Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 8., péntek 20:12

palesz77 írta:Az már más kérdés, hogy minek kellett ennyit küzdeni érte, amikor nem is akartuk még évekig átadni neki a karmesteri pálcát, amiért elméletileg ide lett hozva..
ezt mondom énis és ezek tudatába hiba volt.
plusz az hogy thiago és fabregas is ott volt és tűkön ültek h xavit mikor válthatják.. aztán mire észbekaptatok hogy xavi nem faktor már egyik sincs ott hogy pótolja.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 8., péntek 20:09

Galacticos írta:én sem azt mondtam hogy nem lesz hasznosabb, de egy top rakitic és egy top fabregas között zongorázni lehet a különbséget.
Persze, de ha nem egy top Fabregasra van szükségünk jövőre, hanem egy top Rakiticre akkor fölösleges lett volna megtartani Cescet.. Szóval az ő eladását nem feltétlen könyvelem el idén hibának.

Az már más kérdés, hogy minek kellett ennyit küzdeni érte, amikor nem is akartuk még évekig átadni neki a karmesteri pálcát, amiért elméletileg ide lett hozva.. :roll:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 8., péntek 20:05

palesz77 írta:Sok mindennel egyetértek, ezzel az állítással is igazából, csak sanszos, hogy Rakitic hasznosabb lesz összességében - még így is, hogy gyengébb képességű -, mint Fabregas lett volna.
én sem azt mondtam hogy nem lesz hasznosabb, de egy top rakitic és egy top fabregas között zongorázni lehet a különbséget.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 8., péntek 19:30

egy 10est öregedett a faszi a nyár alatt :lol:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 8., péntek 19:23

Galacticos írta: mert például ez a rakitic képességekbe nincs sehol egy jó fabregashoz képest szerintem
Sok mindennel egyetértek, ezzel az állítással is igazából, csak sanszos, hogy Rakitic hasznosabb lesz összességében - még így is, hogy gyengébb képességű -, mint Fabregas lett volna. Ugyanis jövőre nagy eséllyel sokkal direktebb lesz a játékunk, és a támadószekcióban sokkal több szabadságot fognak kapni a játékosok - legalábbis a felkészülési meccsek erre engednek következtetni -, így többet villoghatnak majd, de jobban bennük is lesz a hiba. Úgyhogy sanszos, hogy több labdát fogunk elszórni elől, aminek következtében kell - legalább - egy olyan középpályás, aki a jó passzjátéka mellé megdöglik a pályán, annyit melózik. És lássuk be, ez nem Fabregas.. Rakitic viszont pont ilyen játékos, hihetetlen mekkora mezőnymunkát végez, és e mellé pedig a passzjátékára sem lehet semmi panasz. Persze nem lát úgy a pályán, mint Cesc, de arra meg ott lesz Ini - aki jó lenne ha felpörögne, mert eddig nagyon halovány -, úgyhogy Fabregasnak maradt volna nagy eséllyel a csere szerepkör, amit meg nem vállalt volna be - legalábbis a távozása erre enged következtetni. Szóval ha lehet ilyet mondani, bizonyos szempontból "indokolt" volt Fabregas távozása.

Én Thiago eladását sokkal jobban sajnálom, mert ő is nagyon nagy mezőnymunkára képes, mellé pedig egy igazi varázsló a gyerek, úgyhogy ebbe a LE féle csapatba - is - tökéletesen illene.. Ő sajnos igazából Tito - isten nyugosztalja - miatt ment el, a 12/13-as szezonban röpke 1000 perccel vágta meg a játékperceit az előző évéhez képest, a komoly meccsekről kihagyta, aztán amikor Thiago meg érdeklődött, hogy ez változni fog-e azt mondta, hogy ennyi szerepet tud szánni neki.. Logikus, hogy elment. A sors iróniája amúgy, hogy kb 2 héttel később Tata lett az új edző, aki meg lehet marasztalta volna Thiagot.. Na mindegy, ez már így alakult, én még titkon azért reménykedek benne, hogy amint Pep távozik a Münchenből mi lecsapunk rá, és visszahozzuk - ez 1-2 év múlva esedékes lesz szerintem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 8., péntek 18:40

danianevem írta:Fábregas nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket,
én ezt értem.
de tényleg olyan volt ez az egész "hazajövetel" mint mikor az elrabolvába a végén kiszabadítja a hajóról a lányát..
erre most meg rá 3 évre eladjátok?
egy szezont sem kapott meg úgy hogy na most ő kezdő, egy szezont sem kapott meg úgy hogy végigjátszhatott volna a helyén a kp közepén. mert hamis kilences, meg támadószélső meg mittudomén mik voltak.
ez így szerintem hülyeség volt. ezt a szezont simán megkaphatta volna, mert például ez a rakitic képességekbe nincs sehol egy jó fabregashoz képest szerintem.
thiago meg már tavaly simán lehetett volna alapkezdő. azt lehozta volna amit xavi, és ha azt mondjátok neki hogy itt egy új szerződés, új kivásárlási ár ami magasabb, nagyobb fizu és szavamat rá hogy mostantól veled számolunk a kezdőbe akkor maradt volna.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 8., péntek 18:24

Miért nem oldja meg a barca sajátnevelésekből a topkv posztot? Ezt beszélték bele a fejünkbe éveken át nem? Mi meg éveken pont nem hittük el hogy ez majd igy lesz.
Pedig de....a barca ilyen mondották. Ez a barca. Ez a mészán.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 8., péntek 18:18

ziro4vr írta:továbbra is tartom veletek kapcsolatban, hogy úgy kezdtem volna az átigazolási szezont, hogy 1 top5 kh in, ha kell nagy összegért, aztán xavi, dani alves pótlása, aztán csatár ha marad lóvé és alexis menni akar..de szerencsére nem vagyok barca fejes :mrgreen:
Milliárdból csak 1 nem tenne így, na ő felelős az átigazolásokért :mrgreen:
Galacticos írta:mert hogy thiago lesz az aki majd xavit helyettesíti. Ehelyett most ott vagytok hogy rájöttetek "végre" hogy xavi a múlt de már se thiago, se fábregas. ez is kibaszott nagy fail a vezetőségetektől.
Fábregas nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, Thiago meg menni akart, mert akkor még Xavit preferálta a szakmai stáb. Mondjuk utóbbi játékban és stílusban is tökéletes utód lett volna, de talán még jó is, hogy nem maradt, így legalább ténylegesen változhat a középpálya játékfelfogásban.
Én bízom Rakiticben, eddig az egyik legjobb, nem tartogatja a labdát, hanem keresi a támadókat, meg ugye védekezésben is többet várhatunk tőle.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 8., péntek 18:16

Galacticos írta:...
Na igen, egy normalis atigazolasi szezon igy nezett volna ki. Csak hat a barca vezetosege inkabb a farok meregetes mellett dontott.

Ezt a ket 12 millas kapus dolgot en se ertem. Masodik szamunak jo lett volna Reina is ingyen, ugyse jatszott volna valami sokat. Ezt a 12 millat hozza rakjak a Mathieu-ert kiadott 20 millahoz es 32-ert maris szerezhettek volna egy jobb jatekost. Ha meg hozza rakjak a dos santos, tello, bojan harmasert kapott 9 milliot, maris 40 millional es egy minosegi kozephatvednel vannak.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 8., péntek 17:44

ziro4vr írta:továbbra is tartom veletek kapcsolatban, hogy úgy kezdtem volna az átigazolási szezont, hogy 1 top5 kh in
egyértelmű.

ha én lettem volna akkor:
alexis sánchez marad ez száz százalék, érinthetetlen kategóriának kellett volna lennie a képességei alapján. most mondanám hogy messi off és az árából pár top védőt lehetett volna venni, de őt úgyse adtátok volna el idén.
megveszitek például thiagosilva lett volna a legjobb megoldás nektek, hála a jó istennek nem sikerült megszerezni idén sem. kompanyt bár itt ma már szidtam de nem lett volna rossz választás mert valamilyen szinten vezér és irányítja a védelmet. piquéről már sokszor elmondtam hogy kurvajó ha van mellett egy sergio vagy egy puyol aki elirányítgat mellette, de davidluiz nem ez a kategória szóval ő szerintem nem lett volna nektek túl jó.
tehát van egy kompany mittudmoén 35 millióért. busquets marad védekezőközéppályás, mert akármennyire is sablon meg nem feltűnő, meg nem látványos a labda nem pattan el tőle, oda rúgja ahova akarja, és top vkp lett belőle. (elférnének mascheranoval ketten a kezdőbe) alvest le kellett volna cserélni de már tavaly nyáron. hogy kit kellett volna jobbhátvédbe hozni na arról fogalmam sincs, nagyon nagy mákunk van carvajallal mert kivan halva ez a poszt, ott van egy lahm aki most az etalon utána meg egy hatalmas szakadék.
úgyhogy először a védelmet kellett volna rendberakni, és suareznek a ráadásnak kellett volna lennie, nem pedig vele kezdeni és elbaszni rá a nagy lóvét.
rakitic oké, de nem barca kezdő kategória érzésem szerint. ja és elég lett volna egy kapus. :lol:
--------------------------terstegen----------------------
??---------------kompany------piqué------------alba
----------------mascherano--busquets----------------
sánchez---------------iniesta-----------------neymar
----------------------------messi-------------------------
és ha marad mondjuk alves vagy meégegy támadószelelmű szélsőhátvéd akkor a kompany-piqué párost eléggé kitudta volna segíteni meg valamelyest tehermentesíteni a mascherano-busquets páros. xavi off, és song marad elsőszámú csere vkp, fabregas is kaphatott volna a posztján egy teljes évet, ha már ennyi év fogság utána kiszabadítottátok az emiratesből.
meg hát thiago eladása is tavaly.. érthetetlen.

szerk: visszatérve erre a xavi-thiago-fabregas hármasra. amikor megvettétek is jöttek páran azzal hogy majd ő lesz mmint fabregas xavi helyettese akkor azért ha jól emlékszem voltak olyan barcások is akik inkább azt mondták hogy nem, nem. mert hogy thiago lesz az aki majd xavit helyettesíti.
ehelyett most ott vagytok hogy rájöttetek "végre" hogy xavi a múlt de már se thiago, se fábregas. ez is kibaszott nagy fail a vezetőségetektől.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 8., péntek 17:37

palesz77 írta:
Géci írta:Lehet már tudni mi az ítélet Hannibál ügyébe? :mrgreen:
Villamosszék általi halál lett.. :/ Amúgy 1 héten belül várható az ítélet.
Addig számolják a kenőt pénzt? :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 8., péntek 17:33

palesz77 írta: Vermaelenről amúgy hasonló a véleményünk, akár még jól is elsülhet, annyiból örülök neki, hogy kicsit fürgébb, mint az eddigi védőink, kellett már egy ilyen is a hátsó alakzatba.. Mathieut meg nem tudom láttad-e a Nice ellen, de szerintem nem, mert akkor nem szidnád.. :D Akkora tanár lesz jövőre, hogy csak néztek! B-)
vannak hibáim, nem nézek barca felki meccseket :lol:

továbbra is tartom veletek kapcsolatban, hogy úgy kezdtem volna az átigazolási szezont, hogy 1 top5 kh in, ha kell nagy összegért, aztán xavi, dani alves pótlása, aztán csatár ha marad lóvé és alexis menni akar..de szerencsére nem vagyok barca fejes :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 8., péntek 17:23

palesz77 írta:
És dzsi91, pont itt van az a rész, amiben nem értek egyet a mondandóddal - a többiben igen. Szerintem ha kupa nélkül maradunk, de a csapat és a játék képe közben év végére összeáll, akkor LE maradni fog. Tata is "csak" azért lett elküldve igazából, mert totál szétesett a csapat a kezei alatt. Ja jövőre folyamatosan javuló tendenciát mutatunk, szezon végére már összeszokunk, mégsem nyerünk semmit - az általad említett őszi lemaradás miatt pl -, akkor szerintem adnak neki még egy évet..
Egy sikertelen szezon után nem biztos ,hogy tovább tűrnék a Culék ezt a vezetőséget, ha meg visszatérne Laporta szerintem saját embert hozna, ahogy más esetleges elnökök is... Na de mind1 nem lehet tudni annyi ha van most a Barca körül ,hogy én is nagyon kíváncsi leszek a csapatotokra. Amiben biztos vagyok az ,hogy jelenleg mi vagyunk a legerősebbek, ami nem jelent garanciát a sikerre de egy jó ki indulópont, amire nagyon figyelnünk kell az játékosaink óriási méretű arca(pl. a számomra félisten Ramos ebben nagyon profi), mert bizonyították már 2012-2013-ban is ,hogy képes velük elszállni a ló (Persze ott más hátráltató tényezők voltak). Carlo előtt nagy feladat áll, hozott egy brutál kezdést ha ezt a szintet tartani tudja esetleg képes szintet lépni a csapattal akkor elkezdhetünk beszélni akár egy korszakos csapatról is (mert egy BL címvédéssel mindenképpen azok lesznek)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 8., péntek 17:16

ziro4vr írta:ez így van, már az utolsó simítások zajlanak, épp a best of khedira dvd elé van szegezve kipeckelt szemekkel :mrgreen:

amúgy a belga érdekes lehet, ha valahogy az új környezet és impulzosok kihozzák belőle a régi formáját, akkor oké, de necces. (mátyiő még mindig érthetetlen számomra :lol: )
Szegénnyel egy félperces videót nézettek meg újra és újra? :/ :D

Vermaelenről amúgy hasonló a véleményünk, akár még jól is elsülhet, annyiból örülök neki, hogy kicsit fürgébb, mint az eddigi védőink, kellett már egy ilyen is a hátsó alakzatba.. Mathieut meg nem tudom láttad-e a Nice ellen, de szerintem nem, mert akkor nem szidnád.. :D Akkora tanár lesz jövőre, hogy csak néztek! B-)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 8., péntek 17:12

Drake írta: Jelenleg Skandináviában(talán Svédország) diákmelózik,és erre asszem ziro feldobta,hogy nem melózik,csak annak van álcázva.És igazából egy madridistaképző tábor foglya,és szeptember elején "habfehérként" tér vissza. :mrgreen:
ez így van, már az utolsó simítások zajlanak, épp a best of khedira dvd elé van szegezve kipeckelt szemekkel :mrgreen:

amúgy a belga érdekes lehet, ha valahogy az új környezet és impulzosok kihozzák belőle a régi formáját, akkor oké, de necces. (mátyiő még mindig érthetetlen számomra :lol: )
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 8., péntek 17:09

Géci írta:Lehet már tudni mi az ítélet Hannibál ügyébe? :mrgreen:
Villamosszék általi halál lett.. :/ Amúgy 1 héten belül várható az ítélet.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 8., péntek 17:08

Lehet már tudni mi az ítélet Hannibál ügyébe? :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. augusztus 8., péntek 16:45

Azért én nem írnám le a Barcát.
Carloról köztudott, hogy inkább a kupákba jeleskedett, mint sem a bajnokságba lásd Milan vagy Chelsea.
Szerintem teljesen 2(3) esélyes a bajnokság, a Barca hosszútávon a kiscsapatok ellen nagyon jó, a BL lutri a spanyol kupa meg szintén legalább 3 esélyes, ha nem több( Valencia,Sevilla). Ott fog lihegni a nyakunkon a Barca ez tuti, nagyon remélem, hogy nem fogja egy-két játékos ellazázni a dolgokat Madridba főleg az új szerzemények, mert most egyértelműen a Madrid a favoritabb a BL,Bajnokság,Kupába.
De hát ez semmit se jelent.
ja és nagyon remélem, hogy Madridba nem kezdenek el pánikolni, ha esetleg nem úgy jön az eredmény ahogy elvárt, mert hát most a Madridnál mi az elvárás? Egyértelműen az összes kupa megnyerése, de főleg a 3 "nagy".
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 8., péntek 16:26

dzsi91 írta:
El Unico írta:...
...
Én igazából elégedett leszek akkor is, ha nem nyerünk semmit, de szezon végére teljesen összeáll a csapat, és az utána levő évet minden fronton egyértelmű esélyesként kezdjük meg. Elvégre elég nagy átalakulás van most a keretben is, a barátságos meccsek alapján a játékunk is frissül kicsit, idő lesz, amíg ezt mindenki megszokja..

És dzsi91, pont itt van az a rész, amiben nem értek egyet a mondandóddal - a többiben igen. Szerintem ha kupa nélkül maradunk, de a csapat és a játék képe közben év végére összeáll, akkor LE maradni fog. Tata is "csak" azért lett elküldve igazából, mert totál szétesett a csapat a kezei alatt. Ja jövőre folyamatosan javuló tendenciát mutatunk, szezon végére már összeszokunk, mégsem nyerünk semmit - az általad említett őszi lemaradás miatt pl -, akkor szerintem adnak neki még egy évet..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 8., péntek 16:02

El Unico írta:En annak orulnek nagyon,ha a mostani frissites es koltekezes utan is olyan szerencsetlen bagazs maradna a Barca,mint amilyen iden volt. Na akkor lenne fejvakaras... :D egy ujabb nulla kupas szezon egy reg nem latott koltekezes es frissites utan :D
Év elején jók lesznek az új impulzusok miatt, megy majd megint a bizakodás, tavasszal fog kiderülni mire is lesz ez elég... Úgy érzem csakis rajtunk múlik a Barca és LE szereplése, ha folytatni tudjuk az utat amit elkezdtünk arcoskodás nélkül kétlem ,hogy tartani tudnák velünk a ritmust úgy,hogy közben meg kell találják a saját játékukat (mi is lemaradtunk tavaly ősszel amíg Carlo probálgatta a fiúkat...) ha mi behúzzuk a Ligát náluk megint pánik hangulat lesz elküldik LE-t és kezdődhet minden előrről. BL más tészta, szerencsés sorsolással akár jók is lehetnek de nem egy komolyabb csapat van jelenleg komolyabb edzővel, ott pedig rohadt sokat számít az edző személye is, mennyire rutinos stb...

A Classico-n bármi lehet ez mindig így volt és így is lesz, de szezon végén általában mindig a jobb csapat nevet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég