Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 22., kedd 9:25

Villa, Lampard, Xavi . alakul a csapat new yorkban :D

sajnálom hogy megy xavi. igen hasznos játékosa a barcának évek óta. számunkra meg még hasznosabb.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 9:23

Sorry a dupláért :mrgreen:
Xavi ügye ma lezárul...a NYC játékosa lesz, és ugyanúgy kölcsön lesz adva valahova elvileg, mint Villa.
Na, az idei második erősítése a Barcának, akkor ma megtörténhet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 8:09

Az FC Barcelona néhány vezetőségi tagja azonnal eladná Messit... :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 22., kedd 2:28

Én koncepciót nem igazán látok, inkább káoszt. Suarez az "egyszerű" embereknek lett hozva és marketing okokból, megvan a nagy név mindenki ámul és bámul de sportszakmai szempontból akkor lenne ez egy nagyszerű igazolás ha Messi távozna, Neymarral brutális kettőst alkothatnának, de Messicel hárman ez így nem lesz jó.Ráadásul ha a Barca centerrel akarja tolni nem kéne egy cserecsatár is? Vagy majd Novemberben amikor már nem lövik ki a vérebet a stadionból,majd akkor kezd el LE átállni a center játékra?

A középpályát sem érzem megoldva, Iniesta még nem épült le nagyon de már közel sem az a szint mint pár éve szerintem, busquets szerintem egy vicc, Rakitic meg ügyes gyerek de azért nagy falat még neki a Barca karmesteri pálcája.

A védelem meg katasztrófa, Alves kuka úgy ahogy van, Pique is csak a nevéből él már évek óta, minimum 2 klasszis kh kéne meg egy jobbek aki nem a banános brazil... Erre rámentek erre a matyi-ra, háát...

A kapus posztot megoldottátok,kicsit drágán de ott nem lesz gond.

És akkor még ott van egy tök Lutri edzőtök aki vagy beválik vagy nem, de egy ilyen feladatot semmiképp sem egy "kezdőre" bíztam volna mint a Barca korszak váltása. Plusz nekem nagyon gyanús ,hogy nem ő igazol,hanem csak bólogat Mindenre....

Én valahogy nem látok koncepciót és szerintem a játékosok sem akiket bekörnyékeztek ezért kergetitek ezt a középkategóriás matyiőt.Nem vonzó jelenleg a Barca csak a nagyon bátraknak mint Suarez, túl sok a balhé a csapat körül bármikor jöhet egy eltiltás a piacról és akkor se ki se be és ezt kevesen vállalnák meg sportszakmailag sem tűntök jo választásnak jelenleg mert lutri az egész nem tudja senki mire készül LE, meg egyelőre nem is bizonyított mint pl Van Gaal aki azért ad egy fajta biztonság érzetet egy érkező játékosnak, LE bármikor repülhet ha nem úgy mennek a dolgok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 22., kedd 1:49

az előző végéhez, mert elrontottam a szerkesztést, sorry :

szóval ha -100-ra sikerülne kihozni, és jövőre nem igazolnánk az eltiltás miatt, az még szerintem nem lenne vészes, sőt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 22., kedd 1:41

felemás eddig az átigazolási szezonunk.

a távozók...

az "öregektől" szépen elbúcsúzunk, valdes és puyol távoznak, xavi szinte biztosan, ez (már ha generációváltásról beszélünk ugyebár, és az lenne a cél) akkor jó döntések, igazából különféle okokból (motiváció,kor,sérülések,stb) egyikük sem tudott már pluszt adni a csapatnak, ráadásul a fizetésük sem az alacsony kalapokból került ki tudtommal.

a "selejteket" is hellyel-közzel sikerült eltávolítani, hiszen pinto, oier, jds, cuenca, tello távoztak, szerintem afellay is erre a sorsa kerül hamarosan, szerintem fontos volt már ezeket a sorokat is rendezni, nagy részük szellemként meg kölcsönbe adogatva volt a keret tagja, ideje volt tisztába tenni, hogy merre hány méter.

alexis és cesc távozása a külön kategória, az ő távozásukat sajnálom, úgy vélem, mind a kettőnek helye lett volna a csapatban, ha előbbi esetében talán nem is biztos, hogy feltétlen az alapkezdőben.
cescnek kellett volna egy évet adni a karmesteri pálcával a kezében, és ezt követően megítélni, hogy akkor most mi legyen vele.
alexis esetében azért a kardomba nem dőlök, sajnálom, hogy nem tudott kiteljesedni, de végül is (a barcelona eladási politikáját figyelembe véve) nem ment el rossz áron, és az arsenal szerintem jobban fog neki feküdni.
ráadásul azért eléggé beleégtek a retinámba a benny hill show-ba illő bénázásai.

az érkezők...

a kapusposzttal mondhatni elégedett vagyok, jött egy fiatal, potenciálisan akár top kategóriás kapus, illetőleg egy idősebb, rutinosabb, stabil kapus mats és bravo személyében.
persze elsülhet a fegyver visszafele is, mert két jó kapus nem biztos, hogy minden esetben egészséges, illetőleg szerintem bravonál lehetett volna olcsóbb kapust is hozni (pl ochoa ingyen simán elfért volna) de inkább ez legyen, mint egy hullámzó és egy szenilis páros.
szerintem itt nagy gond nem lesz.

rakitic érkezésének szintén örülök, nem volt drága, és jó spílernek tartom, kíváncsian várom, hogy előjön e nála az a szindróma, ami sokaknál, hogy egy erős középcsapatból kilógtak, egy nagyban meg eltűnnek, vagy sikerül meglépnie a szintet.
a "szegény ember modricsa", szerintem ennyiért jó biznisz.
mondjuk egy kupákért küzdő csapat kezdőjébe szerintem kevés, sokkal jobb lenne, ha cesc és iniesta forgatását oldanánk vele meg.

suareznek a klasszisa miatt örülök, az ilyen kaliberű focisták szokták a különbséget jelenteni győzelem és vereség között, de mégis sokallom az árát, és nem értem, hogy miért nem lehetett a védelembe forgatni ebből a pénzből.
a jelleme pedig a másik kérdőjel számomra, ha ez a 4 hónapos eltiltás és az új közeg végre rendbe teszi, akkor oké, de ha itt is harapdálni fog meg ilyenek, akkor nem számíthatunk sok jóra.
a messi-neymar-suarez amennyire jól hangzik, annyira nagy kérdőjel.

a deulo-rafinha páros jó, hogy visszatért, a tehetségük megvan, ráadásul a mi kutyánk kölykei.
epizodisták lesznek, de a lehetőség biztosan adott lesz előttük a hosszú szezon során, hogy fejlődjenek, bizonyítsanak.

eddig mondhatni az érkezőkkel nem is lenne nagy gond, de az, hogy a hátvédsor teljesen le van ejtve, és hogy oda 20 milliókért a 31 éves mathieu lenne a prioritás, egyszerűen nevetséges.
nem rossz védő, kemény, jó a levegőben, de sem a kora, sem a tudása alapján nem éri meg a 20 millió felét sem, nem beszélve arról, hogy ha úgy gondolják, hogy egy ilyen igazolással le van tudva a védőprobléma, akkor az szép nagy flop lesz.
negyedik számú hátvédnek mittudomén 8 milláért leigazolva egy rossz szót sem szólnék.

összességében...
tehát azért írtam az elején, hogy felemás, mert a koncepció és az út (öregek,perememberek távozása, új, sikeréhes és/vagy fiatal játékosok ide hozatala) amin elindultak, tetszetős, de mégis sikerült csúnyán beárnyékolni a cesc-alexis duó (különösen fabre) eladásával és a védelem elhanyagolásával.
a mérleg nyelvét a számomra megfelelő átigazolási szezon felé az billentené, ha xavi valóban távozik, és ha jön is mathieu, akkor rajta kívül még érkezik védő.
mondanom sem kell, hogy egy pofás kkp már csak hab lenne a tortára, bár fene tudja, az is igaz azért, hogy halilovic és rafinha tehetségét is kár lenne "elpazarolni".

egy ilyen 22-es kerettel kiegyeznék jelenlegi helyzetet elnézve :

mats,bravo
alba,adriano,pique,bartra,mathieu,új védő,alves,montoya
mascherano,song,busquets,iniesta,rakitic,rafinha,roberto
neymar,messi,suarez,pedro,deulofeu

annyi, hogy nálam roberto helyett inkább halilovic, de a kis horvát inkább játsszon sokat még a segundában idén.
egy 96-os születésű srácnak ez még szerintem fontosabb lenne.

az anyagi dolgokra térve pedig jelenleg nagyjából -60 millánál tarthatunk, ha -100-ra sikerül kihozni

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. július 21., hétfő 23:09

nagyon király és jövőre kezdhetik újra az egészet amikor ott lesz a 32 éves Mathieu és a 31 éves Mascherano :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 21., hétfő 23:04

Na a goal.com szerint megnyugodhatnak a barcások :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 20., vasárnap 19:40

Arra még van ideje bőven :mrgreen: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 20., vasárnap 19:36

Realista24 írta:
tubatibi írta:Megint jól jártak ezzel a Halilovic gyerekkel, nekünk kellett volna elhozni. :roll:
Mindezt egy edzőmeccs utan? :)
Majd arra tartalékolj inkább, mikor Suarez megszórja az almériát meg a levantét, miközben Benzema éppen egy rosszabb periódusban lesz.. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 20., vasárnap 19:07

tubatibi írta:Megint jól jártak ezzel a Halilovic gyerekkel, nekünk kellett volna elhozni. :roll:
Mindezt egy edzőmeccs utan? :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 20., vasárnap 14:42

h3x0r írta:Dos Santosban is mindenki a jovo aranylabdasat latta, aztan lathatjuk hol tart.
Viszont Halilovicnál senki sem vizionált még aranylabdát :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 20., vasárnap 14:39

Dos Santosban is mindenki a jovo aranylabdasat latta, aztan lathatjuk hol tart.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 20., vasárnap 14:38

csabi* írta:a magyar sráccal mi a helyzet? barcelonában van már?
Persze. Dulifulit parodizálja a klotyóban :mrgreen:

Viccet félre téve én nem olvastam hírt erről. De valószínűleg nem ő a future Messi szóval nem róla szólnak a legtöbb helyen a sportlapok... így nem tudni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 20., vasárnap 14:34

hehe írta: persze hogy az lesz, hisz saját nevelés.
Ezt én akartam elsütni. :/ :D

Amúgy az a durva, hogy mindenki dicséri, hogy mekkora jó bemutatkozó meccse volt, meg ügyesnek néz ki, de ha megnézitek a videót, a megmozdulásai legalább felénél az ellenfélnél köt ki a labda.. :lol: Persze szerintem is biztató a játéka, és a labdakezelésén is látszik, hogy nem egy tehetségtelen gyerek, csak jópofa azért ez így.. :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 20., vasárnap 14:32

a magyar sráccal mi a helyzet? barcelonában van már?
Kép

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 20., vasárnap 14:31

Az lesz ugyanis meglesz 21 éves koráig a 3 év ott töltött idő ideális esetben

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 20., vasárnap 14:31

Megint jól jártak ezzel a Halilovic gyerekkel, nekünk kellett volna elhozni. :roll:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 20., vasárnap 14:30

hehe írta:persze hogy az lesz, hisz saját nevelés.
Hát ha hiszed ha nem, az. :D Vagyis ha még itt tölt 3 évet akkor lesz hivatalosan saját nevelés.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 20., vasárnap 14:27

Drake írta:
Kerlon írta:Halilovic viszont nagyon hasonlóan mozog, mint Modric. Fogunk még miatta szenvedni a pályán szerintem.
Engem a mozgása Messire emlékeztet.Ahogy szlalomozik a védők között aprókat bökve a labdán.Áááá remélem nagy zsugás lesz a srác.
persze hogy az lesz, hisz saját nevelés.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég