Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. szeptember 20., szerda 16:41

haha kurvajo, objektíven :lol: vita szabályokat le kéne írni, szabad e minden tényt figyelembe venni, vagy van egy lista amiből válogathatunk.

Sajnos balfasz a vezetőség, ez tény. Semmi kontroll, tudatosság, 5-10 éves projektterv vagy bármi, csak mennek bele a nagy világba, befekszenek minden arabnak, uefanak, szövetségnek, szerencsével néha pottyan egy két gól meg mikieger kupa :'( mindenhol van jobb hátvéd meg worldclass9es csak itt nincs.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 14:04

M1Ö írta:
hehetheoriginal írta: egyszerűen ez van, hogy nehezebben nyerjük az alapesetben - ertsd: normális játékosokkal rendelkező madrid esetében - könnyebben nyerhető meccseket.
De ha csak ennyit írtál volna, akkor R24 se akad ki. :kalapos: De nem csak ennyit írtál, hanem elkezdtél bezzeg Barcázni, mert volt most 2 5-0-ás meccsük egymás után. Pedig a valóság az, hogy ők se játszanak jól, nekik is minden meccsük szenvedés a VB óta. Hát többet ívelgetnek, mint mi anno Zidane irányítása alatt, mikor megállt a tudomány.
aztán amióta játszik náluk 2 normális futballra alkalmas játékos, azóta lőttek 2 meccsen 10-et.... :coffee:
megnézem mi mennyit fogunk meccsenként a kiscsapatoknak, mikor binicius visszatér.
thereisonly1ronaldo

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 20., szerda 13:21

hehetheoriginal írta: egyszerűen ez van, hogy nehezebben nyerjük az alapesetben - ertsd: normális játékosokkal rendelkező madrid esetében - könnyebben nyerhető meccseket.
De ha csak ennyit írtál volna, akkor R24 se akad ki. :kalapos: De nem csak ennyit írtál, hanem elkezdtél bezzeg Barcázni, mert volt most 2 5-0-ás meccsük egymás után. Pedig a valóság az, hogy ők se játszanak jól, nekik is minden meccsük szenvedés a VB óta. Hát többet ívelgetnek, mint mi anno Zidane irányítása alatt, mikor megállt a tudomány.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 20., szerda 13:01

hehetheoriginal írta: számít, hogy madridista vki vagy sem, ennél, vagy bármilyen témánál, amiről objektíven beszélünk? :coffee:
Nem számít. Akkor miért csinálsz úgy a csapat jó pillanatainál, mintha az lennél? Bár igazából mindegy nekem, nem kell válaszolnod
az egesz onnan gyökeredzik, hogy szar a keret, az meg onnan, hogy balfasz a vezetőség. már nem első nyár óta... :coffee:
A szar keret nem a vezetőség balfaszságából ered, hanem az anyagi lehetőségekből. Már nem a Madrid a legtehetősebb csapat, evvan...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:45

'shutterisland írta: inkabb arra, hogy mennyire lesz konzisztens es fejlodokepes vedekezesben is.

azert abban, hogy milyen jo idoszakaink voltak, sarkallatos pont volt a messi-alba kooperacio, szerintem az utobbi 10 evben marcelon kivul senki nem volt azon a szinten tamadas segitesben azon a poszton, mint alba.
eleg magasan van a lec azon a poszton.

a dinamika es tehetseg megvan baldeban, de en annyi lenduletesen indulo majd kisiklott tehetsegunket lattam az elmult 10 evben, hogy a kerdojelet melle is oda kell sajnos biggyeszteni.
Abból a parosbol Messi a pótolhatatlan, nem Alba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 20., szerda 12:44

inkabb arra, hogy mennyire lesz konzisztens es fejlodokepes vedekezesben is.

azert abban, hogy milyen jo idoszakaink voltak, sarkallatos pont volt a messi-alba kooperacio, szerintem az utobbi 10 evben marcelon kivul senki nem volt azon a szinten tamadas segitesben azon a poszton, mint alba.
eleg magasan van a lec azon a poszton.

a dinamika es tehetseg megvan baldeban, de en annyi lenduletesen indulo majd kisiklott tehetsegunket lattam az elmult 10 evben, hogy a kerdojelet melle is oda kell sajnos biggyeszteni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:40

Valamiben végre egyetértünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 12:38

számít, hogy madridista vki vagy sem, ennél, vagy bármilyen témánál, amiről objektíven beszélünk? :coffee:
Nem nem szajbaragosan irtad, hanem nagyot akartal mondani, csak nem sikerult.
nem a nagyotmondás volt a lényeg, egyszerűen ez van, hogy nehezebben nyerjük az alapesetben - ertsd: normális játékosokkal rendelkező madrid esetében - könnyebben nyerhető meccseket.
az egesz onnan gyökeredzik, hogy szar a keret, az meg onnan, hogy balfasz a vezetőség. már nem első nyár óta... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:33

'shutterisland írta: hosszu tavon sok a kerdojel.

mi lesz baldeval,.
Hosszabbitott 2028ig vagy mire gondolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 20., szerda 12:32

Én csak azt nem értem hehe, hogy miért adod elő, hogy madridista vagy?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:21

hehetheoriginal írta: még nagyobb szégyen, hogy elvertek minket a bajnokságban.
de ha már, akkor nézd már meg az elmult 5 evet is, kiváncsi vagyok.
Nezi a fa.om, nem vagyok en raisen. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:21

hehetheoriginal írta:
A full szaraz teny ott kezdodik, hogy szerinted evtizedek kellenek, hogy lojunk 3-4 golt. Ezt megcafoltam, es ezert gellert adtal az egesz beszelgetesnek. Ez szaraz teny.
"Nezd el nekem, hogy nem szajbaragosan irtam." :coffee:
De megsugom, jovo nyarig ez a keret marad, ugyhogy lehet erre az evre az eurobarcara kene regisztralnod vagy a citym.hu-ra.
:lol: i love it.
mikor megbántják az ovist, hogy a kedvenc matchboxa nem is olyan baszó :lol:

spanyol kiscsapatokat se tartom semmire, pont ezért is akkora probléma, hogy nem gyalogolunk végig rajtuk.
félretéve az anyagi és egyáltalán a megvalósulás valségét, azért egy bappe-musiala-binicius trió elöl kicsit nagyobb eséllyel győzne 3-4 gólokkal néha néha. azért gondolom ebben egyetértünk... :coffee:
Nem nem szajbaragosan irtad, hanem nagyot akartal mondani, csak nem sikerult.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 12:21

még nagyobb szégyen, hogy elvertek minket a bajnokságban.
de ha már, akkor nézd már meg az elmult 5 evet is, kiváncsi vagyok.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:19

Megneztem a tavalyi szezont a szaraz tenyek kedveert.

Bajnoksagban 5 alkalommal rugtunk 4 vagy tobb golt, ebbol egyszer hatot.
A Barca 7 alkalommal rugott 4 golt, ez volt a plafon.

A BL-ben ketszer rugtunk 5 golt, ebbol egy a Pool ellen volt.
A Barca is egyszer 5, egyszer 4 golt, mind a ketszer a Plzen volt a szenvedo fel.

Kupaban a Barcanak rugtunk 4 golt.
A Barca az Intercitynek 4-et :lol: meg a Ceutanak meg 5-ot.

Ezek alapjan az elfogult kovetkeztetesem: lesajnalt, kioregedett es szar tamadosorunknak egy meccsen lott golok szamaban megelozte a Barcat.

A BL-ben ket meccsen a legtobb golunk 10, nekik 9. Igaz, mi ertelmes csapatnak rugtuk. De majd gondolom megmagyarazod, hogy a Plzennek rugott golok miert ernek tobbet, mint a Pool elleniek.

A kupaban lathato a Barca foleny (bar tudnam milyen osztalyban jatszik ez a ket csapat), igaz mi pont a Barcanak rugtunk 4-et.

Összessegeben a Barcanak ket olyan meccsel van tobbje, mint nekunk, ahol minimum 4 rugott golja volt a csapatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 12:14

A full szaraz teny ott kezdodik, hogy szerinted evtizedek kellenek, hogy lojunk 3-4 golt. Ezt megcafoltam, es ezert gellert adtal az egesz beszelgetesnek. Ez szaraz teny.
"Nezd el nekem, hogy nem szajbaragosan irtam." :coffee:
De megsugom, jovo nyarig ez a keret marad, ugyhogy lehet erre az evre az eurobarcara kene regisztralnod vagy a citym.hu-ra.
:lol: i love it.
mikor megbántják az ovist, hogy a kedvenc matchboxa nem is olyan baszó :lol:

spanyol kiscsapatokat se tartom semmire, pont ezért is akkora probléma, hogy nem gyalogolunk végig rajtuk.
félretéve az anyagi és egyáltalán a megvalósulás valségét, azért egy bappe-musiala-binicius trió elöl kicsit nagyobb eséllyel győzne 3-4 gólokkal néha néha. azért gondolom ebben egyetértünk... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 20., szerda 12:10

hehetheoriginal írta: egy jó bájernről. akik végiggyalogolnak a bajnokságon általában.
ugyanigy kellene nekünk is csapkodni a kicsiket spanyolban.
barca mikor dominált? ezt tényleg megkérdezed? :lol:
ne az elmúlt másfél év burkában éljünk már....a full anomália/mák beellgyőzelmünkkel :coffee:

rendkivuli humoros, hogy probálod megmagyarázni a full száraz tényeket:
sok éve szar erőlködés a támadójátékunk és nehezen győzünk általában kiscsapatok ellen. sőt, többször vesztünk pontot.
vagy akkor most saját magadnak mondasz ellent? másik topikban elfogadod, hogy ez a keret erre képes, most meg az a baj, hogy más is ezt mondja, és hogy pont ez a baj, hogy nincsenek könnyű laza meccseink és győzelmeink? :coffee:
de hát lazán hoztuk a meccseinket, eddig.

:smile:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 12:06

hehetheoriginal írta: egy jó bájernről. akik végiggyalogolnak a bajnokságon általában.
ugyanigy kellene nekünk is csapkodni a kicsiket spanyolban.
barca mikor dominált? ezt tényleg megkérdezed? :lol:
ne az elmúlt másfél év burkában éljünk már.... :coffee:

rendkivuli humoros, hogy probálod megmagyarázni a full száraz tényeket:
sok éve szar erőlködés a támadójátékunk és nehezen győzünk általában kiscsapatok ellen. sőt, többször vesztünk pontot.
vagy akkor most saját magadnak mondasz ellent? másik topikban elfogadod, hogy ez a keret erre képes, most meg az a baj, hogy más is ezt mondja, és hogy pont ez a baj, hogy nincsenek könnyű laza meccseink és győzelmeink? :coffee:
A full szaraz teny ott kezdodik, hogy szerinted "evtizedek" kellenek, hogy lojunk 3-4 golt. Ezt megcafoltam, es ezert gellert adtal az egesz beszelgetesnek. Ez szaraz teny.

A Bayern lehet, hogy vegiggyalogol a bajnoksagban (amit amugy semmire nem tartasz ugye) de neked örömfoci kell. Azt csinalnak? Hat semmibe gyalaztad altalaban oket (es minden mas csapatot is, ami nem a brazil valogatott vagy az R9 fele Barcelona) is Musiala meg Davies kivetelevel.

En elfogadom a keretet es mindazt, amit adnak. A tema nem ez volt, hanem amit feljebb irtam.
Kozben pedig te nem fogod fel es sirsz reggeltol estig, hogy miert nem rugunk 5 golt eg hatot minden meccsen, bezzeg a Barca. De nem bezzeg Barcaztal meg bezzeg Bayerneztel, amikor taknyosra szopattuk Europat. Elobbi kozel egy evtizede nem tenyezo, utobbit meg legtobbszor mi ejtettuk ki.

De megsugom, jovo nyarig ez a keret marad, ugyhogy lehet erre az evre az eurobarcara kene regisztralnod vagy a citym.hu-ra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 11:59

egy jó bájernről. akik végiggyalogolnak a bajnokságon általában.
ugyanigy kellene nekünk is csapkodni a kicsiket spanyolban.
barca mikor dominált? ezt tényleg megkérdezed? :lol:
ne az elmúlt másfél év burkában éljünk már....a full anomália/mák beellgyőzelmünkkel :coffee:

rendkivuli humoros, hogy probálod megmagyarázni a full száraz tényeket:
sok éve szar erőlködés a támadójátékunk és nehezen győzünk általában kiscsapatok ellen. sőt, többször vesztünk pontot.
vagy akkor most saját magadnak mondasz ellent? másik topikban elfogadod, hogy ez a keret erre képes, most meg az a baj, hogy más is ezt mondja, és hogy pont ez a baj, hogy nincsenek könnyű laza meccseink és győzelmeink? :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 20., szerda 11:42

hehetheoriginal írta:
ez a jogabonito mánia meg mar full gyurcsányozás szintet ut meg.
tehát egy jó báyern, mostani city vagy barca szintű domináns játékot boomerség elvárni egy real madridtól, hogy jól megszórjuk a kiscsapatokat és kijöjjön a tudásbeli különbség.

megsúgom, megoldható még manapság is.
csak normális játékosok kellenek hozzá.

de persze lehet azt is, amit ti csináltok, hogy beletörődtök, és elfogadjátok, hogy ez van, ez a szint.
Milyen jo Bayernrol beszelsz? Meg felhozod a City-t, akire amugy kopkodsz, a Barca meg mikor dominalt? A legutolso ket meccsen?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 20., szerda 11:37

ez a jogabonito mánia meg mar full gyurcsányozás szintet ut meg.
tehát egy jó báyern, mostani city vagy barca szintű domináns játékot boomerség elvárni egy real madridtól, hogy jól megszórjuk a kiscsapatokat és kijöjjön a tudásbeli különbség.

megsúgom, megoldható még manapság is.
csak normális játékosok kellenek hozzá.

de persze lehet azt is, amit ti csináltok, hogy beletörődtök, és elfogadjátok, hogy ez van, ez a szint.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég