Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 11:14

Hoppá, ha minden igaz, Messinek 53 milliót kell befizetnie egy éven belül, az elmaradt befizetendő adói miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 17., csütörtök 11:12

Dehogyis!!!!! Azt hogy ne cikizzenek,ne szólogassanak be, és ne röhögjék ki állandóan a véleményeimet.

Mindössze ennyi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. július 17., csütörtök 10:57

RMCF, te akkor most azt várod, h istenitsünk ezért?
carvajal.bale.vidal.jesé

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 17., csütörtök 10:40

Gyönyörűen megfogalmaztátok. :agree: :agree: ezek is azok amikről már évekkel ezelőtt dumáltam,de én egy elvakult barom vagyok szerintük,aki köpköd a barcára. Hogy cinkeltek,meg elmondtak mindennek évekkel ezelőtt,hogy miről beszélek.......most meg?????


hja.....még véletlenül sem az lehetett,hogy az öreg jól látta már anno. áááááááá...dehogy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 17., csütörtök 10:34

Ez a délelőtt ismét bebizonyította, hogy a Barcelona a világ legvisszataszítóbb, legundorítóbb csapata a sajtójával és a jelenlegi vezetésével együtt. Köpködnek, ugatnak, ferdítenek, mindig mindent úgy adnak elő, hogy az a nekik legjobb legyen. Ha meg ugye szarban vannak, akkor keresik a kibúvókat, kiskapukat, elkezdenek hisztizni. Ehhez párosulnak a naiv, kétszínű drukkerek, akik még erre is képesek rátenni egy lapáttal.

Értelemszerűen tisztelet a kivételnek.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mondjuk a Real Madrid hibátlan, mert kurvára nem az. Semelyik klub sem az, de amit a Barcelona leművel ezen a nyáron is, az botrány. Suarez árának az felel meg, ami a legkedvezőbb. Alexis Sanchez árának szintén. Sírnak a Neymar-féle átigazolás után, hisztiznek, hogy Suarezt miért nem mutathatják be. Sanchezről kiderült, hogy saját nevelés. Cesc egy hálátlan köcsög, amikor pár éve egész nyáron neki nyaltak. Kroos árába beletartozik a fizetése is. Hányinger. Aztán maradjon higgadt az ember, amikor átjön egy vagány Barca szurkoló hergelni és/vagy parasztkodni...

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 17., csütörtök 10:31

Realista24 írta:Rakitic meg jobb, mint Kroos
Sokak szerint Rakitic még Modricnál is jobb. :roll:
Realista24 írta:Suarez 81 millió eurója 1 hónap alatt vissza fog jönni nekik, ezt az összeget bevárják, és már igazolnak is újra
Ez meg. :lol: :lol: :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 17., csütörtök 10:29

Most miért bántasz egy 6 évest? :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 10:24

Nem szokásom az ilyen, de odaát a 339-re végződő user kommentjei felérnek egy stand-up comedyvel :lol: :lol:
6 millió Messi mezt adnak el évente, és nehéz elképzelni, hogy Suarezből ne adnának el 1 milliót.
Rakitic meg jobb, mint Kroos, akit leigazolhattak volna, de minek? Nagyképű és arrogáns, akinek már nincs motivációja :lol: :lol:
Suarez 81 millió eurója 1 hónap alatt vissza fog jönni nekik, ezt az összeget bevárják, és már igazolnak is újra :lol:

Tovább nem merem olvasni.

Vagy csak valami madridista trollkodik? :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 17., csütörtök 10:13

Marci77 írta:Jó, RMCF már ott megutálta,meg ellene van teljesen hogy a Barca megvette,és többen akkor kapták fel rá a fejüket,és mondták hogy kár hogy nem Realos lett (Ami amúgy tényleg kár). Egyrész ez nem igaz hoy az Arsenalnak nem kellett. De akkoriban eladta a vezetőség a legjobbakat,sajnos ez volt a helyzet,és mivel 1 év volt asszem a szerződéséből nem is drágán. Akkoriban simán ó lett volna a Realban.(Engem akkor kicsit meg is lepett hogy lépett) Mindenki tudta,hogy nem lesz kezdő abban a Barcában olyan felfogásban. pedig Busquetsnél jobb játékos (volt).

Láttam elég meccsen hogy tudjam,jó játékos..volt.(Inkább 2 jó szezonja volt,de a második elég jó) Mostmár elb*szta a karrierjét a Barcában. (ami ahogy mondtam eléggé benne volt a pakliban)

Anno már vitáztam erről RMCFfel, még egyszer nem akarok.(Ezen kicsit túlpörgött,na mindegy. (És jönne válasz hogy nem lett belőle senki,de egyrészt nem is vártunk sokat másrészt alig játszott pár meccsen,akkor is többet védőben...))
Én remélem máshol összeszedi magát,jó lenne Arsenalos szinten látni.. :) )

Édes istenem. :'(

Azért ennyi év után már tényleg illene tudni az álláspontjaimat, és azt amit képviselek, mert ezek állandóan előjönnek és már fárasztóak, ha meg ismétlem magamat akkor meg azért dunnyog pár ember.

Song téma már kipukkant, de nem akarok továbbmenni ebben sem,ezer és ezer vitám volt,és pont annyiszor nem értettek velem egyet akármi is volt a téma.
Magad is leírod hogy jó volt.....egy évben,majd a másikban "szerinted még jobb volt.
- Lehet. Nem is írtam soha hogy song nem jó játékos. Ezt kellene már tudni végre felfogni. A problémám az a feljebb copás volt,ami egyébként is jellemző volt anno ha a barca (vagy esetleg más jobb csapat)igazolt valakit,akkor itt ment a disznó az árokba és vergődés volt. Song egy jó játékos,és ennyi. Olyannyira jó,amennyire sokan mások is. A top játékos fogalma meg teljesen más. Azt is célszerű lenne tisztázni.Ha csak szimplán az arsenalból indulok ki,akkor pl patric viera top játékos volt,top vkp. egy song nem az. De írhatunk neveket a jelenből is,kinek mi tetszik, pl sweini egy topkategória,vagy yaya touré, vagy a pár évvel ezelőtti essien. Ezek top játékosok a posztjukon,a szűk elit tagjai. Song nem az.


De mit bánom én ki mond mond.



A katalán média meg hűen tükrözi 1243ik alkalommal mit is képviselnek a katalánok. Jó lenne már ott is rendet tenni,befejezni a mismásolást,a kamuzást,és a kis csöpp drukkerek megvezetéseit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 17., csütörtök 9:02

Mátyiő új ára, 15 millió euró és Affelay.

A mundodeportivo meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , nagyjából ennyi a véleményem és szépen tükrözi, hogy mit is képviselnek.

Több, mint egy klub...kezdve a hazudozó elnöktől, a kokszoló Messin át, az őskatalán Xavin keresztül, aki azért felkarmolná a fizetésének egy részét ha már megy, egészen a köpedék sajtójukig.
Nem baj, LE legalább rögtön behajolt Messinek, ahogy kell. :-*

És egy rossz hír, a Barcelona rá fog szállni a Nikera, hogy emeljék meg kőkeményen a pénzt, ha már ők maradtak a legnagyobbak.

Pedro pedig Nápolyban van...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 17., csütörtök 7:56

nmate írta:Dehogy jobb. Max atlétikában, de fociban nem.
foci is osszetett, szerintem lenne par olyan klub vagy edzo aki inkabb Songot valasztana Buszkec helyett.
Nezzuk a Bayernt, a mostani biztos a spanyolt vinni Pep miatt, de a Heynckes fele Bayern mar inkabb Songot valasztana. Persze ez szubjektiv kinek mi, szerintem Song jobb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 17., csütörtök 5:48

Dehogy jobb. Max atlétikában, de fociban nem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 17., csütörtök 1:37

Song jobb, mint Buszkecc, de abban a fociban, amit a barca tolt, abban nem, és ez lett a veszte. Sok áldozatot követelt a barca tiki-takája...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. július 17., csütörtök 1:19

Jó, RMCF már ott megutálta,meg ellene van teljesen hogy a Barca megvette,és többen akkor kapták fel rá a fejüket,és mondták hogy kár hogy nem Realos lett (Ami amúgy tényleg kár). Egyrész ez nem igaz hoy az Arsenalnak nem kellett. De akkoriban eladta a vezetőség a legjobbakat,sajnos ez volt a helyzet,és mivel 1 év volt asszem a szerződéséből nem is drágán. Akkoriban simán ó lett volna a Realban.(Engem akkor kicsit meg is lepett hogy lépett) Mindenki tudta,hogy nem lesz kezdő abban a Barcában olyan felfogásban. pedig Busquetsnél jobb játékos (volt).

Láttam elég meccsen hogy tudjam,jó játékos..volt.(Inkább 2 jó szezonja volt,de a második elég jó) Mostmár elb*szta a karrierjét a Barcában. (ami ahogy mondtam eléggé benne volt a pakliban)

Anno már vitáztam erről RMCFfel, még egyszer nem akarok.(Ezen kicsit túlpörgött,na mindegy. (És jönne válasz hogy nem lett belőle senki,de egyrészt nem is vártunk sokat másrészt alig játszott pár meccsen,akkor is többet védőben...))
Én remélem máshol összeszedi magát,jó lenne Arsenalos szinten látni.. :) )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 17., csütörtök 0:50

realistahuni írta:Nem tudom, én az arsenalos Songra úgy emlékszem, hogy robbanékonyabb és gyorsabb volt. A barcába mintha felszedett volna pár kilót, mert most eléggé khedirásan fordul, lassú lett és körülményes.
padon jóhogy meghízik :lol:
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 17., csütörtök 0:49

Nem tudom, én az arsenalos Songra úgy emlékszem, hogy robbanékonyabb és gyorsabb volt. A barcába mintha felszedett volna pár kilót, mert most eléggé khedirásan fordul, lassú lett és körülményes.
Love football, hate antifa.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 17., csütörtök 0:01

shutter hogy te mindenből kihozzad a pozitívat :smile:
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 16., szerda 23:41

nyilván szubjektív dolog, egyrészt nem mindegy, hogy mennyire bő elitet néz az ember, másrészt nem mindegy, hogy mekkora időintervallumot.

ez amúgy is egy folyamatosan, évről-évre cserélődő közeg, mindig berobban valaki, elég varane vagy teszem azt most james rodríguez esetét emlegetni, vagy negatív példaként mondjuk özil és torres esetét megnézni.
számít a forma, az, hogy kik csapattársak meg minden.

azokban az időkben song szerintem (és akkoriban a fórum és hasonló focis közegek is hasonló véleményen voltak) a legjobbak között volt, most, hogy busuqets mögött csak másodhegedűs, nyilván kikerült a rivaldafényből, közben meg befutottak például pogba vagy fernandinho, ilyen ez.

lehet ezekkel vitatkozni, mert tényleg hasonlóan sokrétű és komplikált dolog, mint a valahavoltlegjobbak szerű témák.
de szerintem azzal nem, hogy songnál minőségibb, jobb ember a kiegészítő szerepkörre nem kell.
sőt, talán pazarlás is valamilyen szinten, hogy ilyen játékos ennyit lócázik, de ez már az ő dolga.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 16., szerda 23:35

dzsi91 írta:ne nagyon reménykedjenek odaát szerintem, majd jövőnyáron talán megindul valami.
igen, a büntetés. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 16., szerda 23:28

Nekem most esett le ,hogy ezek végig a Valenciás matyjőőt kergették (és úgy néz ki meg is veszik) :lol: :lol: :lol: :lol: Azt hittem valami számomra ismeretlen jó kis védő lesz... de jót kacagtam, mintha egy majom vezetne hajót olyan ez a Barca vezetőség, ne nagyon reménykedjenek odaát szerintem, majd jövőnyáron talán megindul valami.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég