Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 18., hétfő 9:50

- 10m€, ha Lewandowski befejezi az első szezonját a Barcelonában.
Ez azért zseniális :lol:

Összesen 200 millióba kerül nekik majd, ahogy írták korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. július 18., hétfő 9:50

Azt hiszem nettó 9-et olvastam. Gondolom azért lett 3 helyett 4 év, hogy széthúzhassák a fizuját és kevesebbért írjon alá.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. július 18., hétfő 9:45

kodo írta: Aha szoval 45 + 5 + 10 + 20 millio jutalek ugynoknek. Mennyit kap szezononkent lewa? Netto 15-20 milla?
ne viccelj, beéri jóval kevesebbel is, hisz a barcaban játszhat :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. július 18., hétfő 9:41

Aha szoval 45 + 5 + 10 + 20 millio jutalek ugynoknek. Mennyit kap szezononkent lewa? Netto 15-20 milla?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 18., hétfő 9:31

katalán klub a hírek szerint arra kérte a Bayernt, hogy ne említse azt a konkrét záradékot (10m€) a hivatalos kiadásában."
eljen a transzparencia
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. július 18., hétfő 9:25

"Az EL PAIS szerint Lewandowski távozása 60 millió euróba kerülhet a Barcelonának.
- 45 millió € fix díj
- 5m€, ha a Barcelona megnyeri a Bajnokok Ligáját
- 10m€, ha Lewandowski befejezi az első szezonját a Barcelonában.
A katalán klub a hírek szerint arra kérte a Bayernt, hogy ne említse azt a konkrét záradékot (10m€) a hivatalos kiadásában."

Ez még az eredetileg közölt 45+5 millióhoz képest is döbbenetes összeg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 17., vasárnap 20:18

Pini Zahavi 20 milliós jutalékot € kap Robert Lewandowski Barcelonához való átigazolásáért, és 4 év alatt fizetik ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. július 17., vasárnap 20:15

Mivel pedrit jobban megtolta a sajtó, jobb mint Iniesta, Zidane, generáltak köré egy mesterséges buborékot, persze hogy visszás. Attól függetlenül egy jó játékos, de itt nem az egyének számítanak, hanem amit lent is írt valaki, hogy a xavi ball mit tud érni 2022-ben.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. július 17., vasárnap 17:22

pont ez a fura nekem, hogy fati itt azert joval inkabb el van ismerve, mint pedri, pedig ugyanannyi idosek es pedri elorebb jar.

nyilvan a serulesek miatt is, szoval ha fati kinovi ezt, akkor hosszabb tavon lehet o a jobb jatekos, de szerintem elegge hasonlo szint a ketto.

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. július 17., vasárnap 16:19

Szerintem jó játekos Pedri.
Persze figyelembe véve h hány éves.
Meg barmi lehet belőle.
Ansu Fati - Pedri kettőst igéretesnek tartom az ellenoldalról.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 17., vasárnap 15:56

Halfkey írta:
halamadrid írta: Te jó ég mit találtam :lol::https://twitter.com/sugarbread__/header_photo

Hol, 5 hszel alattad? :D
?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 17., vasárnap 15:53

halamadrid írta: Te jó ég mit találtam :lol::https://twitter.com/sugarbread__/header_photo

Hol, 5 hszel alattad? :D

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 17., vasárnap 15:46

Te jó ég mit találtam :lol::https://twitter.com/sugarbread__/header_photo
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. július 17., vasárnap 15:31

szvsz egy cesc vagy david silva szint siman lehet benne.

fejben es jatekintelligenciat tekintve korosztalyaban felsopolc es azert fizikailag is erosodott az utobbi egy evben a kepek alapjan.
nem lehet 11 izomnegerrel telenyomni minden csapatot, mindig is kelleni fog 1-1 ilyesmi tipusu jatekos a fociban.
meg aztan siman megrekedhet vagy eltunhet, mint az megtortent megannyi wonderkiddel.

szerintem is tul van copkodva par helyen, itt pedig kisse alulertekelve.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. július 17., vasárnap 15:22

Amúgy Pedri tényleg elég fasza játékosnak tünik. én nagyon bírom a játékát és csak 19 éves. Ha a realban tolta volna ugyan ezt akkor nagy eséllyel más lenne a megitélése.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 17., vasárnap 15:22

elnézést, ez nemtom mi, szerkesztettem a hsz-t, de új lett belőle
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raul 4 ever 2022. július 17., vasárnap 15:23-kor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 17., vasárnap 15:18

Galacticos írta:
raul 4 ever írta: A barca középpályáján meg (szerintem) klasszis nincs.
Igen, Cama, Fede, Tchouaméni MÉG nem a topfelsőpolc, de a két francia fizikumban mindenképp extra (jelesül, hogy Cama úgy pattog fel, mint a KeljfelJancsi, egy energiabomba (a hosszú labdáit most nem is említem, szemük van), Chouchou is egy komoly erősítés), Fede 90 percen keresztül robotol (mint DiMaria a tizedik idején).
Hat szerintem pedig ha te csuamenit meg camavingat klasszisnak sorolod, akkor pedri is az. Mondom ezt ugy hogy barmiben fogadnek, sajat magamat is beleertve hogy a forum 95% nem latott egyetlen egy teljes monaco meccset sem. Max highlight, meg a hehe fele szokasos eye test ami az elmult evekben nagyjabol 0 es 1% kozotti talalati arannyal latta meg hogy kibol lesz jo jatekos.
raul 4 ever írta: De Pedriben mi az extra? Azontúl, hogy 2020lockdownután minden meccsen játszott 2021-ben a sérüléséig?
A jatekintelligenciaja, a munkabirasa, a labdai. Camavinga aki utolso fel oras jatekos volt nalunk iden, o extra a keresztlabdai miatt de pedri nem. En ebbe egyaltalan nem ertek egyet. De mindegy kiszalltam a vitabol.
Kimontá'? :D , hogy Tchouaméni, vagy Cama klasszisok? Az a CMK.

De azt is megint forgatod, amit Camáról mondtam. Csípem, mert nem ismer elveszett labdát, gyors, hasznosan játszik, labdákat szerez, stb.. Mellé meg olyan hosszúkat tud adni, hogy wow.. De tetszhetne a rasztája is, ha olyanom volna, az is jobb neki, mint Gavié, de nem a labdáitól extra a szememben...

De ok, jól megbesz. ezt is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. július 17., vasárnap 14:13

raul 4 ever írta: A barca középpályáján meg (szerintem) klasszis nincs.
Igen, Cama, Fede, Tchouaméni MÉG nem a topfelsőpolc, de a két francia fizikumban mindenképp extra (jelesül, hogy Cama úgy pattog fel, mint a KeljfelJancsi, egy energiabomba (a hosszú labdáit most nem is említem, szemük van), Chouchou is egy komoly erősítés), Fede 90 percen keresztül robotol (mint DiMaria a tizedik idején).
Hat szerintem pedig ha te csuamenit meg camavingat klasszisnak sorolod, akkor pedri is az. Mondom ezt ugy hogy barmiben fogadnek, sajat magamat is beleertve hogy a forum 95% nem latott egyetlen egy teljes monaco meccset sem. Max highlight, meg a hehe fele szokasos eye test ami az elmult evekben nagyjabol 0 es 1% kozotti talalati arannyal latta meg hogy kibol lesz jo jatekos.
raul 4 ever írta: De Pedriben mi az extra? Azontúl, hogy 2020lockdownután minden meccsen játszott 2021-ben a sérüléséig?
A jatekintelligenciaja, a munkabirasa, a labdai. Camavinga aki utolso fel oras jatekos volt nalunk iden, o extra a keresztlabdai miatt de pedri nem. En ebbe egyaltalan nem ertek egyet. De mindegy kiszalltam a vitabol.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 17., vasárnap 14:02

Galacticos írta:
raul 4 ever írta: Középpálya: Félremagyarázod. Nálam Kroos+Modric a klasszis, Cama +Chouchou az extrák.. Olyanjuk sincs..
Te magyarazod tul utolag megint.
raul 4 ever írta: a középpályán meg elöl meg van egy csomó ember, de klasszis/akiben olyan extra van, mint nálunk Cama, Fede, Chouchou 6 tüdeje, robbanékonysága, fizikuma, olyan nincs.
Ezt irtad az elejen amire ragaltam. Tehat naluk se klasszis se extra kozeppalyas nincs a te ertelmezesed szerint? Tehat egy padri, gavi, kessie, busqeuts kozepbol meg csak az extra se igaz egyikre se? Plusz azt irtad direkt kiemeltem felkoverrel, kerdezem ujra lewa nem extra? Mert hogx ezt irtad az hogy utana szepited mas kerdes.
Ezt irtad tegnap:
nekem mondjuk pont az jutott eszembe, hogy a mingéza-garcia-piké pakk van legalább olyan szar, mint nálunk volt a diogo-pavon-rbravo sor anno.. nem maradhat így a védelem, az vmi vicc..
Erre irtam hogy az o vedelmuk se ugy nez ki ahogy kiemelted. Igen ott tobb a variaciios lehetosegunk, csak te eloszor nem ezt irtad hanem azt hogy egy vicc, ami biztos megint en ertelmeztem felre.

Védelem: megemlítettem, hogy van 3 sz@r játékosuk, amire írtad, hogy de dest-chris-ara-alba sor nem rossz. Itt sztem mindkettőnknek igaza van, csak attól ez a 3 még szar és ha a nem rossz védelmükből valaki kiesik, baj van. nem kicsi. (nyilván tudom, h nem ők lesznek a kezdők, de a 7 védőjük majdnem fele leves)

A barca középpályáján meg (szerintem) klasszis nincs.
Igen, Cama, Fede, Tchouaméni MÉG nem a topfelsőpolc, de a két francia fizikumban mindenképp extra (jelesül, hogy Cama úgy pattog fel, mint a KeljfelJancsi, egy energiabomba (a hosszú labdáit most nem is említem, szemük van), Chouchou is egy komoly erősítés), Fede 90 percen keresztül robotol (mint DiMaria a tizedik idején).
Kessie-re kíváncsi leszek, vele jól jártak..
De Pedriben mi az extra? Azontúl, hogy 2020lockdownután minden meccsen játszott 2021-ben a sérüléséig?


Lewa/támadók: nálam nincs olyan, akit a kezdőbe raknék a mostani 3 helyett. Viszont Rodryt kivéve bármelyik játékosuk jobb kb., mint nálunk a nem-kezdők, ez sajna igaz..

Meg nyilván, szar poén volt tőlem is, azzal leütni a Lewa/Auba duót, h öregek.. Nekik van 2 jó csatáruk, nekünk meg csak 1, de az szerencsére jobb, mint bárki..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 17., vasárnap 14:01

Jó nagy csicska lenne azok után, hogy rendesen deportálták a barcából, visszamenne. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég