Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 19., kedd 13:31

Reddit kurva jó dolog amúgy, de Real boardokat nem követek, itt jobb :)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Corleone » 2022. április 19., kedd 13:26

Pad'em írta:
Zsombor írta:
Redditet szoktam pörgetni leginkább, ott frissebbek a dolgok általában, meg jó röhögni a vergődő ellenszurkolókon. :lol:
Frissebbek?? :lol: Meglepne. Ezt R és flori nevében is kikérem magunknak, van hogy percek se telnek el egy hír a világhálón és itt megjelenése közt. :D Hagyd a pcsába a redditet.

Lol, de hát ti is kiollózzátok twitterről vagy redditről.. Emiatt most ne sérüljön az egótok, van akinek biztos segítség, hogy bemásoljátok ide a híreket és nem kell megnyitni 2 appot.. de hogy ezeken a platformokon komolyabb threadek is íródnak egyes témákban, mint itt, az is biztos.
#happyshitting

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2022. április 19., kedd 13:22

ANDS írta:
petiamadridista írta:

Nincs még vége a szezonnak.
Akár a ligát is behúzhatják. Fosok tőlük.
Csak nézem, milyen gyorsan és mekkorát változnak szurkolói vélemények.
Peti vészjóslásait ne vedd komolyan, mindig ezt csinálja. :D
A mindenkori legnagyobb kedvencem tőle amikor hetekig bizonygatta hogy ZZ a 2. évében képtelen lesz összehozni a BL-bajnoki kombót a csapattal... aztán ZZ legszebb szezonzárása volt az. Petinek a pohara mindig félig üres. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 19., kedd 13:07

Zsombor írta:
Pad'em írta:

Frissebbek?? :lol: Meglepne. Ezt R és flori nevében is kikérem magunknak, van hogy percek se telnek el egy hír a világhálón és itt megjelenése közt. :D Hagyd a pcsába a redditet.
Én en bloc gondoltam a focivilágra, a Reallal kapcsolatos dolgokat én is látom frissen twitteren, pl madrid xtrán, de mivel a többi is érdekel valamilyen szinten, megtalálom azokat egy helyen.
Jól van, azért hehének dobhatsz egy linket :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2022. április 19., kedd 13:03

Pad'em írta:
Zsombor írta:
Redditet szoktam pörgetni leginkább, ott frissebbek a dolgok általában, meg jó röhögni a vergődő ellenszurkolókon. :lol:
Frissebbek?? :lol: Meglepne. Ezt R és flori nevében is kikérem magunknak, van hogy percek se telnek el egy hír a világhálón és itt megjelenése közt. :D Hagyd a pcsába a redditet.
Én en bloc gondoltam a focivilágra, a Reallal kapcsolatos dolgokat én is látom frissen twitteren, pl madrid xtrán, de mivel a többi is érdekel valamilyen szinten, megtalálom azokat egy helyen.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 19., kedd 12:57

Zsombor írta:
Redditet szoktam pörgetni leginkább, ott frissebbek a dolgok általában, meg jó röhögni a vergődő ellenszurkolókon. :lol:
Frissebbek?? :lol: Meglepne. Ezt R és flori nevében is kikérem magunknak, van hogy percek se telnek el egy hír a világhálón és itt megjelenése közt. :D Hagyd a pcsába a redditet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. április 19., kedd 12:56

Szerintem ez a xaviball egy jó projekt lehet(ne). Egyetlen hatalmas hibája van jelenleg, az hogy nem kezelik a helyén. Ennek legalább 3 éves periódusra kellene mutatnia és a PRt is eszerint kellene tolni - lemorzsolódik némi szurkolói bázis de közben rendbe lehetne rakni a pénzügyeket és az alapokat.

Elkezdték - amennyire tudják, mi is ezzel szpunk ugye - a halott ágakat levagdosni és már 1-2 értékesebb új hajtásuk van. Nem BL várományos csapat mag alakul, az elképzelt filozófia nem túl életképes ma, de azért egy stabil, erős mag Araujoval, új kp trióval alakul (Fati\Dembelé ugye keci nagy kérdőjel). Kesie hoz némi tirpák erőt, két új szélső hátvédet is ilyen szempontból keresnék a helyükben.

A marha nagy hibát ott követték el, hogy amint volt 500 forintjuk, az egészet elverték rövid távú szemlélettel - és akkor lewandowskikban gondolkodnak most is....
Erre stromfolva a PRt is elcseszték a #weareback meg xaviball mantrákkal, nem vették le a nyomást a nyeretlen ifjoncokról.

Vízválasztó lesz a szezon végét hogyan fejezik be, eredményben már szinte mindegy, a BL helyezés szerintem sima, mert a többi csapat biztos hogy több pontot veszít mint ők.
Inkább azért lenne fontos nyerniük a hátralévő meccseken, hogy tovább tudjanak vinni egy egészséges győztes hitet a következő szezonra, pozitív reputáció legyen a nyárra a tárgyalásokhoz stb.

Nehéz ezt hosszútávon megvalósítani a mai médiával meg érték felfogással. Nálunk se lehet nyugodtan generációt váltani...ZZ takarodj, kiégett a mag, a 20éveseink szarok mert ott passzolni kellett volna. Elég megnézni a megy a meccs topikot félidőben és meccs végén.

Ha elviszi őket az ego hajhászás egy másnapi XAVIBALL cikkért cserébe, akkor 1-2 hónapos Auba, kigyúrtcsávó lendülettel lesz néhány trending tweetjük, de a befektett pénz meg ugyanúgy el fog égni mint az elmúlt 4 szezonban, sőt veszteséges lesz.

Mindenesetre érdekes story, ha már a meccsek 90%a nézhetetlen, legalább van némi dráma a fociban ... inkább nézném a tervezés\megvalósitását ennek netflix dokuba mint egy nevemneymart.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mexes 2022. április 19., kedd 13:00-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 19., kedd 12:40

Zsombor írta:
hehetheoriginal írta: ezt sose ertettem :lol:
(nem csak te, ugy altalaban)
pont annyiba telik - 1 tizedmasodperc - megnyitni egy forumot, mint egy indexet vagy telexet vagy lófaxot, instat, faszbukot vagy twittert, es itt garantaltan jobb elmenyben es idotoltesben van reszed, mint eme emlitett csodaoldalakon :mrgreen:
Redditet szoktam pörgetni leginkább, ott frissebbek a dolgok általában, meg jó röhögni a vergődő ellenszurkolókon. :lol:
csusztass mar par linket pls, hatha nem kell tobbet nekem se jonnom ide a kutyak közé moslékért :mrgreen:
1726 komment kellett az első normálishoz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
szerencsere nem vagyok ezzel egyedul :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 19., kedd 12:35

Nem a Koeman éra egészéhez látható a javulás, hanem az idén õszhöz, amikor Xavi kinevezése ha jól látom 7 meccset nyertek 15bõl BL+bajnokság.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. április 19., kedd 12:20

hehetheoriginal írta:
True, nem sűrűn nézek fel ide. :mrgreen:
ezt sose ertettem :lol:
(nem csak te, ugy altalaban)
pont annyiba telik - 1 tizedmasodperc - megnyitni egy forumot, mint egy indexet vagy telexet vagy lófaxot, instat, faszbukot vagy twittert, es itt garantaltan jobb elmenyben es idotoltesben van reszed, mint eme emlitett csodaoldalakon :mrgreen:
1726 komment kellett az első normálishoz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2022. április 19., kedd 12:19

hehetheoriginal írta:
True, nem sűrűn nézek fel ide. :mrgreen:
ezt sose ertettem :lol:
(nem csak te, ugy altalaban)
pont annyiba telik - 1 tizedmasodperc - megnyitni egy forumot, mint egy indexet vagy telexet vagy lófaxot, instat, faszbukot vagy twittert, es itt garantaltan jobb elmenyben es idotoltesben van reszed, mint eme emlitett csodaoldalakon :mrgreen:
Redditet szoktam pörgetni leginkább, ott frissebbek a dolgok általában, meg jó röhögni a vergődő ellenszurkolókon. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 19., kedd 12:19

hehetheoriginal írta:
Zsarolastol ez messze van, ahogy én olvasom a részleteket. De lehet elkerülte valami a figyelmem.
hat az hogy ha nem irjatok ala, akkor nem jon a madrid, az nem zsarolas?
vagy en ertek felre vmit
Tálalás kérdése, a lényeg ugyanaz, a Real is eljön, mert van az a pénz. Ha eleget fizettek jövünk, ha nem, akkor nem jövünk.

Ennyi erővel az összes átigazolási transzfer, egy zsarolás, mert ha nem adsz xy eurót, akkor nem jövök.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 19., kedd 12:08

True, nem sűrűn nézek fel ide. :mrgreen:
ezt sose ertettem :lol:
(nem csak te, ugy altalaban)
pont annyiba telik - 1 tizedmasodperc - megnyitni egy forumot, mint egy indexet vagy telexet vagy lófaxot, instat, faszbukot vagy twittert, es itt garantaltan jobb elmenyben es idotoltesben van reszed, mint eme emlitett csodaoldalakon :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2022. április 19., kedd 12:05

Süti írta:
Zsombor írta: xaviball
16 victories for Barcelona since the arrival of Xavi in 30 games (53.33% Win Rate). This is currently worse than Koeman (58.21%). Xavi is also the coach with lowest win rate for Barcelona since Carles Rexach in 2002 (50%).
Writeonly. :mrgreen:
True, nem sűrűn nézek fel ide. :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. április 19., kedd 11:55

Zsombor írta: xaviball
16 victories for Barcelona since the arrival of Xavi in 30 games (53.33% Win Rate). This is currently worse than Koeman (58.21%). Xavi is also the coach with lowest win rate for Barcelona since Carles Rexach in 2002 (50%).
Writeonly. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2022. április 19., kedd 11:43

xaviball
16 victories for Barcelona since the arrival of Xavi in 30 games (53.33% Win Rate). This is currently worse than Koeman (58.21%). Xavi is also the coach with lowest win rate for Barcelona since Carles Rexach in 2002 (50%).

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jgR » 2022. április 19., kedd 11:28

Süti írta: Aztán miért úgy lenne igazságos? Mert akkor még megerősítették a keretét, Koemannal ellentétben? Akkor már nézzük a mutatóját úgy, hogy csak a győzelmek számítanak, úgy az igazságos. :lol:
Jó azért se igazságos mert sajnos isten fia máshol adogatja a gól passzokat :mrgreen: , de viccet félretéve, azért Koemannak volt egy Messi-je, 30 gólos szezonnal azért az ilyen kis csapatok ellen bőven hiányzik ő és ezért szép számok ezek,főleg úgy ha megnézzük Koemant Messi nélküli érába az valami 0 ,de most gondolkozhat Xavi mert most tényleg megállt tudomány.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. április 19., kedd 11:26

azért látványos a csavibóll mert valahogy úgy jött ki neki, hogy a bajnokságban valóban nagyon keveset szopott, és ez felnagyította az érdemeit. de eközben elvesztette vagy 4 kupát.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. április 19., kedd 11:18

petiamadridista írta: Jó azért ezba győzelmi mutató biztos máshogy fest ha januártól néznenk csak.
Úgy lenne igazságos.
Meg a kupákban 2 jó meccsük volt a többi x vagy kiszoptak, a ligában egyértelműen fejlődtek. Sokat.
Január óta 59% ...

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 19., kedd 11:02

Süti írta: Aztán miért úgy lenne igazságos? Mert akkor még megerősítették a keretét, Koemannal ellentétben? Akkor már nézzük a mutatóját úgy, hogy csak a győzelmek számítanak, úgy az igazságos. :lol:
Nem csak az erősítések miatt. De azokat sem kell elhanygaolni, hanem egy új edzőnek elsőként fel kell mérni a terepet, megismerni a játékosokat, elkezdeni kialakítani egy új elképzelést. Ez idő, az első kb 2 hónap nem mérvadó egy új edzőnél sem. Sehol sem. Szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 236 regisztrált és 0 vendég