akik látják a problémákat és aggódnak helyettetek is.. :Đ

A Tiki-Taka 2009-2011-ig tarolt, azóta nagyon ki ismerték, még ha tudná is a barca olyan szinten(mert már nagyon rég nem tudja) játszani mint akkoriban a többi csapat akkor sem hagyná már...Na mindegy én meg mondtam mint Kálmán bá ,hogy váltani kéne, de ha szerinted nincs baj majd felpörögnek a srácok akkor jól van. :D

Szóval nem azt mondtam ,hogy a labdatartós játék mehet a picsába,de amíg a barca tili-tolizott évekig addig a labdarúgás(Értem ez alatt az Európai top csapatokat) elszaladt mellette szerintem...

"Még mindig ez a lehető legjobb amit tudunk játszani."-ez szerintem nem pozitívum...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. február 1., szombat 21:44

Még vmikor karácsony tájékán írtam, hogy ha a Alves-Piqué-Mascherano 3-ast erőltetjük a védelemben, akkor nincs keresnivalónk idén. Minden meccsen makkozunk, mikor ők együtt küldik, csak a sérülés előtti Valdes idén a 4 kapura tartó lövésből eddig legalább 3-at megfogott. Ma ő sem remekelt és nem tudta megmenteni a csapatot. De a mai probléma létezett 2-3 hónappal ezelőtt is és gondolom ezt a nálunk okosabb és tanultabb szakemberek is észrevették Barcelonába.
A kérdés, miért nem változtat Martino ezen az alap elgondolásán...

A másik, hogy ha Messi a pályán van és nincs Neymar, akkor Leo központú csapat leszünk és ha neki nem megy a góllövés, akkor gond van. Nem csak a Valencia ellen...mindenki ellen. Ha nincs a pályán akkor Pedro és Alexis sokkal felszabadultabbak, de még Fabregas is. Ma volt 2 kamu gólunk. Alexis belebotlott a labdába véletlenül, meg egy kamu tizi.
Odahaza...Az első 30 percben ki lehetett volna ütni őket, de minden labdát Messi önzőzött el vagy Alexis szerencsétlenkedett.
Ezért hiányzik nagyon Neymar. Mert ha ő pályán van, akkor a kapu felé is megy, lexarja, hogy Leo hol van helyzetben. Nem próbál meg minden idegszálával neki passzolni, ezáltal megosztja a védelem figyelmét. Az idei támadójátékunkban, A Messi központúság miatt, ő a kulcs. Ha nincs, akkor a jól védekező csapatok ellen szenvedni fogunk, sokszor még azok ellen is akiket ki lehetne végezni. Lásd mai meccs.
Az Ajax és a Bilbao ellen is a Piqué-Masch kettőssel kaptunk ki. Mikor Bartra a pályán van, sokkal szilárdabb a hátsó alakzat.
De nem kell még senkit temetni és ünnepelni. Még mindig jókor, időben jött a pofon. Fog még mindegyik élcsapat pontokat veszíteni.
Viszont a Sziti ellen így nem lehet majd kimenni. Oda komoly, határozott játék kell. Persze az angoloktól sem kell hanyatt esni, tudnak ők is szép dolgokat művelni, főleg hátul. :)

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. február 1., szombat 21:38

Azért én nem temetném a Barcelonát pár hete még az volt,hogy az életben nem buknak pontot stb,stb...

Nálunk is sokan már novemberben lemondtak a bajnokságról lesz még itt pár csavar szvsz.

De persze jó magam is virnyogtam az eredmény miatt :mrgreen:

Holnap (is) NYERNI KELL!!!!!!!!!!!!!!! :lilasalas:

És most go a másik oldal :D (csak olvasok)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 1., szombat 21:26

kiki. írta:Azért valamilyen szinten hihetetlen, hogy milyen a szurkolók hozzáállása mindkét oldalon. Pl. itt is egy-két ember már októberbe búcsút intett a ligának, most hogy kikaptunk pedig olyan főcím van a eurobarcán, hogy kiengedtük a kezünkből a ligát? Igen? Február elején úgy hogy még mindig mi vezetjük a bajnokságot? :D Fel kell ébredni, abnormális amit az utóbbi 2-3 évbe a Barca és a Real csinált, hogy 100 pontokkal nyerték a ligákat. Benne van a pakliba egy-két vereség.

A mutatott játékkal pedig egyáltalán nem vagyok elégedetlen. Látszott, hogy kezdünk már felpörögni. Aki látta a meccset tudja, hogy az első félidő akár 4-0-al is végződhetett volna. Vannak hibák hátul, de nem abba látom a megoldást hogy nyáron leigazoljuk egyszerre TS-t, Kompanyt meg David Luist. Kikaptunk egy Valenciától hazai pályán, ami szomorú de nem szégyen. Nagyon sok van még vissza, és még csak most kezdődik a java. Nekünk nem szabad feladni, nektek meg még nem kell szaladni a cibelesre.
Senki nem szalad a Cibelesre.Jobban fosunk a holnapi Bilbao meccstől mint ti a City meccstől... :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 1., szombat 21:25

dzsi91 írta:Ebből a generációból(Xavi,Iniesta,Puyol) kisajtolták a maximumot ,komoly döntéseket kéne hozni odafent ,hogy hogyan tovább milyen irányt kövessen a jövő barcája, de úgy látszik a vezetőség jobban elvan foglalva a virtuális farokméregetéssel a Madriddal szemben és azt hiszik,hogy majd Messi és Neymar mindent megold...
És mi legyen az új taktika? Álljunk be védekezni? Játszunk kontrákra? Ívelgessünk 170 alacsony emberekre? Igazoljunk egy klasszikus 9-est? Még mindig ez a lehető legjobb amit tudunk játszani. Ha visszanézem az utóbbi 8 évet egyáltalán nem lehet a Barca elégedetlen. Hol van most a MU, Milan, Juve? Hol volt az utóbbi 2 évet leszámítva a Bayern? 3 éven belül elbuktak 2 döntőt, az egyiket hazai pályán. Hol volt régen a Dortmund, City vagy a PSG? Semmi gáz nincsen. Nemfogunk minden évbe triplázni meg 6 kupával zárni, de összességébe boldog ember aki a Barcának szurkol.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 1., szombat 21:21

Azért valamilyen szinten hihetetlen, hogy milyen a szurkolók hozzáállása mindkét oldalon. Pl. itt is egy-két ember már októberbe búcsút intett a ligának, most hogy kikaptunk pedig olyan főcím van a eurobarcán, hogy kiengedtük a kezünkből a ligát? Igen? Február elején úgy hogy még mindig mi vezetjük a bajnokságot? :D Fel kell ébredni, abnormális amit az utóbbi 2-3 évbe a Barca és a Real csinált, hogy 100 pontokkal nyerték a ligákat. Benne van a pakliba egy-két vereség.

A mutatott játékkal pedig egyáltalán nem vagyok elégedetlen. Látszott, hogy kezdünk már felpörögni. Aki látta a meccset tudja, hogy az első félidő akár 4-0-al is végződhetett volna. Vannak hibák hátul, de nem abba látom a megoldást hogy nyáron leigazoljuk egyszerre TS-t, Kompanyt meg David Luist. Kikaptunk egy Valenciától hazai pályán, ami szomorú de nem szégyen. Nagyon sok van még vissza, és még csak most kezdődik a java. Nekünk nem szabad feladni, nektek meg még nem kell szaladni a cibelesre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég