Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 20., hétfő 23:34

Csak Messi 10 éve nyomja a ligát, Cr pedig 5... Ezt sokan elfelejtik. :)
Ajaj, mik derülnek itt ki!!?? Neymar fgy? Kizárt!!!!44!4 :mrgreen: :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 20., hétfő 23:26

ziro4vr írta:kíváncsi leszek, szerintem a klasszikusra megint előkerül majd a fetrengősebb énje
Én attól félek, hogy megint hülye lesz, és bedől a provokációknak. Carlo helyébe tuti rámennék erre, ilyenkor általában kevésbé foglalkozik a játékkal, és a sárga is könnyen becsúszik neki.. Fejbe néha elég gyenge sajnos a srác, remélem a jobbik énjével rukkol elő szombaton.
ziro4vr írta:ember, te most megidézted Réjt. csak óvatosan :hmmm: csak altintopot ne kezd el fényezni pls vagy badstubert :lol:
Annyira bánom, hogy én lemaradtam az ő ámokfutásáról. :( Pedig rendre felhozzátok, biztos jó dolgokat művelt.. :D

Amúgy gyorsan megnéztem, ha jól számoltam akkor 4 gólt lőtt a Bernabeuban nekünk, a Camp Nouban 8-at, és semleges pályán 1-et. Messi meg 8-at a Camp Nouban, 13-at pedig a Bernabeuban. Úgy látszik idegenben jobban megy mindkettőjüknek.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 20., hétfő 23:06

Géci írta:Mùltkor is micsoda mesterhármast rùgott!! :mrgreen: :lol: :lol:
Jobban tartok a kis egyszálbél braziltol jelenleg mint Messitől az az igazság...
kíváncsi leszek, szerintem a klasszikusra megint előkerül majd a fetrengősebb énje
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 20., hétfő 23:04

Mùltkor is micsoda mesterhármast rùgott!! :mrgreen: :lol: :lol:
Jobban tartok a kis egyszálbél braziltol jelenleg mint Messitől az az igazság...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 20., hétfő 22:56

palesz77 írta: Fun fact: Messi eddig 12 gólt lőtt a Bernabeuban, eddig csak Raúl(12) és Di Stefano(13) lőttek annyit vagy többet, ha duplázik, akkor a valaha volt legeredményesebb El Classico góllövő lesz a Bernabeuban. :coffee:
Valami statguru nem tudja, hogy CR mennyit lőtt nálatok nekünk? Bajnokikon 2-t, azt olvastam, de a többi sorozatról nem írtak.
ember, te most megidézted Réjt. csak óvatosan :hmmm: csak altintopot ne kezd el fényezni pls vagy badstubert :lol:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 20., hétfő 22:53

Realista24 írta:LE: "Before making changes we generally ask the players"
:lol:
Luis Enrique: "Not subbing off Messi against Eibar? When we're doing a sub, more so the third, we always ask several players how they feel."
Így azért kicsit egyértelműbben kijön, hogy hogy értette.

Fun fact: Messi eddig 12 gólt lőtt a Bernabeuban, eddig csak Raúl(12) és Di Stefano(13) lőttek annyit vagy többet, ha duplázik, akkor a valaha volt legeredményesebb El Classico góllövő lesz a Bernabeuban. :coffee:
Valami statguru nem tudja, hogy CR mennyit lőtt nálatok nekünk? Bajnokikon 2-t, azt olvastam, de a többi sorozatról nem írtak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 20., hétfő 22:43

Olyat még majd eltudok képzelni hogy LE leakarja cserélni mondjuk Alvest, de közben Messire pillant aki int hogy NEM. Majd mutat Pedrora.....és Pedro már kocog is le.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 20., hétfő 22:37

Realista24 írta:LE: "Before making changes we generally ask the players"
:lol:
engem soha nem kerdeztek. :( ha tudtam volna ezt annak idejen akkor bemutadtam volna a kozepso ujjamat az edzonek. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 20., hétfő 22:36

Szerintem eléggé mélyen érinthette Enrikét,hogy egy játékosa felette áll. Ilyenkor azért egy edző önbecsülése eléggé meginghat,főleg,hogy a média így felkapja,hozzáteszem,jogosan. Most már egyértelmű,hogy ki a főnök Barcelonában.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 20., hétfő 22:31

LE: "Before making changes we generally ask the players"
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 20., hétfő 21:11

itt a probléma még mindig a szurkolókkal és a médiával van akik fals képet akarnak messiről mutatni.
Nem csak akartak.....etették is éveken át mint a mákosnudlit és nem csak messit,hanem a barcát is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 20., hétfő 16:58

Ezt megmagyarázta az öreg : :lol: :lol: :lol: :lol:
Messi's refusal to come off against Eibar: "I have a lot of faith in my rapport with the players. Having said that, everyone is free to read what they want into things, but I'm not going to change what I'm doing".
nagy bizalmam van a játékosaimmal való összhangban. mindezt elmondva, mindenki szabadon értelmezheti a dolgokat amiket lát, de nem fogom megváltoztatni azt amit csinálok.


SADAADASADAD :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 20., hétfő 13:32

Azért kicsit túlreagáljátok ezt a Messi Story-t, ezekből a videókbol pont az derül ki,hogy ő nem az akinek bevan állítva hanem egy ember tele hibákkal... Attól még nem ő az antikrisztus,vagy nem rossz ember, itt a probléma még mindig a szurkolókkal és a médiával van akik fals képet akarnak messiről mutatni... Igazából se Cével se Messivel nincs semmi probléma, vannak hülyeségeik mint bárkinek a világon, de amit Messivel művel a média és a Barca szurkolók, na az undorító.

Egyébként Messi mostmár elvegetálgat a rekordjaiból amiket 2009-2013ig épített fel,tavaly ő lett a Barca legeredményesebbje idén a liga legeredményesebbje jövőre valószínüleg Batistuta-t előzi meg, így akár gyenge teljesítménnyel is folyamatosan cumizva lesz mert közel vannak a rekordok csak pár gól kell és a csapból is ő folyik, ott lesz a 3ban az aranylabda szavazáson,természetesen jogtalanul, mint tavaly.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 20., hétfő 9:49

Zsaklin írta:Sziasztok!

A hétvégi mérkőzésre valaki tudna jegyeket? Esetleg a szurkolói klubnak van még szabad???? 2 re lenen szükségem.

Előre is köszi az információkat.
450 euróért van darabja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zsaklin
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. október 20., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsaklin » 2014. október 20., hétfő 9:43

Sziasztok!

A hétvégi mérkőzésre valaki tudna jegyeket? Esetleg a szurkolói klubnak van még szabad???? 2 re lenen szükségem.

Előre is köszi az információkat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 20., hétfő 9:36

Ennyire elkötelezett és véletlenül se akarta lecseréltetni magát, Messiben új tűz gyulladt. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 20., hétfő 7:29

Realista24 írta:
gratulalok hozza. remelem minden hungarokatalannak leesett vegre amit evek ota lökünk, h ott bizony messi a fonok. vezetoedzo mindossze azert kell mert kotelezo.
Le hát, és örülnek neki :mrgreen:
:D :lol:

tipikusan azok az emberek akikkel meg egy jot, egeszsegeset sem lehet vitatkozni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 20., hétfő 7:28

Ibra könyvét én is elolvastam, és amikor elkezdtem mesélni a barcás ismerőseimnek, hogy miket ír le a barcával az ÖSSZES azzal jött, hogy kamu, mert Ibra egy hazug, szélhámos figura stb.
Holott pont rá ez nem jellemző, sokszor azzal kelt ellenszenvet, hogy kőkeményen kimondja amit gondol.
Na mindegy, basszunk oda nekik szombaton.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 20., hétfő 7:20

Toti írta:mekkora egy pondró ez a messi. aztakurvaeget.


ha ezt cr csinalta volna nyilvan mar a gepem mai napi elso bekapcsolasakor is vmi olyan uzenet fogadott volna az udvozoljuk helyett, h cr megint nagykepu, cr megint arrogans.. stb..

es egy ilyen embernek nyaljak a segget. egy ilyen embernek akarnak merkozeseket csak ugy felbeszakitani.

gratulalok hozza. remelem minden hungarokatalannak leesett vegre amit evek ota lökünk, h ott bizony messi a fonok. vezetoedzo mindossze azert kell mert kotelezo.

tovabbi jo messi seggnyalast mindenkinek. sziasztok

Mennyit pofáztunk már anno amikor még "sérthetetlen volt" mert még csak a valótlan énjét adta közre a média.......azóta már láthatták azok is,akiknek ez nem esett évekkel korábban a viselkedéséből.
Szintúgy a csapata......aki figyelt,tudhatta, hogy működnek ott a "dolgok", pofáztam is róla 12543333 mondatot, majd amikor Ibra kiadta,elsőként vettem meg,pusztán érdekelt hogy egy belsős szemszöge mennyire azonos/hasonló az enyémmel........pffff...mintha én írtam volna.

Továbbra is tartom,bármennyire nem tetszik a drukkerek zömének,a drukkerek nagy része,a médiából szerzi be a véleményét a labdarúgásról,játékosokról.....

Érdekes.....és a hülye,meg az okoskodó.....az persze én voltam. Ja....persze. :fpalm: :fpalm: :fpalm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 20., hétfő 7:17

gratulalok hozza. remelem minden hungarokatalannak leesett vegre amit evek ota lökünk, h ott bizony messi a fonok. vezetoedzo mindossze azert kell mert kotelezo.
Le hát, és örülnek neki :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég