Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 6., szerda 17:00

barca nem hinném, hogy hamar váltana a tiki-takáról, ezt nevelik beléjük u9-es kortól kezdve már vagy 40 éve
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 6., szerda 16:51

De ezt az egész "Barca Profil-t" amivel mentegetőznek Zubiék nem értem most...

Nem úgy van ,hogy most nagy átalakulás lesz? Ha marad a Tiki-Taka (mert szerintem az jelenti a Barca profilt) akkor végük van, hiába erőltetik egy kicsit a letámadást attól még megeszik majd reggelire a komolyabb csapatok ezt a kihalt rendszert.Váltani kell kurvagyorsan Barcáéknál mert amíg toporognak egy helyben (már lassan 3 éve) addig az futball elit egy teljesen más irányba indult el és elég nagy léptekkel... Suarez érkezése nekem úgy jött le ,hogy váltani akarnak akkor meg mit magyaráznak Barca profilról?

Abban meg igaza volt valakinek alattam,hogy a Barca már közel sem tartozik a vonzó klubok közé, sok a balhé , Messi kiskirály szerepkörben és rengeteg nagy játékost építettek le vagy csak nem használták ki a képességeiket(Fabregas,Ibra,Villa,Sanchez stb...) a rendszerük vagy Messi miatt.Ráadásul egy korszak váltás előtt vannak egy tök lutri edzővel furcsa átigazolási politikával... Jelenleg a Barca vagy az olyan játékosoknak vonzó akik egy alacsonyabban rangsorolt csapatból akarnak szintet lépeni (matyi,Ter Stegen, Bravo) vagy az olyanoknak akik rohadtul elszántak óriási az önbizalmuk és elhiszik magukról ,hogy ők képesek nagyot alkotni esetleg vezéregyéniséggé válni egy új korszakban mint Suarez.

Egyébként Suarez akármelyik másik csapatba ment volna kb biztos siker, egyedül a Barca az a csapat ahol nem merem rátenni a házat,hogy beválik elsősorban a Messi-Neymar duó és a játékrendszerük miatt . Szerintem ha nem lett volna a harapás máshol kötött volna ki, lépni akart mindegy ,hogy hova csak nagy csapatba, a Barca meg átalakulóban van így akár vezéregyéniséggé is válhat.

Ezek a felállások amikről szó van a Barcánál meg teljesen életképtelenek, ha erre nem jön rá LE nagy bukta lesz, ha pedig rájön akkor valamelyik nagy név szívni fog vagy Iniesta vagy Messi...

Xavi maradásánál meg szebb dolog nem is történhetett volna a Madridizmussal ezen a nyáron és még a válogatottat is lemondta,hogy minél jobban tudjon a klubjára koncentrálni :D ... ha csere lesz ez még akkor is a Tiki-Taka maradásával egyenlő mert ő másra nem jó és akkor megint oda lyukadunk ki ,hogy nem váltani akartak ? Minimális esélyt látok rá ,hogy ennyi kérdőjelből ennyi lutri dologból jól jöjjenek ki, persze egy klasszikus mindig 3 esélyes lesz, de ahhoz hogy a végén ők nevessenek még szerencsésebb csillagegyüttálllások kellenek mint a Pep érában. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 6., szerda 16:07

palesz77 írta:
Banán írta:Azzal amúgy egyetértek, hogy nem elég a fizikai képességeit vizsgálni valakinek és az alapján igazolni, mert ha a csapatba nem illik bele akkor lehet bármekkora játékos, nem lesz belőle semmi. De szerintem ez már sok csapatnál így megy, legalábbis bízom benne, ha nem, akkor van egy vállalkozásötletem. :D
Persze, ezzel én is egyetértek, de csak egészséges keretek közt. Viszont Zubiék szerint a labdarúgók 99%-a nem illik a Barcába.. :roll: Persze nem vagyok szakember, ő pedig gondolom elvégzett pár szakmai képzést, hogy odakerülhessen erre a posztra - legalábbis remélem :lol: -, de azért na..
Ha összevetjük az összes eddigi labdarúgó és az eddigi barca játékosok számát, jobbra is kijön ez a szám, mint 99%, szóval nem hazudnak. :mrgreen: Amúgy szerintem viszonylag sokrétű ez a dolog és nem hiszem, hogy a pénz miatt lenne, hiszen ha összeszámoljuk, nem költöttünk sokkal többet mint Ti, most is jött Suárez egy teljesen felesleges posztra, Neymarra is volt pénz, ezért kizártnak tartom, hogy ne tudnátok 50-et adni egy hátvédért. Sokkal inkább az elnöki kvalitás az, ahol talán karcsúbbnak tűnik a Barca, Florentino Pérez nem egy szent, de amikor ő tárgyal valakiért az más szint, mint amikor Calderón bohóckodott, ez már csak az érkező játékosok minőségén is látszik. Nálatok az elnöknek nincs akkor ismertsége, és szava sem, mint a többi nagyobb klubnál. És mellé még kommunikálva van több mint egy klub dolog, ez sem biztos, hogy jól csapódik le a vezetők szintjén, arra célzok, hogy nem ápol túl jó viszonyt a Barca vezetés a többi klubbal, ez ha máshol nem, az eladásokból nagyon jól látszik, egyszerűen nincsenek meg a kapcsolatok, erre gondolok elsősorban, nem arra, hogy utálnak titeket. Aztán volt pár kétes üzlet is, ez nem tudom mennyire zavarhatja más klubok vezetését. Persze ti jóban vagyok a FIFA-val, UEFA-val, meg mellette lefizetitek a bírókat :D
Szerintetek nem lehet ilyen háttere is ennek?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 6., szerda 15:38

palesz77 írta:Viszont Zubiék szerint a labdarúgók 99%-a nem illik a Barcába.. :roll: Persze nem vagyok szakember, ő pedig gondolom elvégzett pár szakmai képzést, hogy odakerülhessen erre a posztra - legalábbis remélem :lol: -, de azért na..
Dehogyis, ez csak tereles. A sok drukker meg elhiszi, hogy tenyleg azert nem hoztak evek alatt egy vilagklasszis kozephatveted, mert nem illenek a Barcaba.
A helyzet egyebkent az, hogy fizetni kell. Mindenkiert. Sokat. Neha ki lehet fogni 1-2 jatekost, akinek kovetkezo evben lejar a szerzodese vagy nagyon elvagyodik, de alapjaraton egy olyan jatekos aki elorelepest jelent, 35-40 millional kezdodik. Poszttol fuggetlenul. Ha ti nem adjatok meg azt az osszeget amik kernek egy jatekosert, akkor majd jon egy masik klub, akik boldogan leteszik.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 6., szerda 15:36

palesz77 írta:Cuadrado elméletileg még így is hozzánk jönne inkább. A vezetőség tevékenységével van a baj, nem a presztízsünkkel. Pl Mangaláért ha letettük volna a 45-öt, akkor tuti nem mondott volna nemet, de őérte sok volt annyi pénz, Marquinhosért a 43 nem.. Most is ez van Cuadradoval. Azért nem tudjuk megszerezni nagy eséllyel, mert még csak versenybe se szállunk érte igazából. Zubi csak elemzi a piacot és "Barca profillal" rendelkező játékosok után kutat, mire meg ezzel végez, letelik az átigazolási szezon.. A legnagyobb igazolás az lenne, ha eltakarodnának a francba a vezetőségünk csodás tagjai.
A végére csak ugyanoda jutsz, mint amiből kiindultam, hogy a vezetőség ellehetetlenítette a helyzetet. :kacsint:
Éveken keresztül smucigok voltak, most már nem tehetik meg ezt, viszont már nem annyira vonzó a Barcába igazolni, mint mondjuk tavaly, vagy tavalyelőtt. A Suarez-transzferrel szerintem jelezni akarták a piacnak, hogy pénzük van, meg sztárgázsit is tudnak állni, de már nem akadnak jelentkezők, legalábbis nem olyanok, akikre igazán szükség lenne... Mathieu kor, Vermaelen utóbbi szezonok, Suarez pedig harapásos ügyei miatt vált elérhetővé. Koke is ugye lemondta, mert "nem akart elmenni az Atléticóból". A "Barca-profil" csak egy magyarázkodás az előbbi helyzetre, elcseszték, rosszkor és rosszul játszották a lapjaikat. Új osztás hiányában meg azzal folytatják, amijük van...
Cuadrado a kivétel, aki erősíti a szabályt :mrgreen:

Egy Mangala vagy Marquinhos meg 4-5 év múlva érhet 40 milliót, addig még "kakukktojások".

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 6., szerda 15:35

Banán írta:Azzal amúgy egyetértek, hogy nem elég a fizikai képességeit vizsgálni valakinek és az alapján igazolni, mert ha a csapatba nem illik bele akkor lehet bármekkora játékos, nem lesz belőle semmi. De szerintem ez már sok csapatnál így megy, legalábbis bízom benne, ha nem, akkor van egy vállalkozásötletem. :D
Persze, ezzel én is egyetértek, de csak egészséges keretek közt. Viszont Zubiék szerint a labdarúgók 99%-a nem illik a Barcába.. :roll: Persze nem vagyok szakember, ő pedig gondolom elvégzett pár szakmai képzést, hogy odakerülhessen erre a posztra - legalábbis remélem :lol: -, de azért na..

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 6., szerda 15:31

palesz77 írta:
Banán írta:Suárez Barca profillal rendelkezik? Szerintem ez vagy népbutítás akar lenni de mellébeszélés lesz belőle, vagy tényleg ilyen buták, ez utóbbit kétlem.
Én ezt nagyon jól tudom, hogy népbutítás, nehogy már Mathieu rendelkezik ilyen profillal, Hummels meg pl nem - nem mintha őt akarnám nálunk látni, de sokkal nagyobb klasszis a franciánál. Ezt Zubiék kitalálták egyszer, és azóta ezzel a szöveggel takaróznak, amikor nem képesek egy normális üzletet véghezvinni..
Azzal amúgy egyetértek, hogy nem elég a fizikai képességeit vizsgálni valakinek és az alapján igazolni, mert ha a csapatba nem illik bele akkor lehet bármekkora játékos, nem lesz belőle semmi. De szerintem ez már sok csapatnál így megy, legalábbis bízom benne, ha nem, akkor van egy vállalkozásötletem. :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 6., szerda 15:29

Banán írta:Suárez Barca profillal rendelkezik? Szerintem ez vagy népbutítás akar lenni de mellébeszélés lesz belőle, vagy tényleg ilyen buták, ez utóbbit kétlem.
Én ezt nagyon jól tudom, hogy népbutítás, nehogy már Mathieu rendelkezik ilyen profillal, Hummels meg pl nem - nem mintha őt akarnám nálunk látni, de sokkal nagyobb klasszis a franciánál. Ezt Zubiék kitalálták egyszer, és azóta ezzel a szöveggel takaróznak, amikor nem képesek egy normális üzletet véghezvinni..

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 6., szerda 15:24

Galacticos írta:csak nem mindegy hogy a 100%os pörgössél ki mire vitte, és ki mennyire tette le a névjegyét. :)
Persze, nem mindegy, de nem is ez volt a lényeg. Csak az, hogy ha már Xavinál az negatív, hogy csak 3-4 évig volt a csúcson, akkor ez legyen Ronaldinhonal is mínusz 1 pont. Szóval legyen korrekt az ember, az egyiknél ellen érv, mert sablont nyom, a másiknál meg nem számít, mert varázsol. :roll:

Mindegy, nem védem tovább. :mrgreen:
De úgy alapvetően a játéka nekem nagyon tetszett. Pár évvel ezelőtt még nem alibizett. Nem cselezett, nem voltak megindulásai, de nem is az a játékos. Viszont bármikor oda tette ahova akarta és nem csak lassította a játékot.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 6., szerda 15:23

palesz77 írta:
danianevem írta:Neymar-ügy, Messi-ügy, meg úgy általánosságban a Rosell-féle vezetőség tevékenysége szinte teljesen lerombolta azt a klubimázst, amit Laporta felépített. Gondolom ha választhatsz, akkor te is oda mész, ahol szavahihetőbbek a "főnökeid".
Cuadrado elméletileg még így is hozzánk jönne inkább. A vezetőség tevékenységével van a baj, nem a presztízsünkkel. Pl Mangaláért ha letettük volna a 45-öt, akkor tuti nem mondott volna nemet, de őérte sok volt annyi pénz, Marquinhosért a 43 nem.. Most is ez van Cuadradoval. Azért nem tudjuk megszerezni nagy eséllyel, mert még csak versenybe se szállunk érte igazából. Zubi csak elemzi a piacot és "Barca profillal" rendelkező játékosok után kutat, mire meg ezzel végez, letelik az átigazolási szezon.. A legnagyobb igazolás az lenne, ha eltakarodnának a francba a vezetőségünk csodás tagjai.
Suárez Barca profillal rendelkezik? Szerintem ez vagy népbutítás akar lenni de mellébeszélés lesz belőle, vagy tényleg ilyen buták, ez utóbbit kétlem.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 6., szerda 15:14

danianevem írta:Neymar-ügy, Messi-ügy, meg úgy általánosságban a Rosell-féle vezetőség tevékenysége szinte teljesen lerombolta azt a klubimázst, amit Laporta felépített. Gondolom ha választhatsz, akkor te is oda mész, ahol szavahihetőbbek a "főnökeid".
Cuadrado elméletileg még így is hozzánk jönne inkább. A vezetőség tevékenységével van a baj, nem a presztízsünkkel. Pl Mangaláért ha letettük volna a 45-öt, akkor tuti nem mondott volna nemet, de őérte sok volt annyi pénz, Marquinhosért a 43 nem.. Most is ez van Cuadradoval. Azért nem tudjuk megszerezni nagy eséllyel, mert még csak versenybe se szállunk érte igazából. Zubi csak elemzi a piacot és "Barca profillal" rendelkező játékosok után kutat, mire meg ezzel végez, letelik az átigazolási szezon.. A legnagyobb igazolás az lenne, ha eltakarodnának a francba a vezetőségünk csodás tagjai.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 6., szerda 15:01

M1Ö írta:Az meg milyen már, hogy egy Cuadrado sem jön össze a Barca-nak? Komoly középső védőt sem tudtak igazolni... Ez miért van? Ennyire leáldozóban vannak, hogy nem akarnak hozzájuk igazolni, vagy a vezetőség nyomja ilyen lesz*rom stílusban? Minden esetre Madridista szempontból tökéletesen működik minden arra felé. :mrgreen:
Neymar-ügy, Messi-ügy, meg úgy általánosságban a Rosell-féle vezetőség tevékenysége szinte teljesen lerombolta azt a klubimázst, amit Laporta felépített. Gondolom ha választhatsz, akkor te is oda mész, ahol szavahihetőbbek a "főnökeid".

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 6., szerda 14:58

M1Ö írta: Még mielőtt valaki azt hinné, hogy össze hasonlítom őket, ezzel csak arra akartam utalni, hogy egyikőjük sem sokáig pörgött 100%-on.
csak nem mindegy hogy a 100%os pörgössél ki mire vitte, és ki mennyire tette le a névjegyét. :)
M1Ö írta:Ez miért van?
mert spúrok.
igen először más szót írtam, de az már bántó lett volna. :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 6., szerda 14:49

ateeemadrid írta:a top100-ba is max. jóindulattal férne be mr. alibi. :lol:
Alibi, meg minden, de azé' ne essünk már ekkora túlzásokba. Egy rendszerbe való, sok az alibizés, az oldal és vissza passz, de amikor toppon volt akkor sokszor lesett az ember, hogy milyen mélységi labdákat tud tolni. Nem sokáig volt a csúcson, de ennyi erővel akkor Ronaldinho is egy átlag játékos. Még mielőtt valaki azt hinné, hogy össze hasonlítom őket, ezzel csak arra akartam utalni, hogy egyikőjük sem sokáig pörgött 100%-on.

Én is utálom, mert ritka unszinpatikus egy játékos, de legyünk már reálisak... A top 100-ban bőven benne van. Az már más dolog, hogy az is nevetséges, hogy ő lenne minden idők legjobb kkp-a.

Az meg milyen már, hogy egy Cuadrado sem jön össze a Barca-nak? Komoly középső védőt sem tudtak igazolni...
Ez miért van? Ennyire leáldozóban vannak, hogy nem akarnak hozzájuk igazolni, vagy a vezetőség nyomja ilyen lesz*rom stílusban? Minden esetre Madridista szempontból tökéletesen működik minden arra felé. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 6., szerda 14:44

csabi* írta:sok 10 éves szavazott oszt annyi
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!meg homár :mrgreen:
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 6., szerda 14:40

sok 10 éves szavazott oszt annyi
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 6., szerda 14:37

én sajnálom aki szerint ő a legjobb, keveset láthatott igazi focit
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 6., szerda 13:44

majd megmondják Alvesnek hogy holland módra nem jhv lesz hanem jszhv, és akkor már taktikai elemként nem fog visszazárni :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 6., szerda 13:30

Boky írta:
tubatibi írta:Ha ezt meglátja R24, akkor, ahogy ő mondaná: instant két hét. :shifty:
lehet mohammed zidan-ra gondolt :D én még azt is elhiszem, hogy ő is nagyobb húzóember volt, mint xavi :lol:
Egyszer hibázik a nagy sietségben az ember.. :D

hírek:
Vermaelenért 12 milliót ajánlottunk, Cuadradot meg sanszos, hogy viszi a MU - 40millió + változókat kínáltak a Fionak, a kolumbiainak nagyobb fizetést ígértek, mint mi, Zubiék közbe meg a töküket vakarják, és gondolkoznak, hogy mikor tegyünk ajánlatot érte -, úgyhogy sanszos, hogy Alves marad, és a belga lesz az utolsó igazolásunk.. :roll: Már ha őt sikerül megszerezni a MU elől..

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 6., szerda 12:44

én nem is mondtam, hogy nem volt top100. azt mondtam, hogy csak jóindulattal fér be. :mrgreen:
egyébként valóban túlzó volt, de sokkal nagyobb túlzás azt állítani, hogy ő minden idők legjobbja, szerintem.

de egyébként kár ennyit beszélni róla. a goal.com egy szar, ez az állítás meg szimplán röhejes.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég