Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 6., hétfő 22:58

picit más :
örülnétek neki, ha suarez kezdene a klasszikuson (összeszokottság hiánya, meccshiány) vagy adna egy kis plusz parát ?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. október 6., hétfő 22:12

Nika91127 írta:Nekem aki az elmúlt 15-20év top jobbhátvédei:
Cafú, Zanetti, Lahm,Maicon(egy rövid ideig),Alves(a Sevilla-s és a Barcában első pár évben)...és fuccs. Én rájuk emlékszem.
Utánuk jönnek: Sagnol/Panucci/Gary Neville/Salgado/Sagna(régebben,a mostani már hát...)

Ellenvetés,vélemény? :)

Es Faubert hol marad???? :vivo:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 6., hétfő 19:18

carvajal technikás, rohadtgyors, támadásban is pluszt jelent, tökéletes arra a posztra nekünk.
montoya sosem volt jobb nála, nem véletlen, hogy még most is a kiégett danielalves játszik helyette.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 6., hétfő 18:57

lesliejr írta:Igazad van. Carvajal egyértelműen Montoya fölé nőtt. Miben? Abban, hogy játszik. Aztán ennyi. Egy középszerű játékos.
En egyebkent meg is ertem a barcasokat hogy csalodottak Montoya miatt.
Emlekszem tavaly ilyenkor mennyit nevettek azon, hogy leigazoltuk elso szamu JH-nak azt a Carvajalt, aki meg az U21-es EB-t is vegig padozta a barca masodik szamu JH-je mogott. Mi csak annyit mondtuk, hogy majd meglatjuk jovo ilyenkor ki lesz a jobb jatekos. Valami oka csak van annak, hogy Carvajal kezdo hetrol hetre mig Montoya nem. Mert hogy egyik mogott sincs valami hatalmas nagy konkurencia, az is biztos.

Errol eszembe jut, hogy anno hanyszor olvastam azt, hogy Bartra > Varane. :D

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 6., hétfő 18:25

Csabi írta:kiezadouglas? én erről teljesen lemaradtam.
Az elkövetkező 10 év legjobb szélsőbekkje :coffee: :mrgreen: Egyébként a vezetőség ad-hoc igazolása Dani Alves helyére, mert minőségi védők nélkül is lehet nyerni kupákat...

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. október 6., hétfő 18:24

kiezadouglas? én erről teljesen lemaradtam.
utolsó napokban vették, 6 millió euróért Brazíliából, kb. ilyen mindegy-mindegy alapon

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. október 6., hétfő 18:20

Nekem aki az elmúlt 15-20év top jobbhátvédei:
Cafú, Zanetti, Lahm,Maicon(egy rövid ideig),Alves(a Sevilla-s és a Barcában első pár évben)...és fuccs. Én rájuk emlékszem.
Utánuk jönnek: Sagnol/Panucci/Gary Neville/Salgado/Sagna(régebben,a mostani már hát...)

Ellenvetés,vélemény? :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 6., hétfő 18:19

kiezadouglas? én erről teljesen lemaradtam.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 6., hétfő 18:06

Neztem a volt jatekosunkat Fabinhot a Zenit-Monaco meccsen, es szerintem jol tolta. Voltak jo megindulasai, cselei es kemeny belepoi is...es meg csak 21 eves. Azon az egy meccsen amelyen nalunk jatszott azon is eleg igeretesen mozgott.
Felepitese jo, eros es gyors jatekos. A mai felhozatalban meg lehetne belole vmi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. október 6., hétfő 17:55

Bartrát szerintem most kezdte el LE beépíteni.A hétvégén sokkal jobban telesített azon a poszton mint a Masch-Piké-matyi trió.Majd ha a Klasszikuson leszedi a BBC-t egyszerre a pályáről akkor talán LE végre bízni fog benne. :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 6., hétfő 17:51

lesliejr írta:Igazad van. Carvajal egyértelműen Montoya fölé nőtt. Miben? Abban, hogy játszik. Aztán ennyi.
Hát azért nem csak abban, hogy játszik, hanem abban is ahogy játszik.. Én kifejezetten irigylem jelenleg a Madridot miatta, nagyon pöpec kis jobbekk a srác. Montoya lehet, hogy hasonló szinten lenne ennyi játékkal, mint amennyit Carvajal kapott, de az is lehet, hogy közel sem - és jelenleg úgy néz ki, hogy sosem fog kiderülni, nálunk legalábbis. De az biztos, hogy Carvajal jelenleg a top jobbhátvédek között van, ezt el kell ismerni.
poronty írta:Meg, ha Montoya olyan nagyon ügyes játékos minek hoztak még egy jobb bekket a nyakára?
Douglas szerintem totál egyértelmű, hogy azért jött, mert jövőre nem igazolhatunk, Alves meg úgy volt, hogy távozik, így kellett valaki Montoya mellé/mögé a következő idényre. De most kitalálták ezek a :cens: -k, hogy Alvessel hosszabbítsunk.. :fpalm:
tucsoki írta:Én megértem Montoya helyzetét, pont ezért dobbantanék előbb-utóbb ha nem változik a szitu. Saját nevelés vagyok, olyan korban hogy kell a játékperc, lassan 3 éve kopogtatok hogy bekerüljek a kezdőbe, de még úgy se tudok játszani hogy Dani hétről-hétre alulmúlja önmagát. Ami még rosszabb érzés, hogy konkurenciának kaptam egy brazil tehetséget(?) és még a padra sem férek fel. Így elpocsékolni egy lehetséges zsenit, nem is értem....
Az utolsó mondatot nem tudom, hogy iróniából írtad-e, de lényegtelen igazából, az előtte levő részekkel totál egyetértek. Simán lelépnék a helyében szezon végén, ha nem kap elég lehetőséget - Bartra helyében is -, kijárta a ranglétrát, kivárta a helyét Alves mögött, erre azt a gyökeret játszatják annak ellenére, hogy Oleguer szintjéhez közelít vészesen..

Jövünk itt folyton a "támaszkodunk a saját nevelésekre" szöveggel, aztán a védelembe itt lenne 2 tehetséges fiatal is, de mindegyik csak akkor játszik, ha épp kidőlt mindenki a sorból, vagy ha már 10 meccs óta a keretben se voltak akkor bedobjuk őket, hogy azért úgy tűnjön, hogy számítunk rájuk - és a vicc, hogy ilyenkor is rendre jól teljesítenek, de utána ismét jön a pad/lelátó..

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. október 6., hétfő 17:50

Nem azért mert a mi fiunk de véleményem szerint megváltás mikor ő játszik.

És elnézve nálatok a felhozatalt nem hinném,hogy nem férne be sőt............

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 6., hétfő 17:49

Véleményem szerint Daniel Alves teljesítménye hihetetlen. Szerintem is a világ legjobb jobb hátvédje. Bár tudom, hogy védő nem nagyon érhet oda az aranylabda közelébe, de Realosként elismerem, hogy kijárna neki egy.












:mrgreen:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 6., hétfő 17:45

Drake írta:Szélső hátvéd poszton jelenleg nagyon gyenge a piac.
Nem is tudom kell-e ezt posztokra bontani, en bloc nagyon gyenge a felhozatal ha egyéniségeket keresünk.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. október 6., hétfő 17:39

Szélső hátvéd poszton jelenleg nagyon gyenge a piac.Ha meg kéne neveznem egy top 5-ös listát jhv-bhv poszton gondolkoznom kéne rajta.

Carvajal miatt meg tényleg irigylem kissé a Realt.Aprópénzért hozták vissza,szinte egyből beilleszkedett + a borostája is fasza. :mrgreen:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. október 6., hétfő 17:34

Elég nagy ínség van a jobbhátvéd poszton manapság, szerintem nyugodtan kimondhatom ,hogy Carvajal nekünk kincs kis túlzással. Mi mindenképp jól jártunk.

Kicsit gondolkodván amúgy a mai felhozatalból nem is tudnék megnevezni nem hogy top3, de top5-ös listát.. Carvajalon kívül aki az elmúlt időszakban jó teljesítményt hozott, az Seamus Coleman -szerintem-, tavasszal elég jól pengette, meg most a szezon elején sem volt rossz, de ő is középpályásként indult. Piszczeknek volt egy jobb időszaka még 2 éve talán, de őt is sokszor sérülések hátráltatják..
#happyshitting

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 17:32

Cafut csíptem,szerintem ő toppos volt.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. október 6., hétfő 17:22

Ha Carvajal középszerű, mondj már nekem kérlek mondjuk 3 jobb jobbhátvédet nála. De olyat mondj, ami után nem röhöglek ki. Én Lahm-on kívül senkit nem tudnék mondani, de ő meg KP-ként van erőltetve, és már azért 30 év körül lehet.

Carvajal bőven a világ legjobb jobbhátvédje lehet, de én bőven megkockáztatom, hogy már most top3. Intelligens, gyors, erőszakos, fáradhatatlan, technikás. Mindene megvan. Persze nyilván irigyek vagytok, mert van 1 kiégett szerencsétlen Alvesetek, egy full középszer Montoyatok, meg vettetek valami noname brazilt akin a saját hazájában is csak röhögtek. Szar ügy.
Montoya persze még ennyit se ért el, de ezért írtam, nem mindegy ki van a sorban előtted
Az oké, h Carvajal előtt Arbeloa volt a sorban, de szerintem a jelenlegi Alvesnél még ő is hasznosabb. Úgyhogy ezzel is magadnak mondassz ellent.

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. október 6., hétfő 17:17

Kérdezem a Carvajalt fikázó barcás footballzseniket,hogy melyik világklasszis jobb hátvéd volt 22évesen is az? Meg ki szerintetek az elmúlt 20év 10 legjobb jhv-je? Hallgatom... :)

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. október 6., hétfő 17:14

Szóval Dani Alves jó képességű védő? Az volt mondjuk 4-5 évvel ezelőtt most már csak Farkas Norbi szerint van élete formájában, amúgy meg a kutya nem rakná be a kezdőbe. Meg, ha Montoya olyan nagyon ügyes játékos minek hoztak még egy jobb bekket a nyakára?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég