Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 3., péntek 10:29

'shutterisland írta: hat en csak kb 30p lattam aztan bealudtam.
a visszavago teljesen nyitott, foleg ha van idegenben rugott szabaly meg itt, meg egy ugyanilyen meccskeppel bajban leszunk.
Nincsen away goal már itt sem.

Ha ott már lesz Lewa, Dembe meg Pedri talán hazai pályán már nem veszi elő a kieső csapatos bunker taktikát Xavi, amit amúgy mélységesen elítél ha nagy csapat alkalmazza mint már kifejtette korábban. Úgy lehet esélyünk, ha otthon is bunkerezik akkor van egy kupátok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

r_gabi88
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2023. március 3., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: RMFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r_gabi88 » 2023. március 3., péntek 10:16

krisz24 írta: csak azért mert a média nyomja ezt a fost, hogy Vinicius táncol meg hergeli a közönséget..
Egy meccset nézünk? Pontosan ezt csinálja a srác öt meccsből négyen, okot ad arra hogy kikezdjék. Nem segít, ha ignoráljuk a problémát, ami a mentális éretlensége. Ha túltenné magát ezen, hatalmasat fejlődne mint focista, aminek mi lennénk a haszonélvezője.

A Gavi gyerek engem is bosszant hogy fut, rúg, kapál ha kell ha nem. Ilyenkor hiányzik egy Ramos/Pepe aki gyorsan a helyére tenné - egy sárgát nálam megérne :kalapos:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. március 3., péntek 9:58

p.csabi1 írta: Ez a Xavi kurva egy irritáló egy ember.Lebolondozza Carvajalt állandóan szövegel mint annak idején a pályán.
pojáca, több sárgája van már idén, mint bármely játékosának kb.
művészibb szinten adja elő ezeket a mutogatásokat azzal az idejét múlt zselés hajával, mint pep a legszebb időszakaiban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 3., péntek 9:56

p.csabi1 írta: Ez a Xavi kurva egy irritáló egy ember.Lebolondozza Carvajalt állandóan szövegel mint annak idején a pályán.
A másik bohóc az Gavi.Azt a gyereket előbb utóbb valaki nagyon helyre fogja tenni.Mit csinált tegnap is?A bíró meg engedte neki. :roll: Mintha nem is focista lenne hanem valami verőember.Menj fel a pályára aztán üssed rúgjad őket.Mindenkit végig.
A legrosszabb az, hogy Gavit mivel ő a Golden boy az isten király császár világ legjobb fiatal játékosa, ezért ő nem kaphat sárgát. Erre rohadtul rá is érzett.. 3 sárga elmaradt csak az első félidőbe aztán úgy volt vele akkor belekot vinibe csak úgy random egy szogletnel ott kicsit elcsodalkoztam, hogy gavi kapta a lapot azthittem kiallitja vinit mert a Szent tehenhez hozzá mert érni. Ennyit jelent a média nyomása. Vini is egy idióta kb, de basszus úgy rá vannak szállva a védők is agyon rúgják durjak faragjak rúgják, pofaznak neki sertegetik, és mindig megússzák csak azért mert a média nyomja ezt a fost, hogy Vinicius táncol meg hergeli a közönséget.. Remélem nyáron érkezik valaki, a támadó szekcióban aki megosztja a védők figyelmét mert így Vinire raszallnak megfelemlitik, felcseszik és vége is a támadójatekunknak.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 3., péntek 9:52

Kivancsi lennek, hogy erre a tegnapi buszozasra vajon mit szolnak a katalanok? Vagy most mar nem annyira elitelendo dolog, mint Jose idejeben?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 3., péntek 9:51

Ez a Xavi kurva egy irritáló egy ember.Lebolondozza Carvajalt állandóan szövegel mint annak idején a pályán.
A másik bohóc az Gavi.Azt a gyereket előbb utóbb valaki nagyon helyre fogja tenni.Mit csinált tegnap is?A bíró meg engedte neki. :roll: Mintha nem is focista lenne hanem valami verőember.Menj fel a pályára aztán üssed rúgjad őket.Mindenkit végig.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 3., péntek 9:40

Yazid írta: Igen biztos a camp nouba is nyerni járunk folyamat...


Lesz dembele, lewa, lesz két elfutásuk azt vege is a meccsnek...
Pedig sztem oda inkább nyerni járunk mint hazain :D Egy paródia volt a tegnapi meccs felesleges ez a gyászhangulat. Majd a bajnokin javítunk. Addig azért nem kéne pontot veszíteni a ligában...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. március 3., péntek 9:00

Igen biztos a camp nouba is nyerni járunk folyamat...


Lesz dembele, lewa, lesz két elfutásuk azt vege is a meccsnek...

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 3., péntek 8:41

FC Barcelona might have 99 problems but beating Real Madrid ain't one!


:lol: még mindig nem hiszem el a tegnapi semmit.

engem tényleg nem az zavar, hogy kikaptunk. a lelketlen semmi, amit a pályán láthattunk, és Carlo full beszari, elképzeléstelen ítélgetős taktikája bánt...

amennyire feltüzeli a csapatot a BL himnusz, pont olyan ívben tudják telibeszarni pl.a kupát

és lehetett volna 0-2 a Kessie-Fati bohóckodás után :fpalm: mert ott is Valverde és a teljes kp 6 méterről követte a támadást
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8516
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 3., péntek 7:04

hat en csak kb 30p lattam aztan bealudtam.
ha nem kellett volna 4kor kelnem, lehet vegigszenvedem, de sokat mondo, hogy 2-3 momentumon kivul nem sok actionrol maradtam le a reggel visszanezett osszefoglalo alapjan.

ugy jatszottunk, mint egy osasuna vagy espanyol (vagyis az alapjan, ameddig lattam, de itt olvasottak alapjan ez nem valtozott kesobb sem) amit nyilvan kuszkodes volt nezni de oszinten szolva 3 tamadasban kulcsemberunk nelkul annyira nem lep meg.
ha elesebbek vagytok, akkor ez lehetett volna sima is, halistennek eleg tompak voltatok.

a visszavago teljesen nyitott, foleg ha van idegenben rugott szabaly meg itt, meg egy ugyanilyen meccskeppel bajban leszunk.
mondjuk legalabb a tovabbjutasotok oddsa szepen fel lett tornazva. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 2., csütörtök 23:07

Remy írta: De gyönyörű lesz, mikor 2 gólos hátrányt szedünk össze egy ilyen szedett-vedett Barca ellen. :mrgreen: :lol:

Ilyenkor szoktak a balfaszok előlépni. Rapinha, gondolom Alba is ad egy gólpasszt, Ferran, Sergi Roberto és társaik. :lol:
Hat vegul csak egy lett… boduletesen sablon az egesz klasszikus. Fejben gyenge lofaszok vagyunk. Ez mar az a szint, amire nem lehet normalis jelzoket hasznalni. Mindig ugyanaz a forgatokonyv.

Ha nyerunk se tudjuk megcsapki rendesen oket. Ha jok vagyunk se biztos hogy nyerunk. Ha szarok, akkor meg csunyan kikapunk.

Egy percig nem izgultam most se, meccs elso helyzete majd Benz lesgolja utan mondtam is havernak h akkor ez itt dolt el. Jon majd a barca gol es kuka.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 2., csütörtök 22:59

Omg ez mivolt. Sztem ilyen szarul még soha nem láttam játszani a csapatot :D barsza meg olyan prime mourinhosan. Ezután már 2 fontos clasico jön úgyhogy nem árrana gólt rúgni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 2., csütörtök 22:40

Régen vártam ennyire Real Barcat. Óriási csalódás ez.. Még ha fordítunk akkor is. Ezeket gólokkal kellett volna verni ezzel szemben az 100 éves középpalyánkkal elertuk azt hogy morális előnybe legyenek.. Kurva gáz

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11431
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 2., csütörtök 22:38

Hihetetlen hogy ezek az antifutball gyokketto emberek megint nyertek ellenunk.
Mekkora szegyen bazmeg
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11431
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 2., csütörtök 22:05

Majd bemondja valami agytröszt, hogy ez a gyerek annyira unikum es gigacsillag, hogy forradalmasitotta a a vedekezo/utkozo kozeppalyaskent jatszo szelsotamado pozíciót :kalapos:

Kozben meg csak egy faék egyszerusegu kisebbsegi komplexusos kemenykedni akaro gyerek.
Mikor zsakkent kontrollalatlanul repul be feltartott konyekkel az ellenfelekbe, ideje lenne valami birokepzesen talan ezt is levetiteni....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 2., csütörtök 21:56

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:

Gavi 71 szabalytalansagot kovetett el eddig iden, a kovetkezo Lewa 40-el.
Es mennyi lapot kapott? Gondolom nem sokat
8
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. március 2., csütörtök 21:55

wZoLee7 írta: Egyszer mar leirtam, de tovabbra is tartom, ez a gavi nem focista. Egy agyatlan barom aki csak birkozni jar fel a palyara es valami hihetetlenul tul van szopkodva. Minden mas mezben mar kapna a pirosakat. Egy nap majd olyan edzoje lesz a barcanal aki nem szerelmes a kisnovesu sajatnevelesekbe es elkuldik, akkor pedig majd csak alsohazi csapatok kezdojeben lesz max eselye megragadni. Hogy mi a francra lett golden boy, tovabbra is teljesen erthetetlen, de irritalobb es jobban utalom mint Suarezt valaha :lol:
Ma először láttam, hogy egy belépője után bocsánatot kért az áldozattól, és nem csak morcosan nézett :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 2., csütörtök 21:55

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Egyszer mar leirtam, de tovabbra is tartom, ez a gavi nem focista. Egy agyatlan barom aki csak birkozni jar fel a palyara es valami hihetetlenul tul van szopkodva. Minden mas mezben mar kapna a pirosakat. Egy nap majd olyan edzoje lesz a barcanal aki nem szerelmes a kisnovesu sajatnevelesekbe es elkuldik, akkor pedig majd csak alsohazi csapatok kezdojeben lesz max eselye megragadni. Hogy mi a francra lett golden boy, tovabbra is teljesen erthetetlen, de irritalobb es jobban utalom mint Suarezt valaha :lol:
Gavi 71 szabalytalansagot kovetett el eddig iden, a kovetkezo Lewa 40-el.
Es mennyi lapot kapott? Gondolom nem sokat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 2., csütörtök 21:54

wZoLee7 írta: Egyszer mar leirtam, de tovabbra is tartom, ez a gavi nem focista. Egy agyatlan barom aki csak birkozni jar fel a palyara es valami hihetetlenul tul van szopkodva. Minden mas mezben mar kapna a pirosakat. Egy nap majd olyan edzoje lesz a barcanal aki nem szerelmes a kisnovesu sajatnevelesekbe es elkuldik, akkor pedig majd csak alsohazi csapatok kezdojeben lesz max eselye megragadni. Hogy mi a francra lett golden boy, tovabbra is teljesen erthetetlen, de irritalobb es jobban utalom mint Suarezt valaha :lol:
Gavi 71 szabalytalansagot kovetett el eddig iden, a kovetkezo Lewa 40-el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 2., csütörtök 21:48

Egyszer mar leirtam, de tovabbra is tartom, ez a gavi nem focista. Egy agyatlan barom aki csak birkozni jar fel a palyara es valami hihetetlenul tul van szopkodva. Minden mas mezben mar kapna a pirosakat. Egy nap majd olyan edzoje lesz a barcanal aki nem szerelmes a kisnovesu sajatnevelesekbe es elkuldik, akkor pedig majd csak alsohazi csapatok kezdojeben lesz max eselye megragadni. Hogy mi a francra lett golden boy, tovabbra is teljesen erthetetlen, de irritalobb es jobban utalom mint Suarezt valaha :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég