Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 23., vasárnap 11:43

4-1?3-1?

Gyerekek, azért kicsit vegyünk visszább szerintem. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 23., vasárnap 11:39

Mi ez a pesszimizmus? Ha CR nem "csakénlőhetekgólt" üzemmódban tolja, meglesz. 3-1 ide.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. március 23., vasárnap 11:16

az az igazság, hogy az utóbbi másfél évben nem vártam ennyire klasszikust. napok óta csak ez jár a fejemben és folyamatosan videókat nézek. valószínűleg azért lehet, mert jobb helyzetből várjuk a meccset, és a szezon hátralévő részéről is sokat eldönthet, mivel ha kikapunk, akkor attól még lehetünk ugyan bajnokok, de lélektanilag a Barca (és a matracosok) lesz előrébb, illetve jelentősen csökkennének az esélyeink a triplázásra is.

rohadt fontos lesz ez a meccs.
55-45 -öt mondok nekünk, de végeredménynek tippelek egy 4-1-et. Cé dupla, Bale, Benz ill. Alexis
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 23., vasárnap 11:02

Én sem vagyok optimista sajnos. Szerintem is kikapunk, de ne legyen igazunk. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. március 23., vasárnap 11:01

Akkor csak én nem vagyok optimista. Szerintem 1-el kikapunk. Messi biztos fog gólt lőni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 23., vasárnap 10:55

Folyamatosan megy le a Real győzelmi oddsa. Még hét elején 2.40 volt, én 2.23-ért raktam meg pénteken, most pedig 2.15. 1gólos győzelemnek is nagyon fogok örülni, de itt a lehetőség, hogy visszaadjunk egy nagy verést. Most végre nem beszari taktikával megyünk ki, hanem a szokásos kezdővel(legalábbis minden jel erre mutat, aztán lehet, hogy Casillas fog kezdeni a középpályán :lol: ) és remélhetőleg nem balfaszkodják el a helyzeteket a srácok. DM és Karim is a jobbik énjét mutassa, na meg Bale is és akkor win. Tippem: 3-1 BBC és Messi.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 23., vasárnap 10:54

Ideje lenne már egy olyan meccs, ahol tényleg mi irányítunk, mi diktáljuk a tempót és mi lőjük a gólokat. Azt látni a játékosok arcán, hogy igen, most mi vagyunk az erősebbek, és könnyedén, játszva játsszuk ezt a játékot, és ne görcsöljünk. Legyen a mai meccs a futball ünnepe, és legyen az, hogy mi örüljünk a végén. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 23., vasárnap 10:49

http://www.youtube.com/watch?v=onrB_5hpwFI

Egy ilyen meccset ma is elnézegetnék :D

A vén Robi Carlos 5:56-nál egy picit átveri Giuly-t :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 23., vasárnap 10:38

hehe írta:as-en fenn van a top10 real-barca párharc gól, természetesen tele van brazil góllal

Csak Baptistaé hiányzik :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 23., vasárnap 9:56

lesz ma valami meccs, nem? úgy tudom, mintha ma játszanánk :mrgreen:





as-en fenn van a top10 real-barca párharc gól, természetesen tele van brazil góllal, az összes brazil aranylabdásom ott van. :)
ennél nagyobb meccs nincs a klubfotballban, talán egy békéscsaba - kaposvár, de csak mert messze vannak egymástól és sokat kell buszoznia az egyik csapatnak
Kép
Kép
Kép

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Limaten » 2014. március 23., vasárnap 1:07

Én még annyival kiegészíteném R.M.C.F. írását, hogy Touré azon kevés játékosok egyike, akik mindig egy lépéssel a többiek előtt járnak. Ez nagyon fontos és kivételes tulajdonság, ami csak a nagy játékosokban van meg (pl. Zidane), és ehhez jön még hozzá a szívvel-lélekkel küzdés, meg persze a átlagon felüli labdakezelés. Egyetlen baja van, az hogy most lesz 31.
De hogy a legjobb-e? Ez inkább már személyes dolog, ezért is írta többször R.M.C.F, hogy "nálam".
De ez már off úgyhogy befejezem.:)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 22., szombat 21:39

Nálam a világ legjobbja nem feltétlen az akit a média annak állit be,mert a média azt állitja be,aki a legjobban eladható a számukra. Ezek a támadók,vagy azok akik mint média személyek érdekesek,és sok a rajongójuk.

jelenleg CR és messi a két csúcs ezt elismerem,és ezzel nem is nagyon vitázom,mert ők azok akikre mindenki kiváncsi,és a két fószer ténylegesen is mindenre képes....de.....a foci csapatjáték,ahol a méla drukker elfelejti hogy a góllövőn kivül más is létezik,aztán vannak nem annyira sikeres/topcsapatok,ahol egy teljesitmény nincsen annyira reflektorfényben.

Nálam a világ legjobbja,az aki a csapatában a legmeghatározóbb,aki olyan teljesitményt ad le,amire más másutt nem képes,holott itt még nüanszok is dönthetnek. Az a legjobb,aki a csapata olyan alakja,aki a posztja,feladata,csapathoz fűződő viszonya,tudása,jelleme alapján olyan lételem aki nélkülözhetetlen,pótolhatatlan,nincsen olyan a piacon aki meg tudná oldani a munkáját,a csapata olyan ereje ami nélkül jelentős visszaesés lenne tapasztalható.
Ez az ember jelenleg touré,mert nincsen olyan csapat európában,akinek játékosa ennyire meghatározó lenne.......vannak,mert messi,cr,vidal,ibra mind azok....de touré ezeken is túltesz,azzal,ahogyan az apja,anyja,szive,lelke,védekezése,támadása,befejezése mindennek. Nem látványos,és ez megtéveszthet,de az a meló amit tökéletesen lead,ahogy szervez,védekezik,meghatároz az egyedülálló,többrétű a csapatában mint cr vagy messi a sajátjában. Volt hogy számoltam hány hibát vét....és egyszer hibázott,de ott is a másik csapatársa hozta rossz helyzetbe.....hihetetlen ez az ember.

Mondom ez jelenleg,lehet ezt 2 hónap múlva nem igy gondolom,mert lesz jobb. Most ő az aki a legtöbbet teszi hozzá a csapata sikereihez.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. március 22., szombat 21:13

R.M.C.F írta:jelenlegi világ legjobbja touré
Ezt kifejtenéd bővebben?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 22., szombat 20:43

Mi szükség van arra,hogy Tata az a meccs előtti interjúban,kiemelje,hogy neymar a világ 5 legjobbjának egyike?

Amúgy ez nem igaz,de mégis miért? Csak a PL-ben jobb nála biztosan rooney,és a jelenlegi világ legjobbja touré. Ezen felül a BM-ben is van vagy 3-4 aki jobb mint labdarúgó neymarnál....és mehetünk a többi liga felé is,pl ibra vagy a juvából vidal stb.....
Szóval,jelenleg nagy kamu ez a top5.

Ha persze,nem a labdarúgó tudást,mint fogalmat nézzük,hanem pl egy alig fő részt,a triblit,a labdával nyakon állogatást,akkor lehet top5. Akkor igen.de a foci nem arról szól....csak a szűklátókörüeknek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. március 22., szombat 15:47

zalkrisz írta:
“Az az elképzelésem, hogy egy olyan meccset játszunk ahol meg tudjuk mutatni az erősségeinket. Tényleg készen állunk erre a mérkőzésre, és megpróbáljuk majd azt tenni amit az előző meccseken tettünk. Támadni szeretnénk és hatékonyan játszani mind a támadásban, mind a védekezésben”.
Ez kell ba :cens: ameg... :shifty: nem nyuszi módjára felállást változtatni meg 8 védekező középpályást betenni, majd amikor baj van akkor észlelni... Ők is csak egy csapat, vezetünk 4 ponttal, menjünk nekik és adjuk nekik hátulról. B-)

Ha valami miatt kikapunk, akkor kikapunk, de az ne azért legyen mert elcsesztük a taktikát, össze-vissza cseréltünk és be voltunk szarva. Ronaldo, Bale, Modric, Benzema, Di Maria.. ennek az 5-ösnek meg kell ennie ezt a védelmet. Azt kell játszani, amit az elmúlt hónapokban és nem lesz gond.

3-0, minimum. :D
Meg Carvajalnak, meg Marcelonak
És ki ne feljtsük Lopezt, a gólvágót, az aranycipőst :mrgreen:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 22., szombat 15:04

“Az az elképzelésem, hogy egy olyan meccset játszunk ahol meg tudjuk mutatni az erősségeinket. Tényleg készen állunk erre a mérkőzésre, és megpróbáljuk majd azt tenni amit az előző meccseken tettünk. Támadni szeretnénk és hatékonyan játszani mind a támadásban, mind a védekezésben”.
Ez kell ba :cens: ameg... :shifty: nem nyuszi módjára felállást változtatni meg 8 védekező középpályást betenni, majd amikor baj van akkor észlelni... Ők is csak egy csapat, vezetünk 4 ponttal, menjünk nekik és adjuk nekik hátulról. B-)

Ha valami miatt kikapunk, akkor kikapunk, de az ne azért legyen mert elcsesztük a taktikát, össze-vissza cseréltünk és be voltunk szarva. Ronaldo, Bale, Modric, Benzema, Di Maria.. ennek az 5-ösnek meg kell ennie ezt a védelmet. Azt kell játszani, amit az elmúlt hónapokban és nem lesz gond.

3-0, minimum. :D

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. március 22., szombat 13:32

Boky drága ajánlom az aláírásodban szereplő mondatot. Pont illik ide :agree:

Mielőtt megszólalsz, gondold végig, hogy a mondanivalód értékesebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 22., szombat 12:47

Marci77 írta:
Boky írta:bocs az offért, de most már beírom mert tegnap óta bassza az agyam, de csak sztem longhair = réjzen?
Szerintem nem. Mivel o Anis :D
Szerintem nem ugyanolyanok.
Vagy amugy miert csinalt vna ujat? :D
tudom, h anis az réjzen.
azért csinált újat, mert egy MOD, gondolta nyugodtabban fórumozhat egy ideig ha felvesz egy más perszónát.
tegnap óta kezdett fórumozni, azóta behányt 3x kommentet, ugyanolyan idegesítő stílusban.

a csípőből tagadása is seems legit kategória.

mindenesetre longhairt is beveszem a tiltólistások közé :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 22., szombat 12:41

Boky írta:bocs az offért, de most már beírom mert tegnap óta bassza az agyam, de csak sztem longhair = réjzen?
Szerintem nem. Mivel o Anis :D
Szerintem nem ugyanolyanok.
Vagy amugy miert csinalt vna ujat? :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 22., szombat 12:40

Boky írta:bocs az offért, de most már beírom mert tegnap óta bassza az agyam, de csak sztem longhair = réjzen?
nem nyert. de ha ennyire zavar, privátban is megkérdezheted akár.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég