Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 21., kedd 15:05

Azért ahhoz baromi elvakultnak kell lenni,hogy ezt a fórumot az eb fóruma alá sorolják színvonalban...Amig ott ilyen visca barcák meg leonok okádhatják a marhaságot addig itt azért büntetve vagyunk olyanokért...

Meg már megint miről beszélnek odaát komolyan a tavaszi Classico utá bíróznak?Meg büntető? Ez már nem az ,hogy elvakultal hanem tényleg bajok vannak...Egyszer mert nekünk fújni egy 11est a bíró,egyből lelkifurkája is lett és adott nekik 2 tizit meg kiállította Ramost...nagyon vastag az a bőr odaát...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 21., kedd 14:57

morientes írta:
Nem vagyok aktív, de indulás óta olvasgatom az oldalt, előtte madridistát, most ezt. Bicskanyitogató amit a modik -tisztelet a kivételnek, van köztük korrekt, normális gyerek is- csinálnak. Olyanért szólnak rá másra, amit nem egyszer megengednek saját maguknak. Ha élőszóban, személyesen is így nyilvánulnak meg -munkahely, suli etc- és egyszer valaki nyakon b.ssza őket, ők lesznek megsértődve. Többek között ezért csak olvasgatok itt -tudom, elvagytok nélkülem, vica versa-, 
Benne van a szabályzatban,hogy az ő döntésüket nem lehet vitatni.Ezt az oldalt ők üzemeltetik,világosan le van írva,hogy ez a szabály,no most ezt vagy elfogadja valaki,ha meg nem,akkor ott az NSO.Ez sztm korrekt eljárás,másfelől meg,nem tesznek különbséget madridista,vagy más csapat szurkolói között...korrektül dolgoznak,sztm,engem is tiltottak már ki,sztm jogosan.De azt még nem vettem észre,hogy elfogultak lennének.Ennyit erről,off vége.
Nem az ő döntésüket/szabályzatot firtatja, hanem egyes esetekben a megnyilvánulásaikat, attól függetlenül hogy ők is emberek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 21., kedd 14:50

Géci írta:
ericco írta:Addig örüljetek pupákok, amíg hehe neve nincs zölddel írva, amire már lassan egy évtizede ácsingózik :mrgreen:
Mindenki futna amerre lát :lol: :lol:
Nyílna egy Pato és egy Neymar topic. Özil és Higu megemlítése után 2 hét pihi. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 21., kedd 14:28

ericco írta:Addig örüljetek pupákok, amíg hehe neve nincs zölddel írva, amire már lassan egy évtizede ácsingózik :mrgreen:
Mindenki futna amerre lát :lol: :lol:

pep89
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 10:15
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pep89 » 2014. október 21., kedd 14:26

Anno még a foci.hu "fénykorában" jómagam is tevékenyen részt vettem egy családias fórum életében, ahol mindenki elmondhatta amit akart. Minden kezdet nehéz, nekem sem ment gördülékenyen az elején, de beleszoktam. Egyszer nem kellett bannolni. Itt meg azért mert valaki negatív kritikát mer fogalmazni egy modi szívének kedves játékosról -van h durvábban, van h normál hangnemben- jönnek a "pihenj kicsit" meg "gondold át ezt" szövegek. Hol élünk? Ne máár. Nem csak az újságírókat meg a médiát cenzúrázzák most már, a fórumokat is :ozil:
Persze a vállalhatatlan stílusért, személyeskedésért szerintem is jogos a tiltás, nem mentem fel a furkóparasztokat.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. október 21., kedd 14:23

Addig örüljetek pupákok, amíg hehe neve nincs zölddel írva, amire már lassan egy évtizede ácsingózik :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 21., kedd 14:15

Nem vagyok aktív, de indulás óta olvasgatom az oldalt, előtte madridistát, most ezt. Bicskanyitogató amit a modik -tisztelet a kivételnek, van köztük korrekt, normális gyerek is- csinálnak. Olyanért szólnak rá másra, amit nem egyszer megengednek saját maguknak. Ha élőszóban, személyesen is így nyilvánulnak meg -munkahely, suli etc- és egyszer valaki nyakon b.ssza őket, ők lesznek megsértődve. Többek között ezért csak olvasgatok itt -tudom, elvagytok nélkülem, vica versa-, 
Benne van a szabályzatban,hogy az ő döntésüket nem lehet vitatni.Ezt az oldalt ők üzemeltetik,világosan le van írva,hogy ez a szabály,no most ezt vagy elfogadja valaki,ha meg nem,akkor ott az NSO.Ez sztm korrekt eljárás,másfelől meg,nem tesznek különbséget madridista,vagy más csapat szurkolói között...korrektül dolgoznak,sztm,engem is tiltottak már ki,sztm jogosan.De azt még nem vettem észre,hogy elfogultak lennének.Ennyit erről,off vége.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 21., kedd 14:15

Hát mi folyik itt Gyöngyösön!!?? :lol:
1.Semmit nem linkeltem odaátról. Szimplán leírtam, hogy nagymellényes gyerek azt se tudja, hogy mégis miért volt megtisztelve a real. Ha most onnan másolgatnék az más tészte lenne. Eléggé "vicces" dolgok mennek ott. Gondolom Cé most lövi következő tizeneggyesét... :|
2.Distán kezdtem a fórumozást több mint 3 éve. Tudatlanul, kapkodva írtam be mindent, még mielőtt utána néztem volna. Le lettem sokszor ezért cseszve, és voltam bannolva is 2 hetekre. Ezek arra szolgálnak, hogy az ember ebből tanuljon, és ez nem hülyeség. Most mindenki jöhetne és bebökhetne minden faszságot, mert szerinte az ùgy jó. Csak, hogy ez egy fórum amit nem 2 ember olvas. A baj az, hogy sokan ùgy gondolkoznak, hogy ha őt bannolják akkor a modi a hülye és eszébe se jut az, hogy bennük van a hiba. Semmi baj a rendszerrel. A baj az, hogy egyesek tùl okosnak érzik magukat. Pedig nem azok... :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 21., kedd 14:12

realmadridfan írta:És annak mi értelme van, hogy ezeket ide beírjátok? A szabályzattal is ellentétes tudtommal. Értelmes kommenteket elvétve lehet a topikban találni mostanában, csak a gyűlölködés meg a vicceskedés megy, sajnos.
Sajnos így igaz, bár ez részben betudható a közelgő Clásicónak is, ilyenkor azért mindig "eldurvul" kicsit a helyzet, nem csak itt, hanem a túloldalon is, most is pörög a Barça vs Real topik (és sokszor nem éppen megfelelő stílusú kommenteket lehet olvasni), pedig egy jó ideje már eléggé ki volt halva, köszönhetően annak is, hogy gyakorlatilag már egy olyan madridista sincs ott, aki hétről hétre rendszeresen véleményt nyilvánítana a két csapattal kapcsolatos ügyekben.

Valószínűleg a klasszikus után jó pár napig még lehet majd cifra dolgokat olvasni itt is, ott is (ezeknek az eloszlása nagyban függ majd a végeredménytől és a bíró valós vagy vélt teljesítményétől), aztán szerintem lecsillapodik majd mindkét oldal.
kredenc írta:Bizton állíthatom,hogy az ottani stílus az utóbbi 2 évben erősen romlott és ezáltal zuhant a színvonal. Lehet,hogy ez nem igaz,csak én lettem ""érettebb"". De kifejezetten irritáló olvasni. Iróniával teli hozzászólások,melyekbe így a bunkó tényleges véleményt jól bele lehet bujtatni. Nem tetszik,rossz olvasni.
Ezzel egyet kell értenem (egyébként az egész hsz-t adom), de ezt már nem egyszer leírtam mindkét oldalon. Sajnos egy kivételesnek nevezhető fórumozói "mag" bomlott fel az utóbbi időben, amelynek tagjai közül néhányan még részt vesznek a fórum életében, csak sokkal kevésbé rendszeresen, mint korábban, viszont néhányan teljesen felhagytak a fórumozással. És a probléma az, hogy (még?) nem jelent meg egy olyan generáció, aki pótolni tudná őket, mennyiségben és minőségben egyaránt. Jöttek viszont nso- és sporthíradó-szökevények, ahogyan jöttek és jönnek ide is, csak az a különbség (és itt jön be a képbe, amit írtál a két fórumon végbemenő moderációról), hogy itt ezeket az embereket a legtöbb esetben elég hamar kivágják a moderátorok, nálunk viszont huzamosabb ideig "garázdálkodhatnak" büntetlenül. Ez pedig a maradék értelmes tag kedvét is elveszi, elveheti a fórumozástól. Szóval egyfajta ördögi kör ez, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg...
kredenc írta:Nekem szimpatikusabb az a határ,ami itt van húzva és mivel átjárnak egyre többen,így lehetséges,hogy ez a szimpátia nem szubjektív.
Ebben is lehet valami, bár én az egyre növekvő számú "átjárót" inkább a túloldal csökkenő színvonalának és aktivitásának (ez utóbbi főleg az itteni fórum folyamatos pörgésének fényében feltűnő) számlájára írnám. Igaz, ez szorosan összefügg azzal, amit írsz.
kredenc írta:Alapjaiban mindkét tábor azt gondolja,hogy különb,pedig nem.
Ezzel szintén csak egyetérteni tudok.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 21., kedd 14:08

A sötét oldalon mindig azt magyarázzák hogy normális bíró legyen,mert elegük van a szar bírokból,mindig a realnak fújnak stb.
Kíváncsiságból az utóbbi 4-5 évben hány pirost kaptunk ellenük?
Van valakinek valami statja?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

pep89
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 10:15
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pep89 » 2014. október 21., kedd 14:00

"Lehet hogy ők odaát 10 éves szinten vannak, de arról sem szabad megfeledkezni hogy itt a modik szeretnek a hatalmukkal játszani. Ha valami lealacsonyító, sértő hozzászólást olvasok az többnyire moderátortól jön, mert ő megteheti."

+1

Nem vagyok aktív, de indulás óta olvasgatom az oldalt, előtte madridistát, most ezt. Bicskanyitogató amit a modik -tisztelet a kivételnek, van köztük korrekt, normális gyerek is- csinálnak. Olyanért szólnak rá másra, amit nem egyszer megengednek saját maguknak. Ha élőszóban, személyesen is így nyilvánulnak meg -munkahely, suli etc- és egyszer valaki nyakon b.ssza őket, ők lesznek megsértődve. Többek között ezért csak olvasgatok itt -tudom, elvagytok nélkülem, vica versa-,

-písz-

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 21., kedd 13:44

A moderátorok nem azért vannak itt, hogy haverkodjanak meg bratyizzanak, hanem, hogy ha kell megteremtsék a rendet. Lehet, hogy néha nem megfelelő a hangnem, amit választanak, de szükséges a határozott fellépés, mert így tudják leginkább nyomatékosítani a mondandójukat. Vannak helyzetek, amikor persze picit elcsúszhatnak, de ez csak azért van, mert ők is emberek és nem gépek, vannak érzéseik és vannak olyanok, akik 1-1 témára érzékenyebben reagálnak, vagy pl olyanokkal akikkel már többször probléma volt, már nem bánnak kesztyűs kézzel, de sztem ez normális.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 21., kedd 13:23

delPotro írta:
volt írta:Egyébként tényleg szánalmas ami odaát megy. Még a moderátorok is egy 10 éves gyermek szintjét ütik csak meg. :shutup:
Lehet hogy ők odaát 10 éves szinten vannak, de arról sem szabad megfeledkezni hogy itt a modik szeretnek a hatalmukkal játszani. Ha valami lealacsonyító, sértő hozzászólást olvasok az többnyire moderátortól jön, mert ő megteheti.
Ezzel egyetértek, de míg te arra gondolsz, hogy a Barcások ellen irányul az egész addig mindenki megkapja a magáét és nem vagytok kiemelve. Amúgy meg emberi mi voltunkból soha nem tudunk teljesen elfüggetlenedni. És még mindig jobb ez, mint az ovis szint.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. október 21., kedd 13:12

delPotro írta: Lehet hogy ők odaát 10 éves szinten vannak, de arról sem szabad megfeledkezni hogy itt a modik szeretnek a hatalmukkal játszani. Ha valami lealacsonyító, sértő hozzászólást olvasok az többnyire moderátortól jön, mert ő megteheti.
Részben. Szerintem itt a moderátorok:
1. sokkal emberközelibben,nyersebb,hétköznapibb stílusban fórumoznak és közelebb állnak a normál felhasználói hangnemhez
2. számomra-aki nem lát a dolgok mögé-sokkal naprakészebbnek tűnik a munkájuk,moderálásuk,ezáltal nekem az jön le,hogy több munkát tesznek bele.
Tény,a Barcásokkal érzékeltetik,hogy Barcások,így a beilleszkedés kívülállóként talán ide nehezebb,de nem biztos,hogy ez probléma. Egyszerűen más. Én kb 8 éve olvasom napi szinten mindkét oldalt. Bizton állíthatom,hogy az ottani stílus az utóbbi 2 évben erősen romlott és ezáltal zuhant a színvonal. Lehet,hogy ez nem igaz,csak én lettem ""érettebb"". De kifejezetten irritáló olvasni. Iróniával teli hozzászólások,melyekbe így a bunkó tényleges véleményt jól bele lehet bujtatni. Nem tetszik,rossz olvasni. Olykor itt is találkozik az ember olyannal,ami zavaró,de mintha kevesebben osztanák a nézetet. Alapjaiban mindkét tábor azt gondolja,hogy különb,pedig nem. A differenciát,mely miatt idejönnek a Barcások is inkább a moderátorok jelentik,akik formálják,szelektálják az oldal hozzászólásait. Nekem szimpatikusabb az a határ,ami itt van húzva és mivel átjárnak egyre többen,így lehetséges,hogy ez a szimpátia nem szubjektív.

Avatar
delPotro
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. október 31., csütörtök 14:06
Kedvenc játékosaid: Villa
Kedvenc csapatod: Swansea, Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: delPotro » 2014. október 21., kedd 12:58

volt írta:Egyébként tényleg szánalmas ami odaát megy. Még a moderátorok is egy 10 éves gyermek szintjét ütik csak meg. :shutup:
Lehet hogy ők odaát 10 éves szinten vannak, de arról sem szabad megfeledkezni hogy itt a modik szeretnek a hatalmukkal játszani. Ha valami lealacsonyító, sértő hozzászólást olvasok az többnyire moderátortól jön, mert ő megteheti.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 21., kedd 12:27

Lehet,hogy erős volt a "vitte a hátán" kifejezés, de 2007-2008-ban már csak tőle lehetett várni dolgokat, addigra Deco és Ronaldinho jóllaktak.
Érdekes lesz a hétvégi meccs. Évekig azon izgultunk mi Barca-sok, hogy vhogy fel tudjuk majd törni a Mou féle reteszt és közben ne legyünk lekontrázva. A gólszerzés most ebből a szempontból talán könnyebb lesz, viszont most az a kérdés, tudunk e többet rúgni, mint kapni.
Sok gólos, sok helyzetes meccsre számítok, idény eleje van, nem kell taktikázni, mindkét csapat ki akarja végezni a másikat. Ez sikerülhet is, ha az egyik elszórakozza a helyzeteit. Benne van, meg egy sok gólos döntetlen is. Elképzelhetetlennek tartok egy 1-2 gólos meccset. Ez amolyan igazi angol derbi lesz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 21., kedd 12:22

Illarra kezdetése kavarhatná meg a dolgokat, de erre kevés az esély.
Szerencsére.Az a gyerek közel sincs az öreg földijéhez képest,nem lát úgy a pályán,nem ülnek a pontrúgásai,(Xabi oda rúgta ahová akarta),és ami a legfontosabb,hogy védekezésben sem döglik meg a pályán,mint tette azt anno az öreg...
Az nálam nem kifogás hogy keveset játszik,mert ha az edzésmunkája olyan lenne,ha a mester látná,hogy fejlődik,akkor csak berakná sűrűbben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 21., kedd 12:08

lesliejr írta:Igen, Messi 10 éve nyomja a ligát, ami azt is jelenti, hogy már 19-20 évesen vitte a hátán a csapatot.
Azt azért nem mondanám, hogy 19 éves kora óta hátán viszi a csapatot, mert Rijkaard alatt még messze nem ő volt az elsőszámú sztár. 08-09 körül robbantott igazán Pepnél és azóta csúcs, ami azt jelenti, hogy 21-22 éves korától, ami persze ennyi idősen sem kis dolog, de 19 évesen még messsze nem volt világsztár, akkoriban egy bizonyos Ronaldinho-Deco-Xavi-Iniesta-Puyol gerinc volt a Barca. Messi mégcsak kiegészítő ember volt jóformán.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. október 21., kedd 12:07

volt írta:Egyébként tényleg szánalmas ami odaát megy. Még a moderátorok is egy 10 éves gyermek szintjét ütik csak meg. :shutup:
Lehet, hogy így van, de attól még nem hiszem, hogy fontos lenne kibeszélni itt állandó jelleggel. Egyébként meggyőződésem, hogy ők is ezt gondolják erről a fórumról, hát most mit lehet ezzel tenni.
lesliejr írta:Nekem ne mondja senki, hogy majd Kroos, Isco meg James is ugyanúgy fog védekezni, ahogy Khedira és Alonso. Marhaság. Az említett 3 játékos a támadásokhoz ért, egész eddigi életükben ezt csinálták, nem fognak varázsütésre területet védeni meg embert fogni.
Értem amit mondasz,de feltétlenül nem értek egyet. Többet nyerünk szimplán azzal, hogy nem akad meg annyi támadás Khedirán, emelett Alonsot én már túl lassúnak éreztem egy Clasicó színvonalához. A Kroos-Modric duónak van annyi játékintelligenciája és képessége, hogy megoldja a területvédekezést, az emberfogáshoz valóban kevesek, az igaz, de ezt elvétve használnánk egyébként is. Isco a nagy kérdőjel, az ő posztján meg is nyerhetjük illetve csúnyán el is bukhatjuk a meccset, ha jó napja van és jól hozza fel a labdákat, ülnek a cselek és hatékonyan tudja leosztani Cének, akkor nem leszünk gondban a góllövéssel. Ez pedig előfeltétele a győzelmünknek, mert kizártnak tartom, hogy kapott gól nélkül lehozzuk. Védekezésben viszont lesznek gondok, az erős Barca kpsok felőrölhetik könnyen, remélhetőleg annyira nem, hogy ne maradjon varázsolni ereje elöl. Illarra kezdetése kavarhatná meg a dolgokat, de erre kevés az esély. Érdekes meccs lesz, reménykedek egy győzelemben, tippem viszont döntetlen.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. október 21., kedd 11:56

Egyébként tényleg szánalmas ami odaát megy. Még a moderátorok is egy 10 éves gyermek szintjét ütik csak meg. :shutup:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég