Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 10., csütörtök 14:08

hehe írta: 50-55 körül, teljesen reális, tekintve, hogy kb egy kézen meg lehet számolni, hogy hány olyan játékos van, aki hasonlóan ér a labdába és ennyire kreatív.
ha a marketingértéket beleveszem, többet ér, mint pl bale.
És miért ér Bale majdnem kétszer annyit, mint Suárez? :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 10., csütörtök 13:15

matador írta:
özil ée monnnyuk 25 milliót, bale maximum 60-at, suarez meg vhol a 35 milla köré lehet belőni.
reálisan.
nem kötekedésből, kíváncsiságból: nálad neymar reálisan mennyi? (nálam mondjuk 50 lenne, azzal együtt, hogy jobban idehoztam volna és még mindig így van, mint Balet)
50-55 körül, teljesen reális, tekintve, hogy kb egy kézen meg lehet számolni, hogy hány olyan játékos van, aki hasonlóan ér a labdába és ennyire kreatív.
ha a marketingértéket beleveszem, többet ér, mint pl bale.
Kép
Kép
Kép

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 10., csütörtök 12:56

özil ée monnnyuk 25 milliót, bale maximum 60-at, suarez meg vhol a 35 milla köré lehet belőni.
reálisan.
nem kötekedésből, kíváncsiságból: nálad neymar reálisan mennyi? (nálam mondjuk 50 lenne, azzal együtt, hogy jobban idehoztam volna és még mindig így van, mint Balet)
Sportfilozófia: Roger Federer

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 10., csütörtök 12:54

Anthony írta:
numberone1 írta:Meg minket mondanak jatekos temetonek. Az egesz KHOD negyest aron felul fogjuk eladni.
Miért, az egész KHOD világbajnoki döntős. Minőség a köbön!
én itt erőteljesen elkezdtem röhögni egy jó 1 percig, aztán meg sírva fakadtam, mikor felfogtam min is röhögök :lol:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 10., csütörtök 12:32

palesz77 írta:Ezt meg már kérdezni akartam. Ti Bale szezonjával mennyire vagytok elégedettek? Megért ennyi pénzt
A kérdésedet két részre bontanám.. első körben az anyagi dolgokra térnék ki... hogy megért-e ennyi pénzt de egy év után szerintem lehetetlen megmondani. Ha 4-5 évet lehúz majd itt nálunk akkor érdemes lesz érdemben beszélgetni az áráról de addig még annyi minden történhet... Főleg akkor lenne jó ha a klub valami pénzügyi adatot is közölne... elsősorban arra gondolok hogy éves szinten mennyi mezt tudnak eladni vagy mennyi plusz pénzügyi szerződést sikerült megkötni illetve mivel a játékos reklámjogának az 50% a klubot illeti ezért valamit innen is közölhetnének. Viszont a fizuja és a magas vételára miatt szerintem elég nehéz lesz ezt kigazdálkodni de nem lehetetlen. /Ha jól emlékszem volt egy cikk hogy annyi Ronaldo mezt sikerült eladni hogy a vételára visszajött neki de aztán lehet hogy rosszul emlékszem/ Ha lenne egy kiemelkedően jó éve akkor nagyot nőne a marketing értéke is és ezáltal a klubnak is nagyobb profitot hozna. Valamint érdemes még kitérni szerintem arra is hogy ezek a játékosok hány kupát tudnak megnyerni... vagy a BL-ben meddig tudnak elmenni mert ezek is mind plusz pénz a klubnak.
A második körben a pályán mutatott teljesítménye. Ha egy 10-es skálán kellene értékelnem akkor 5,5-re értékelném. Viszont amit nála kiemelnék az az hogy statisztikailag/gól és gólpassz tekintetben/ egész jó évet hozott. Sikerült a jobb oldalra is valami ki színt vinni -persze köszönhetően Carvajalnak is- . Amit viszont kicsit sajnálok az az hogy nagyon sokszor eltűnik. Vannak azért itt olyanok akik jobban értenek a focihoz mint én de én ezt annak betudom hogy a bal oldalunk sokkal jobban van erőltetve mint a jobb. /CR miatt is/ Ettől függetlenül nem volt egy kiemelkedő éve ez a mostani de azért megmutatta néha hogy miért is igazoltuk le... Amennyiben érkezik Kroos nagyon kíváncsi leszek a CR-Bale párosra mert akkor télleg a középpályáról megkapják a támogatást.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. július 10., csütörtök 12:12

Géci írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy LE kiteszi e Messit szélsőnek, Suarezt pedig középre. A másik pedig, hogy ha nem akkor Suarez milyen lesz szélen. Mennyire fog ott is úgy villogni mint a Poolban. :hmmm:
Sztem biztos hogy nem fogja kirakni szélre. Az lenne a legjobb megoldás szerintem ha átállnának arra, hogy 2 csatár elől: Messi-Sua mögöttük meg egy összevissza kötetlenül mozgó neymar. DE remélem nem ismerik fel a szituációt :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 10., csütörtök 12:00

Annak pedig nagyon örülök, hogy Suarez végül minden bizonnyal a katalánoknál köt ki. CR-Bale mellett nem férne meg még egy gólzsák, mint ahogy Messi-Neymar mellett sem fog. Meglepne ha igen.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 10., csütörtök 11:57

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy LE kiteszi e Messit szélsőnek, Suarezt pedig középre. A másik pedig, hogy ha nem akkor Suarez milyen lesz szélen. Mennyire fog ott is úgy villogni mint a Poolban. :hmmm:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 10., csütörtök 11:49

L.Miki írta:
tucsoki írta:Bale szezonjával - a körülményekhez képest - maximálisan elégedett vagyok. Természetesen a következő szezonban még többet várok tőle.
Többet is fog szerintem mutatni, hiszen már egy éve együtt van a csapattal, tudja, hogy mi a téma és most már a felkészülési szezonban is részt fog venni. Ettől függetlenül bár nem volt túl jó szezonja, de a nagyon fontos meccseken oda keveredett a kapu elé és gólt szerzett még ha nagyon szar is volt a meccsen... ezért már megélte, de ettől több kell jövőre, mármint a játékot tekintve.
Részletesebben igen, így van. Győztes alkat hatalmas alázattal, én nagyon pozitív vagyok vele kapcsolatban.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 10., csütörtök 11:47

Ott inkább az lesz a baj, hogy mind a három támadó szeret villogni. Neymáron is látszik, hogy ég és föld a vállogatotban meg a barcában. Nem cselez annyit, nem válal annyit. Suarezben nagy az étvágy gólszerzés terén, így nem tudom, hogy Messi mennyire fogja értékelni, ha nem teszi le a labdát. Deloufeu (?) is elég önző kiscsikó. Az biztos, hogy nem lesz rossz, de szerintem korántsem lesz olyan hármas mint a BBC. Nálunk azért elég szerények a srácok, egyedűl CR az aki erősebb habitus. Itt vagy az lesz, hogy 1-2 év és megy Messi akinek az árából simán vesznek egy Reust, és felszabadultabban fognak játszani, vagy marad Messi, és szépen kihullik majd mellőle mindíg valaki, mert nem tudnak kiteljesedni.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. július 10., csütörtök 11:42

tucsoki írta:Bale szezonjával - a körülményekhez képest - maximálisan elégedett vagyok. Természetesen a következő szezonban még többet várok tőle.
Többet is fog szerintem mutatni, hiszen már egy éve együtt van a csapattal, tudja, hogy mi a téma és most már a felkészülési szezonban is részt fog venni. Ettől függetlenül bár nem volt túl jó szezonja, de a nagyon fontos meccseken oda keveredett a kapu elé és gólt szerzett még ha nagyon szar is volt a meccsen... ezért már megélte, de ettől több kell jövőre, mármint a játékot tekintve.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 10., csütörtök 11:41

Neymart azért írtam, mert én úgy látom gyakran hozza példának meg nr.1 támadónak, de írhattam volna Patot is, mert Őt is magasabban kezeli, mint amennyit valójában tud!
neymart te csak akkor láttad tőlem nr1 támadónak, amikor trollnapok voltak a fórumon és már oda is adtam neki az aranylabdát.

pato meg minden atomjában jobb képességű és jobb játékos suareznél, csak a milannál felpakoltak rá csomó izmot, ami rengeteg mikroszakadásos sérüléshez vezetett, illetve a fejét megfertőzte az olasz média és a kurvák hada.
suarez hogy lenne a nők bálványa? "figyelj cica, leharapom a tangádat, aztán jól megcsinállak, mintha ziccert lőnék?" vagy mi?
ráadásul az angol nők olyan okádékszutykok, persze hogy nem csavarja el semmi a fejét a fociról északon.
persze, pato nem profi, de pont nem ő volt az, akit 17 évesen túlságosan túlszopkodtak, mert na ő aztán olyan aranylabda kaliber volt képességek és tehetség terén, mint annak a rendje.

de legyen suarez topcsatár.
özil ée monnnyuk 25 milliót, bale maximum 60-at, suarez meg vhol a 35 milla köré lehet belőni.
reálisan.
persze elszabadult a pokol a cselszivel meg a szitivel, psg-vel, ez van.
Kép
Kép
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 10., csütörtök 11:37

Bale szezonjával - a körülményekhez képest - maximálisan elégedett vagyok. Természetesen a következő szezonban még többet várok tőle.

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: teszler » 2014. július 10., csütörtök 11:34

Pont azt írta, hogy mai szemmel nézve topcsatár Suárez. :)
Ne keverd össze a mondatait, direkt leírta, hogy a régi fociban lenne középszer, de a mostani években igen is kiemelkedő támadó.

Érteni kell, amit ír. Neymart meg nem értem, hogy most miért kellett belekeverni, amikor k.rvára nincs szó róla.(pedig egyáltalán nem csipázom a brazilt)
ha viszont a mai szemmel nézve valóban topcsatár, márpedig az, akkor mért lenne röhejes ár a 80+ milla euró, főleg a mai árakat tekintve?

hát mi vettünk egy Balet 90-ér,adtunk egy Özil - Higu párost majdnem 100-ér, a Barca vett egy Neymart 57-ér x2 :mrgreen:, elvileg Moratat 22ér sózzuk el..akkor?

szerintem jelenleg Suarez a legkomplettebb, legösszerakottabb csatár most!



Neymart azért írtam, mert én úgy látom gyakran hozza példának meg nr.1 támadónak, de írhattam volna Patot is, mert Őt is magasabban kezeli, mint amennyit valójában tud!

topcsatár mai szemmel, de sikítva-hörögve bőgök, amikor az ilyenfajtákhoz kerül a labda, cavani, müller, suarez, összefolyik a taknyomnyálam is, annyira sírok.
Cavani, Müller...haggyuk :D teljes mértékben adom amit írtál, de Suarezt én akkor se sorolnám Ők közé..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára teszler 2014. július 10., csütörtök 11:39-kor.
Hala Madrid!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 10., csütörtök 11:34

topcsatár mai szemmel, de sikítva-hörögve bőgök, amikor az ilyenfajtákhoz kerül a labda, cavani, müller, suarez, összefolyik a taknyomnyálam is, annyira sírok.
de nekem itt mégis a problémám az árral van.
egy suarez, aki évekig egy ajaxból nem tudott kitörni.
folyamatosan csökken a színvonal, akik 10 éve még kanyarban nem lettek volna, azok ma már istenítve vannak mindenütt.
persze ez az élet rendje, de valamiért mégiscsak egyre és egyre nézhetetlenebb lesz a foci. vajon miért?
Sancheznek ugyanúgy kell a hely,mint Bale-nek, ő is a kontrajátékban tud igazán alkotni.
sanchez piciben is jó, sőt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 10., csütörtök 11:33

azért tűnt el tavaly is, mert nem volt helye futni. thierry henry szindróma.
bármikor kicserélném alexis sanchezre, de ez már csak az én heppem.
Sancheznek ugyanúgy kell a hely,mint Bale-nek, ő is a kontrajátékban tud igazán alkotni.

Bale-től pedig sokat várok eredményességben idén, szerintem CR kicsit halványabb lesz most, Bale-nek valamilyen szinten fel kell nőnie mellé húzóemberként. Tavaly Benzemától vártam sokat, nem annyira jött be, most Bale-től.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 10., csütörtök 11:22

teszler írta:
annyira középszer a fickó, hogy elképesztő, csak mai szemmel nézve a topcsatár.
van ebben igazság, de nézzük más szemmel. szigorúan a mai fociról beszéljünk, nehogy felhozzd pl Ronaldot, mert egyértelmű, hogy mostanába olyan csatár nem nagyon lesz, mint Ő! ez egyértelmű.

ha Suarez középszer, akkor kire mondanád azt, hogy kiemelkedő támadó, csatár? mégis kire?

Cr - Messi párost hagyjuk ki.......

Neymart meg végképp. :lol:
Pont azt írta, hogy mai szemmel nézve topcsatár Suárez. :)
Ne keverd össze a mondatait, direkt leírta, hogy a régi fociban lenne középszer, de a mostani években igen is kiemelkedő támadó.

Érteni kell, amit ír. Neymart meg nem értem, hogy most miért kellett belekeverni, amikor k.rvára nincs szó róla.(pedig egyáltalán nem csipázom a brazilt)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 10., csütörtök 11:21

Nem vagom most mennyi suarez. 73 milkiorol irnak de szt is irjak hogy a barsza aktivalta a kiv arat ami 88 millio. Az erdekel legkevesbe amit a barca fog kommunikalni kifele
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: teszler » 2014. július 10., csütörtök 11:18

annyira középszer a fickó, hogy elképesztő, csak mai szemmel nézve a topcsatár.
van ebben igazság, de nézzük más szemmel. szigorúan a mai fociról beszéljünk, nehogy felhozzd pl Ronaldot, mert egyértelmű, hogy mostanába olyan csatár nem nagyon lesz, mint Ő! ez egyértelmű.

ha Suarez középszer, akkor kire mondanád azt, hogy kiemelkedő támadó, csatár? mégis kire?

Cr - Messi párost hagyjuk ki.......

Neymart meg végképp. :lol:
Hala Madrid!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 10., csütörtök 11:14

Zsombor írta:Goal.com szerint 88 millió a kivásárlási ára az új szerződése alapján.
Na mondjuk akkor nem venném még készpénznek ezt a 88 milliót, április-május környékén még pl azt állították, hogy David Luiz 25-ért hozzánk fog igazolni..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég