Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 15., szerda 15:18

petiamadridista írta: El kell venni tőlük azokat a bajnoki címeket és automatikusan a másodiknak adni. 16tókl - 18ig. Az 2 bajnoki cím pontosan.
Ennyi.
Én nem lennék ilyen drasztikus. Kapjanak csak pont levonást. Mondjuk 11-et :mrgreen:

Amúgy ha ez igaz, mehetnek is a 4-edosztályba.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 15., szerda 15:18

Tehat mikor ramos amokfutast rendezett, amiert lefociztak minket ,az meg se tortent :lol: :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. február 15., szerda 15:18-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 15., szerda 15:11

"Barcelona paid him to ensure that arbitration decisions were not made against them."
Rosszindulatúak vagytok, csak azért fizettek, hogy velük meg korrektek legyenek és ne járjanak úgy a bírókkal, mint a Real.

Nem megvesztegetés, hálapénz ez testvéreim! Hálapénz! :lol: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 15., szerda 15:08

El kell venni tőlük azokat a bajnoki címeket és automatikusan a másodiknak adni. 16tókl - 18ig. Az 2 bajnoki cím pontosan.
Ennyi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 15., szerda 15:03

Enríquez Negreira kapta a penzt.
Korabban jatekvezeto volt, es az alabbi statisztikakkal buszkelkedhet:
Negyedik a rangsorban, aki a legtobb jatekost kiallitotta a Realbol.
Az altala vezetett Real meccseken a klubnak vele van a legrosszabb gyozelmi mutatoja, azokat a jatekvezetoket figyelembe veve, akik legalabb 35 meccset vezettek a Realnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 15., szerda 15:03

Realista24 írta:
Realista24 írta: Johet egy ujabb korrupcios ugy?

A SER szerint a Barca 2ö16, 17 es 18-ban folyamatosan fizette a Jatekvezetoi Bizottsag alelnoket, osszesen 1,4m euro ertekben utaltak penzt egy kozvetito cegen keresztul.

Az eg kek.... :lol:
Ebbol az idoszakbol nehany adat:
78 fordulo ellenuk befujt bunteto nelkul.
59 forudulo piros nelkul.
3 bunteto 12 perc alatt.
Rekordszamu, 19 bunteto (ezt nem tudom hogyan ertik pontosan)

According to the Prosecutor's report, Enrique Negreira stated that "Barcelona paid him to ensure that arbitration decisions were not made against them."
A ez biztos alternativ univerzum, ilyen nincs
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 15., szerda 14:52

Realista24 írta: Johet egy ujabb korrupcios ugy?

A SER szerint a Barca 2ö16, 17 es 18-ban folyamatosan fizette a Jatekvezetoi Bizottsag alelnoket, osszesen 1,4m euro ertekben utaltak penzt egy kozvetito cegen keresztul.

Az eg kek.... :lol:
Ebbol az idoszakbol nehany adat:
78 fordulo ellenuk befujt bunteto nelkul.
59 forudulo piros nelkul.
3 bunteto 12 perc alatt.
Rekordszamu, 19 bunteto (ezt nem tudom hogyan ertik pontosan)

According to the Prosecutor's report, Enrique Negreira stated that "Barcelona paid him to ensure that arbitration decisions were not made against them."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 15., szerda 13:01

Realista24 írta: Johet egy ujabb korrupcios ugy?

A SER szerint a Barca 2ö16, 17 es 18-ban folyamatosan fizette a Jatekvezetoi Bizottsag alelnoket, osszesen 1,4m euro ertekben utaltak penzt egy kozvetito cegen keresztul.

Az eg kek.... :lol:
Azért engem meglepne hiszen a játékfilozófiájuk miatt nem fújtak ellenük vagy 3-4 évig tiziket :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 15., szerda 12:27

Ugysem lesz belole semmi.

A szurkolok meg majd kimagyarazzak, hogy de az odavago, de a masik meccs, de ez, de az.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 15., szerda 12:12

Johet egy ujabb korrupcios ugy?

A SER szerint a Barca 2ö16, 17 es 18-ban folyamatosan fizette a Jatekvezetoi Bizottsag alelnoket, osszesen 1,4m euro ertekben utaltak penzt egy kozvetito cegen keresztul.

Az eg kek.... :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lettherightonein92
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2022. november 8., kedd 0:36
Kedvenc játékosaid: Messi, Raphinha, Ben Yedder, Modric, Leao, Maignan
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, AC Milan, Leicester

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lettherightonein92 » 2023. február 14., kedd 17:58

ANDS írta: Lehet, hogy nehez elhinni, a Ronaldinho- féle barcát szerettem nézni.
Aztán a Pep- féle fetrengős, szimuláló, bírót lerohanó barcat eléggé ellenszenvesnek találtam.
De elismerem, hogy nemzetközi szinten a barca eredményesebb, mint a City vagy a PSG.

Az Arsenal mitől lenne Európa legjobb csapata? Kb. 20 éve játszottak egyszer egy Bl döntőt.
Ez már kicsit off, de nem tudom, mi köze van az elmúlt 20 évnek ahhoz, hogy most melyik csapat milyen jó. A Barcás nézeteltérésünk is ezen alapul, hogy szerintem semmi köze a múlthoz a jelenlegi játéknak. Ez az Arsenal most (eddig) rommá veri a PL-t, de legalábbis nem gyengébb, mint a City, az tuti. Azért egy legjobb csapat a legerősebb bajnokságból igencsak az élen van az Európai mezőnyben. Azt meg nem írtam, hogy "legjobb", hanem hogy "talán legjobb", aztán írtam is, hogy persze ez simán vitatható, de a top5-6-7 kb megkérdőjelezhetetlen, sima BL egyenes kieséses szint, sőt, mégis EL-ben vannak, mert pont 1-2 hónappal később eszméltek, mint kellett volna, így jött ki a lépés. De a megítélésükben az elmúlt 20 év kb semmit nem nyom a latban. Mint ahogy nálunk sem, mert akkor ennyi erővel egyértelműen mi lennénk mögöttetek a legjobb csapat.

Furam módon nálatok kicsit számít, a tavalyi győzelmetek szerintem a korábbi triplázásból fakadó legyőzhetetlenségérzetből fakadt. :)

De még vissza ahhoz a témához, hogy mindent kihagynak ellenünk: láttam idén az összes meccseteket, ha jól rémlik. Ősszel folyamatosan nyílt játszottatok Mallorca-szintű csapatokkal, hasonló mennyiségű, vagy akár az ellenfél által még több kialakított helyzettel és nagyobb xG-vel, és a végén valahogy begyötörtetek egy gólt. Nekünk ilyen meccsünk nem is tudom, volt-e, hogy legalább egálban volt az ellen. Most egy Celta rémlik, meg tán az Atletico. Meg persze ti, de akkor ki is kaptunk. Közben meg volt olyan 0-0-ánk a Rayo ellen, hogy valami 24-0 körüli lövésaránnyal zártunk.
Szóval kettős mércének érzem kicsit ezt a dolgot, ti is sokkal több pontot veszthettetek volna, ha már ilyen mi lett volna témánál tartunk, sok meccsen néztem, hogy mit hagy ki ellenetek az ellen, 5-6-7 helyzeteket is néha. Igazából ti is elég jót mentek, csak idén ugye ez lehet, hogy nem elég. Szerintem ti is felülteljesítetek kicsit, meg mi is.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 14., kedd 17:48

ANDS írta:
Az Arsenal mitől lenne Európa legjobb csapata? Kb. 20 éve játszottak egyszer egy Bl döntőt.
Azt irta MOST talan JATEKBAN. Teljesen nem ertetted meg amit irt. Nyilvan a bajnoksagokat vezeto csapatok aktualisan europa legjobbjai koze tartoznak (papiron). De a BL nem errol szol, mas kavehaz.

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. február 14., kedd 13:44

ANDS írta:
___Samy___ írta: Tovabbra is azt mondom, hogy ezt a sorozatot nem lehet tartani az ideny vegeig. A nagy szamok torvenye alapjan elobb-utobb ugyis jonni fog egy csapat, amelyik nem szerencsetlenkedik a kapu elott, hanem kimeletlenul kihasznal mindent.

Jonni fog a hullamvolgy.
Szerintem meg onnan kellene nézni a dolgokat,hogy bár sok az 1:0-ás győzelem,meg igaz hogy sokszor mákkal nem kaptak gólt,de nekik ugyan úgy megvoltak a kihagyott helyzeteik.Szóval a hét 1:0-ás győzelmük nem arról szólt hogy találtak egy gólt és kihuzták,hanem rengeteg helyzetet elbalfaszkodtak és azért lett szoros a végjáték.Ez a megfordul a dolog lehet olyan fordulat is hogy többet kapnak,viszont elől többet is rúgnak,mert minden meccsükön elbénáznak 3-4 et.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. február 14., kedd 13:15

Hajrá srácok, jól csináljátok! :sly: Vesszetek össze a Barcán! :lol:

Amúgy tényleg sokat javultak ősz óta. Van pár szerencsés győzelmük, de mindre nem lehet rámondani, hogy az volt. Mindenesetre a 8/11 pont tényleg csalóka.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 14., kedd 13:15

Aztán akkor okoskodjál matematikai számításokról te gyökér
:lol:

epikus.
lehet megy aláirásba :D

mint mikor en elvesztettem a fejem az f1 topikban legutobb :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. február 14., kedd 13:16-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 14., kedd 12:54

Nem csak a ligában játszanak ugye, nézd meg mindenhol máshol az eredményeket.

Gyökerezni nem én gyökereztelek le, a saját állításaidat raktam magaddal szemben. Hogy ellentmondásos, az nem az én hibám.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 14., kedd 12:52

Halfkey írta: A játékban nem látod hogy javulnának, hisz nem nézed, az eredményekben meg nem látod hogy javulnának, mert nem tudsz elvégezni alapvető matematikai műveleteket hogy mikor hány meccset nyertek meg.
Amúgy te mi a bánatról beszélsz? Nézd meg végig az eredménysorukat a ligában. Aztán akkor okoskodjál matematikai számításokról te gyökér.

Real elleni vereségig zsinórban 7 győzelem, előtte 1 döntetlen
Real elleni vereség után 5 győzelem zsinórban, aztán 1 döntetlen
Azóta meg 6 győzelem zsinórban, mi ebben a nagy javulás te szerencsecsomag? Konstans hozzák a győzelmeket az elejétől kezdve, 1-1 botlással.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 14., kedd 12:44

Halfkey írta: És ezt te így komolyan le is írod. A játékban nem látod hogy javulnának, hisz nem nézed, az eredményekben meg nem látod hogy javulnának, mert nem tudsz elvégezni alapvető matematikai műveleteket hogy mikor hány meccset nyertek meg.
Jólvan le lehet szállni a magas lóról, ki vagy te? Mit flegmázol? Személyeskedést nyugodtan lehet mellőzni.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 14., kedd 12:39

És ezt te így komolyan le is írod. A játékban nem látod hogy javulnának, hisz nem nézed, az eredményekben meg nem látod hogy javulnának, mert nem tudsz elvégezni alapvető matematikai műveleteket hogy mikor hány meccset nyertek meg.

Ha ez a kettő nem számít, akkor valóban semmiben nem javultak. A mezük színe tényleg ugyanolyan ronda.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 14., kedd 11:53

Sierra írta:Eredményekben ugyanazt hozzák mint ősszel.
Sőt még amúgy ez se igaz, mert amíg ősszel gólzáporos meccseket toltak, addig a VB óta a legtöbb szenvedős 1-0.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég