Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 5., szerda 14:06

hehe írta:
Kerlon írta:ne má', mondjuk akkor valaki megint fölösleges lesz a támadó sorban... Henry-Dinho-Eto'o-Messi sorhoz hasonlít a dolog.
perfekt.

neymar-céronaldo-pato jövőre.





:mrgreen:
+ egy indok, hogy ne igazoljon oda :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 5., szerda 14:06

Iniesta megy kifele csúnyán. Az ő helyére jó lehet Reus.
De azt sem bánom, ha mi megvesszük Neymart.
BM (adidas, plusz psg-s érvek)
Ehhez kapcsolódó hír, hogy az Adidas megpróbál rámenni a Barcára. Próbálják kihasználni, hogy amíg az Adidas a MUval kötött egy 900 milla körüli szerződést, addig a katalánok ennek a felét sem kapják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 5., szerda 14:05

Kerlon írta:ne má', mondjuk akkor valaki megint fölösleges lesz a támadó sorban... Henry-Dinho-Eto'o-Messi sorhoz hasonlít a dolog.
perfekt.

neymar-céronaldo-pato jövőre.





:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 5., szerda 14:02

Realista24 írta:Egyes információk szerint Reus lehet mégis maradna még egy évet a Dortmundban, ha a Barcának nem törlik el büntetését.
És akkor így 2016-ban, vagy a 2015-ös téli átigazolási szezonban írna alá a katalánokhoz.
(ezek szerint, ha pedig eltörlik, akkor a nyáron...?!)
és akkor ki fog padozni? mondjuk nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Messi 2016 környékén lelécel, PSG (sok lóvé, konkurenciaharc hiánya, sok gól) City (Kun mellé, csillagászati fizetés, csak nem tudom angliában elképzelni) BM (adidas, plusz psg-s érvek) hármas egyikébe :hmmm:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 5., szerda 13:59

ne má', mondjuk akkor valaki megint fölösleges lesz a támadó sorban... Henry-Dinho-Eto'o-Messi sorhoz hasonlít a dolog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 5., szerda 13:55

Egyes információk szerint Reus lehet mégis maradna még egy évet a Dortmundban, ha a Barcának nem törlik el büntetését.
És akkor így 2016-ban, vagy a 2015-ös téli átigazolási szezonban írna alá a katalánokhoz.
(ezek szerint, ha pedig eltörlik, akkor a nyáron...?!)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 18:54

Én egy Villareal szintet se gondoltam róla. Tavaly a Sevillában sérülés ide vagy oda, de nem ment neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 4., kedd 18:49

Az orosz gyerek meg tényleg elég jól tolja. A Villarrealt is megnéztem néhányszor idén (Giovani, illetve az ex-Barça B-s Espinosa miatt, aki nagy kedvencem volt a B-ben :-( ), és meglepően magas szinten futballozik a srác, pedig azt hittem, neki is az lesz a sorsa, hogy spanyol középcsapatokban fog tengődni évekig. De ha így folytatja, egy topcsapatba is beférhet majd akár.
Azért most már 24 éves. Egy jó Valencia, Sevilla, vagy ahol most van, a Villarrealba jó lehet, több nem lesz belőle szerintem. Nyáron valszeg túl is adunk rajta. Az a sérülés betett neki is.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 4., kedd 17:23

Kerlon írta:Mondjuk egyik se lesz tényező szerintem, de magasan hasznosabbak lehetnek, mint a mostani pad. Felülünk meg a meglepetés, hogy Cheryshev milyen jól szerepel a Villarealban.
Denisben azért bízom nagyon, remélem, be tudja majd küzdeni magát a kezdőbe pár éven belül.

Az orosz gyerek meg tényleg elég jól tolja. A Villarrealt is megnéztem néhányszor idén (Giovani, illetve az ex-Barça B-s Espinosa miatt, aki nagy kedvencem volt a B-ben :-( ), és meglepően magas szinten futballozik a srác, pedig azt hittem, neki is az lesz a sorsa, hogy spanyol középcsapatokban fog tengődni évekig. De ha így folytatja, egy topcsapatba is beférhet majd akár.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 17:18

Mondjuk egyik se lesz tényező szerintem, de magasan hasznosabbak lehetnek, mint a mostani pad. Felülünk meg a meglepetés, hogy Cheryshev milyen jól szerepel a Villarealban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 4., kedd 17:12

Kerlon írta:Úgy tudtam, hogy a kölcsön játékosaikat mind visszahívhatják. Denis Suárez, Deulofeu, Tello :mrgreen: Az első kettő még hasznos is lehet, jól játszanak a Sevillában.
Denisnek egyelőre elég jól megy, láttam már párszor idén, tetszett a játéka, hamar beilleszkedett. Deulofeu sem játszik rosszul, de nekem még mindig túl öncélúnak tűnik néha. Ettől függetlenül persze őt is kipróbálhatjuk az első csapatban (szerintem erre sor is kerül jövőre), de azt tartom valószínűnek, hogy két-három éven belül véglegesen is elhagyja Barcelonát. A Sevillában például jó helye lenne szvsz hosszabb távon is.

Tello 99%, hogy nem lesz tényező nálunk, mehet egy spanyol vagy angol középcsapatba a nyáron.

A Busquets-témába nem mennék bele túl részletesen, nemrég szerintem elég rendesen kiveséztük a témát. Eléggé visszaesett a formája, ez egyértelmű, ahogyan az is, hogy sosem lesz már olyan jó, mint Pep alatt, mert a képességei miatt az a játékstílus illett hozzá a legjobban, és ott a társak is topon voltak. De azért Khedirához hasonlítgatni szerintem elég erős túlzás, passzolás, technikai képzettség és játékintelligencia terén szvsz simán veri a tunéziait. Touré távozása miatt meg lehet szomorkodni, én is sajnáltam anno, hogy eligazolt, mert imádtam a játékát, de a Guardiola-féle Barçába Busquets volt a tökéletes védekező középpályás. (Yayát meg tárt karokkal várom vissza, ha esetleg honvágya támadna. :mrgreen: )

Leírtam már sokszor, leírom még egyszer: ez nem jelenti azt, hogy most is alapkezdőnek kell lennie. Változott a játékstílus, gyengült a letámadás, csökkent a labdabirtoklás, nem kontrolláljuk már olyan mértékben a meccseket, mint azokban az években, nagyobb a hangsúly a fizikumon, az állóképességen, ezért én is amellett vagyok, hogy Mascherano legyen nálunk a kezdő szűrő, a fontosabb mérkőzéseken mindenképp. De Busquets ennek ellenére szerintem nem olyan fullalibi, teljesen haszontalan játékos, mint amilyennek beállítják néhányan.

Na téma részemről lezárva, peace.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 4., kedd 15:15

Géci írta: Kíváncsi vagyok, hogy az Ajax meg tejbetök lesz, vagy úgy játszik mint legutóbb az utolsó 10 percben... :hmmm:
remélem, h odateszik magukat és addig ütik a vasat amíg meleg. :mrgreen:
elvégre nekik ez az utolsó sanszuk. mert a psg 3 pontja borítékolható és, ha ők itt kikapnak akkor vége.

sztem egyébként rendesen szórás lesz a meccsen 4+ gól mehet. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 4., kedd 15:12

'shutterisland írta:nem tudom, hogy photoshop e. :mrgreen:
Ez jó :lol:

Ez a szerencse amúgy egy olyan dolog, hogy volt vagy 4 kapufa, ebből kb 3x úgy került a labda Neymar vagy Messi elé, hogy az valakin megpattant vagy pl Messi szerelésénél pont Neymarhoz gurult a labda. Ezek is szerencsék, legalább annyira mint az, hogy a rugásból kapufa lett és nem gól. Kíváncsi vagyok, hogy az Ajax meg tejbetök lesz, vagy úgy játszik mint legutóbb az utolsó 10 percben... :hmmm:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 4., kedd 14:57

nem tudom, hogy photoshop e. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 13:16

Visszatérve még a Celta elleni meccsre, nagy tragédia nem történt, kicsit több szerencsével elég könnyedén meglehetett volna a három pont.
Kicsit több szerencsével milliárdosnak születek,osz nem kellene le**nom magam a melóval,vén marha létemre... :D

Ami Buszkecct illeti...nos nála nagyobb színészt még nem látott futballpálya,mint őt...Talán még Costa közelítheti meg,de nem...ő sem.Ha van ellenszenves futballista,az ő.Alibi,szemétkedés,sunyiság....minden van a repertoárban....csak futballozni nem nagyon tud...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 13:00

Úgy tudtam, hogy a kölcsön játékosaikat mind visszahívhatják. Denis Suárez, Deulofeu, Tello :mrgreen: Az első kettő még hasznos is lehet, jól játszanak a Sevillában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 4., kedd 12:59

palesz77 írta:
Realista24 írta:Már a télen akarnák, mert náluk márciusban kezdődik a szezon. 1 milliárdos fizut ajánlanak, szép summa, igaz yenben. :mrgreen:
Akkor így kétlem, hogy menni fog. Nálunk se hiszem, hogy rosszabbul keres, azt meg már kijelentették többször is, hogy marad egész szezonban.
RealRaúl77 írta:Buszkecc olyan mint nálunk Khedira.. Senki sem érti, miért van ott, ahol..

Azért ezzel vitatkoznék, én komálom Busit, nem akkora szerencsétlen ő, mint azt sokan gondolják itt. Csak a mostani rendszerünkbe nem passzol, nincs hozzá kellő fizikuma. Erre a középpályára Masch jobban illene. (Vagy lehet inkább úgy kéne mondani, hogy a 09-12 közötti csapatba illet az ő játéka, a többi focihoz meg kevés fizikálisan vkp-nak.)
hidd el, hogy ő semilyen rendszerbe nem passzol a csúcs iniesta-xavi-messi féle csapaton kívül. abban a barcában khedira is olyat tolt volna, hogy beszabehu. egyetlen erénye, hogy viszonylag gyorsabban tudja tenni alabdát mint a tuniszi. de amúgy minden más szempontból egy átlagos játékos. annyi volt a feladata mindig, hogy taroljon és 2 másodpercen belül lerakja xavinak vagy iniestának, akik aztán messivel hárman átpasszoltak akármilyen védelmet. de most hogy xavi nincs, iniesta öregszik, messi meg motiválatlan, nagyon is kijön a sok hiányossága, mert a mostani LE féle taktikában már sokkal többet kéne játékba avatkoznia.

ha mindenki egészséges akkor egy ilyet próbálnék: ter stegen, montoya, matyi, vermalen, alba, masch, iniesta, rakitic/rafinha, messi, neymar, suarez. a gond azzal, hogy ha ez a csapat felmegy, akkor a pad egy másodosztályú csapat szintét se üti meg.

főleg ha elmegy, xavi, pedro meg alves. pár pedrót szerintem meggyőzik. ki marad a padon? piké, bartra, rafinha meg a sok visszahívott játékos?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 4., kedd 12:56

Sastre írta:Ha érvényben marad az ítélet, és nem igazolhat a Barcelona se télen, se nyáron, akkor elég érdekes helyzet lesz náluk. Xavi megy, Pedro sincs megelégedve a helyzetével, Alvessel se tudni, hogy mi lesz... Létszámban sem lennének meg, kénytelenek lesznek az akadémiához nyúlni, elég erősen... Érdekes szezon lenne a kövi, ha csak az akadémiáról frissen felhozott fiatalokat tudnák becserélni.
Igazából simán kibírnánk ennek a 3 embernek a távozását - főleg, hogy egyedül Xavi hoz egész minőségi játékot idén közülük. Alvest létszámban már pótoltuk, ennél rosszabb meg se Montoya se Douglas nem lehet, ha meg igen, akkor ott van Adriano. Xavi helyett jön majd Halilovic, akiben én nagyon bízok, de az igaz, hogy egy rangadón Xavi jobban jönne, itt kicsi gond lehetne, de ha már Xaviban kell bízni ezeken a meccseken, akkor alapból baj van. Pedro meg Pedro.. Ha egy bójával pótolnánk, akkor se lennénk hátrébb. Amúgy meg ott van Munir és Sandro, Deu visszajöhet a szezon végén - plusz ott van Adama is akár. Nem mondom, előrelépés egyikük se lenne, de ha mindhárman távoznának, igazából akkor se mondanám azt, hogy romlott a keretünk..

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. november 4., kedd 12:51

Ha érvényben marad az ítélet, és nem igazolhat a Barcelona se télen, se nyáron,
Lenne rá egy huszasom, hogy ahogy telnek a hónapok a Barca és valamely sportdöntőbíróság idővel fog olyan jogi alapot találni amivel büntetésük enyhítését elérik és enyhítésképpen a nyáron már igazolhatnak. Természetesen tevékeny megbánást tanúsítanak és megígérik, hogy soha többet ilyet nem csinálnak. (főleg abban az esetben, ha LE-vel nem elégszenek meg szezon végén és pattintaniuk kellene)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 4., kedd 12:34

Ilyen Khedirának is volt.. Mou korszakban olyan játék volt, ami illett rá.. (vagy mondjuk úgy, elbírta a csapat).. Mégis mindenki szidta, és tudjuk miért.. Semmiben sem más pedig sem most, sem akkor..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 195 regisztrált és 0 vendég