Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 27., hétfő 21:43

CS0ki írta:Benitia talán túl lassú hozzátok...(szerintem a bayernhez is, remélem rá is csesznek majd...)
Abszolút így van. Sőt még csak igazán labdabiztosnak se mondanám. Mondjuk egy Dantéhoz képest előrelépés, de fognak még szívni miatta, mikor elindul egy RM kontra.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 27., hétfő 21:30

Vermaelen az egyetlen mozdítható védő volt számunkra, akinek neve is van és fel is tud vmi féle jó teljesítmény mutatni. Nagy talány lesz, hogy ki tudjuk e hozni belőle. Ha igen, sokat nyerhetünk vele.
Ezt azért nehezen tudom elképzelni...Persze Suarezre elég sok pénz elment, de nem biztos, hogy rá kellett volna elszórni. Sanchez-Suarez cserére elment vagy 40-45 millió, abból szinte bárki elhozható. Persze nem azt mondom, hogy könnyű, mert nem az, de nem tudom elképzelni hogy nem lehetett volna ennél sokkal jobban kijönni. De még Suarez leigazolása mellett is...Aki váltott mondjuk komolyabb védő, az Benitia és Mangala, utóbbinál örültem, hogy nem hozzátok ment, még ha eddig nem az igazi a cityben. Benitia talán túl lassú hozzátok...(szerintem a bayernhez is, remélem rá is csesznek majd...)
De Vertonghent csodálom, hogy nem vitték el a spursből, több poszton bevethető, a bemutatkozó szezonja nagyon jó volt, azóta talán kicsit visszaesett, de gyors, jó védő. Inigo Martinez ha nem is olcsón, de kivásárlási áron vihető, vagy a Villarrealból Musacchio. Na mindegy, nyilván ti is tudtatok volna jobb igazolásokat elképzelni.
És persze Vermalen bejöhet még, meg bejöhetett volna, de aki kapitányként kiszorul az Arsenalból, meg akinek ilyen szar a sérülési statisztikája...a barcának pont nem ilyesmivel kellett volna kísérleteznie. Vagy 30-40-ért biztosabb megoldás, vagy több, fiatal védő a franciáktól, portugáloktól.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 27., hétfő 20:38

morientes írta:
wZoLee7 írta:Előbb kérdeztem barcás szobatársamat mit szól a hétvégi meccshez, ez a válasz jött: A 2. félidőben jobb volt a madrid, de az elsőben volt legalább 5 kihagyott helyzete a barcának, a bíró elhúzta az 1. félidőt és még egy jogos 11-est sem adott meg a barcának.

:lol:
Kérdezd már meg melyik meccset nézte... :'(
megkérdeztem, de nem válaszolt, inkább elment suliba én meg örömmel aludtam tovább :lol:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 27., hétfő 20:35

Vermaelen az egyetlen mozdítható védő volt számunkra, akinek neve is van és fel is tud vmi féle jó teljesítmény mutatni. Nagy talány lesz, hogy ki tudjuk e hozni belőle. Ha igen, sokat nyerhetünk vele.

Mathieu a robosztusságával nálunk középső védő kellene, hogy legyen. Oké, hogy a Valencia-ban sokat játszott balszélsőként, de ott nem volt ennyire támadó a csapat.
Ezért sem értettem Alba padozását. Legyen az elmúlt 2 évéhez képest akármilyen rossz formában, neki ott bérelt helye kellene, hogy legyen, pláne így, hogy nincs Adriano. Az egyik leggyorsabb játékos, képes Bale-lel és Cé-vel is felvenni a futóversenyt és bírja 90 percig. Ereje teljében van. Nem tudom mit akart Lucho. Az is kizárt, hogy a védelmünket akarta magasítani, mert így Mascherano került középre. Ráadásul így még rosszabb lett a védelmünk.
De ez már csak utólagos okoskodás. Az viszont biztos, hogy Lucho ezt eltaktikázta. Valószínű beijedt és visszanyúlt a régi alapokhoz, gondolván abból nagy baj nem lehet. Előfordul az ilyen. Akkor van baj, ha ebből nem tanul.
...és az elmúlt évek edzői tapasztalata az, hogy nem szoktak tanulni belőle, görcsösen ragaszkodnak egy sémához...
Azért bízom benne. Egy megalkuvást nem tűrő, intelligens játékos volt. A pálya szinte minden szegletében megállta a helyét. Csak megjön az esze és a bátorsága.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 27., hétfő 20:32

#thenewwoodgate

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 27., hétfő 20:26

A belga leigazolását sem nagyon értettem. Most ott tartotok, hogy van egy testileg sérült(Vermalen), egy lelkileg sérült(Piqué), egy posztidegen(Mascherano), és egy örök ígéret(Bartra) belső védőtök, Matyit most nem is veszem ide, de azért ő is illene a sorba. :mrgreen: Ezeket a védőket egyszerűen szétszedik a faja szélső támadókkal rendelkező csapatok, mert pl Alves sem a visszazárás bajnoka. Lásd PSG vagy Real Madrid.
Nem illik.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 27., hétfő 20:11

Mi van a Rafinha gyerekkel?
Más játékos mint Iniesta. Nem lesz olyan labda zsonglőr soha, viszont harcosabb, fizikailag erősebb. Passzolni ő is tud, nem is rosszul, de úgy elmozgatni 2 játékost, ahogy Ini tudja...na az nem megy neki. Legalábbis a mozgásából én eddig ezt vettem ki.
Választás egyébként majd 2016-ban lesz, elvileg Benedito is indul majd Bartomeuék ellen, és voltak olyan hírek, hogy szeretné magához csábítani a Sevilla elismert sportigazgatóját, Monchit.
Mindegy ki, csak ne ezek. Ami jó, hogy addig a pénzt nem tudják hülyeségekre elkölteni. 2 év múlva pedig tiszta lappal indulhat az új elnökség és a jövő nyáron megspórolt pénzt (remélem, hogy lesz ilyen) 2 év múlva fel lehet használni.
Addigra az új igazolásunk, Mathieu kiöregszik. :lol: Szóval lehet előröl kezdeni a védelem felépítését.
Vermalen pályára lépett már barca mezben?
Nem. Még edzésen is alig játszott a többiekkel. Hétvégén pont ezen röhögtünk haverral, hogy eddig akkorát cumizunk a belgával, hogy Suarez is előbb bemutatkozott. Nem tudom hányas oddsa volt ennek nyáron, de meg kellett volna tenni egy szép összeggel. :D

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 27., hétfő 20:09

dzsi91 írta:
lesliejr írta:Ezért gyűlölöm a jelenlegi Barca vezetést. Ezt a Rosell hagyatékot. Balhé, balhé hátán és akkor mindent meg akarnak magyarázni. Védik a játékosokat minden szinten, ki van nyalva a s@ggük és ez a vége, hogy elszállnak.
Ha jól tudom jövőre választás. Remélem eltakarodik az egész banda és egy teljesen új vezetés jön.
Nemhiszem,hogy bárki átvenné a Barcát a transferbannal,szerintem Laporta is ezéert van ennyire csöndben mostanában, megvárja amíg teljesen felégetnek mindent és akkor bármit fog csinálni az már csak pozitívum lenne...Szal szerintem max 2 év múlva cserélüdik a vezetőség.
Az nem az ő sara, addig is előnyt kovácsolhat a hátrányból míg lejár a tiltás.
palesz77 írta:
Géci írta:Közben Iniesta 2-3 hét off. Nélküle lesz érdekes még a barca játéka...
Most szombaton is sokra mentünk vele.. :/ Sajna nincs nagy formában az öreg, 2-3 jó meccse volt max idén, úgyhogy ha lehet ilyet mondani, nem akkora érvágás az elvesztése. Kivéve, ha SR lesz a helyettesítője..
Eddig rendre láttam Sergi Roberto-t, még az U21-es spanyol meccseket is néztem (no nem miatta), átlagos, tölteléknek elférő, de közel sem Barca szintű játékos. Valószínűleg amíg nem igazolhattok megtartja a vezetőség, de utána irány a Celta Vigo....
Rafinha-ban lehet spiritusz, kérdés, hogy mikor tud majd játékba lendülni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 27., hétfő 20:08

Vermalen pályára lépett már barca mezben?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. október 27., hétfő 20:06

ziro4vr írta:Mi van a Rafinha gyerekkel? Be volt harangozva ő is, aztán az első pár meccs óta eltűnt mint szamár a ködben. Az a Roberto gyerek nem tűnik túl acélosnak :lol:
Azóta sérült gyakorlatilag, talán két-három hete írták, hogy visszatérhet, aztán megint jött egy sérülés. Ő sem szerencsés ezekkel, úgy tűnik... De szerintem most Iniesta kiesésével kap majd lehetőséget rendesen. :agree:

Választás egyébként majd 2016-ban lesz, elvileg Benedito is indul majd Bartomeuék ellen, és voltak olyan hírek, hogy szeretné magához csábítani a Sevilla elismert sportigazgatóját, Monchit.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 27., hétfő 20:02

palesz77 írta:
Géci írta:Közben Iniesta 2-3 hét off. Nélküle lesz érdekes még a barca játéka...
Most szombaton is sokra mentünk vele.. :/ Sajna nincs nagy formában az öreg, 2-3 jó meccse volt max idén, úgyhogy ha lehet ilyet mondani, nem akkora érvágás az elvesztése. Kivéve, ha SR lesz a helyettesítője..
Mi van a Rafinha gyerekkel? Be volt harangozva ő is, aztán az első pár meccs óta eltűnt mint szamár a ködben. Az a Roberto gyerek nem tűnik túl acélosnak :lol:
Nem illik.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 27., hétfő 19:59

Hát ha választás lesz akkor cserélődni fog. Kizárt, hogy ezeket még1x megszavazzák. 2015 v 216-ban lesz nem tudom.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 27., hétfő 19:45

lesliejr írta:Ezért gyűlölöm a jelenlegi Barca vezetést. Ezt a Rosell hagyatékot. Balhé, balhé hátán és akkor mindent meg akarnak magyarázni. Védik a játékosokat minden szinten, ki van nyalva a s@ggük és ez a vége, hogy elszállnak.
Ha jól tudom jövőre választás. Remélem eltakarodik az egész banda és egy teljesen új vezetés jön.
Nemhiszem,hogy bárki átvenné a Barcát a transferbannal,szerintem Laporta is ezéert van ennyire csöndben mostanában, megvárja amíg teljesen felégetnek mindent és akkor bármit fog csinálni az már csak pozitívum lenne...Szal szerintem max 2 év múlva cserélüdik a vezetőség.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 27., hétfő 19:42

Most a Madridos kollégákkal kell egyetértenem Messi ügyben. Ritka az ilyen. :D
Marhaság ez a sérülés, hogy beinjekciózva játszott és ezért volt olyan amilyen. tegyük fel, hogy igaz. Már a meccs előtt tudtunk volna róla. Mai időkben, mikor fingik egyek vmelyik edzésen, arról tudunk 5 perc múlva. Van egy haverom, fanatikus, spanyol oldalakon még az edzésekről készült videókat is megnézi és azt mondta, semmiféle bokaficamot nem látott és nem is beszéltek, írtak róla. Ha ez megtörténik, tuti bevágják az összefoglaló videóba.
Azt már nem is mondom, hogy Ronaldo hányszor játszhat sérülten vagy begyógyszerezve. Mostanság se épp tökéletes a térde és mégis ontja a gólokat, pedig az ő játékához még jobban kell a tökéletes fizikum. De levágja a sprinteket.
Szóval az esetleges szuri se mentség, attól még tudok pontosan és jól játszani, de ha mégis akkora volt a baj, hogy nem tud futni, akkor meg minek tette be Lucho a kezdőbe.

Ezért gyűlölöm a jelenlegi Barca vezetést. Ezt a Rosell hagyatékot. Balhé, balhé hátán és akkor mindent meg akarnak magyarázni(világos, hogy ők súgnak a sajtónak a háttérből). Védik a játékosokat minden szinten, ki van nyalva a s@ggük és ez a vége, hogy elszállnak.
Ha jól tudom jövőre választás. Remélem eltakarodik az egész banda és egy teljesen új vezetés jön.
...égetnek minket a világ előtt...A szurkolók isszák meg a levét mindennek, ők hallgatnak miattuk mindenhonnan, pedig állítólag mi vagyunk a legfontosabbak.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 27., hétfő 18:17

Géci írta:Közben Iniesta 2-3 hét off. Nélküle lesz érdekes még a barca játéka...
Szombaton otthon játszanak Celtával, utána mennek Ajaxhoz. További programjukat nem tudom, de max egy Sevilla/Atletico/Valencia okozhat gondot nekik szerintem.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 27., hétfő 18:15

Géci írta:Közben Iniesta 2-3 hét off. Nélküle lesz érdekes még a barca játéka...
Most szombaton is sokra mentünk vele.. :/ Sajna nincs nagy formában az öreg, 2-3 jó meccse volt max idén, úgyhogy ha lehet ilyet mondani, nem akkora érvágás az elvesztése. Kivéve, ha SR lesz a helyettesítője..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 27., hétfő 18:12

Közben Iniesta 2-3 hét off. Nélküle lesz érdekes még a barca játéka...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 27., hétfő 16:12

Sastre írta:Vicces, hogy szinte istenként kezelik Messit, ő tökéletes, nem hibázhat.
Ez nekünk csak jó, nyilvánvaló problémákat nem látnak, sem a szurkolók sem a vezetők, sem az edző sem a csapat... 3 éve abban a hitben élnek,hogy ha 100%on pörögnek meg mindenki hozza amit tud akkor ők a legjobbak, pedig már 2011óta nem így van ez..Amíg ők álmodoznak addig meg mindenki elszáguldott mellettük, odaát egy barcás kifejtette meglepően jól ezt az egészet, a többiek szerint vakon van... Messi óriási probléma jelenleg,de már tavaly is az volt, nem képes már azt a szintet hozni, valószínüleg nem is lesz képes már soha de ők minden nagy meccsnek úgy indulnak neki,hogy van egy Messi-ük aki majd dönthet...Mikor döntött utóljára fontos meccset?

2012-a Chelsea ellen büntetőt rontott és gyengén játszott
-a Classico ami a bajnoki címről döntött CR Calma jelenetéről szólt (meg khediráról)
2013-A Milan ellen jó volt
-A Classico-kon nem sok vizet zavart(az őszin vert 2 gólt mondjuk az döntetlenre elég volt),akkoriban Mourinho már fejből verte őket
-a Bayern ellen dupla 0 volt
2014-Az Atletico ellen vagy 5 meccsen át semmit nem mutatott
-ellenünk egy érdekes meccsen lőtt 3at de abból 2 tizi volt, de ezt írjuk fel egy jó meccsnek.
-Aztán a kupadöntőn megint 0
-A bajnoki döntőn az Atleti ellen már futni sem nagyon akart
-A vb-n a csoportkörben parádézott a kicsik ellen aztán a komolyabb szakaszban 0 gól, oké volt egy gólpassza 4 meccsen, a többi azért felejthető...
-most az őszi Classico-n pedig megint egy hatalmas dupla 0.

2012 óta 3 meccs volt ami fontosnak nevezhető és Messi hozta a tőle elvártat, ez egy 2012 őszi Classico ami 2-2 lett, egy 2013 tavaszi Milan elleni meccs ahol továbbjuttatta a Barcát és a 2014 tavaszi Classico ami jónak mondhatü (bár a körülmények érdekesek voltak)...Ez 3 db meccs az elmúlt 3 évben, nem sok a valahavolt legjobbtól, közben meg minden levante-nak lőtt góljánál ment a vakítás ,hogy best ever, aztán jött valami nagyhal és mindig írhattuk mi és sokan ,hogy hol volt Messi...

De a következő rangadónak is őgy fognak neki menni ,hogy van egy szuper Messiük aki majd dönt...Ami pozitívum,hogy Messi visszaesése nem olyan látványos mint Dinho-é sőt az egész Barca vissza esése egy lassú folyamat lépésről lépésre és így nagyon nehéz ott takarítani...Messi 27, Cr 29 de valamiért biztos vagyok benne,hogy Cé marad a végére az az ember addig nem fog leállni amíg Messi lenem lép európából, ezért szoktam jókat nevetni amikor a 2 év korkülönbségről beszélnek Cé még jó sokáig szomorítja majd az ellenfeleket,ha nem jön közbe valami komoly sérülés, Messinek volt 3-4 kiemelkedő éve de azóta is abból él meg, Cé meg már 2008 óta a saját korlátait döngeti.

Mindenesetre amíg a Barcások magukat még mindig Messi kihagyott helyzetével vígasztalják addig nincs mitől félni.Aki nem látta annak a meccsnek az első 10 percben a végkimenetelét annak másik sportág való.Valahogy Neymar gólja után egyáltalán nem voltam ideges, tudtam,hogy be lesznek darálva, persze Messi helyzeténél kicsit megfagyott bennem is a vér...De 0-2nél is miért dőlt volna el a meccs? Ezek a srácok visszahoztak egy bl döntőt a sírból,a tavaszi Classico-n is fordítottak és most is, én nem lennék biztos benne,hogy 0-2ről nem jöttünk volna fel legalább x-re de a 3-2 sem kizárt.

Kicsit sok mostanában Barcáéknál a "HA" meg "VOLNA", és még mindig nem látja a többség csak támadják akár egymást is ha valaki rávilágít ezekre a problémákra.Alves-Pique-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi...Valaki tényleg elhiszi ,hogy ők képesek újra csúcsra járatni a Barcát? Neymar és Suarez, ők igen de így nem,túl sok a lagymatag jóllakott pöcs abban a csapatban pedig ez a két ember egy stabil háttérrel megteremtheti a különbséget, de a háttér nem stabil sőt...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 27., hétfő 15:42

Realista24 írta: Összesen 31 millió bejegyzés született a fb-on A Fbosok szerint CR volt a meccs legjobbja
Akkor ok csak neztek, de nem lattak a meccset. :-/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 15:32

Na, egy kis közösségi statisztika. Úgyis ritkán van ilyen.

Összesen 31 millió bejegyzés született a fb-on a meccsel kapcsolatban, 14 millió ember aktívkodott. A Fbosok szerint CR volt a meccs legjobbja, a legtöbb post pedig Neymarral kapcsolatban született.

A legintenzívebb időszak a Karim gólja utáni időszak volt, őt Neymar gólja követi a sorban.

A twitteren összesen 3,13 millió tweet született.
Karim gólja után átlagosan 91.667 tweet született egy perc alatt, Cé gólja után 83.347, Pepe fejese után 70.403.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég