Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Sebestyen
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2022. január 16., vasárnap 20:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sebestyen » 2023. március 12., vasárnap 14:38

Professore írta:
rador írta: Gondoltam, hogy előjön a Pep-kártya, hagyjuk már, Messiék tették naggyá. Ha annak a csapatnak az élére kineveztek volna bárkit, ugynaolyan sikeres lett volna.
Figyi annyira sötét vagy hogy az már fájdalmas. Nem is érdemel semmiféle reakciót a retardált dumád, most is csak ezért írok:

Jól vésd az eszedbe: soha a büdös életben nem lesztek egy lapon a Reál Madriddal se a pályán se azon kívül.
Ilyent kijelenteni is az elég erős. Honnan tudod, hogy milyen elnök lesz 20-30 év múlva? Az is lehet hogy valami elmebeteg csődbe viszi a klubbot.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. március 12., vasárnap 14:26

Ne bantsatok a gyereket, egy toloszekest sem loknetek le a lepcson.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. március 12., vasárnap 14:25

Gino ma rendezi a majalist? Minden jo, csak sok a kocsog.

Tiltanam ki az osszeset aki mosdatja a katalan maffiat :lol:

rador
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 12., vasárnap 13:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rador » 2023. március 12., vasárnap 14:23

Faust írta: Akkor mar ertem miert nem lattal Messi elott Barca meccset, mert nem is eltel :mrgreen: ennek a generacionak a sajatja minden szembejovo betut figyelmen kivul hagyni, ami nem illik a velemenybuborekba. Tovabbi szep napot.
Nem is tudom, melyik fórumról szokta kivágdosni a mininapóleon az embereket, ha van saját véleményük :hmmm:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. március 12., vasárnap 14:23

rador írta:
tubatibi írta:

De akkor most konkrétan Xavi-Iniesta-Messi hármas formálta meg a labdarúgást és azóta abból építkezik a Világon az összes sikeres csapat?
Nem, de ők voltak a csúcsán, ez nem kérdés.

De Engem tényleg érdekel. Mi az a kotta?
Ezt ténylegesen használja egy Bayern? A 8-2nél a saját kottátokkal vertek agyon Titeket?
Vagy pl az, hogy zsinórban háromszor nyertünk BL-t, az emiatt a kotta miatt volt?

Vagy, hogy folyamatosan kiszoptok a BL-ben és mostmár az EL-ben, ez amiatt van, mert ezt a kottát elkezdték használni az ellenfelek?

Próbálom megérteni és felfogni, mivel azt írtad, hogy átírtátok a labdarúgást.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8479
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 12., vasárnap 14:22

Rengeteget tévedtek a Real ellen is ugyanúgy, csak mivel mi általában úgyis nyertünk senki nem foglalkozik vele.
Elég csak Benzema góljára gondolni az előző BL döntőben.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8356
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 12., vasárnap 14:21

Akkor mar ertem miert nem lattal Messi elott Barca meccset, mert nem is eltel :mrgreen: ennek a generacionak a sajatja minden szembejovo betut figyelmen kivul hagyni, ami nem illik a velemenybuborekba. Tovabbi szep napot.

Sebestyen
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2022. január 16., vasárnap 20:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sebestyen » 2023. március 12., vasárnap 14:20

KAG írta: Amúgy a BL-be is tuti bele tudtak nyúlni valahogy.
Nem 1-2 olyan eset volt, ahol konkrétan tovább lettek tolva.
A BL-ben ti sem panaszkodhattok kétes ítélet tekintetében.
Meg lehet kérdezni akármelyik más csapat szurkolóit. Külső szemmel mi is azt éreztük ezeken a meccseken mint ti a Liga meccseken. A YouTube-on ezekből a kétes ítéletéből legalább annyi videó van mint a Barcáról. Aztán hogy ez szimplán csak tévedés volt vagy akármi azt nem tudjuk. Nem akarok itt belemenni, mert ti biztos másképp látjátok csak szimplán azt mondom amiket akkor éreztem mikor a meccseket néztem élőben.
Ha a nyomozás során kiderül, hogy érdemben befolyásolták a meccsek végeredményét akkor ki kell zárni őket a legutolsó ligáig. Hátha lesz egy teljes megtisztulás mint pl. a Rangers-nél. Én már vagy 20 éve velük szimpatizálok de ezektől az ügyektől kezd hányigemerem lenni.
Elszomorító, hogy milyen vezetők kerültek az elmúlt 15-20 évben a csapat élére. De erről a mezei szurkoló mit tehet? Itt egyesek még a Barca szurkolókat is mindjárt börtönbe zárnák. A kedvencem az amikor valaki azt írta, hogy az egész fiatalsága tönkre ment, mert kiderült ez az egész ügy.
Nem értem, hogy egyesekből hogy tud ilyen indulatokat kiváltani egy tőlünk több ezer km-re történő ügy.
Sajnos ilyen ügyek voltak és lesznek az élet minden területén. Ma a Barca, holnap akár a Real. Hány ilyen mutyira nem derült eddig fény akármelyik csapat történelmében és hányra nem fog. Ne legyünk naivak, minden nagy csapatnál biztos lehetne kapni valamit a 100 éves történelmük során. Legyen az Bayern, MU, Milan vagy ne adj Isten a Real.

A rosszakat el kell ítélni hogy egy nagy klasszikust idézzek. S ha ez a Barca kell legyen akkor őket. De félek, hogy megússzuk valahogy s akkor megy minden tovább. Ezt nem szeretném. A becsület mindennél fontosabb.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5362
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 12., vasárnap 14:20

[Real Madrid] Comunicado Oficial: Real Madrid have decided they will appear in the proceedings of the Barça - Negreira case!
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 12., vasárnap 14:20

rador írta:
Ezzel a savanyú szőlős dumával 5 bl győzelem után szerinted kit tudsz itt egyáltalán felizgatni? :mrgreen:

Senki nem irigyli tőletek azt a futball úrjaírós korszakot :lol: főleg, hogy már lassan ott tart a dolog, hogy a jövőtöket eladtátok a múltatokra meg végrehajtók fognak rájárni és kirángatják a vitrinből a pep korszak trófeáit :lol:

meg valami trónról is beszélsz amire felakartok ülni... ha a spanyol bajnokságra gondolsz akkor az max egy ilyen műfaszokkal kipárnázott fotel, nem trón :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8479
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 12., vasárnap 14:18

rador írta:
ferni írta: Egy kibaszott FERENCVÁROS előrébb tart jelenleg az Európai Klubfutballban mint a Barca, jó az a kotta na :lol:
Nézz meg egy rangsort és próbáld meg újra.
Megnéztem a BL playoff mezőnyét, Barca sehol :lol: 16 csapat.
Megnèztem az EL playoff mezőnyét, Barca sehol :lol: 16 csapat.

Konferencia Ligàra próbáljatok rá, hàtha az összejönne :lol:


Amúgy ha meg már ez a téma a legjobb Barca az a 2014/2015ös volt, nem is a Pep-féle.

Na az komoly brigád volt és még élvezhető meccseket is játszottak, nem csak a tilitoli hàtrapasszt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. március 12., vasárnap 14:20-kor.

rador
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 12., vasárnap 13:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rador » 2023. március 12., vasárnap 14:18

Faust írta: De ezt par elvakult elmebetegen kivul mindenki alairja. A tobbirol persze kuss van amit irtam. :kalapos:
A vagdalózás részét átugrottam :D

rador
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 12., vasárnap 13:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rador » 2023. március 12., vasárnap 14:17

Professore írta:
rador írta: Gondoltam, hogy előjön a Pep-kártya, hagyjuk már, Messiék tették naggyá. Ha annak a csapatnak az élére kineveztek volna bárkit, ugynaolyan sikeres lett volna.
Figyi annyira sötét vagy hogy az már fájdalmas. Nem is érdemel semmiféle reakciót a retardált dumád, most is csak ezért írok:

Jól vésd az eszedbe: soha a büdös életben nem lesztek egy lapon a Reál Madriddal se a pályán se azon kívül.
Dehát még a saját csapatod nevét sem tudod leírni rendesen :(

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8356
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 12., vasárnap 14:17

De ezt par elvakult elmebetegen kivul mindenki alairja. A tobbirol persze kuss van amit irtam. :kalapos:

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. március 12., vasárnap 14:16

rador írta: Gondoltam, hogy előjön a Pep-kártya, hagyjuk már, Messiék tették naggyá. Ha annak a csapatnak az élére kineveztek volna bárkit, ugynaolyan sikeres lett volna.
Figyi annyira sötét vagy hogy az már fájdalmas. Nem is érdemel semmiféle reakciót a retardált dumád, most is csak ezért írok:

Jól vésd az eszedbe: soha a büdös életben nem lesztek egy lapon a Reál Madriddal se a pályán se azon kívül.

rador
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 12., vasárnap 13:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rador » 2023. március 12., vasárnap 14:14

ferni írta: Egy kibaszott FERENCVÁROS előrébb tart jelenleg az Európai Klubfutballban mint a Barca, jó az a kotta na :lol:
Nézz meg egy rangsort és próbáld meg újra.

rador
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 12., vasárnap 13:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rador » 2023. március 12., vasárnap 14:14

Faust írta: 3-4 olyan ev, amikor valoban a Barca volt a vilag csucsa
Ennyi, köszönöm, végre valaki elismeri / beismeri az egészet.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8479
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 12., vasárnap 14:13

Egy kibaszott FERENCVÁROS előrébb tart jelenleg az Európai Klubfutballban mint a Barca, jó az a kotta na :lol:
De ha rendesek vagyunk a 33. Helyre odafértek a 16 BL meg 16 EL csapat után :kalapos: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. március 12., vasárnap 14:15-kor.

rador
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2023. március 12., vasárnap 13:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rador » 2023. március 12., vasárnap 14:13

tubatibi írta:
rador írta: Gondoltam, hogy előjön a Pep-kártya, hagyjuk már, Messiék tették naggyá. Ha annak a csapatnak az élére kineveztek volna bárkit, ugynaolyan sikeres lett volna.
De akkor most konkrétan Xavi-Iniesta-Messi hármas formálta meg a labdarúgást és azóta abból építkezik a Világon az összes sikeres csapat?
Nem, de ők voltak a csúcsán, ez nem kérdés.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. március 12., vasárnap 14:12

rador írta: Gondoltam, hogy előjön a Pep-kártya, hagyjuk már, Messiék tették naggyá. Ha annak a csapatnak az élére kineveztek volna bárkit, ugynaolyan sikeres lett volna.
De akkor most konkrétan Xavi-Iniesta-Messi hármas formálta meg a labdarúgást és azóta abból építkezik a Világon az összes sikeres csapat?
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 323 regisztrált és 0 vendég