Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 8., szombat 9:04

sander írta:Szerintem meg már egy kicsit unják a félpályánál való passzolgatást.És lehet hogy inkább egy nyílt játékot játszó kétcsapatos mérkőzést néznének meg. Persze tök jó az ha minden meccsen a kedvenc csapatunk nyer de ha mindig nyerne akkor egy idő után már minek néznénk meg ha úgy is tudnánk mi lesz az eredmény. Én is személy szerint jobban szeretem azokat a meccseket amikor azon is kell izgulni hogy ne kapjunk gólt de azért rúgjunk is. Mondjuk azért nálunk annyival másabb ez a helyzet hogy mi folyamatosan nem tudjuk hozni nagyon magas színvonalon a mérkőzéseket és sokszor ki is engedünk ezért lehet az az érzésünk egy olyan meccs után hogy mint az Atma ellen hogy mennyire jó is az amikor még a félpályánál sem tudnak átjönni. Ami persze jó is csak egy idő után már nagyon unalmas lenne ezt nézni.
Pellegrini es Mourinho alatt is voltak olyan periodusok, amikor fel ora utan megnyertuk a meccseket, a masodik felidoben pedig semmi erdemleges nem tortent, rugtunk par golt es ennyi. Egy reszrol jo volt hogy konnyen behuztuk, masreszrol viszont a 90 perc helyett fel ora volt az, ami tetszett.
Neha kellenek a szoros ki-ki meccsek, amikor a 90. percben megforditjuk a meccset vagy az utolso pillanatig nyilt marad a gyoztes kilete.
wZoLee7 írta:szóval ha a Madrid veretlenül nyerne bajnokságot, kupár és bl-t akkor a végére már annyira unnánk, hogy nem néznénk? :hmmm: hát én nem unnám ha a csapat olyan játékot tolna amivel mindenkit megvernének...
Ez inkabb olyan, hogy hozzaszoksz a johoz es egy ido utan nem becsulod meg, hanem termeszetesse valik.
Ilyen peldaul az aram. Mindenkinek van es teljesen termeszetes, amikor viszont elveszik akar csak par orara, maris nem megy a huto, TV, laptop, nem tudsz rola se tanulni, se filmet nezni, raadasul meg a futes se megy.

Vagy amikor anyuddal elkezdessz veszekedni, hogy miert olyan hust csinalt amilyet te nem szeretsz es miert nem masikat (miert kontrakkal nyerjuk meg a meccseket es nem rovid passzos jatekkal), amikor pedig nincs penzed egyikre se, barmelyiket elfogadnad (teljesen mindegy hogy, de nyerjunk).

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. február 8., szombat 8:42

wZoLee7 írta:szóval ha a Madrid veretlenül nyerne bajnokságot, kupár és bl-t akkor a végére már annyira unnánk, hogy nem néznénk? :hmmm:
Ne forgasd ki a szavaimat teljesen. Én a folytonosságról akartam írni. Ha 10 éven keresztül nyernék az általad említett kupákat és ugyanazzal a játékkal és semmi nem változna még a játékosok sem akkor lehet hogy te is nyögvenyelősebben ülnél le meccset nézni.
hát én nem unnám ha a csapat olyan játékot tolna amivel mindenkit megvernének...
Ha életed végéig a kedvenc kajádat és kedvenc piádat adnák akkor szerintem azokat is megunnád :)
Madridban több a turista, mert, hogy a helyiek egyre nehezebben csengetik ki a jegyárakat az biztos. Lehet, hogy kopik a divat, de a divat általában még a stadion szomszédságában is a tv-n keresztül nézné a meccset, mert ott a kommentátor mondja, hogy kinél van a labda :lol: ...Biztos vannak olyan hithű barcások, akiket kicsit mélyebben érintett a presidente lemondása és meghurcolása, plussz a klub hazugságai...majd visszatérnek
Én azért nem a jegyárak felől közelíteném meg. Ettől függetlenül adom amit mondasz mert ebben egyet értek veled. De ha belegondolsz közel 3,5 millióan élnek Madridban . Ebből legyen mondjuk 500-600 ezer ember Real Madrid szurkoló(ha ehhez még hozzávehetjük a Madrid közelében lévő kisebb városokat, falukat akkor tovább nőhet a szimpatizánsok száma.). (ennyi szerintem van). És kicsivel több mint 85.000 ember fér a Bernabeuba. Ebből mondjuk nem tudom mennyi a bérletes de szerintem biztos hogy legalább a fele. (de szerintem inkább a háromnegyede). Akkor durván azt mondom hogy 40.000 férőhelyre jut 200-300 ezer ember akik felnőttek, dolgoznak és ha lehetőségük van rá akkor kimennek a meccsre. Illetve amit te is említettél a turisták ezekhez a számokhoz még ők is hozzájönnek. De ugye ők csak jegyet vesznek. Ezért nem szoktam sokszor érteni hogy miért vannak olyan nagyon kevesen kint. :hmmm: Persze ehhez azt is hozzá kell tenni hogy ez nekik nem nagy dolog hogy kimennek a meccsre :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 8., szombat 0:16

szóval ha a Madrid veretlenül nyerne bajnokságot, kupár és bl-t akkor a végére már annyira unnánk, hogy nem néznénk? :hmmm: hát én nem unnám ha a csapat olyan játékot tolna amivel mindenkit megvernének...
Madridban több a turista, mert, hogy a helyiek egyre nehezebben csengetik ki a jegyárakat az biztos. Lehet, hogy kopik a divat, de a divat általában még a stadion szomszédságában is a tv-n keresztül nézné a meccset, mert ott a kommentátor mondja, hogy kinél van a labda :lol: ...Biztos vannak olyan hithű barcások, akiket kicsit mélyebben érintett a presidente lemondása és meghurcolása, plussz a klub hazugságai...majd visszatérnek

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. február 7., péntek 15:52

Szerintem meg már egy kicsit unják a félpályánál való passzolgatást.És lehet hogy inkább egy nyílt játékot játszó kétcsapatos mérkőzést néznének meg. Persze tök jó az ha minden meccsen a kedvenc csapatunk nyer de ha mindig nyerne akkor egy idő után már minek néznénk meg ha úgy is tudnánk mi lesz az eredmény. Én is személy szerint jobban szeretem azokat a meccseket amikor azon is kell izgulni hogy ne kapjunk gólt de azért rúgjunk is. Mondjuk azért nálunk annyival másabb ez a helyzet hogy mi folyamatosan nem tudjuk hozni nagyon magas színvonalon a mérkőzéseket és sokszor ki is engedünk ezért lehet az az érzésünk egy olyan meccs után hogy mint az Atma ellen hogy mennyire jó is az amikor még a félpályánál sem tudnak átjönni. Ami persze jó is csak egy idő után már nagyon unalmas lenne ezt nézni. Példának okáért Mou utolsó fél évében nem sok Real meccset néztem mert tudtam hogy kontra focit játsszunk. Ami az én szívemhez nem áll túl közel. És akkor vissza a Barcához. Még annyit hozzátennék hogy ezek a mérkőzéseket nem túl nívós ellenfelek ellen játszották. Lehet hogy ez is közrejátszik a dologban... :hmmm:

Messi pedig... hát nem tudom. Az utóbbi 1-1,5 évben nagyon leengedett. Szerintem most kellene azon gondolkodni hogy elengeditek mert most még jó pénzt lehetne érte kapni. Ha ezt nem teszitek meg akkor akár az is előfordulhat vele mint anno Dinho-val.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 7., péntek 12:58

ez részben a liga hülyesége. nem tudom miért nem lehet 6-tól játszani a meccset ilyenkor
A 6 orai kezdessel az a gond, hogy meg ennel is kevesebben mennenek el. Gondolom ott is legalabb 8 orat dolgoznak, egy vagy fel oras ebedszunettel szamolva is kevesen szabadulnanak 5 elott. A 8 orai kezdes rendben van, csak hat itt is az a gond, hogy 2 meccs van, ha egyszerre jatszanak, akkor azoknak a TV nezoknek, akik mindket meccset megneznek, valasztaniuk kell hogy melyiket nezzek. A 7 es 9 illetve a fel 8as es fel 10es kezdes viszont egesz jo lenne.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 12:39

ez részben a liga hülyesége. nem tudom miért nem lehet 6-tól játszani a meccset ilyenkor
Arrafelé 4-5 körül ebédelnek,javában tart még a szieszta...:D
Nem érdekli őket a kupa sztm sem...legalább is addig míg nem mi megyünk oda...szomorú de így van.

Ami meg Messit illeti...hát pont most a VB előtt kellene motiváltabbnak lennie,meccsről meccsre jobban teljesítenie,ha be akarja bizonyítani braziliába vagy az argentinoknak igen is sanszuk...nos Ronaldoba ezt szeretem,hogy mindig törekszik az átlagon felülire,mégha mostanság megint elkezdett is görcsölni...reméljük hogy hétvégén már ver egy duplát oszt megnyugszik a lelke...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 7., péntek 8:32

Csabi írta:
azért a kupa továbbra is a legérdektelenebb sorozat a három közül, és valószínűnek tartom, hogy az első kört kivéve drágábbak a jegyek, mint a bajnokikon. ráadásul ahogy élesedik a sorozat, úgy drágulnak is a meccsek. de azért valaki megerősíthet ebben, mert ez csak saját teória.
nem vágom a barca jegyárazását, de azt tudom, hogy az osasuna ellen (vagy espanyol volt?) a mi hazai meccsünkre 15 eurótól kezdődtek a jegyek tekintetbe véve, hogy munkanap és későn volt.

ez részben a liga hülyesége. nem tudom miért nem lehet 6-tól játszani a meccset ilyenkor
mert akkor még mindenki dolgozik, nyáron éjfél-1 körül van takarodó a gyerekeknek.
egyszerűen nem érdekli őket a meccs. ők csak a trófeaosztáskor nyújtják a markukat :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 7., péntek 8:23

azért a kupa továbbra is a legérdektelenebb sorozat a három közül, és valószínűnek tartom, hogy az első kört kivéve drágábbak a jegyek, mint a bajnokikon. ráadásul ahogy élesedik a sorozat, úgy drágulnak is a meccsek. de azért valaki megerősíthet ebben, mert ez csak saját teória.
nem vágom a barca jegyárazását, de azt tudom, hogy az osasuna ellen (vagy espanyol volt?) a mi hazai meccsünkre 15 eurótól kezdődtek a jegyek tekintetbe véve, hogy munkanap és későn volt.

ez részben a liga hülyesége. nem tudom miért nem lehet 6-tól játszani a meccset ilyenkor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 8:12

Egy újabb szervezet indít pert Rosell ellen :lol: :lol:
A Clean Hands szerint a Neymar saga az összes spanyol embert érinti. Kezdetben csak csatlakozni akartak az ügyhöz, de már nem tudtak, mivel folyamatban van, így külön pert indítanak.
Del Nidóval majd ellesznek :shutup: :shifty:
szerintem ezt a nézőszám mizériát a szezon végén lehet rendesen kielemelezni
Hülyeséget írsz. Direkt egy sorozat nézőszámai vannak összeszedve, nem pedig össze-vissza, hogy ti gyertek ki rosszul. Kimondható, hogy a "kutyát" nem érdekli a spanyol kupa nálatok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 23:49

azért elég szomorú, hogy egy ilyen meccsre se mennek ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 6., csütörtök 23:37

én sem vágom, nem hiszem, hogy lenne oka a közönségnek bojkottálni a meccseinket, harcban vagyunk a trófeákért.

szerintem ezt a nézőszám mizériát a szezon végén lehet rendesen kielemelezni, főleg a bajnokságban, lemegy a 38 kör, aztán egy átlagnézőszám, vagy valami.

nah, majd a bajnokavatóra megtöltjük. :lol:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 6., csütörtök 22:39

azért a kupa továbbra is a legérdektelenebb sorozat a három közül, és valószínűnek tartom, hogy az első kört kivéve drágábbak a jegyek, mint a bajnokikon. ráadásul ahogy élesedik a sorozat, úgy drágulnak is a meccsek. de azért valaki megerősíthet ebben, mert ez csak saját teória.
viszont a Barca nézőszáma ennek ellenére is nagyon kritikus.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. február 6., csütörtök 22:37

Belenéztem az Ajax meccsbe. Te Jó isten, hogy ez a Bojan gyerek milyen gyenge még itt is...

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. február 6., csütörtök 22:35

Mind a két csapattól előbb-utóbb eltűnnek a nézők egyre jobban. Semmi köze a focihoz. A politika miatt van. Brazíliában is ez volt, és ez lesz nyáron is. Amíg ekkora szegénység van az országon belül, addig a százmilliós semmirevaló költekezések nem fognak jó benyomást kelteni sehol se.
Gazdag országba kell tenni a rendezvényeket, mint Katar, vagy hülyébe. Aztán ott se lesz gond.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 6., csütörtök 22:24

torjack írta:

Kezdenek lekopni a divatdrukkerek :mrgreen:

Jah,mert pont a divatdrukkerekre jellemző,hogy kimennek meccsre...azok inkább az internetben élnek,és onnan szájalnak, van hogy a meccset sem nézik a tv-n.

Egyébként vicces,hogy a leggyengébb ellenfél ellen voltak nálunk is meg nálatok is a legtöbben. Nálunk nem tudom miért nem mennek meccsre az emberek,azért erre nem magyarázat a szerda 10 óra, mert régen kiment ilyenkor mondjuk 60-75ezer ember, nem a fele...Lehet hogy a vezetőség ellen,vagy a gyengébb játék ellen tiltakoznak,de ennyire szervezetten,hogy nem mennek ki? régen ezt is a stadionon belül intézték,zsebkendőlengetés,meg hasonlók, érdekes.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 22:09

szerintem meg 2008 óta sok víz lefolyt a Dunán és a Barva magja kiégett. Sőt Iniesta meg Xavi, mit főmozgató rúgok már régebb óta... Mondjuk a 4 év is sok. Most meg kiüt Messin is, hogy már nem olyan tökéletes a mögöttes gépezet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 6., csütörtök 21:57

Banán írta:Ángel Cappa, a Barcelona volt másodedzője:

„Messi csodálatos, kivételes képességű játékos, aki bármikor képes teljesen váratlant és gyönyörűt húzni, de olyan, mintha tizenöt év házasság után beleunt volna a futballba. A mindent elsöprő szenvedély hiányzik. Most Messiről beszélek, de ugyanez igaz a Barcelonára is. A labda még mindig náluk van, és elő is tudnak húzni remek dolgokat, de nincs meg bennük az a lelkesedés, mint korábban."

Forrás: nso.hu
Az azért szerintem erős túlzás, hogy Messi beleunt a futballba, de abban egyetértek Cappával, hogy már nem olyan motivált ő sem, és a csapat sem, mint a Guardiola-érában. Halomra nyerték magukat, így ez nem meglepő, de azért jó lenne változtatni ezen.

Mondjuk ezért is bízom nagyon Neymarban, ő az, aki mindig baromi motivált volt, amikor játszott, négy nullánál is látszott rajta, hogy akar még egy gólt, és ment is előre, ahogy kell, küzdött az utolsó pillanatig. A visszatérése szvsz (mentálisan is) jó hatással lesz a csapatra, a játékunkra és Messire. Remélem. :)

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. február 6., csütörtök 21:25

Ángel Cappa, a Barcelona volt másodedzője:

„Messi csodálatos, kivételes képességű játékos, aki bármikor képes teljesen váratlant és gyönyörűt húzni, de olyan, mintha tizenöt év házasság után beleunt volna a futballba. A mindent elsöprő szenvedély hiányzik. Most Messiről beszélek, de ugyanez igaz a Barcelonára is. A labda még mindig náluk van, és elő is tudnak húzni remek dolgokat, de nincs meg bennük az a lelkesedés, mint korábban."

Forrás: nso.hu

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. február 6., csütörtök 21:23

Realista24 írta:Régen volt már Neymar
a bizonyíték

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 21:02

Na az a nem gyenge... Elég szar lehet az időjárás arra felé :roll: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég