Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 19., csütörtök 12:53

Egyetertlek dzsivel. Amit mar megnyertek, meg megtortent, azon mar felesleges varialni. A tovabbiakban kell rajuk kiszabni buntetest, ha igazsagot nyer a sztori.

Atigazolasi idoszakokbol kizaras, vaskos penzbuntetes, pontlevonasok, nemzetkozi porondon valo reszvetel tiltasa, ilyenek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 19., csütörtök 12:50

dzsi91 írta: Én tartom, hogy visszafele büntetni nem érdemes. Anyagi kárpótlást lehetetlen adni a pórulját csapatoknak 20 évre visszamenőleg az elvett címek meg semmit nemszámítanak majd nekik. Egy újabb fejezete lesz a 'we against the world' bibliájuknak.

Előrefele kell büntetni azt érzi meg a klub.

Most ha csak bizniszként tekintünk a futballra akkor az úgy elég kifizetődő, hogy most csalunk nyerünk bl-t ligát folyamat top4 aztán majd 30 év múlva ezeket a címeket elveszik de a pénzeket megkaptuk érte a brand egyre nagyobb lett stb. így simán megéri akkor...
Azert 2008tol 8 bajnoki cimuk volt (tavalyit nem szamolom, ha kell, akkor 9), most van nekik 27. Ez lenne az elso amit elvennek, azonnal.

30%-a a bajnoki cimuknek... :lol: plusz 10 Kiraly-kupa ugye, azt se felejtsuk el es a 7 spanyol Szuperkupat.

25 kupa azonnal repulne a jogos tulajdonosaihoz. Azt is leszarom, ha senki nem kapja meg a verseny nem tisztazott korulmenyei miatt, de hogy nekik nem jar, az fix.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11010
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 12:49

Nyugodtan lemehetnek a 2. ligaba, ugyis egybol visszajutnak, tehat csak egy szezont mene kibirniuk.
annak mi értelme?
nem látod őket pár hónapig.
és? :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 19., csütörtök 12:46

Nyugodtan lemehetnek a 2. ligaba, ugyis egybol visszajutnak, tehat csak egy szezont mene kibirniuk. Emelle persze kapjanak meg tovabbi buntetest. Atigazolasi piac kizaras, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11010
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 12:45

oke büntessünk előrefele, de ne második ligába visszasorolással.
az el clasico a legnagyobb klubfutballmeccs a világon, abból nem kéne engedni.
tiltani őket igazolásoktól már inkább járható út, de nem egy januárra, hanem arra az időszakra, ameddig pl bizonyitottan a birokat fizették. ha ez 10 év, akkor 10 év.
la masia ugyis kitermeli a messiket ugyebár, nem lesz ott baj.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 19., csütörtök 12:41

Én tartom, hogy visszafele büntetni nem érdemes. Anyagi kárpótlást lehetetlen adni a pórulját csapatoknak 20 évre visszamenőleg az elvett címek meg semmit nemszámítanak majd nekik. Egy újabb fejezete lesz a 'we against the world' bibliájuknak.

Előrefele kell büntetni azt érzi meg a klub.

Most ha csak bizniszként tekintünk a futballra akkor az úgy elég kifizetődő, hogy most csalunk nyerünk bl-t ligát folyamat top4 aztán majd 30 év múlva ezeket a címeket elveszik de a pénzeket megkaptuk érte a brand egyre nagyobb lett stb. így simán megéri akkor...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 19., csütörtök 12:35

Egyetertek, ezt irtam en is korabban. Cimeket lepasszolni, a tobbi nem erdekel. Elmeszelik Laportaekat vagy sem, leszarom.

Meg is neztem a Barca fan tokent, amibe erdemes volt beszalni 3-3,5 dollaros szintnel. Most 2.07nel jar. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11010
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 12:32

nem kell kizárni vagy visszasorolni őket. egyszerűen kuka az azévi trófeák és helyezéseik, és a runner-up kap automatic mindent.
de HIVATALOSAN. szép nagy 72-es betűkkel, fő hírként mindenhol, és nem csak lábjegyzetben.
gondolom a beellcimeiket ez nem erinti, viszont a bajnoki cimeket köszönjük szépen, átvesszük.
és az a durva, hogy amilyen baszó csapatuk volt, még csak rá se szorultak volna a birok lefizetésére, 1-2-szer nem nyertek volna, igen, de attól még ugyanolyan sikeres korszak lett volna.
most az egész messi, etóó, suarez, neymar, xavi, busi, ini éra egy kibaszott nagy kuka.
én pl játékosként még pluszba beperelném őket a gecibe, hogy én tisztán játszottam a pályán, de a klubvezetés teljesen tönkrebaszta a hirnevemet, cimeimet és pályafutásomat.
thereisonly1ronaldo

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 19., csütörtök 12:20

Érdekes, hogy barca oldalakon nem cikkeznek erről, na de talán majd ha kattan a lakat. :coffee:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 19., csütörtök 11:50

A bíró megváltoztatta a nyomozás kritériumait, ami azt jelenti, hogy most már a 2008-ig visszamenőleg elkövetett bűncselekményeket is figyelembe veszik. Így Laporta mostantól szerepel a vizsgálatban, mivel akkoriban a Barca igazgatótanácsának egyik legfontosabb tagja volt. Laportát az elmúlt két évtizedben a Barca más vezetőivel együtt aktív játékvezetői vesztegetéssel, sportkorrupcióval és dokumentumhamisítással vádolják. Ha bűnösnek találják, a vádlottra kemény büntetés és valószínűleg börtönn várhat. Ami a Barcelonát illeti, a szankció is súlyos lesz, a klubot a kiesés vagy a bajnoki címek elvétele fenyegeti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 16:57

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Ma deltol elvileg lesz valami sajtotajekoztato is ezzel kapcsolatban.
Volt valami Laporta részéről?

Gondolom majd lesz megint egy kis laza Francózás meg, hogy az egész azért volt mert a mi zsebünkben van évtizedek óta mindenki.
Tőle nem láttam semmit.

Valami gazdasági vezető elismerte hogy tartoznak 200 millióval a játékosok araibol meg valami 1,2mrd az adósság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 18., szerda 16:21

Realista24 írta:
Pad'em írta: Joan Laporta has been charged with 'bribery' in the Negreira case. @La_SER

2008-2010-es időszak kifizetései miatt. Mivel folyamatos vesztegetés vádjáról van szó, nincs elévülés, azt írja a Marca.

Mindeközben LinkedIn-en physical trainert keresnek, hehe ha unnád a kamiont... Fizetés valószínű nincs, de láthatnád közelről Xavit :D
Ma deltol elvileg lesz valami sajtotajekoztato is ezzel kapcsolatban.
Volt valami Laporta részéről?

Gondolom majd lesz megint egy kis laza Francózás meg, hogy az egész azért volt mert a mi zsebünkben van évtizedek óta mindenki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. október 18., szerda 16:20

Feljött a téma máshol, hogy Neymar vagy Henry volt-e a jobb.

Én azon a véleményen vagyok, hogy a top Neymar (2014/15től 2-3 évig) jobb volt, mint a top Henry.

Mikor ezt leírtam egy Arsenalosnak kb hülyének voltam nézve meg nem értek a focihoz.

Szóval ne egész pályafutást nézzünk (abban jobb szerintem is Henry), hanem a peak performancet hasonlítsuk össze.

Ebben ki a jobb szerintetek?
Ha csak peak performance akkor mondjuk 1 év, abban ha kicsivel is szerintem Henry viszi. Neymarnak igazán csak a 15-16os szezonja volt olyan hogy csettintett az ember a többi hullámzó volt. Henry-nek 02-03as szezonja egyénileg jobb volt és mellette voltak még erős évei amikor megközelítette Neymar triplázós évét. Neymar lehet látványosabb volt mert több embert elfektetett de ez meghalt a hatékonyság oltárán mert inkább cselezgetni akart mintsem a gól felé haladni. Párizsi évek meg szóra sem érdemesek.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 18., szerda 16:13

ferni írta: Feljött a téma máshol, hogy Neymar vagy Henry volt-e a jobb.

Én azon a véleményen vagyok, hogy a top Neymar (2014/15től 2-3 évig) jobb volt, mint a top Henry.

Mikor ezt leírtam egy Arsenalosnak kb hülyének voltam nézve meg nem értek a focihoz.

Szóval ne egész pályafutást nézzünk (abban jobb szerintem is Henry), hanem a peak performancet hasonlítsuk össze.

Ebben ki a jobb szerintetek?
Phu. Ez elég nehéz kérdés.
De Neymar technikailag az egyik legjobb játékos ever szerintem. Laza könnyed finom cselek anagybetűs brazil samba foci... Olyan könnyedén szopatott le bárkit...Ha innen nézem Neymar.

De ha egész karrier igen akkor Henry.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 18., szerda 16:02

Feljött a téma máshol, hogy Neymar vagy Henry volt-e a jobb.

Én azon a véleményen vagyok, hogy a top Neymar (2014/15től 2-3 évig) jobb volt, mint a top Henry.

Mikor ezt leírtam egy Arsenalosnak kb hülyének voltam nézve meg nem értek a focihoz.

Szóval ne egész pályafutást nézzünk (abban jobb szerintem is Henry), hanem a peak performancet hasonlítsuk össze.

Ebben ki a jobb szerintetek?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 18., szerda 12:28

hehetheoriginal írta:bejelentik remyt, mint hivatalos felszopofiut, hogy melegentartsa az edzes elott az izmokat. :kalapos:
Neked is szep napot, jo etvagyat az ebedhez. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11010
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 11:49

Pad'em írta: Joan Laporta has been charged with 'bribery' in the Negreira case. @La_SER

2008-2010-es időszak kifizetései miatt. Mivel folyamatos vesztegetés vádjáról van szó, nincs elévülés, azt írja a Marca.

Mindeközben LinkedIn-en physical trainert keresnek, hehe ha unnád a kamiont... Fizetés valószínű nincs, de láthatnád közelről Xavit :D
Csakis madridmezben es a nyilvanvaloan extrakiemelkedo hozzáértéssel tudnam a munkamat vegezni :mrgreen: (fogalmam nincs ezekrol a dolgokrol, a gyuros ocskosoket is lenezem, mert egy kiegeszito tevekenyseget csinalnak, csak mert nem voltak eleg jok valami normális sporthoz :lol: )
Ma deltol elvileg lesz valami sajtotajekoztato is ezzel kapcsolatban.
bejelentik remyt, mint hivatalos felszopofiut, hogy melegentartsa az edzes elott az izmokat. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 11:48

Pad'em írta: Joan Laporta has been charged with 'bribery' in the Negreira case. @La_SER

2008-2010-es időszak kifizetései miatt. Mivel folyamatos vesztegetés vádjáról van szó, nincs elévülés, azt írja a Marca.

Mindeközben LinkedIn-en physical trainert keresnek, hehe ha unnád a kamiont... Fizetés valószínű nincs, de láthatnád közelről Xavit :D
Ma deltol elvileg lesz valami sajtotajekoztato is ezzel kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 18., szerda 11:47

Joan Laporta has been charged with 'bribery' in the Negreira case. @La_SER

2008-2010-es időszak kifizetései miatt. Mivel folyamatos vesztegetés vádjáról van szó, nincs elévülés, azt írja a Marca.

Mindeközben LinkedIn-en physical trainert keresnek, hehe ha unnád a kamiont... Fizetés valószínű nincs, de láthatnád közelről Xavit :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 17., kedd 10:32

Stadion projekttel kapcsolatban szamitanak egy jokora allami tamogatasra a VB miatt.

Ahogy neztem egyebkent, a jegyarakat szepen megtoltak, szoval itt is van egy kis gap closing, de hogy mi lehet ennek a pontos hatasa az jo kerdes, mert nem neztem atlag nezoszamot az ideiglenes stadionra.

Hosszutavon pedig arab befektetoket vizionalok en is, aminek mar elkezdtek megagyazni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég