Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 22., szombat 11:51

értelmes ember, olyan pont barcelonába való

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 21., péntek 19:26

Boky írta:én szeretem fikázni a hírességek publikus retardkodásait, főleg ha barca focistáról van szó, de szerintem jópofa ez a videó, nincs vele semmi gond :D mért ne szórakozhatna szabad idejében így, búslakodjon egy sötét szoba sarkában kuporogva mert 4 ponttal le vannak maradva? :D
öööö... igen. :mrgreen:
az ilyenek szerintem is viccesek, foleg ha fogadasbol lettek csinalva.
realistahuni írta:
Nem azt mondom,hogy nagy a mellény itt a fórumon
Pedig jópár embernél meg lehet ezt figyelni, tisztelet a kivételnek. :)
Szerintem meg pont hogy nem. A legtobben ugy gondoljuk hogy rohadt nehez meccs lesz es nagyon fontos lenne behuzni. Az mas dolog hogy sokszor elpoenkodjuk hogy ilyen meg olyan zakot kap a barca. Max par ember lehet akik tenyleg ugy gondoljak hogy sima meccs lesz. Az meg hogy facebookon mit irnak... Ott Kaka is isten volt eveken keresztul.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 21., péntek 19:20

Nem azt mondom,hogy nagy a mellény itt a fórumon
Pedig jópár embernél meg lehet ezt figyelni, tisztelet a kivételnek. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 21., péntek 19:14

Sok helyen olvasom,hogy sima hazai lesz a klasszikus meg,hogy szar a barca. Kicsit 2011 őszi feelingem van, amikor úgy jöttek a bernabeuba,hogy akasztás lesz meg hasonlók aztán ugye tudjuk mi lett a vége. Nem azt mondom,hogy nagy a mellény itt a fórumon, bár már itt is olvastam laza hsz-t. Tény,hogy talán jobbak az esélyeink de tisztelettel kell hozzájuk állni.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 21., péntek 19:02

én szeretem fikázni a hírességek publikus retardkodásait, főleg ha barca focistáról van szó, de szerintem jópofa ez a videó, nincs vele semmi gond :D mért ne szórakozhatna szabad idejében így, búslakodjon egy sötét szoba sarkában kuporogva mert 4 ponttal le vannak maradva? :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 21., péntek 18:57

oké... ezt inkább nem kommentálnám.... :lol:
Neymar

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. március 20., csütörtök 12:05

Kicsit izgultam, hogy a pár pofon miatt, amit kaptak, most visszavesznek az arcból, de úgy látszik felesleges volt, gondolok itt Albára. :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 19., szerda 18:24

Valdés elvileg közel a City-hez, pedig sokáig úgy tűnt, hogy a Monaco lesz a befutó.
pátkán írta:Iniesta: "Amikor valami rossz dolog történik és mélyponton vagy, érzed az ismeretlen emberek szeretetét és ez sok erőt ad neked. A feleségem és a családom értékelik ezt a szeretet. A Real Madrid játékosai is kinyilvánították szeretetüket felém. Vannak sokkal fontosabb dolgok is, mint egy futball meccs."

Ahova nem érdemes szavakat fecsérelni. Csak párral látnák többen így itt a fórumon is.. Mert valóban, ez "csak" egy mérkőzés.
:agree: :salute:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. március 19., szerda 17:31

Remy írta:Íme a barca :mrgreen: :lol:

Alba és Messi kettősön sokat nem kellett dolgozni :mrgreen: nekem ők tök reálisnak tűnnek a képen :D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 19., szerda 16:03

Íme a barca :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 18., kedd 17:14

És ha csak az egyik éli túl?
Elvileg akkor is; vagyis akinek Bl. meccse van az pihenhet utána! :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 18., kedd 17:00

madridronie írta:Amennyiben a 2 spanyol gigász túlélné a negyeddöntőket és elődöntőbe kerülne a Bl.-ben, úgy a 2 csapat Kupadöntőt követő hétvégi meccsei elmaradnának és május elején pótolnák azokat, hogy a Barca és a Real Madrid is tudjon 1 hetet pihenni a Bl. meccsek előtt! B-)
És ha csak az egyik éli túl?

Mindenesetre jó ,hogy mostanában a spanyol szövetség jobban szervezi a dolgokat, márciusi Classico is korrekt, hogy ne a bl hajrá közben kelljen erre is figyelni... :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 18., kedd 15:46

Nem eppen szerencses sorsolas. A Klasszikus utan azonnal Sevilla, mint ahogy a ket BL meccs kozott is egy nehez meccs a Sociedad ellen, raadasul mindketto idegenben. Raadasul a kupadonto utan is (ami lehet akar 120 perc is) idegenben jatszunk.
Amennyiben a 2 spanyol gigász túlélné a negyeddöntőket és elődöntőbe kerülne a Bl.-ben, úgy a 2 csapat Kupadöntőt követő hétvégi meccsei elmaradnának és május elején pótolnák azokat, hogy a Barca és a Real Madrid is tudjon 1 hetet pihenni a Bl. meccsek előtt! B-)
Nettó 25 millió :lol:
Ugye tegnap azt nyilatkozta, hogy ő maradni szeretne, már ha a Barca is úgy akarja; ergo ha a katalán vezetés katonásan tejel és eleget tesz a követeléseinek! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 18., kedd 15:44

Nyár óta hajtogatom Messi eligazolását,most nyáron kétlem, de 2 év múlva szerintem lépni fog...Na mind1 lementettem a tavalyi kommentemet majd ha eligazol verem a mellkasom... :D :D Meggyőződésem,hogy nem a Barca Messi utolsó Európai topcsapata...persze megértem a kételkedőket ,hogy gondolhatok ilyet, de szerintem a Barca(az ára kb egy új csapat+azért mostanában rendesen a csapat fejére nőtt) is és Messi(új motivációk,másodvirágzás) is jól járna egy váltással és ezt előbb utóbb be fogja látni mindkét fél...

Ez a sok balhé/hír stb, mind abba az irányba tart, hogy Messi a közeljövőben váltani fog (2 max 3 év)...Ráadásul szerintem Neymar egy Messi nélküli Barcában tudná beteljesíteni igazán az elvárásokat vele szemben,szóval az utód is megvan már ami a csapat húzóemberét illeti.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. március 18., kedd 15:42

Messi egy beteg kisgyerek volt, ha nincs a Barca, akkor ő most csövel a rokkantsegélyével valahol Argentínában... Itt a hála.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 18., kedd 15:26

Nettó 25 millió :lol: Ezek az összegek, te jó ég. :lol: 10 évvel ezelőtt ennyiért egy top játékost lehetett venni, most meg csak egy éves fizu :lol:

És akárhogy is nézem ez már beteges. Keres mondjuk 15 milliót nettóba valaki, de nem elég. Feltornássza 18-ra, de az sem elég. Legyen 25 millió. Komolyan ennyi pénzt el sem lehet költeni, még akkor sem, ha a legdrágább cuccokat nézem. Elképesztő összegek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 18., kedd 14:39

hunmadridista írta:Egyébként a kövi 5 forduló a következő lesz az Atleticonak: Betis(i), Granada(o), Bilbao(i), Villareal(o), Getafe(i)
Namármost, otthon nagyon erősek, így ott én nem is várok tőlük nagyon pontvesztést, idegben viszont a Bilbao és a Getafe talán csenhet tőlük pontokat.
Ez a pontosabb programjuk:
szerda: szabad
vasarnap: Betis(i)
szerda: Granada(o)
szombat: Bilbao(i)
kedd: BL
vasarnap: Villarreal(o)
szerda: BL
vasarnap: Getafe(i)

Az Atletico legnagyobb erossege hogy van egy baromi eros kezdojuk, viszont a keretuk gyenge, nem tudjak megfeleloen potolni a kezdo jatkosokat. Az utobbi 3 honapban pedig meg is latszott, hogy nem birjak a kettos terhelest, a BL meccs utan is szortak el pontokat, mint ahogy a kupameccseket a faradtsaguk miatt is huztuk be olyan konnyen.
Szerintem a Granada es a Betis elleni meccsuket behuzzak, a Bilbao ellen viszont legalabb egy x-et elvarok, jobb esetbel Bilbaoi gyozelem. Mint ahogy a Villarreal es a Getafe kozul valamelyik szinte biztos hogy legalabb egy x-et osszehoz.
hunmadridista írta: A Barcelona ellenfelei: Real Madrid(i), Celta Vigo(o), Espanyol(i), Betis(o), Granada(i)
Itt maximum a Klasszikus és a katalán derbi lehet necces nekik, ott van reális esély a Barca pontvesztésére, a többi meccsen szerintem gála lesz.
Ez a pontosabb programjuk:
szerda: szabad
vasarnap: Real(i)
szerda: Celta Vigo(o)
szombat: Espanyol(i)
szerda: BL
vasarnap: Betis(o)
szerda:BL
vasarnap: Granada(i)
szerda: kupadonto
vasarnap: Bilbao(o)

A Klasszikusrol most nem beszelek. Valoszinuleg a Celta ellen siman behuzhatjak a meccset, viszont az Espanyol ellen lehetnek gondok. Sajnalatos hogy a 2 BL meccs kozott a Betis ellen otthon jatszanak, viszont egy komolyabb BL visszavagoval es tudva hogy hetkozben klasszikus, a Granada ellen talan benne lehet egy x. Kovetkezo szerencse hogy a Bilbao ellen is otthon jatszanak.
hunmadridista írta:Míg nekünk a kövi fordulók: Barcelona(o), Sevilla(i), Rayo(o), Sociedad(i), Almeria(o)
Ebből is látszik, hogy sajnos nekünk a legkedvezőtlenebb a sorsolásunk a következő 5 körre nézve, szóval nagyon kell figyelnünk mert könnyen változhat még a tabella állása a következőkben, főleg hogy megyünk Sevillába és a Sociedadhoz is, nem is beszélve a Klasszikusról :kivagyhe:
Pontosabb program:
kedd: BL
vasarnap: Barca(o)
szerda: Sevilla(i)
szombat: Rayo(o)
szerda: BL
szombat: Sociedad(i)
szerda: BL
vasarnap:Almeria(o)
szerda: kupadonto
vasarnap: Valladolid(i)

Nem eppen szerencses sorsolas. A Klasszikus utan azonnal Sevilla, mint ahogy a ket BL meccs kozott is egy nehez meccs a Sociedad ellen, raadasul mindketto idegenben. Raadasul a kupadonto utan is (ami lehet akar 120 perc is) idegenben jatszunk.
hunmadridista írta:A következő 5 forduló után már lehet azért tisztábban látni és egyértelmű esélyeket kikiáltani, addig viszont nekünk vért kell pisálnunk a kövi meccseken. Kemény menet jön, most kell tökösnek lennünk!
A kovetkezo 5 fordulo valoban nehez lesz, foleg hogy 3 komoly ellenfellel is talalkozunk (Barca, Sevilla(i), Sociedad(i)). A Barca ellen nem szabad kikapni, egy gyozelemmel viszont siman belefer egy Sevilla vagy Sociedad elleni pontvesztes is. Nagyon sok mulik a Klasszikuson.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 18., kedd 14:18

Tomixtrem írta:Nem tudom volt-e már, de közben az NSO azt írja, hogy Messi újonnan évi nettó 25M Eurot kér a Barcelonától, ami éves szinten bruttó 50M, öt évre 250M.
Az a lényeg, hogy őt nem érdekli a pénz, és klub hű! :coffee:

Tomixtrem
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. augusztus 22., csütörtök 16:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tomixtrem » 2014. március 18., kedd 13:36

Nem tudom volt-e már, de közben az NSO azt írja, hogy Messi újonnan évi nettó 25M Eurot kér a Barcelonától, ami éves szinten bruttó 50M, öt évre 250M. Úgy, hogy Neymar is már most 18-20at keres.... És új stadion is kell, meg igazolni sem ártana... :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Nem mintha nem lennének így is tökig eladósodva, (és de jobban, mint a Real Madrid, ha nominálisan nem is annyival, de jóval kevésbé fedezettek és rosszabbak a konstrukciók), de írják csak alá. Úgyis régen láttunk már élklubot csődközelben, pedig éveken belül arra is lehet esély...(Ha el nem adják Messit és Neymart csomagban a PSG-nek) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. március 18., kedd 10:08

Iniesta: "Amikor valami rossz dolog történik és mélyponton vagy, érzed az ismeretlen emberek szeretetét és ez sok erőt ad neked. A feleségem és a családom értékelik ezt a szeretet. A Real Madrid játékosai is kinyilvánították szeretetüket felém. Vannak sokkal fontosabb dolgok is, mint egy futball meccs."

Ahova nem érdemes szavakat fecsérelni. Csak párral látnák többen így itt a fórumon is.. Mert valóban, ez "csak" egy mérkőzés.
joabulicsak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég