Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 18., vasárnap 16:36

hehe, menjél már azzal az avával :lol: :lol:
beszarok :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 18., vasárnap 16:28

hehe írta:már látom előre, hogy kihozzátok, hogy messi csak egy hangyafasznyival jobb játékos a mágikus márió gomez varázslónál, csak mert ugyanolyanmód pattogzanak be róla a labdák a hálóba :lol:
esküszöm ha most jönnék a fórumra azt hinném egy brazilos barca-fannal van dolgom :lol:

egyébként é csak a tendenciára hívtam fel a figyelmet, hogyan alakult át/épült le a játéka. meg kifejlesztenék egy keresőprogramot, amit a nagy meccseken ráállítanék
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 18., vasárnap 16:24

már látom előre, hogy kihozzátok, hogy messi csak egy hangyafasznyival jobb játékos a mágikus márió gomez varázslónál, csak mert ugyanolyanmód pattogzanak be róla a labdák a hálóba :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 18., vasárnap 16:23

R.M.C.F írta:Engem olyan stat érdekelne hogy messi kb 400 barca góljából hány volt ami csak úgy odapattant neki....70? 100? lottóznia kellene.
vagy évről-évre egy statisztika, hogyan alakultak a gólok összetételei..szólógól, szabigól, 16-oson kívülről, belülről, odapattanós..
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 18., vasárnap 16:09

R.M.C.F írta:Engem olyan stat érdekelne hogy messi kb 400 barca góljából hány volt ami csak úgy odapattant neki....70? 100? lottóznia kellene.

https://www.youtube.com/watch?v=RtC9HSglT3c


Azért én a helyedbe letolnék egy felest mielőtt megnézném és kiírnám, vagy valakit megbíznék vele, akiről tudom, hogy nem elfogult őskatalán. :lol:


hopp, megelőztek... :ike:
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 18., vasárnap 16:06

R.M.C.F írta:Engem olyan stat érdekelne hogy messi kb 400 barca góljából hány volt ami csak úgy odapattant neki....70? 100? lottóznia kellene.
Jo szorakozast :agree:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 18., vasárnap 16:00

Csabi írta:messinek a héten megköttetett szerződéshosszabbítása volt a 7. a 9 éve alatt a barcának. ronaldónak 1 volt 5 év alatt.
Érdekes dolgok ezek... Főleg azért mert a barcások köpködték pár éve CR-t, hogy pénz éhes, és állításuk szerint Messi klubhű. Ilyen fizuk után persze, hogy az...
Tegnap amùgy az jutott eszembe, hogy még jó, hogy Neymar azt nyilatkozta, hogy nem akar olyan klubba menni ahol minden évben más az edző. Végülis... :mrgreen: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 18., vasárnap 15:54

Engem olyan stat érdekelne hogy messi kb 400 barca góljából hány volt ami csak úgy odapattant neki....70? 100? lottóznia kellene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 18., vasárnap 15:52

majd a nyitómeccs után csendben maradtok a szánalmas kis képecskéitekkel nevetséges pórnép.

#önkívület
#hazaivébé
#mindenkinéljobbstílusésfelfogás
#gólözön
#alázás
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 18., vasárnap 15:47

Ezt meg hehének! :lol: :lol: :lol:

Bocsika! :-* :sziv: :lol: :mrgreen:

Zseniális. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 18., vasárnap 15:35

Csabi írta:messinek a héten megköttetett szerződéshosszabbítása volt a 7. a 9 éve alatt a barcának. ronaldónak 1 volt 5 év alatt.
Újabb rekord, King Leo! :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. május 18., vasárnap 15:35

http://nst.postr.hu/les-volt-vagy-nem-v ... essi-golja

itt le is lehet zárni ezt a "kényes" témát :lol: a tegnapi meccs óta ezzel van tele a legtöbb szenny oldal :mrgreen: az utolsó kapaszkodójuk is elszakadt :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 18., vasárnap 15:29

messinek a héten megköttetett szerződéshosszabbítása volt a 7. a 9 éve alatt a barcának. ronaldónak 1 volt 5 év alatt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 18., vasárnap 15:28

Toti írta:emberségből jeles.., se.
Ne bántsátok már szegényt :shifty:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 18., vasárnap 14:38

Toti írta:emberségből jeles.., se.
Ez engem nem lep már meg. Egy cseppet sem. Persze sporttv-n erről nem lesz szó. :)


Ezt meg hehének! :lol: :lol: :lol:

Bocsika! :-* :sziv: :lol: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 18., vasárnap 14:36

Toti írta:emberségből jeles.., se.
hogy is van ez? tiszteld meg úgy a másikat, mint ahogy elvárod magaddal szemben.. ő elvárja örökös aranylasztisként hogy nyalja ki a klubja a fenekét, elvárja, hogy az ellenfelek simogatva érjenek hozzá, mikor nyernek valamit mindenki őket nyalja, erre ennyit tud..nulla, remélem a vb-n jól lebőg, aztán lőhet akárezer gólt az osasunáknak, nem fogják ott emlegetni mint a legnagyobbakat
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 18., vasárnap 14:14

Na szóval grat az Atletico-nak, embertelen szezont produkáltak, jó meccs volt egyébként, a Barcának képtelen vagyok szorítani így úgy voltam vele ,hogy legyen az Altei a bajnok, úgy is csak egy szurkolójuk van magyarországon döglégy zoli személyében :D Jó fárasztó meccs volt sérültek is le Ateltico játékosok, azt meg külön öröm volt nézni ahogy a Nou Campban bukik el, idén már harmadszor a barca, egy ilyen szezon után valahogy meg kell legyen a 10ik.

Messi meg kipukkant, sőt én úgy gondolom , hogy Messi formahanyatlása nagy összefüggésben van Iniesta és Xavi leáldozásával, már 1 éve mondogatom,hogy mindenki jobban járna ,ha eladnák most még amíg sok pénzt kapnak érte.

Tata meg szimpatikus fazon, de már az vicc kategória ,hogy a neve felmerült a Barca vezetőségénél. Oda egy külsős top edző kell, de ahogy látom LE lesz a következ Guardiola báb.Na mind1 fel a fejjel katalán cimborák a vezetőségetek ugyanabba az irányba tereli a hajót mint nálunk 2002-2003 után.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 18., vasárnap 13:24

emberségből jeles.., se.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 18., vasárnap 12:55

GT37 írta:
Demes írta:Na, Martinonak egy év elég volt a barcánál le is lépett :agree:
Sajnálom szegényt, sokkal jobban indult ez a projekt, mint ahogyan végződött. Nekem nagyon szimpatikus volt a legelejétől fogva, edzőként és emberként is, és kezdetben úgy tűnt, szép szezonnak nézünk elébe, látszott, hogy akar és tud is változtatni, lendületesen, gördülékenyen ment a játék, a Clásicót is behúztuk...
Mivel már szinte mindenhol azt lehet olvasni hogy elment ezért kicsit fura helyzet alakult ki. Ahogy te is említetted ősszel nagyon jól ment nektek aztán tavaszra meg minden odalett amit ősszel mutattatok. Lehet hogy ez már egy kicsit abszurd lesz de ha jól tudom akkor nektek is jól ment a játék amíg Messi nem volt a pályán. Pedro és Alexis is nagyon jó volt akkortájt és Neymar is elég jól tolta. Az első Clasico után szinte mindenki azt mondta hogy Neymar oda vissza veri Bale-t / azért azt tegyük hozzá hogy ezek nem Real szurkolók voltak :D / aztán jött a tavasz...
---->
Aztán a tavaszi szezonra valami megtört. Motiválatlan futballisták, ötlettelen támadójáték, és Tata is elkövetett néhány taktikai bakit a fontosabb meccseken. Ehhez jött hozzá Valdés sérülése, Puyol bejelentése, hogy nem folytatja játékosként a Barcelonában, majd Tito halála (Isten nyugosztalja)... Tata pedig nem tudta felrázni a csapatot, így érdemi trófea nélkül zártuk a szezont.


Nekem kicsit olyan érzésem van hogy Messi mindent tönkre tett. Jó persze ne egy emberre fogjuk meg minden de azért azt tegyük hozzá hogy a Barca egyik legnagyobb fegyvere az volt hogy remekül mozgott a támadó hármas és ügyesen futottak be a résekbe ahova Xavi és Iniesta is nagyon sokszor betette a bogyót. Ehhez képest Messi nem csinált semmit a tavasz folyamán és hát így nehéz azt játszani amihez hozzá voltak szokva. Tata viszont itt kaphatna egy jó nagy fekete pontot is mivel le kellett volna cserélnie vagy fel sem küldenie valamit igazán eldönthette volna hogy ki legyen az a 3 ember akire fixen számít.
Ettől függetlenül nem őt hibáztatnám elsősorban emiatt, hanem a hozzá nem értését sokadszor bizonyító vezetőséget, illetve bizonyos játékosokat. Tata pedig lehet, hogy megérdemelt volna még egy szezont, egy átalakított, felfrissített, fiatalabb, sikeréhesebb kerettel, ki tudja, mi sült volna ki belőle. Viszont az idény végére úgy éreztem, hogy már nincs meg a kellő szava, tekintélye az öltözőben, nem néznek fel rá úgy, ahogy szükséges lenne, úgyhogy talán jobb lesz így, egy új edzővel.
Azt érzem -legalábbis a sok kommentből és néhány ismerősöm mondandójából- hogy sokan azt hiszik hogy Martinot elküldök és jön helyette Enrique akkor minden meg lesz oldva és megkapják az új Pep-et. Minden újra csili-vili lesz. Annyira nem ismerem és nem követem a pályafutását edzőként de megmondom őszintén így elsőre nem dobtam hátast a neve hallatán... A Roma-nál sem alkotott maradandót...

Bartomeu: „Semmit sem értünk el, nem teljesítettük egyetlen célkitűzésünket sem. Egy új futballprojekten dolgozunk már néhány hete. Alapvető változások következnek.”
Kicsit félek attól, hogy ez a vezetőség hogyan képzeli el és hogyan fogja megvalósítani ezeket az alapvető változásokat... Remélem, rá tudnak cáfolni a kétkedőkre.

Ja, és kíváncsian várom Laporta bejelentését. Azt nyilatkozta pár hete, hogy a szezon végén fogja bejelenteni a további, Barçával kapcsolatos terveit.
A legjobb az lenne szerintem számotokra ha egy teljesen új megszavazott vezetőség ülne be a székekbe. Laporta sem volt annak idején nagy szám... csak sokan elfelejtik hogy nem egyszer volt tele a Camp Nou fehér zsebkendőkel és hát neki is voltak érdekes húzásai.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 18., vasárnap 12:50

na, a tegnapi meccs után a katalánok bepöccentek. a sport szavazása alapján (4500 szavazat alapján) az emberek 37%-a adná el messit a felsorolt támadók közül, és csak 3%-uk neymart. továbbá a nép alves, piké, maskeránó, cesc és song fejét akarja. ezen kívül döntő többségük szerint enrique nem a megfelelő ember az edzői posztra, és a legtöbben 8(!!!) új igazolást szeretnének, de a 10-re is sokan (13%) szavazott eddig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég