Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. december 1., hétfő 5:25

Nem játszott jól a Barca, de volt pár ziccer és egy meg nem adott gól, a valencia meg b...asz volt, meg is érdemlik, hogy nem szereztek pontot. Ettől függetlenül menjenek a fenébe, hogy az utolsó pillanatban képesek voltak ilyen Buszkecc révén egyenlíteni... Pedig Messi megint nyilván """""sérült"""" volt, így beleéltem magam az x-be...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 1., hétfő 0:17

Nekem az tetszett,hogy Messi néha megjelenik, kifingatja az ilyen hatalmas Apoeleket, 3 napig ő a "king of the North" aztán jön egy komolyabb meccs és momentuma nincs :lol: Bestever

Nyilván én nagyon gonosz meg beképzelt meg csúnya vagyok, de el nem tudom képzelni,hogy ne mi legyünk bajnokok a végén...Egyszerűen annyival jobbak vagyunk, a Barca meg tavaly is végig ott volt,valahogy mindig odavergődnek(ahogy mi is a legszarabb napjainkon is) de valaki elhitte tavaly,hogy ők bajnokok lesznek? Mert szerintem még ők maguk sem,bajnoki döntő ide vagy oda...

Sokkal jobbak vagyunk,tavaly is sokkal jobbak voltunk és ez év végén megfog látszódni a kupákban ahogy tavaly is meglátszódott.Tapadni fognak mert így is verik a mezőny nagy részét,de többször fognak botlani.Aszondom nyerjék a spanyol kupát mi duplázunk és mindenki boldog :mrgreen:

Balfasz volt a valencia,de hát mi is hányszor büntettünk már csapatot,hogy kihagyták a helyzeteket mi meg bevertük azt a keveset,ezért vagyunk top csapat.

Megérdemelten nyertek és kész.Hosszútávon ez a csapat nem lesz Sikeres(ahol képesek kiállni egy Xavi-Busi-Masch kp-val egy rangadóra :lol: ).Jó meccseik/időszakaik lesznek mert azért játszik ott egy Messi meg még pár nem rossz spíler.Most majd az lesz,hogy valahogy legyűrik a PSG-t és akkor megint mindenki azt hiszi minden rendben,tavasszal meg néznek amikor lelépik őket.

Na jó most nagyon lehúztam őke. :D A lényeg,hogy jelenleg spanyolországban az Atletico is meg mi is erősebb CSAPAT vagyunk és ez meg fog látszódni a tabellán is.Európában meg megint csak van minimum 3 csapat akik nagyobb játékerőt képviselnek,de ott a kicsik is keményebbek...Persze ott egy jobb sorsolással akár elődöntő is lehet,vagy ha összeszedik magukat rendesen...de egyáltalán nem abba az irányba tartanak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. december 1., hétfő 0:16

'shutterisland írta:a valencia jó volt, de szerintem nem érdemeltek győzelmet, volt pár helyzetük, de az igazán nagy ziccerek (suareznek volt kettő) és a meg nem adott gól inkább nálunk voltak.
Feghouli, Negredo a második félidőben. És első félidő végén, nem tudom már ki elhúzta Bravo mellett, de beadás helyett oldalháló. Ezek nem tudom mik voltak, ha nem ziccerek. :hmmm:
Viszont győzelmet nem, de pontot érdemeltek volna. Ugyanakkor nem érdemre adják a pontokat.

Ahogy nézem ebben az évben már nem nagyon kell Barca pontvesztésre számítani, akkor viszont átvehetik a vezetést karácsonyra.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 30., vasárnap 23:45

Többek között Messi akkorát küzdött, hogy még Alves is hirtelen beszólt neki, amikor csak állt, mint egy ..., és ez miatt nem tudott passzolni sehova a brazil, így el is vesztette a labdát.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 30., vasárnap 23:33

jó, hát nem szántották fel a pályát (mondjuk a meccs első harmadában még túlfűtöttek is voltak, majdnem 30 perc alatt 3 sárga) most sem, de az átlagoshoz képest szerintem jobban akartak.
inkább arra gondoltam, hogy rengetegszer mentek el az ilyen meccsek úgy, hogy a végén csak úgy adogattunk meg járattuk aztán lefújta a bíró és kész.
most elhitték, hogy be lehet kotorni a gólt, és a végjátékra rátettek egy lapáttal.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. november 30., vasárnap 23:20

'shutterisland írta:sikerült őket bedarálni.
'shutterisland írta:de ma legalább küzdöttek
Nem tudom teljesen elfogulatlanul nézni a meccseiket, de én ezeket abszolút nem vettem észre.
Egyedül Neymar volt, aki megint oda tette magát meg Suarez volt még jó.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 30., vasárnap 23:17

busquets egyetlen értékelhető megmozdulása a meccsen, de még ezt is majdnem belerúgta alvesbe. :lol:
nem volt jó meccs, nem is játszott jól a csapat, a két szűrős játék is többet fékezett a támadójátékon mint amit adott a védekezésben.

a valencia jó volt, de szerintem nem érdemeltek győzelmet, volt pár helyzetük, de az igazán nagy ziccerek (suareznek volt kettő) és a meg nem adott gól inkább nálunk voltak.
egy x-re rászolgáltak, szervezetten, okosan játszottak, de elfogytak a végére és sikerült őket bedarálni.

összességében nem vagyok elégedett, de ma legalább küzdöttek és egy nagyon nehéz pályáról vittünk el 3 pontot.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. november 30., vasárnap 23:13

palesz77 írta:Sevilla és Apoel ellen volt játék is - egyik se egy Valencia, tudom jól -, csak akkor nem a Busi-Masch-Xavi középpálya játszott.. Meg Messi sem TV-ről nézte a meccset, hanem akart is. Ezzel a kerettel nem leszünk világverők, ezt én is jól tudom, de ennél azért jobban is tudnánk játszani..
Na igen, voltak jó meccseitek. Az is igaz, hogy például egy Mascherano-Rakitic-Iniesta 3massal szebb és biztosabb játékot tudnátok nyomni, de ez a szenvedés nem normális, legyen bárki a kezdő. Lehet én látom rosszul, meg túl hamar és nagyon le írom a Barca-t, de ez a mai is szenvedés volt és elég sok meccsen ez volt a jellemző. Csak általába villan egyet Neymar meg Messi és ott is a győzelem. Csak hát erre nem lehet hosszú távon alapozni.

Ettől függetlenül, ahogy CSOki is írta, rohadtul nem lesz egyszerű ez a liga, mert ha mákkal, ha rossz játékkal, de bizony szépen hozzátok a meccseiteket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. november 30., vasárnap 23:06

ziro4vr írta:Nekünk is lesz még ilyen meccsünk, mikor a 90 xedik percben be kell valahogy kotorni egy gólt. Ilyeneken múlhat egy bajnokság. Bosszantó.
Következő évet itt kezdjük, nekünk se lesz könnyű. Aztán gondolom megkapjuk az Atleticot a kupában, szép lesz.
volt írta:Struktúráját. :fpalm: Máskor tessék jobban odafigyelni. :mrgreen:
Azaz. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 30., vasárnap 23:05

realistahuni írta:
Ettől még sokkal szarabbak játékban, mint mi vagyunk. Ez meg még nagyobb igazság
Az még nem jelenti azt, hogy bajnokságot nyerünk. Ez most nagy győzelem volt a barcának ami önbizalmat adhat. Kíváncsi vagyok az atleticoval mire mennek, de ott komoly negatív sorozatuk van(6 vagy 7 meccse nem nyertek), szerintem hamarosan meg fog szakadni.
Szorosnak tünik, a jobban koncentráló csapat fogja behúzni a bajnokságot.
Szerintem az Atleticoval nem fognak tudni mit kezdeni. Egyszerűen nincs meg bennük az átütő erő egy jól védekező csapat ellen és ahogy nekünk úgy nekik se megy a védekezés pontrúgásoknál az Atleticonak meg az a fegyvere. Persze a 3 klasszis közül villanhat bárki, de én ennyi esélyt látok bennük és nem többet. A csapat játéka már rég nem az, ami bárki ellen rúgott 3-at.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 30., vasárnap 23:05

M1Ö írta:Mondjuk olyan sok választása nincs, mert kis túlzással az első hármason kívül vicc az egész csapat. Már bocs, de szerintem így van, nem csak Ő tehet arról, hogy nincs semmi játékotok.
Sevilla és Apoel ellen volt játék is - egyik se egy Valencia, tudom jól -, csak akkor nem a Busi-Masch-Xavi középpálya játszott.. Meg Messi sem TV-ről nézte a meccset, hanem akart is. Ezzel a kerettel nem leszünk világverők, ezt én is jól tudom, de ennél azért jobban is tudnánk játszani..

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. november 30., vasárnap 23:04

Nemhiszem el, hogy ez a Barca amikor szar, akkor is mákja van ... ahh gyorsan ki is kapcsoltam a TVt a gol után, nehogy kárt tegyek benne :mrgreen:
Amúgy komolyan mondom hihetetlen, hogy mindossze 6 gólt kaptak 13 forduló után. Ahhoz képest, hogy mindenki a védelmuk gyengeségével van elfoglalva, elég jól állnak. :|
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 30., vasárnap 23:04

Pedig olyan egyszerű lenne ebből a keretből egy jó kezdőt kipakolni egy meccsre. De L.E. képes akár két éven át keresni a kezdő tizenegyet. Erőlteti ezt a négy klasszikus védős felállást, pedig ordít az egészről, hogy jó, ha egy ember tud normálisan védekezni egy meccsen.

Bravo
Piqué - Mathieu - Alba (Vagy Montoya/Bartra)
Mascherano (Alves szerepében a jelenleginél többet mutatna) - Rafinha - Rakitic - Iniesta
Messi - Suaréz - Neymar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 30., vasárnap 23:03

Mondjuk hogy pont Busquets az a legbosszantóbb :lol: Látom, ahogy az öltözőben táncol középen és mutatja flegmán, hogy ki a jani. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 30., vasárnap 23:03

realistahuni írta:
Ettől még sokkal szarabbak játékban, mint mi vagyunk. Ez meg még nagyobb igazság
Az még nem jelenti azt, hogy bajnokságot nyerünk. Ez most nagy győzelem volt a barcának ami önbizalmat adhat. Kíváncsi vagyok az atleticoval mire mennek, de ott komoly negatív sorozatuk van(6 vagy 7 meccse nem nyertek), szerintem hamarosan meg fog szakadni.
Szorosnak tünik, a jobban koncentráló csapat fogja behúzni a bajnokságot.
Mi se panaszkodhatunk. Bajnokságban mikor is nyertünk ellenük?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 30., vasárnap 23:01

ziro4vr írta:Nekünk is lesz még ilyen meccsünk, mikor a 90 xedik percben be kell valahogy kotorni egy gólt. Ilyeneken múlhat egy bajnokság. Bosszantó.
Volt is meg lesz is... :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 30., vasárnap 23:01

Nekünk is lesz még ilyen meccsünk, mikor a 90 xedik percben be kell valahogy kotorni egy gólt. Ilyeneken múlhat egy bajnokság. Bosszantó.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 30., vasárnap 23:01

András93 írta: Ja sajnos, BL-ben sztem így nem lesznek ott, viszont bajnokságban veszélyesek lehetnek.


Plusz a Spanyol kupa. A Bl-ben én se érzem őket(aztán kitudja),
de a Bajnokság meg a Kupába ott lesznek bizony.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 30., vasárnap 22:59

Ettől még sokkal szarabbak játékban, mint mi vagyunk. Ez meg még nagyobb igazság
Az még nem jelenti azt, hogy bajnokságot nyerünk. Ez most nagy győzelem volt a barcának ami önbizalmat adhat. Kíváncsi vagyok az atleticoval mire mennek, de ott komoly negatív sorozatuk van(6 vagy 7 meccse nem nyertek), szerintem hamarosan meg fog szakadni.
Szorosnak tünik, a jobban koncentráló csapat fogja behúzni a bajnokságot.
Love football, hate antifa.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. november 30., vasárnap 22:59

palesz77 írta:Remélem Lucho tanul a hibáiból, aztán minden oké lesz..
Mondjuk olyan sok választása nincs, mert kis túlzással az első hármason kívül vicc az egész csapat. Már bocs, de szerintem így van, nem csak Ő tehet arról, hogy nincs semmi játékotok.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég