Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2014. július 19., szombat 13:49

Hogy áll a Real Di Maria-val? Bocsássatok meg, tudom, hogy pár guglival megtudakolhatnám az ügyet de annyi hülyeségbe belebotlottam már...

Szerintem az eladása nagy hiba lenne. Én úgy láttam mindig, hogy itt a fórumon sohasem volt nagyon népszerű, miért van ez?

Volt neki pár trófeákat érő megmozdulása, és a dinamizmusával olyan hihetetlen lendületet ad néha a csapatnak, amit CR már nem nagyon képes nyújtani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 13:11

Drake írta:
Realista24 írta:Na, a Valencia mutatja a fukkot Matyiőnek, 20 milla cashben, vagy nincs üzlet, reakció a játékos levelére :lol:
Remélem végre Zubiék felhagynak Matyi kergetésével.Van egy csomó minőségi kh a piacon azokból válogassanak.
Közben a mundo szerint ráhajtunk Blindre,akit az Ajax 22-ért hajlandó elengedni.Meg valami Umtiti nevű francia gyerekre,aki 20 éves kora ellenére a Lyon alapembere.
Elvileg Blindre rámozdultatok, ráadásul pont Barcelonában nyaral.

Illetve a vezetőség tagadja, hogy ajánlatot tettek volna Jamesért (sem idén, sem következő évre)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 19., szombat 13:06

Realista24 írta:Na, a Valencia mutatja a fukkot Matyiőnek, 20 milla cashben, vagy nincs üzlet, reakció a játékos levelére :lol:
Remélem végre Zubiék felhagynak Matyi kergetésével.Van egy csomó minőségi kh a piacon azokból válogassanak.
Közben a mundo szerint ráhajtunk Blindre,akit az Ajax 22-ért hajlandó elengedni.Meg valami Umtiti nevű francia gyerekre,aki 20 éves kora ellenére a Lyon alapembere.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 19., szombat 13:04

Éppen most olvastam én is a sötét oldalon. Roppantul boldogak odaát, hogy még érte is meg kell küzdeni.


Kiváncsi vagyok nagyon, hogy Matyiőn kívül (mert ő a végén szerintem be fog futni) vesznek-e még másik KH-t a nyár folyamán?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 12:59

Na, a Valencia mutatja a fukkot Matyiőnek, 20 milla cashben, vagy nincs üzlet, reakció a játékos levelére :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 19:48

Némi színvonalat is vállalhatnál mellé...
Soha sem szoktam.Alja véleményeim vannak.


Bojankiki:
Ja,lehet,tetszik ez a kishitler :D ez jó,és igen,majdnem jól mondtad,annyi lenne amit kijavitanék,mert mindig az a legfőbb nekem hogy ne hazudozzunk,hogy amit irtál,csak a nagy részére igaz,nem mindre.
De ezt Te mint barcás aki követi a világ híreit nagyon is jól tudod. Pontosan azt amit realmiki is irt, na az jól kifejezi azt amit képvisel a zöme,a csapattal és a vezetőséggel karöltve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. július 18., péntek 19:35

@BojanKiki:
Nácizmust kenni a vitapartnerre...
Ez teljesen illik a képmutatás, a szemforgatás, az állandó hazudozás, az önfényezés, a mellébeszélés és a ferdítés mellé.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. július 18., péntek 19:22

BojanKiki írta: Di Mariát hülyeség volt eladni.
* Lenne, egyelőre múlt időről nem beszélhetünk :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 18., péntek 19:16

Nektek már most nagyobb az arcotok, mint nekünk 2011 körül. Pedig épphogy csak beesett egy BL meg egy kupa. Jól igazoltatok, mi meg szarul, de lehet hogy nektek se lesz nagy évetek. Óvatosan.
És ez miből jött le? Már ha szabad kérdeznem. Oké vannak páran, akiknek nagy az arcuk, de ez természetes. A többiek szimplán optimisták. Ennyi az egész.

Az meg, hogy egy idióta kis hülyegyerek meg felidegesített pár embert, az teljesen normális. Fordított esetben is ugyanez lenne a helyzet. :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. július 18., péntek 19:16

Nektek már most nagyobb az arcotok, mint nekünk 2011 körül. Pedig épphogy csak beesett egy BL meg egy kupa. Jól igazoltatok, mi meg szarul, de lehet hogy nektek se lesz nagy évetek. Óvatosan.
Abszolút igazat adnék Neked, valóban van itt sok nagy arcú ember, csak Te meg azt felejted el, hogy kb. 4 éven keresztül volt kibaszott nagy arcotok többnyire bírói segédletre meg a színészkedésre. Olyan dolgokért kritizáltatok minket, amiket most a csapatotok egy szarabb szezon után azonnal leművel (pl.: megaigazolások), mert azt hittétek, hogy a Barca nem... Dehogynem. Ez itt a gond. Amik akkor szilárd elvek voltak, azok hova lettek egy szar szezon után? De tessék tovább figyelmeztetni minket, majd a pályán válaszol a Real...

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 18., péntek 19:14

BBeno írta:nekünk egy pogba kell hogy ne csak alevegőbe bezélkjünk és tényleg szétbasszunk mindenkit. addig semmi sem tuti csak erős találgatás :D
Kapusposzton abszolút vertek minket. A védelemröl inkább ne beszéljünk... Középpályánk jobb volt, de mostmár a tiétek erösebb. Pogba nem kell nektek, inkább Vidal vagy James. Di Mariát hülyeség volt eladni. A csatársorunk jól hangzik névre, de a tiétek hatékonyabb.

Abszolút nektek áll a zászló, főleg hogy az Atleticot így szétkapják, de bármi megtörténhet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 18., péntek 19:09

nekünk egy pogba kell hogy ne csak alevegőbe bezélkjünk és tényleg szétbasszunk mindenkit. addig semmi sem tuti csak erős találgatás :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 18., péntek 19:06

Nektek már most nagyobb az arcotok, mint nekünk 2011 körül. Pedig épphogy csak beesett egy BL meg egy kupa. Jól igazoltatok, mi meg szarul, de lehet hogy nektek se lesz nagy évetek. Óvatosan.

RMCF meg egy igazi kishitler. A németek a madridisták, a szemét zsid.ók meg a barcásos.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 18., péntek 18:12

:D :D :D :D te beteg vagy. vagy részeg
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 18:06

R.M.C.F írta:De jó lenne ha azt a temérdek kis undok,gennyesfejű divatdrukkert most szembesiteni lehetne az akkori nagyképű horrorostoba véleményeivel.....de jó lenne. Egy kérdés egy pofon elven. Mit mondtál akkor? Duur egy nagy pofon.....a kuuuuuurvvaaaaa aannnnnyyyáááááddaaaaat....... következő visszaemlékezés a pofátlanságára,na???, majd megint egy marha nagy türülés neki......

Vállalnám.
Némi színvonalat is vállalhatnál mellé...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 17:51

De jó lenne ha azt a temérdek kis undok,gennyesfejű divatdrukkert most szembesiteni lehetne az akkori nagyképű horrorostoba véleményeivel.....de jó lenne. Egy kérdés egy pofon elven. Mit mondtál akkor? Duur egy nagy pofon.....a kuuuuuurvvaaaaa aannnnnyyyáááááddaaaaat....... következő visszaemlékezés a pofátlanságára,na???, majd megint egy marha nagy türülés neki......

Vállalnám.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 18., péntek 16:47

Fuentealbilla írta:
MorataMartin írta:Alba, Piqué meg Neymar is be lett mutatva :mrgreen:
Már Neymar is saját nevelés lett mint Alexis vagy mi? :Đ
Már vele született a "Barca-DNS". Istenem mikor 2010 meg 2011 nyarán mentek a Fabregas átigazolásáról szóló hírek mennyit hallgattam ez a baromságot, hogy barca-dnse van! :lol: De megjárta az a kis hálátlan majom, mert a barca kutyába nem vette az Arsenal kpjára sem kellett (ez a legnagyobb pofára esés neki) és a Chelseabe sem jósolók neki sok játékpercet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 18., péntek 16:17

Drake írta:
Néhányan meg nagyon magas lovon ültök.De nem baj,magasról szép nagyot lehet esni.
Ebben van valami, kevés ember tudná jobban mint egy barcás mekkorát is lehet zuhanni arról a magas lóról.

Volt egyáltalán idén olyan momentum amikor bejött amiben reménykedtetek ? :D Gondolok itt a Bl elvárásaitoktól, a Bayern-Chelsea-Atleti szurkolásotokon át amikor ellenünk nyomták, aztán kupát szerettetek volna nyerni , aztán azt hittétek spanyol bajnokok lesztek, majd reménykedtetek Messi vébé győzelmében... Istenem mennyi fuckot mutattak fel nektek idén ? :lol: Még a pályán kívül is kapjátok rendesen a csalásokért meg a degenerált vezetőségetek ámokfutása miatt.Ott tartunk ,hogy szinte minden Messi díjat magyaráznotok kell mert lassan már nektek is le esik ,hogy közel sem ő a valahavoltatyaúristen.

Szóval igazad van.Nem szeretnék úgy járni mint ti, 50-50 a Classico, dulifuli-t meg nem bántjuk mert a német válogatott kifigurázta argentínát. :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. július 18., péntek 16:13

Fuentealbilla írta:
Drake írta:
Te meg ha elolvastad volna azt az eb-s cikket akkor tudhatnád,hogy miért az volt a címe ami.
Természetesen olvastam. Azt írták benne, hogy míg európában általánosan 3 év 21 év alatt eltöltött szezonnak kell meglenni a "saját nevelés státuszhoz" addig ez barcelonában sima 3 barcás szezon is elég. :D
Nem tudom, nekem a cikk elolvasása után egyből az jött le, hogy azért "saját nevelésű áldozat", mert jórészt a barca hibájából nem vált be a srác, nem megfelelő szerepben alkalmazták stb, a cikk felsorolja. tehát az áldozat szerep saját nevelés.
Másrészt nem feltételezem az odaát dolgozó cikkírókról sem, hogy ilyen bődületes baromság, minthogy sanchezt úgy nevezzék saját nevelésnek, mint pl. xavit vagy iniestát, megfogalmazódjon bennük egyáltalán.
naív vagyok? :mrgreen:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. július 18., péntek 16:03

Te meg ha elolvastad volna azt az eb-s cikket akkor tudhatnád,hogy miért az volt a címe ami.
én elolvastam és kurva nagy maszat az egész, már azért rálehet valakire mondani, hogy saját nevelés, mert odatette magát a csapatért? mert kábé ennyi az utalás arra, miért tekinthető saját nevelésnek. akkor Ronaldo is saját nevelés, hiszen odateszi magát rendesen, nem?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég