Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. március 27., vasárnap 20:41

Lehet nevetni a Barcan meg osztani őket, de jól esne egyszer ha mi nyernénk 4:0-ra ellenük.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. március 27., vasárnap 17:04

Berti írta: Raphinha's contract includes two release clauses: 75 million in case Leeds will stay in PL, 25 million if relegated. That's why Barcelona are waiting to make their opening bid. 🇧🇷 #FCB
Personal terms not an issue. Barça are in advanced talks with his agent Deco since February.

Várhatóan ki is fognak esni. Ennyiért tuti nem hagynám, hogy oda menjen. Nekünk is hiányposzt.
Elnézted a tabellát, az az everton :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy 25-ért még ha csere lesz is megérné, valóban..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. március 27., vasárnap 16:47

Raphinha's contract includes two release clauses: 75 million in case Leeds will stay in PL, 25 million if relegated. That's why Barcelona are waiting to make their opening bid. 🇧🇷 #FCB
Personal terms not an issue. Barça are in advanced talks with his agent Deco since February.

Várhatóan ki is fognak esni. Ennyiért tuti nem hagynám, hogy oda menjen. Nekünk is hiányposzt.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. március 27., vasárnap 13:22

BarcaUdi írta: Újra itt és most sem kötekedni...
A meccsünk óta folyamatosan olvasom tőletek, hogy sérelmezitek, hogy mennyire oda vannak most a másik oldalon (Barcelona) játékosok, vezetők, szurkolók.
Őszintén: ezen miért vagytok meglepődve? Hosszú idő után újra nyertünk ellenetek, elég meggyőző játékkal. Én semmiképp sem akadnék ezen fenn a helyetekben, sőt fordított helyzetben jót nevetnék és megjegyezném, hogy "ennyi örömötök legyen" :)
Én amellett, hogy nyilván örülök, azért nem látok mindent rózsaszínben innentől...
Hogy most mennyivel vagyunk jobbak, mint néhány hónapja? Vitán felül áll szerintem, hogy Xavi érkezése óta jelentős javuláson mentünk keresztül!
A helyzetünkből adódóan az igazolásaink valóban nevezhetők kukázásnak is, de összességében egyelőre jól sültek el. Azt nem tudhatjátok sem ti, sem pl. én, hogy hosszabb távon ez hogyan alakul majd, később lehet jelentős visszaesés is akár, de ezek csak találgatások.
Ezzel a formálódó, kényszerszülte csapattal ezek most elég jó eredmények, amit eddig idén (2022) produkál a csapat, nekünk most jelenleg az EL a szint, nektek a BL!
Néztem a PSG elleni mindkét meccseteket, részemről megemelem a kalapom, így kell hittel nyerni egy véleményem szerint most jobb csapat ellen! Még egyszer gratulálok, ettől nem érzem kisebbnek magam, hogy meg tudom tenni! Persze nem egyszerű! :D
En szemely szerint nem vagyok fennakadva. Nektek grat a gyozelemhez. Jo meccset hoztatok. Aztan ennyi oromotok legyen iden! :D

Nem volt nehez. :)

Reszemrol ha a bajnoksagot sikerul behuzni ez egyaltalan nem fog nyomot hagyni hogy kikaptunk egy meccsen.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. március 27., vasárnap 8:47

Tét nélküli meccsen nem remegett meg a lábuk, ekkora hátrányban, nagyon szuper. Ez a meccs nem így festett volna legutóbb, ha pl döntő fontosságú lett volna. Nekik kb. az volt így is, de ez a sok tini blamázott volna, ha van ennek tétje. Kb. mindenki tudja, hogy nekik csak az EL maradt. Még a barca dns azt mondatja behozzák ezt, de nem fogják, sőt jönni fog az a formahanyatlás is ilyen középszer játékosokkal, akik éppen most csúcson vannak.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. március 27., vasárnap 8:21

Szerencsere nem kell rettegni a nagy spanyol sikerektol mostanaban.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. március 26., szombat 23:58

At just 19 years of age, Pedri is already Spain's No. 10

It just looks right
Fasz feláll komolyan mondom.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. március 25., péntek 3:24

A probléma, hogy a Barcánál folyamat oda vannak bármi történik és élnek a saját kis mesevilágukban :lol:
Évekig hallgattuk baszki, hogy így La Masia, a katalán őserő, a szív, nem is kell senkit venni olyan az utánpótlás.
Mi vagyunk az egyedüliek, akik ennyire speciálok, fúj mezszponzor, gusztustalan akinek van. Csak az unicef !!!

Aztán szépen töredezett ketté a kis álomvilág, már-már naponta lettek szembeköpve a Barcának a kis saját elvei, amihez ragaszkodtak eddig, most meg már mosolyogtak hozzá, mi a futball tönkretevői, mert annyit költöttünk, hogy az felhábórító volt, majd erre a Barca kiszórt 1-1 emberekre még többet, csak kb senki se vált be :lol:

Aztán évekig hallgattuk a Messike a valahol volt Top 1, azt az ember már 7 éve nem szint az európai top fociban, csak mikor ficánkolni kell a bajnokságban a kicsik ellen, de azért az Aranylasztikat hozzávágják a semmire :lol: :lol:
Ti meg még mindig a kis álomvilágotokban megmagyarázzátok, hogy de jó a Barca, top1 zsenik stb aztán már kanyarban se vagytok sehol rég, a bajnokságban tény elég hatékony a Barca, de majd ha tripláztok egy BLben valaha hidd el máshol lesz az a szint, amihez mérsz bármit is :lol:

Aztán szépen lassan a nagy korszakos Barcát, a valaha élt legjobbakat csak beőrölte a Real és le is hagyta összességében teljesítményben :lol:

Kurva sokat szoptunk baszki az évek alatt.
CRt is azért becsülöm, mert tudta, hogy mennyire kemény lesz itt az élet 1v1ben a Barcával és mennyi szopás kell majd, ahhoz hogy megforduljon a dolog...

De csak addig csinálták a srácok, hogy az egész nagy top1megagigacsúcsszuperegyedülállópiszipaszi Barca-dinasztiát egy akkora baszott nagy zárójelbe tették, hogy elfértek mögöttünk ott valahol a 2. helyen és hogy lehet 4 BLt nyerni 5 év alatt ebben a mai kiélezett elit szinten is, hogy arra szavak nincsenek.


És most itt a Barca, kb csődben vagytok, ha lenne normális pénzügyi fair play ti már nem hogy európában, kb spanyolban sem indulhattatok volna, olyan szintre gatyára vágta Messike a költségvetést, plusz mellette ez a sok besült 100 millás igazolások és az egekben lévő fizetések, de inkább Messike itt a nagy pénzleső, aki a nagy szeretett klubját, akik a mindenei évről évre lekopaszotta minden rezzenés nélkül évi 50-100 millió pénzekkel minimum mint bónusz meg minden kutyafasza... :lol:
Azért a 3 bajnokságot meg pár kupáért biztos megérte :lol: :lol:

Azt most meg azt nézzük, hogy a nagy La Masia Barca, hogy igazolgat random embereket ingyen (mert ugye pénz nincs) hogy meg legyen a top4 valahogy :lol:
A nagy Barcás elvek meg már gondolati szinten sincsenek meg.... :lol: De mindegy, mi akkor is tudtuk, hogy ez lesz, de attól még évekig hallgattuk a sok okoskodást :lol:

És tény hogy ez a mentőakció úgy fest bevált és megmenti a Barcát ideiglenesen, de hát ez minden csak nem hosszútávú megoldás, amit látunk :lol:

Csak tovább van görgetve a szar maguk előtt, amit már csinálnak a katalánék már elég sok éve.
Persze, nyertetek, grat de most is megint túl van tolva ez a dolog, ahogy már túl volt tolva ez az egész Barca is az elmúlt sok évben és igen, kurva zavaró, ahogy abból a baszott mély gödörből, amibe a drága kis Messitek tett titeket hirtelen előtűnik mindenki és elkezdi osztani az észt, miközben ekkora szarban én még soha nem láttam a Barcát, még ha ez a vészhelyzeti össze-vissza igazolgatások elég szépen meg is mentik a szezont.

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2022. március 25., péntek 0:15

Újra itt és most sem kötekedni...
A meccsünk óta folyamatosan olvasom tőletek, hogy sérelmezitek, hogy mennyire oda vannak most a másik oldalon (Barcelona) játékosok, vezetők, szurkolók.
Őszintén: ezen miért vagytok meglepődve? Hosszú idő után újra nyertünk ellenetek, elég meggyőző játékkal. Én semmiképp sem akadnék ezen fenn a helyetekben, sőt fordított helyzetben jót nevetnék és megjegyezném, hogy "ennyi örömötök legyen" :)
Én amellett, hogy nyilván örülök, azért nem látok mindent rózsaszínben innentől...
Hogy most mennyivel vagyunk jobbak, mint néhány hónapja? Vitán felül áll szerintem, hogy Xavi érkezése óta jelentős javuláson mentünk keresztül!
A helyzetünkből adódóan az igazolásaink valóban nevezhetők kukázásnak is, de összességében egyelőre jól sültek el. Azt nem tudhatjátok sem ti, sem pl. én, hogy hosszabb távon ez hogyan alakul majd, később lehet jelentős visszaesés is akár, de ezek csak találgatások.
Ezzel a formálódó, kényszerszülte csapattal ezek most elég jó eredmények, amit eddig idén (2022) produkál a csapat, nekünk most jelenleg az EL a szint, nektek a BL!
Néztem a PSG elleni mindkét meccseteket, részemről megemelem a kalapom, így kell hittel nyerni egy véleményem szerint most jobb csapat ellen! Még egyszer gratulálok, ettől nem érzem kisebbnek magam, hogy meg tudom tenni! Persze nem egyszerű! :D

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. március 24., csütörtök 21:32

Rohadt nehéz dolga van simalabnak és azt meg kell hagyni, hogy van érzéke az edzői melohoz. Fel szezon alatt is lehet látni, hogy nem tata martino lesz. A személyiségére gondolok és, hogy van tekintélye. Az edzői kvalitásai egyenlőre meg lutri, mert europa ligaba vitte a csapatot es nem kozelitett meg minket, csak a sevillat. Majd kiderül.

Viszont, amit a klub lemuvel az elmult napokban, illetve a média és a cule szurkerek az tényleg megmosolyogtató.
Clasico utan volt egy vicces mem a neten, mikor az emberkek kukucskalnak ki a csatorna fedél alól, barca cimerrel a fejükön. Elég korrektül mutat. Látva, hogy itt a forumon is ment egy kis karate. Tökéletesen le lett írva, hogy minimum 1 ev után lehet megitelni egy munkassagot. Ugy ertem teljes szezon. Ezek a xaviball, meg már lehet látni xavi jellemeit a jatekban, meg eddig ez nem volt, most ezek uj figurak.
Emlekszek kumannal is ez volt. Már látni, ez most mas lesz, mint Setiennel. A fiatalok, meg a dns.
Én azt mondom, jol nez ki jelenleg ez az egész nekik. Van boost, van ping pong, van fiatalító szer, vannak messis hirek. Megvannak a szokásos Roxforti kézmozdulatok xavitol, amiket Pep is használt, mikor varázsolt. A hajan ugyanugy egy tubus zselé. Kiskutya szempár. Szuper. Szvsz egy két imát el lehet morzsolni, aldani ezt a flowt amibe kerültek es bizakodni. Viszont ha ilyen hatalmas pofaval es gyorsan masznak ilyen magassagokba, akkor megnagyobbat lehet esni a végén a nagy rakás szarba, ami jelenleg a klub alapzata, aztán boom boom ciao
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2022. március 24., csütörtök 21:31

b3tman írta: Négy hónapja van itt a nagy Xavi majd térjünk vissza arra hogy mekkora zseni egy év múlva.Sokszor leírtam már hogy ez még az új seprű jól seper….
nem akarok idegenben sem beleszólni sem védeni Xavit de ez jellemzően az első 1-2 hónapra érvényes. Xavival meccsről meccsre jobbak vagyunk ezt aki nem látja az elfogult. Emellett ilyen önbizalommal játszani a csapatot 2015-ben láttam legutóbb.
Mielőtt valaki belém köt nem azt akarom mondani hogy jövőre triplázunk, de az irány jó. A következő szezon lesz az igazi teszt Xavinak és több játékosnak is. Ott majd kiderülnek a dolgok, és az is hogy Mbappénak mekkora álma is volt hozzátok igazolni.
De azt erősen kétlem hogy Hazard 2 lesz belőle-még ha ezt kicsit sem bánnám.
ha a vége erős volt töröljétek

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: b3tman » 2022. március 24., csütörtök 20:16

4Rv írta: nem vagyok gazdasági szakember, tehát ehhez a részhez nem tudok hozzászólni. viszont azt csak a vak nem látja, hogy xavi érkezésével nem a régi, utóbbi években sokszor leszerepelt piszi-paszi tért vissza, a kemény presszing mellett elég megnézni mennyivel több kontra, mennyivel több átlövés van, és ami a legmeghökkentőbb, hogy messze a barca szerezte a legtöbb fejesgólt a szezonban. az őszi bl kudarc után pedig szerintem kár leírni a fiatalokat, pedriben, gaviban hatalmas potenciál van, nico is hasznos kiegészítő ember lehet, ferran pedig talán lassan leküzdi a lámpalázat.. + fati
Négy hónapja van itt a nagy Xavi majd térjünk vissza arra hogy mekkora zseni egy év múlva.Sokszor leírtam már hogy ez még az új seprű jól seper….

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. március 24., csütörtök 19:23

4Rv írta:
dzsi91 írta:

1 kukába dobott év?? 2015 óta nemvagytok tényezők a bl-ben a bajnokságban meg mindig ott lesztek a top 2-3ban akár komannal is… legalább is én akkor tweetelgetnék,hogy we are back ha már europában is komoly tényezők vagyunk nem pedig mert nyertünk egy clasico-t 3 év után. :roll:

Bajnokságban mindig ott lesztek, nem kell ahhoz csáviball sem. Zidane is első félévében minusz tizenakárhány pontról visszahozta a ligát -2re. Igaz ő nem kapott ekkora hypeot mert csak egy bl-t nyert mellé.
2020-ig 12 éven keresztül mindig ott volt a csapat a bl 8 között, közte 7 elődöntő, 3 győzelem.
ha jól emlékszem a nem olyan távoli múltban a realnál is volt egy 12 éves ínséges időszak..
Jah csak 2015től 20ig erősen hirdettétek,hogy a világ legjobb csapata vagytok emellé olyan történelmi zakók társultak amit itt sokak gyomra nem venne be. Nem akarok jobban belemenni ebbe a támába annál,hogy volt olyan pont amikor a mi bl győzelmeink miatt az volt hirdetve,hogy a bajnoki címet megnyerni nehezebb aztán gyászoltatok egy bajnoki cím+egy liverpool elleni 4-0nál.

Helyén kell kezelnie a klubját mindenkinek.a psg elleni továbbjutásunk nem helenti,hogy blt nyerünk mint ahogy a ti clasico győzelmetek sem hogy visszatértetek még is úgy nyilatkozgatnak nálatok a klub alkalmazásában lévő emberek.

Jelenleg a real számára a bajnoki cím a cél a bl-ben meg a psg kiejtésével részemről innentől ami marad harag. Barszának meg szerényen kéne haladni lépésről lépésre de látom előre,hogy ha europa ligát nyertek majd az kesz hogy blt is megynertétek volna annak ellenére,hogy onnan csávival estetek ki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. március 24., csütörtök 19:17

4Rv írta:
Realista24 írta:
mindig magadra veszed, pedig csak a főfóbiásnak okostojásnak szólt.. a hétvégi meccset direkt szóba se hoztam. :(
Magamra veszem, mert ez egy madrdista oldal, ahol nincs szükségem arra, hogy idejöjjön pár megmondóember, csak hogy belekössön valakibe, aki nem szimpatikus, vagy éppen sokszor vért hány a Barcára.
Ott az eurobarca, ott lehet minket kutyázni, akár meg is nevezve, ahogy velem is csinálták.
De itt ezt nem fogom engedni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. március 24., csütörtök 18:45

A penzugyi dolgokhoz nem is kell erteni es aki ert, az sem lat a konyvelok altal varazsolt szamok moge. Eleg a hireket olvasni, a fizetesek ossze-vissza utemezeset/csokkenteset, Messi elengedeset, stb-stb.

Persze lehet, hogy tarthato a dolog, lesznek hiteleket kivalto hitelek, lesz Spotify Camp Nou, lesz meg par mezszponzor, meg barmi amivel nevetsegesse lehet tenni az elmult 15 ev nagy elveit de most penzt hoz a konyhara.

A fiatalol szoba sem jottek, de hiaba van felszopva Pedri, szamomra O is egy jo, de semmi extra jatekos. Ezzel a fizikummal meg foleg. Ilyan Gavi meg Nico meg mindenfele becezett gyerek meg minden evben beesik es 98% megy is a levesbe.

Fatiert kar, O nem a szokasos kisiskolas korompasszer, kerdes, hogy ilyen es ennyi serules utan lesz-e futballista.

Viszont Auba, Ferran Torres meg Traore szamomra akkor is kozepszeru, legalabbis a legmagasabb szinten. Otthon nyilvan elegek lehetnek, de mar Kataloniaban is a BL az elvaras.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. március 24., csütörtök 18:44

dzsi91 írta:
4Rv írta:

egy kukába dobott év után, és ahhoz képest, hogy pár hónapja néhányatok még kiesést és évekig tartó agonizálást jövendőlt én kiegyezek vele. kicsit rövidebbre sikerül ez az átmeneti időszak, mint amiben reménykedtél. :ike:
1 kukába dobott év?? 2015 óta nemvagytok tényezők a bl-ben a bajnokságban meg mindig ott lesztek a top 2-3ban akár komannal is… legalább is én akkor tweetelgetnék,hogy we are back ha már europában is komoly tényezők vagyunk nem pedig mert nyertünk egy clasico-t 3 év után. :roll:

Bajnokságban mindig ott lesztek, nem kell ahhoz csáviball sem. Zidane is első félévében minusz tizenakárhány pontról visszahozta a ligát -2re. Igaz ő nem kapott ekkora hypeot mert csak egy bl-t nyert mellé.
2020-ig 12 éven keresztül mindig ott volt a csapat a bl 8 között, közte 7 elődöntő, 3 győzelem.
ha jól emlékszem a nem olyan távoli múltban a realnál is volt egy 12 éves ínséges időszak..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. március 24., csütörtök 18:43

4Rv írta:
Realista24 írta:
mindig magadra veszed, pedig csak a főfóbiásnak okostojásnak szólt.. a hétvégi meccset direkt szóba se hoztam. :(
Fóbia meg az amikor valaki végig sír egy szezont,hogy triplázni fogtok aztán mégsem vagy amikor egész évben a veretlen bajnoki címetektől fél aztán mégsem. Vagy amikor +9pontnál elkezdenek remegni ,hogy bajnokok lesztek. Vagy amikor nyertek ellenünk egy clasicot aztán itt minden szar ott meg minden jó.

Én szimplán gyűlölöm a barszelonát.Nyilvàn ez bassza a csőrötöket de ne ess a fosi hibájába aki privát üzenetekkel bombázott egy győztes clasico után közvetlenül a bl triplánk előtt.Isten nyugasztalja. A fóbiához tartani kell tőlük és szerintem én vagyok azon kevesek egyike aki nem rendez ámokfutást bármilyen clasico vereség után, egyrészt mert nem tartom annyira a barszelonát mint a többiek másrészt a győztes clasicok sem okoznak nekem akkora örömet mint egy psg-bayern elleni bl tovább jutás.

Szóval a fóbiát kikérem magamnak. A nagy vereségek meg ugyanúgy a futball része mint a nagy győzelmek,szóval ha 8-2re is nyertek nem én leszek az aki idegrohamot kap rajta bármennyire szeretnétek. Vagy ha az esik rosszul,hogy nem dicsérem a barszát akkor annak meg az elmúlt évek ámokfutásai az oka amit a mindenkori barsza szurkoló leművelt és művel a mai napig bármilyen győzelmünknél. Jobbak voltatok azon a meccsen lehet örülni neki de ez a viselkedés amit a klub dolgozói meg a média csinál megint kritikán aluli és megint annyira előre mennek amennyire sosem szabad.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. március 24., csütörtök 18:27

Faust írta: De engedjetek mar el ezt az adossag maszlagot, ez latszolag a forumozokon kivul senkit nem erdekel a bolygon. :lol: Visszajutnak a BL-be lesz penz is, Laporta sem ma kezdte. Tenylegesen szankcionalni soha nem fogjak oket, ahhoz tul nagy klub (amit raadasul sikerult kb 12 eve a futball feltalalojanak es reformerenek kikialtani), soha semmi bajuk nem lesz hosszutavon penzugyileg, max papiron. Azt meg lathatoan mindenki leszarja.
Azért ez nem ilyen egyszerű. Bajnoki bérkeretük kb 8-10. a ligában. Top kaliberre pl Haalandra élből semmi esélyük, sztem nem is lesz a közeljövőben se. Kiégés közeli vagy középszintű babaolaj művészeket meg feltörekvő tehetségeket tudtak kukázni rövidtávű bérrafinériákkal, de kiváncsi leszek nagyon hogy miket fognak még össze ügyeskedni a jövőben hogy szinten tartsák magukat.

Mondjuk mindegy mert Xavi már BL győztes csapatot csinál jövőre ugye belőlük is :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. március 24., csütörtök 18:25

nem vagyok gazdasági szakember, tehát ehhez a részhez nem tudok hozzászólni. viszont azt csak a vak nem látja, hogy xavi érkezésével nem a régi, utóbbi években sokszor leszerepelt piszi-paszi tért vissza, a kemény presszing mellett elég megnézni mennyivel több kontra, mennyivel több átlövés van, és ami a legmeghökkentőbb, hogy messze a barca szerezte a legtöbb fejesgólt a szezonban. az őszi bl kudarc után pedig szerintem kár leírni a fiatalokat, pedriben, gaviban hatalmas potenciál van, nico is hasznos kiegészítő ember lehet, ferran pedig talán lassan leküzdi a lámpalázat.. + fati

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. március 24., csütörtök 18:24

4Rv írta:
dzsi91 írta:

Most pedig az europa ligában nyomja és bajnoki második lesz. Jól megmutatta nekünk.
egy kukába dobott év után, és ahhoz képest, hogy pár hónapja néhányatok még kiesést és évekig tartó agonizálást jövendőlt én kiegyezek vele. kicsit rövidebbre sikerül ez az átmeneti időszak, mint amiben reménykedtél. :ike:
1 kukába dobott év?? 2015 óta nemvagytok tényezők a bl-ben a bajnokságban meg mindig ott lesztek a top 2-3ban akár komannal is… legalább is én akkor tweetelgetnék,hogy we are back ha már europában is komoly tényezők vagyunk nem pedig mert nyertünk egy clasico-t 3 év után. :roll:

Bajnokságban mindig ott lesztek, nem kell ahhoz csáviball sem. Zidane is első félévében minusz tizenakárhány pontról visszahozta a ligát -2re. Igaz ő nem kapott ekkora hypeot mert csak egy bl-t nyert mellé.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég