Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 23., csütörtök 17:44

Realista24 írta:De szép is lenne, ha kizárnának titeket az átigazolási szezonból.
Valdes elröppen, Puyol maradhat... :shifty:
vagy csak saját nevelést vehetnek vissza, sokszoros árakon

mehetne szépen a keresgélés, feltűnnének soha nem látott la masia tanoncok (Hummels, Gündogan) :lol:
Nem illik.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. január 23., csütörtök 17:43

'shutterisland írta:attól függetlenül, hogy az ártatlanság védelme
vagyis inkább az ártatlanság véLelme. :mrgreen:
a lemondással kb elismerte, hogy gáz van, én már csak a bírósági határozatokra várok, hogy ők mit hoznak ki ebből a hivatalos vizsgálatok után, mert addig ugye minden csak találgatás. az átigazolási piacról való kizárás nekem tetszene.. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 23., csütörtök 17:42

De szép is lenne, ha kizárnának titeket az átigazolási szezonból.
Valdes elröppen, Puyol maradhat... :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 23., csütörtök 17:41

Toti írta:
Ez nálad azzal egyenlő,hogy 57M-be került összesen?
nálam nem, de nálatok igen. számtalanszor bebizonyították már a hülyeséget. ezért röhögtem.
azt írtam, h sztem 57 milla? nem. azt írtam, h a barcások akkor is ezt fogják mondani.
a neked ebből ez jött le,akkor ülj vissza az iskolapadba szövegértelmezési órákra. :ike:
:coffee:
nyugalom. nem kell a személyeskedés.
Igen, én személy szerint többé nem merek kimenni az utcára, mert elfogadtam,hogy egy semmilyen múlttal rendelkező tehetséget vettünk 57M-ért. Sajnálom, én kérek elnézést érte. Mondjuk így nem is tudom,hogy fogok élni tovább,nehéz lesz.
na ez a válaszod is arra a kérdésre, h látják-e már a barcások, h milyen sunyi és álszent a klub?... gratulálok. :agree:

1. Most se mondja senki ezt, pláne nem ezek után. Inkább senki sem mond semmit,mivel senki nem is tud semmit. Találgat mindenki.
2. nem én kezdtem a személyeskedést.
3. Nem tudom mire válasz ez, de akkor is így gondolom,hogy én ettől nem fogom magam rosszul érezni, max nem ugatok Perez átigazolási politikájára ezek után, mert hiteltelen lennék. Bár eddig sem tettem, mert semmi köze hozzá egy barcásnak,hogy kiket vesz meg a madrid, és mennyiért. Nehogymár én érezzem szarul magam,mert egy szemétláda elnöke lett a klubnak, akit már a kinevezésekor se néztem semmibe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014. január 23., csütörtök 17:43-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 23., csütörtök 17:38

Ez nálad azzal egyenlő,hogy 57M-be került összesen?
nálam nem, de nálatok igen. számtalanszor bebizonyították már a hülyeséget. ezért röhögtem.
azt írtam, h sztem 57 milla? nem. azt írtam, h a barcások akkor is ezt fogják mondani.
a neked ebből ez jött le,akkor ülj vissza az iskolapadba szövegértelmezési órákra. :ike:
:coffee:
nyugalom. nem kell a személyeskedés.
Igen, én személy szerint többé nem merek kimenni az utcára, mert elfogadtam,hogy egy semmilyen múlttal rendelkező tehetséget vettünk 57M-ért. Sajnálom, én kérek elnézést érte. Mondjuk így nem is tudom,hogy fogok élni tovább,nehéz lesz.
na ez a válaszod is arra a kérdésre, h látják-e már a barcások, h milyen sunyi és álszent a klub?... gratulálok. :agree:
Érdekes,mások tudnak korrekten társalogni erről,csak Neked derogál normálisan értelmezni,reagálni dolgokra.
el ne sírd magad azért, ha nem tetszik a stílus.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 23., csütörtök 17:35

Na már csak te hiányoztál :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 23., csütörtök 17:33

Toti írta:
Még mindig senki sem tud semmit egyébként,csak találgat mindenki. Lehet,hogy az átigazolás 57M volt, amit a Santosnak fizettünk. Csak közbe mentek kenőpénzek a faternek, cégeknek, stb. De maga az átigazolási pénz az lehet,hogy 57M volt,és Neymar és a Santos ezt írták alá.
Azt,hogy Rosell még hova rakott el pénzeket ezen ügy alatt, az itt a lényegi kérdés.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ééééééééééés tudtam.

teljesen, de tényleg TELJESEN mindegy mi lesz az ügy vége, a barca szurkolók úgyis azt fogják kihozni, h 57 millióba került neymar mert ennyi ment a santos számlájára.

komolyan mondom én már beszarok rajtatok.

Ha neked ebből ez jött le,akkor ülj vissza az iskolapadba szövegértelmezési órákra. :ike:

Annyit mondtam,hogy LEHET ennyi ment a Santosnak, a többi pénz meg egyéb cégeknek,személyeknek.
Ez nálad azzal egyenlő,hogy 57M-be került összesen?
Olyan okosnak hiszed magad,akkor azon kívül,hogy smilekkal tele írod kommentjeidet,írj valami értelmeset,hogy szerinted mennyi, miért, ne csak azt mond,hogy biztos nem annyi.

Érdekes,mások tudnak korrekten társalogni erről,csak Neked derogál normálisan értelmezni,reagálni dolgokra.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 23., csütörtök 17:31

attól függetlenül, hogy az ártatlanság védelme (mi szerint ugye mindaddig nem bűnös valaki, míg a bíróság jogerősen nem ítéli annak) rosell-t is megilleti, ezzel a lemondással kvázi beismerte, hogy valami nincs rendben.

viszont ezen felül egyelőre minden csak spekuláció, mint ahogy csababarca is írta.
ez egyelőre arra jó, hogy lehet csámcsogni rajta, összeesküvés-elméleteket gyártani és savazni őt, vagy a barcát is akár.

ha jól tudom, ma este lesz egy rendkívüli ülés, ahol hivatalos lesz a lemondás, vélhetően akkor már többet fogunk tudni, szerintem addig mindenki vaktölténnyel lövöldöz.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 23., csütörtök 17:29

Még mindig senki sem tud semmit egyébként,csak találgat mindenki. Lehet,hogy az átigazolás 57M volt, amit a Santosnak fizettünk. Csak közbe mentek kenőpénzek a faternek, cégeknek, stb. De maga az átigazolási pénz az lehet,hogy 57M volt,és Neymar és a Santos ezt írták alá.
Azt,hogy Rosell még hova rakott el pénzeket ezen ügy alatt, az itt a lényegi kérdés.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ééééééééééés tudtam.

teljesen, de tényleg TELJESEN mindegy mi lesz az ügy vége, a barca szurkolók úgyis azt fogják kihozni, h 57 millióba került neymar mert ennyi ment a santos számlájára.

komolyan mondom én már beszarok rajtatok.

eto'o - ibra üzlet ehhez képest kutyafasza, bár ott is kitudták magyarázni, h mennyibe is került a svéd tulajdonképpen. olcsó volt az volt a lényeg. :D

(bár mikor megjelent egy cikk a chelsea elleni elődöntőről, mikor 4 vagy 5 tizenegyes gyanús( :mrgreen: finoman fogalmaztam) szitu volt, akkor leírták pontról pontra, szituról szitura, h miért is nem volt 11-es az eset, és mindegyiknél az jött ki, h a bíró jogosan nem ítélt büntetőt, MINDEGYIKNÉL!) az ott nálam betette a kaput.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 23., csütörtök 17:24

Amúgy nyilván örülnék neki, ha szarban lennének :mrgreen: de nem hioszem, hogy ebből valami hatalmas nagy botrány lenne, gondolok ott eltiltásokra, kitiltásokra stb... túl nagy név a Barca... nem lehet csak úgy eltüntetni. Pénz, pénz és pénz... :roll:
Bőven elég, hogy Rosell ilyen okos módon bemocskolta a Barcát és hírnevét és talán őket se fogják úgy kezelni, mint a kis ártatlan Barcelona.


Arról nem is beszélve, hogy a kiadásaik így is hatalmasak, de gondolom még a nem hivatalos pénzek után fizetniük kell egyéb járulékot vagy kapnak egy komoly pénzbírságot, de még az se lenne meglepő, ha kitiltanák őket X időre a piacról.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 23., csütörtök 17:23

Igazából senki nem tud semmit, lehet találgatni,de felesleges.
17M-tól 195M-ig repkednek az összegek,mindegyik lehetséges kb, egyikre sincs több bizonyíték mint a másikra.

Gondolom majd be kell mutatni a Santosnak a papírokat,hogy ők mennyit kaptak. Az már jó kiindulópont az összeg meghatározására. A többi összegnek meg valahol nyoma van, nyoma kell hogy legyen.

Nem tudom,hogy kinek hogy kell részesülnie a bizniszből, ezt senki nem tudja, találgatunk.
De egy barcás sem mondott 17M-t, hogy ezen kelljen röhögni, ezt senki sem mondta soha,hogy ennyibe fájt az egész biznisz.

Itt egyedül annyi biztos,hogy nem tudjuk a pontos összeget,összegeket, s hogy Rosell bűnös,és valamit mahinált,nem éppen hivatalos úton.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014. január 23., csütörtök 17:24-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2014. január 23., csütörtök 17:19

a legszebb az lenne ha az a soció laporta embere lenne :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 23., csütörtök 17:19

csababarca írta:Még mindig senki sem tud semmit egyébként,csak találgat mindenki. Lehet,hogy az átigazolás 57M volt, amit a Santosnak fizettünk. Csak közbe mentek kenőpénzek a faternek, cégeknek, stb. De maga az átigazolási pénz az lehet,hogy 57M volt,és Neymar és a Santos ezt írták alá.
Azt,hogy Rosell még hova rakott el pénzeket ezen ügy alatt, az itt a lényegi kérdés.
Őőő, ez nem éppen így van.
X-et fizettek (nem tudom az összeget, de az itt röpködő 57 alapján legyen annyi) a Santosnak ÉS a cgeknek, akik Neymar játékjogának egy töredékét birtokolták. Ezen felül még birtokolt játékjogot apuci (cége) is. Vagyis itt arra megy ki a játék, hogy ha apuci pénzben többet kapott, mint az Őt megillető százalék, akkor a Santos és a cégek az elmaradt jusst jogosan kérik számon. Továbbá, ha kenőpénzek és előszerződések kerülnek elő, az meg a Santos piaci (tárgyalási) helyzetét rontotta stb. amiért megint csak kártérítést kérhetnek.
Szóval az, hogy megkent, meg elrakott pénzeket, az nem ilyen egyszerű, hogy "csak" annyival nőhet a végösszeg.

Én remélem -ha ez igaz- hogy pénz bírság mellett 2-3(!) évre elmeszelik őket az átigazolási piactól. Nem egyre. Az lópikula.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 23., csütörtök 17:17

Én 2 dolgot tudok jelenleg elképzelni, bár hármat is ellehetne, de az elég vicces lenne...
1. Példát akar majd statuálni a FIFA (már itt el van baszva :lol: ) és komoly büntetést kap a barca (pontlevonás,BL tiltás akár)
2.Komoly pénzbirság
3.Végül semmi nem lesz az egészből (na ezt nem tudom elképzelni, mert azért itt mostanában túl sok minden történt ahoz, hogy ne történjen semmi...)
Realista24 írta:Ahogy Rosell mondaná és PONT!!!
Sáros vagyok, pont.
Lemondok, pont
Tehát nem a szavak embere. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 23., csütörtök 17:15

Anthony írta:Ti itt mind tévedésben vagytok. A Santos 17 millát kapott, TEHÁT Neymar 17 millióba került, ő volt a LEGOLCSÓBB vétel!!
Ahogy Rosell mondaná és PONT!!! :lol: :lol: :lol:
Sáros vagyok, pont.
Lemondok, pont
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. január 23., csütörtök 17:11

ateeemadrid írta:attól miért lenne undorító a klubjuk, hogy egy senkiházi arrogáncs köcsög volt az elnökük?
hát azért egy szervezet elnökének viselkedése, cselekedetei szerintem igen nagy mértékben befolyásolják magát a szervezetet is, magukról állítanak ki bizonyítványt egy ilyen elnökkel
és a világ megítélése barcelona irányában marhára ferde, kb pont az ellentéte, mint ami valójában, hazugság, csalások, médiahack, bírók manipulálása (a pályán legalább, de aztán ki tudja még miben és hogy)
ha a madridot megítélik az igazolásai alapján (köcsög madrid mindenkit megvesz és nem nevel ki senkit etc. féle okosságok), akkor a barcelonat is el lehet ítélni az elnök döntései alapján, ha már jóságos Xavi és Pique viselkedése nem lenne elég
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 23., csütörtök 17:09

dzsi91 írta:NEM a barcelona megsemmisítését akarja itt senki...csak igazságszolgáltatást. :mrgreen: Szerintem abban mindenki ki egyezne, hogy pénzbírság(Mondjuk az "eltűnt" pénz összegét)+kitíltás a nyári átigazolási szezonból.Szerintem ez korrekt lenne , ha kiderülne ,hogy tényleg el lett "csalva" a Neymar story.
Aztán nyáron nem nagyon kéne venni senkit :lol: :lol: . Bár van ott az utánpótlásban biztos még pár feltörekvő :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 23., csütörtök 17:09

BH710 írta:azt nem értem az egész dologban h az a soció aki feljelentette Rossellt annak mi volt az érdeke ebben? saját fészkébe nem piszkít az ember. laportának innentől kezdve nem is lehetne simább útja a visszatérésig
A válasz benne van a hozzászólásban...probléma-megoldás, az amerikai kormány gyakran használja...előidézel egy problémát, mindenki pánikol,majd megjelensz mint a megmentő és a birkák ünnepelnek téged...szimpla tömegpszihológia :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 23., csütörtök 17:09

Ti itt mind tévedésben vagytok. A Santos 17 millát kapott, TEHÁT Neymar 17 millióba került, ő volt a LEGOLCSÓBB vétel!!

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 23., csütörtök 17:08

csababarca írta:szóval egy gyanútól nem fog lemondani senki,ha ártatlannak hiszi magát.
Viszont tuti nem ártatlan, mert akkor nem mondana le.
Lemond, de ugyanúgy meghurcolják (jogosan), szóval ezzel ő semmit nem nyerhet már.
(olvastam itt is olyanokat,hogy menti a bőrét, stb, ezért mond le...ez hülyeség, maximum a klubot menti, hogy a tárgyaláson ne az legyen a megszólítása,hogy Sandro Rosell az FCB jelenlegi elnöke.)

Most az hogy Neymar bűnös e ebben,azt nem tudom.
Viszont szerintem itt már sokkal súlyosabb ügyek fognak kiderülni,és ettől van beijedve Rosell, nem egy ilyen átigazolási herce hurca miatt van ez az egész lemondás.
SZóval lesznek itt még cifra dolgok.

Szerintem nem mondana le ha nem tudná hogy bűnös. Már csak az a kérdés hogy mit tett. Egyelőre még az sem biztos hogy csak ez az egy ügy miatt mond le. Lehetséges az is hogy van több kisebb dolog is csak azok nem kerültek nyilvánosságra. Neymart viszont nem lehet ilyen téren kérdőre vonni mert nem intézte ezeket a dolgokat. Az ügyvédjét és képviselőit viszont annál inkább, mert nagyon nem szép dolog kenőpénzt elfogadni. :)
heccsat írta:csak kérdezném a barca szurkolókat akik itt erősködtek nyáron, hogy már pedig 57 millió volt, hogy mostmár legalább kicsit rosszul érzik magukat? vagy legalább egy kicsit látják, hogy milyen undorító a saját klubjuk és elnökük, a ferdítés a média befolyásolása? vagy úgy mit gondoltok?
Miért éreznék rosszul magukat ? Ő kiáll azért amit az ő klubja nyilvánosságra hozz. Mint ahogy mi is. Nálunk is történtek már furcsaságok (Calderon). Azért szerintem nem kell a ló túl oldalára esni.
Savant írta:Nem írtam én ilyet, hogy Perez mondta. Több újság is megszellőztette már. Volt itt 90-ről szó, 115-ről, 126-ról, 140-ről.
De hogy nem 56 az olyan biztos, mint hogy itt ülök.
1 év volt hátra a szerződéséből és ha voltak akkora marhák hogy egyáltalán fizettek érte akkor most magukra vessenek. Bár én inkább azt tartom valószínűnek hogy Perez elment és megpróbálta leigazolni Rosell pedig annyira összecsinálta magát hogy inkább bevállalta ezt. Pechére bebukott. Most biztos jönnek majd itt az újságok és az átigazolási díjak is.


Amugy ha kiderül hogy télleg mennyibe került akkor nem Ronaldo lesz a csúcstartó? (itt elsősorban arra gondolok hogy az ilyen kenő pénzeket és bonuszokat is beleszámolják)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég