Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 17., kedd 11:02

De komolyra fordítva...nehogy már Neymar szívjon,mert a sok pénz éhes g**i úgy üzérkedett ahogy nem szabad...ez a szankció amúgy magának a futballnak sem tenne jót.Büntessèk a spekulánsokat,a menedzsert,a barcat,az apját,vagy a santost,vagy azokat a cégeket akik a játékjogát birtokolták,de ne törjék már keresztbe egy fiatal játékos karrierjét...
Így van. Itt nem azzal volt gond, hogy nem igazolhatták volna le, vagy nem jól regisztrálták a jtáékost, hanem az eladó és a vevő közötti pénzmozgással votlak problémák, illetve a hatóság felé való adatközléssel.
De akkor is ez lenne az igazságos, ha a boltban ellopsz valamit és elkapnak, a lopott cucc nem maradhat nálad :mrgreen:
Nem ellopták, csak éppen nem kértek számlát...Ilyenkor büntetés van, nem az áru visszaszolgáltatása.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 10:57

:D és tényleg.De akkor is ez lenne az igazságos, ha a boltban ellopsz valamit és elkapnak, a lopott cucc nem maradhat nálad :mrgreen:
Ha csak ki nem fizeted :D Szal sztm a hasonlat sántít kicsit.
Ellenben ha meg elveszik,akkor eladhatja az üzlet még egyszer :D

De komolyra fordítva...nehogy már Neymar szívjon,mert a sok pénz éhes g**i úgy üzérkedett ahogy nem szabad...ez a szankció amúgy magának a futballnak sem tenne jót.Büntessèk a spekulánsokat,a menedzsert,a barcat,az apját,vagy a santost,vagy azokat a cégeket akik a játékjogát birtokolták,de ne törjék már keresztbe egy fiatal játékos karrierjét...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 16., hétfő 21:13

tucsoki írta:
dzsi91 írta:
Hát ez elég extrém :mrgreen: Most függetlenül a Barcától meg neymartól,szerintem ilyenkor az lenne az igazságos,ha az átigazolás érvénytelennek minősülne, mivel csalással szerezték meg.
Erre írtál egy még extrémebb változatot... :mrgreen:
:D és tényleg.De akkor is ez lenne az igazságos, ha a boltban ellopsz valamit és elkapnak, a lopott cucc nem maradhat nálad :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 16., hétfő 21:09

dzsi91 írta:
Realista24 írta:Olvastam egy extrémet, katalán forrás állítja, ha elítélik a Barcát (elnököket) a Neymar ügy miatt, akkor a brazil egy vagy két évig nem léphet pályára a bajnokságban és a kupában.
Hát ez elég extrém :mrgreen: Most függetlenül a Barcától meg neymartól,szerintem ilyenkor az lenne az igazságos,ha az átigazolás érvénytelennek minősülne, mivel csalással szerezték meg.
Erre írtál egy még extrémebb változatot... :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 16., hétfő 21:06

Realista24 írta:Olvastam egy extrémet, katalán forrás állítja, ha elítélik a Barcát (elnököket) a Neymar ügy miatt, akkor a brazil egy vagy két évig nem léphet pályára a bajnokságban és a kupában.
Hát ez elég extrém :mrgreen: Most függetlenül a Barcától meg neymartól,szerintem ilyenkor az lenne az igazságos,ha az átigazolás érvénytelennek minősülne, mivel csalással szerezték meg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 16., hétfő 19:15

Realista24 írta:Olvastam egy extrémet, katalán forrás állítja, ha elítélik a Barcát (elnököket) a Neymar ügy miatt, akkor a brazil egy vagy két évig nem léphet pályára a bajnokságban és a kupában.
ha csak a barcában nem, akkor rá kell menni. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 16., hétfő 19:14

Realista24 írta:Olvastam egy extrémet, katalán forrás állítja, ha elítélik a Barcát (elnököket) a Neymar ügy miatt, akkor a brazil egy vagy két évig nem léphet pályára a bajnokságban és a kupában.
berlusconi már kavargat :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 16., hétfő 19:12

Olvastam egy extrémet, katalán forrás állítja, ha elítélik a Barcát (elnököket) a Neymar ügy miatt, akkor a brazil egy vagy két évig nem léphet pályára a bajnokságban és a kupában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 16., hétfő 14:55

hunmadridista írta:
morientes írta: A camp nou-ba ki lehet kapni,nem ezen megy el a bajnokság.(Már ha elmegy egyáltalán,messze még a vége)
Én viszont úgy gondolom, hogy aki a hétvégén nyer, az nagy valószínűséggel akkor löketet fog kapni, hogy az ki fog tartani a szezon végéig...
Vagy azt gondolja a nyertes csapat hogy no most már sinen van....holott lesz még egy pár meccs azután is...
Amúgy nálam wgy x jelen állapot szerint,simán ok.
torjack írta:
dzsi91 írta:Én is ezt várom, bajnoki cím és Bl elődöntő onnan meg lesz ami lesz. De ha buknánk a ligát és végül lenne esélyünk megvédeni a címet,akkor elégedett lennék, azért az nem mindennapi lehetőség a címvédés.
Nálam a ligában nincs kifogás. 3 éve nem nyertünk, nekünk van a legerősebb keretünk. Be kell húzni, nincs mese, függetlenül attól, hogy mi lesz a BL-ben.
Mondjuk én nem kötöm fel magam ha nem lesz meg a liga,de a BL igen.De a döntő az nálam is kevés.Akkor nesze semmi fogd meg jól.Vagy ez,vagy az,de meglegyen,ha meg mind a kettő,akkor aztán...az meseszerű :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 16., hétfő 13:37

madridronie írta:
Én viszont úgy gondolom, hogy aki a hétvégén nyer, az nagy valószínűséggel akkor löketet fog kapni, hogy az ki fog tartani a szezon végéig...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
én is valami ilyesmire gondoltam. nyilván nem szó szerint ezen az egy meccsen fog elmenni, de ha mi nyerünk akkor kimászunk egy hatalmas gödörből és elkussoltatunk mindenkit, és nyugodtan pöröghetünk tovább, a barcanak meg fel kell dolgozni, hogy a legjobb formájukban sem tudtak minket elverni. nagyot fordulna a világ. ha viszont kikapunk a barca végig megy a 4 pont előnnyel, főleg, hogy mi még lejjebb csúszunk ezzel lelkileg is és tuti buknánk még ebből kifolyólag is.
És ha döntetlen lesz? :Đ Akkor mi van (?), csak mert ez is simán benne van a pakliban...
Akkor bár mindenki azt mondja majd,hogy jó ez így, de szívünk mélyén sosem örülünk egy döntetlennek, egyik szurkolótábor sem :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. március 16., hétfő 13:36

Én viszont úgy gondolom, hogy aki a hétvégén nyer, az nagy valószínűséggel akkor löketet fog kapni, hogy az ki fog tartani a szezon végéig...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
én is valami ilyesmire gondoltam. nyilván nem szó szerint ezen az egy meccsen fog elmenni, de ha mi nyerünk akkor kimászunk egy hatalmas gödörből és elkussoltatunk mindenkit, és nyugodtan pöröghetünk tovább, a barcanak meg fel kell dolgozni, hogy a legjobb formájukban sem tudtak minket elverni. nagyot fordulna a világ. ha viszont kikapunk a barca végig megy a 4 pont előnnyel, főleg, hogy mi még lejjebb csúszunk ezzel lelkileg is és tuti buknánk még ebből kifolyólag is.
És ha döntetlen lesz? :Đ Akkor mi van (?), csak mert ez is simán benne van a pakliban...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 16., hétfő 13:29

dzsi91 írta:Én is ezt várom, bajnoki cím és Bl elődöntő onnan meg lesz ami lesz. De ha buknánk a ligát és végül lenne esélyünk megvédeni a címet,akkor elégedett lennék, azért az nem mindennapi lehetőség a címvédés.
Nálam a ligában nincs kifogás. 3 éve nem nyertünk, nekünk van a legerősebb keretünk. Be kell húzni, nincs mese, függetlenül attól, hogy mi lesz a BL-ben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 16., hétfő 13:19

Én is ezt várom, bajnoki cím és Bl elődöntő onnan meg lesz ami lesz. De ha buknánk a ligát és végül lenne esélyünk megvédeni a címet,akkor elégedett lennék, azért az nem mindennapi lehetőség a címvédés.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 16., hétfő 13:10

Realista24 írta:
Meghát egy újabb Bl döntős részvételért elnézném a srácoknak a liga bukást,akkor is ha végül nem védjük meg a címet...
Én nem.

Én sem. A bajnoki címet elvárom tőlük, a BL bónusz lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 16., hétfő 12:50

Meghát egy újabb Bl döntős részvételért elnézném a srácoknak a liga bukást,akkor is ha végül nem védjük meg a címet...
Én nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 16., hétfő 12:46

4 pont előny az sok, de sokkal könnyebb a sorsolásunk a szezon vége fele mint a barcának,tavaly is láthattuk mi volt az utolsó fordulókban...

Pesze lélektanilag nagyon fontos a meccs,de tavaly is buktuk a tavaszi classico-t aztán áprilisra érkezett a csúcsforma.Én Továbbra is hiszem,hogy áprilisra csúcson leszünk,Függetlenül a Barca elleni meccs végeredményétől.

Meghát egy újabb Bl döntős részvételért elnézném a srácoknak a liga bukást,akkor is ha végül nem védjük meg a címet...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 16., hétfő 12:19

morientes írta: A camp nou-ba ki lehet kapni,nem ezen megy el a bajnokság.(Már ha elmegy egyáltalán,messze még a vége)
Én viszont úgy gondolom, hogy aki a hétvégén nyer, az nagy valószínűséggel akkor löketet fog kapni, hogy az ki fog tartani a szezon végéig...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 16., hétfő 11:41

nmate írta:
morientes írta:A camp nou-ba ki lehet kapni,nem ezen megy el a bajnokság.(Már ha elmegy egyáltalán,messze még a vége)
Nem. A bajnokság már szeptemberben elment :mrgreen:
Hát néhány embernél ez hetente változik,ezt nevezem én stabil döntésképességnek :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 16., hétfő 11:38

morientes írta:A camp nou-ba ki lehet kapni,nem ezen megy el a bajnokság.(Már ha elmegy egyáltalán,messze még a vége)
Nem. A bajnokság már szeptemberben elment :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 16., hétfő 11:35

dannen írta:sok mindent el fog dönteni nálunk a barca elleni meccs, ha esetleg nyernénk az hatalmas lökést adhatna. ha viszont kikapunk..
A camp nou-ba ki lehet kapni,nem ezen megy el a bajnokság.(Már ha elmegy egyáltalán,messze még a vége)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég