Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 28., kedd 16:52

Matyi írta:
Jaj, hagyjuk már, a ti csapatotok tökéletes...

Pont ez a lényeg, hogy a mi csapatunk nem tökéletes, de nem is akarja azt a látszatot kelteni...Ha rekord összegért igazolunk akkor annyiért igazolunk és nem érdekel a világ véleménye, ha antifocit játszunk azért ,hogy trófeákat nyerjünk akkor antifocit játszunk, ha rugdosódni kell rugdosódunk, de ezt mind nyíltan a világ arcába tolva férfiasan felvállalva, mert ez egy férfi sport. A ti csapatotok mind játékos mind vezetőségi részről, hazugságokkal rágalmazásokkal operál, a pályán is a bíró megtévesztése az egyik fő cél(amit mindenki csinál), de a barca képes akkor is tagadni amikor a bizonyítékot az orruk elé tolják.Nagyon boldog vagyok ,hogy férfinak érezhetem magam szurkolóként, és nem egy olyan csapatnak szurkolok amely egy férfi sportban rinyál esetleges fizikai kontaktok miatt ami benne van a sportban.

ui.: Nagyon durva kissebségi komplexusra vall az ,hogy egy ilyen sikeres korszakot is mutogatással irigykedéssel, és féreg nyilatkozatokkal reagál le az egész klub, az ilyenekből meglátszik,hogy nem igazán voltak a győzelmekhez szokva eddig,nem tudnak se győztesként se vesztesként viselkedni.Az meg ,hogy ti szurkolók továbbra is vakon szeretnétek lenni az nyílván érthető, hiszen felhúztak elétek egy világot ami most összeomlóban van, mindenbe belekapaszkodtok,csak hogy ferde világképetek megmaradjon.

Én nem azért vagyok madridista mert a Real Madrid tökéletes, én a hibái ellenére vagyok madridista...nálatok ez nem így van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. január 28., kedd 16:51

Igen Matyi, de azt elfelejted, hogy Mounak teljes mértékben igaza volt, megvette a Barca az egész bírói testületet és évekig úgy fújtak, ahogy csak fütyültek nekik fentről.. Más esetleg?

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. január 28., kedd 16:50

raul0791 írta:
Matyi írta:
Most soroljam a Mourinho-féle szépségetek?(Mou-Tito, El Clasicok végén folyamatos kakaskodások, ha vezettünk, stb.)

Mocsok, igazad van, de egyébként is leginkább arra az utolsó mondatra utaltam az egésszel.
tudtam :lol: :lol: :lol: azok sem lettek volna, ha nincs az az undorító játékvezetés. Legszebb az volt, mikor Ronaldot buktatták, ő ráesett piquére, és ezért elvették higuain gólját.
Ja, akkor szép volt Mourinho húzása. :) Hagyjuk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 28., kedd 16:49

Matyi írta: Jaj, hagyjuk már, a ti csapatotok tökéletes...
Egyik sem jobb a másiknál.
Én is mondhatnék példákat, és csodálkozhatnék, hogy képesek vagytok Real-drukkerek lenni.
Mondd a példákat!! Mondd!!! Kérem azokat az interjúkat, ahol Real játékos szidta a Barcát... kérek olyan nyilatkozatot, ahol Perez szidta a Barcát.

Linkelj, másolj, hangfájlt hozzál vagy azt amit akarsz, csak mutass példát erre.

Valószínűleg mi sem vagyunk tiszták, de amit a barca művel az túltesz minden határon. Undorító, szánalmas, féreg viselkedés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2014. január 28., kedd 16:48

Matyi írta:
Most soroljam a Mourinho-féle szépségetek?(Mou-Tito, El Clasicok végén folyamatos kakaskodások, ha vezettünk, stb.)

Mocsok, igazad van, de egyébként is leginkább arra az utolsó mondatra utaltam az egésszel.
tudtam :lol: :lol: :lol: azok sem lettek volna, ha nincs az az undorító játékvezetés. Legszebb az volt, mikor Ronaldot buktatták, ő ráesett piquére, és ezért elvették higuain gólját.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. január 28., kedd 16:43

raul0791 írta:
Én is mondhatnék példákat, és csodálkozhatnék, hogy képesek vagytok Real-drukkerek lenni.
na én erre kíváncsi vagyok, ha csak nem a levegőbe beszélsz, elő a farbával. :coffee:
Most soroljam a Mourinho-féle szépségetek?(Mou-Tito, El Clasicok végén folyamatos kakaskodások, ha vezettünk, stb.)

Mocsok, igazad van, de egyébként is leginkább arra az utolsó mondatra utaltam az egésszel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 28., kedd 16:43

Matyi írta:Jaj, hagyjuk már, a ti csapatotok tökéletes...
Egyik sem jobb a másiknál.
Én is mondhatnék példákat, és csodálkozhatnék, hogy képesek vagytok Real-drukkerek lenni.
Egyébként, ha fordítva lett volna az egész dolog, meggyőződésem, hogy nem dicsérnétek Rosellt, milyen jól tette, hogy lebuktatta Perezt.
Kíváncsi vagyok a példákra. Egyébként ha a csapatod által ismét csak nem a Madrid lenne a rossz, senki nem dicsérne senkit sem.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 28., kedd 16:38

most meg lassan többet beszélnek perezről, mint rosellről.
Pont ez az. Ez a leggusztustalanabb az egészben. A Barca sáros valamiben, és megpróbálnak mindent, hogy a Realt is valahogy besározzák, és magukkal rántsák. Miért nem tudja a Barca egyszer egyedül elvinni a saját mocskát, miért kell a Realt is beleráncigálni állandóan? Miért kell belőlünk mindig bűnbakot gyártani még akkor is, ha közünk nem volt az egészhez.
Egyébként, ha fordítva lett volna az egész dolog, meggyőződésem, hogy nem dicsérnétek Rosellt, milyen jól tette, hogy lebuktatta Perezt.
Nyilván nem, de itt nem az a kérdés, hogy Pereznek köze van-e Rosell bukásához, vagy nincs, hanem az, hogy miért kell minket is beleráncigálni állandóan. Attól meg már hánynom kell, hogy Perezt próbálják beállítani a sunyi rohadéknak, miközben a Barcát meg az erkölcsi győztesnek. Mi legalább nem vagyunk álszentek, és nem mutogatunk más csapatokra, miközben a Barca rendre ránk mutogat olyan dolgok miatt, amiket ők is előszeretettel művelnek.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2014. január 28., kedd 16:37

Én is mondhatnék példákat, és csodálkozhatnék, hogy képesek vagytok Real-drukkerek lenni.
na én erre kíváncsi vagyok, ha csak nem a levegőbe beszélsz, elő a farbával. :coffee:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. január 28., kedd 16:35

Matyi írta:Nem, csak felszabja az agyam
ezt elhiszem, de továbbra se muszáj olvasni ezt a topicot.
nem értem mire számítasz a madridomon. sajnáljuk rosselt, vagy értsük meg hogy még ilyenkor is a realt gyalázza az elnök?

vagy szerinted az nem idegesítő hogy egy barcás idejön és "bezzegamadrid"-ozik? :mrgreen:

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. január 28., kedd 16:32

mocsok írta:
Matyi írta:Jaj, hagyjuk már, a ti csapatotok tökéletes...


de egyébként a te védekezésed is tipikus, hogy "de a real is.." :D
Nem, csak felszabja az agyam, ha valaki csodálkozik, hogy van még olyan ember a Földön, aki szimpatizál ezzel a csapattal, mintha a saját klubja sokkal különb lenne.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. január 28., kedd 16:31

ericco írta:Nálunk is sumákolt a bohóc a szavazatokkal, mégsem sírtük tele az internetet és a sajtót, hogy ezt is biztos a Barca intézte. Vagy most az EU-s vizsgálódást sem fogjuk a katalán maffiára.
Ha a mi játékosainkat kérdezik a Barcelonáról, mindig uganaz a válasz, hogy más csapatokkal nem törődnek, de nálatok előszeretettel mutogatnak a főváros felé.
mocsok írta:nem, de mikor calderon balhézva elment, akkor jogosan a real madrid és calderon volt a téma.
most meg lassan többet beszélnek perezről, mint rosellről.

de egyébként a te védekezésed is tipikus, hogy "de a real is.."
Beléjük van már kódolva, hogy jöjjenek puffogtatni a butaságaikat. De hadd nyomják csak. Majd ki lesz takarítva innen az összes szemét. :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. január 28., kedd 16:26

Matyi írta:Jaj, hagyjuk már, a ti csapatotok tökéletes...
nem, de mikor calderon balhézva elment, akkor jogosan a real madrid és calderon volt a téma.
most meg lassan többet beszélnek perezről, mint rosellről.

de egyébként a te védekezésed is tipikus, hogy "de a real is.." :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 28., kedd 16:24

Matyi írta:Egyébként, ha fordítva lett volna az egész dolog, meggyőződésem, hogy nem dicsérnétek Rosellt, milyen jól tette, hogy lebuktatta Perezt.
Nálunk is sumákolt a bohóc a szavazatokkal, mégsem sírtük tele az internetet és a sajtót, hogy ezt is biztos a Barca intézte. Vagy most az EU-s vizsgálódást sem fogjuk a katalán maffiára.
Ha a mi játékosainkat kérdezik a Barcelonáról, mindig uganaz a válasz, hogy más csapatokkal nem törődnek, de nálatok előszeretettel mutogatnak a főváros felé.
Merci Zizou!

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. január 28., kedd 16:21

Matt009 írta:Éljen a Mes que ún club. Miután csaltak, hazudtak, össze-vissza könyveltek dolgokat, még van képük a másikra mutogatni... Akár Pereznek köszönhető, hogy lebuktak, akár nem, illene ilyenkor pofát befogni, lapítani, és férfi módra bevallani a dolgokat, nem még tovább sunyiskodni.
Ez amit a Barca állandóan csinál, figyelmet terel. Mindig eltereli a figyelmet önmagáról és a gusztustalan tetteikről, és állandóan a Madridot veszik elő. Szánalmas görény társaság. Már megint a csúnya rossz Madrid a bűnös, hogy lehullt a lepel a csalókról. Hát persze... Éljen a Mes que ún club... Csodálom, hogy van egyáltalán ember a földön, aki képes ezzel csapattal szimpatizálni.
Jaj, hagyjuk már, a ti csapatotok tökéletes...
Egyik sem jobb a másiknál.
Én is mondhatnék példákat, és csodálkozhatnék, hogy képesek vagytok Real-drukkerek lenni.
Egyébként, ha fordítva lett volna az egész dolog, meggyőződésem, hogy nem dicsérnétek Rosellt, milyen jól tette, hogy lebuktatta Perezt.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. január 28., kedd 16:05

szerintem is undorító az egész katalán brigád, nem akarom semmilyen Mo-n élő népcsoporttal összehasonlítani őket, de azért na... aztán mindenki gondol amit akar
számomra is érthetetlen, hogy lehet ezt a brigádot szeretni, mert lehet mondani, hogy na de csak az elnök ilyen, (laporta, rosell, meg az új elnök is ugyanolyan szánalom, azért ez nem véletlen) de közben a sok játékos ugyanúgy mondja a hülyeséget, annyira abszurd az egész... amilyen a mosdó olyan a törölköző
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 28., kedd 16:02

Nagyon jókat nevetek én az egész Neymar Sagan, én már csak azt várom,hogy Xavi mikor nyilatkozza le ,hogy ez is Mourinho hibája... :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 28., kedd 16:02

Nevetséges már, ami folyik itt Gyöngyösön... Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy tényleg Florentino keze van a dologban, másrészről viszont könnyen lehet, hogy csak a média koholmánya ez az egész. Mindegy is. Derüljön ki a teljes igazság (bár szerintem nem fog), a felelősök pedig kapják meg megérdemelt büntetésüket.

Hihetetlen...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 28., kedd 15:56

Matt009 írta:Csodálom, hogy van egyáltalán ember a földön, aki képes ezzel csapattal szimpatizálni.
Na ezt én magam is...
Amúgy szerintem, ha Perez ebben benne van az azért lehet, mert ő nagyon is tisztában volt azzal, hogy mennyiért vette meg a klub Neymart amivel neki igazából lehet semmi baja sem volt, csak nekem is eldurrant volna az agyam, ha mind ezek után még köpködnek, hogy mi, hogy vehettünk ennyiért egy játékost... Elég vicces leírva pedig el tudom képzelni, hogy Pereznél ez verte ki a bisztit, vagy csak látta, hogy valaki másnak is gyanús aztán kihasználta az alkalmat... Nem tudom, de az elsőre nagyobb sanszot látok... :hmmm:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. január 28., kedd 15:49

Ha benne van Perez akkor jól tette amit csinál.
Az ilyen embereket mindet meg kell buktatni.Rosell amúgy is állandóan beszólogatott...
Meg ez az új elnök ez mit nyilatkozgat itt állandóan a klubbról?
Jól írták hogy madriditisben szenved... :ike:
Pffúú de utálom őket. :he:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég