Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 13., hétfő 14:14

Sztem már túl nagy figyelmet kap az ügy ahhoz, hogy eltusolják valszeg perezék is azért foglaltak állást tegnap.

Úgyhogy én biztosra veszem, hogy meglesznek baszva kérdés milyen mértékben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. március 13., hétfő 13:29

Vilagos, koszi
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 12:33

KAG írta:
Realista24 írta: A CSD (Consejo Superior de Deportes) is eljarast fog inditani, maganvad kereteben a Barca ellen.
Eddig kivartak, hogy milyen bizonyitekok kerulnek elo, es most ugy dontottek, hogy lepnek.
Ez milyen szervezet?
Legfelsobb Sporttanacs vagy hogy is lehetne jobban kifejezni. Egy autonom szervezet, amely minden sport felett allamigazgatasi jogkorrel rendelkezik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. március 13., hétfő 12:28

Realista24 írta: A CSD (Consejo Superior de Deportes) is eljarast fog inditani, maganvad kereteben a Barca ellen.
Eddig kivartak, hogy milyen bizonyitekok kerulnek elo, es most ugy dontottek, hogy lepnek.
Ez milyen szervezet?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 12:11

A CSD (Consejo Superior de Deportes) is eljarast fog inditani, maganvad kereteben a Barca ellen.
Eddig kivartak, hogy milyen bizonyitekok kerulnek elo, es most ugy dontottek, hogy lepnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 13., hétfő 10:53

Realista24 írta: A kezezeseken kar pörögni. Azt annyira sutan ertelmezi mindenki, hogy valami felelmetes.

Nagyjabol minden dontes megkerdojelezheto vagy felhozhato ellenpelda a multbol, amikor a vitatott eset buntetot ert vagy sem. Ez örökre tema lesz.
Igen, ha valamit, akkor ezt tetelesen le kene vezetni a szabalykonyvben (ha mar szarozunk a varral es minden egyebbel), mert egeszen nevetseges, hogy biroi hozzaallas alapjan fujkaljak a kezeket ossze-vissza. Vagy legyen akkor a leszoritott karon kivul minden kez. Ez az eset egyebkent iskolapeldaja annak, hogy ha a csapatoddal tortenik akkor nem kez, barhol mashol meg igen. Szerintem boven fujhato volt, lehet hogy inkabb nagyobb intenzitassal kellett volna focikazni, hogy ne ezen muljon - elkepeszto hogy egy ennyire nevetseges jatekerot kepviselo csapatot senki nem tud megverni ebben a loszar bajnoksagban (mi sem, az hetszentseg, talan egy x-re jok leszunk).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 10:19

A kezezeseken kar pörögni. Azt annyira sutan ertelmezi mindenki, hogy valami felelmetes.

Nagyjabol minden dontes megkerdojelezheto vagy felhozhato ellenpelda a multbol, amikor a vitatott eset buntetot ert vagy sem. Ez örökre tema lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. március 13., hétfő 9:57

lettherightonein92 írta: a BL egy vicckategória volt.
nyilván az, miután kiderült az elmúlt 15-20 év mocska, mostmár a bl a vicckategória zsinorban 2 év csoportkiesés után. spanyol birokat a barca BL meccseire is!
'shutterisland írta: vicces, de ahogy egyre kopaszodott, ugy lett egyre gyengebb, miota volt hajbeultetese, egyre jobb.

lehet csak veletlen egybeeses, de lehet, hogy ez a kis plusz onbizalom ennyit jelent.
kurva életbe tényleg jól keni, mikor kell a szerencse is ott van vele, de tényleg tavalyi körte feeling az ember érzése csak még több clean sheettel
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 13., hétfő 9:54

Látom erre az idényre is megy az üzlet. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

lettherightonein92
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2022. november 8., kedd 0:36
Kedvenc játékosaid: Messi, Raphinha, Ben Yedder, Modric, Leao, Maignan
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, AC Milan, Leicester

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lettherightonein92 » 2023. március 13., hétfő 9:49

ferni írta:
tomi_b írta: Szerintem sima kéz, tök mindegy hanyadik embernél, helyes, hogy visszafújták.

A probléma nem ez, hanem az, hogy következetlen bíráskodás miatt ez hol gól, hol nem gól.
Garantálom, hogy ezt a kezezést a másik térfél közepén, utána még 2-3 passzal egyetlen másik csapat meccsén se vették volna észre. Katalánok meccsén meg a fűszàlak állását is figyelik, hátha a csúnya gonosz ellenfél csúnyán taposta le.
Tudod, hogy ez nem igaz. Eleve idén rettenetesen ellenünk fújnak a nagyobb meccseken, tizit már akkor sem kapunk, ha valaki elkezd kézilabdázni a 11-esen belül, vagy eltörik a sípcsontunk, a BL egy vicckategória volt.
Minden gólnál visszanézik a támadásépítés során a kezezést, és mindenhol vissza is fújják. Ha valahol valaha nem veszik észre, akkor az a hiba. Ha itt nem vették volna őszre, hiba lett volna, és kész.
Egy véleményt olvastam itt, ami legalább jogalap lett volna arra, hogy ne vegyék el a gólt, a "videó alapján nem eldönthető", de ebben az esetben annyira tiszta az a kéz találat, hogy egyáltalán nem releváns szerintem.
Mázli? Igen. Jogosan elvett gól? Igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 9:31

Az Adohatosag olyan nyomokra bukkant, amik azt feltetelezik, hogy Negreira nagy mennyisegu kp-t vett fel, 550ezer eurot, hogy ezekkel harmadik feleket fizessen le. Az elkovetok felkutatasa es azonositasa vette kezdetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

r_gabi88
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2023. március 3., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: RMFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r_gabi88 » 2023. március 13., hétfő 9:27

Én is vakargattam a fejem hogy ússza meg a Barca kapott gól nélkül a sok bajnokit (BL-ben - EL-ben :mrgreen: meg potyognak bőven befele), de amúgy csak annyi hogy idén van kapusuk. Kicsit Kurtoá tavalyról, akinek ugyan úgy 20+ pontot köszönhettünk.
Nem érzem, hogy veszett fejsze a bajnokság, ha a maradék két classicot behúzzuk, meg tudjuk törni őket lelkileg, és benne lehet még a botlás bőven 12 további fordulóban.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 13., hétfő 9:12

sebydani írta: Ter Stegen jól nyomja amióta van haja
vicces, de ahogy egyre kopaszodott, ugy lett egyre gyengebb, miota volt hajbeultetese, egyre jobb.

lehet csak veletlen egybeeses, de lehet, hogy ez a kis plusz onbizalom ennyit jelent.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. március 13., hétfő 9:03

tomi_b írta: Szerintem sima kéz, tök mindegy hanyadik embernél, helyes, hogy visszafújták.

A probléma nem ez, hanem az, hogy következetlen bíráskodás miatt ez hol gól, hol nem gól.
ez mindig így van. általában ha a barsza játszik, akkor hol gól, ha mi, akkor hol nem gól.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8465
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 13., hétfő 8:58

tomi_b írta: Szerintem sima kéz, tök mindegy hanyadik embernél, helyes, hogy visszafújták.

A probléma nem ez, hanem az, hogy következetlen bíráskodás miatt ez hol gól, hol nem gól.
Garantálom, hogy ezt a kezezést a másik térfél közepén, utána még 2-3 passzal egyetlen másik csapat meccsén se vették volna észre. Katalánok meccsén meg a fűszàlak állását is figyelik, hátha a csúnya gonosz ellenfél csúnyán taposta le.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 8:10

Xavit meglepte es elszomoritotta az ellenseges legkor a San Mamesben :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 13., hétfő 7:24

Szerintem sima kéz, tök mindegy hanyadik embernél, helyes, hogy visszafújták.

A probléma nem ez, hanem az, hogy következetlen bíráskodás miatt ez hol gól, hol nem gól.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 13., hétfő 3:54

Illetve még két bilbaoi passz is volt, mielőtt a gólszerzőhöz került a labda.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 13., hétfő 3:45

lettherightonein92 írta: Engem érdekelne egy elvakultságmentes indoklás arról, miért nem volt szabálytalan a Bilbao gólja.
Nekem az az indokom, hogy ebből a videoból nem lehet pontosan megállapítani, hogy mi történt, ezért ilyenkor nem kell belenyúlni a meccsbe. Ráadásul a kezezős szabály arra vonatkozik, ha a gólszerző maga kezezik a gól előtt, vagy a gólpassz adására kerül sor kézzel. Itt meg a labda még egy másik bilbaoi játékoshoz került, aki aligha vitahatóan lábbal adta a tényleges gólpasszt. Akárhányszor nézed meg ezt a videot, pontosan senki nem tudja megmondani, hogy kinek a melyik testrészéről kinek a melyik testrészére pattant a labda, csak találgatunk, az meg kevés ahhoz, hogy kétséget kizáróan megállapítható legyen a szabálytalanság, ami a feltétele a VAR alkalmazásának.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8465
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 13., hétfő 2:25

Nem ez a baj.
Oké, nem szabályos gól, de akkor pl ez se legyen az pár évvel ezelőttről :smile:



Remélem kezded kapizsgálni mi itt a probléma lassan már 20 éve… :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég