Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 8., vasárnap 20:38

Gary Lineker: "Számomra Messi a futball Isteneinek ajándéka. Soha nem színészkedik, soha nem csal. Ragyogó példa mindenhol a futballisták számára. Úgy vélem, Ronaldo fenomenális tehetség, de egy kicsit magának játszik. Messi mindig megfelelő döntéseket hoz, passzoknál és befejezéseknél is. Ez az ember egy géniusz."
messi soha. nem ütött kézzel gólt amin majdnem a bajnoki címünk ment el. ő nem. nem csal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 8., vasárnap 13:59

ateeemadrid írta:
Az a legfurcsább az egészben,hogy ezer éve sevillaba játszik a fickó,de most lett felkapva hogy mekkora spiller...nem rossz játékos,de se Real Madrid,sem pedig nem barcelona szint...sztm.
ez volt a 3. szezonja ott, azért ez túlzás. habár előtte nem mutatott túl sok kiemelkedőt.
mindenesetre szerintem ügyes kis játékos, de tökmind1, mert cesc (aki egyébként jobb nála) helyét vette át a padon.
a 40 éves xavi oldalpasszaiban gyönyörködhetnek továbbra is a katalán drukkerek az én legnagyobb örömömre.
Én azt gondoltam hogy régebben ott van már,de akkor sorry...

Ne bántsd már Xavit...ő lesz a barca Ryan Giggs-e... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 8., vasárnap 13:55

Az a legfurcsább az egészben,hogy ezer éve sevillaba játszik a fickó,de most lett felkapva hogy mekkora spiller...nem rossz játékos,de se Real Madrid,sem pedig nem barcelona szint...sztm.
ez volt a 3. szezonja ott, azért ez túlzás. habár előtte nem mutatott túl sok kiemelkedőt.
mindenesetre szerintem ügyes kis játékos, de tökmind1, mert cesc (aki egyébként jobb nála) helyét vette át a padon.
a 40 éves xavi oldalpasszaiban gyönyörködhetnek továbbra is a katalán drukkerek az én legnagyobb örömömre.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 8., vasárnap 13:41

rakiticet nem ismerem,csak azt tudom hogy a férfiakat kedveli jobban,mást nem igazán tudok a fasziról....Ja meg hogy kivételes az a rúgótechnika.
Az a legfurcsább az egészben,hogy ezer éve sevillaba játszik a fickó,de most lett felkapva hogy mekkora spiller...nem rossz játékos,de se Real Madrid,sem pedig nem barcelona szint...sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. június 8., vasárnap 7:17

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta: rakiticet nem ismerem,csak azt tudom hogy a férfiakat kedveli jobban,mást nem igazán tudok a fasziról....Ja meg hogy kivételes az a rúgótechnika.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem a barca is csak ennyit tudott róla :shutup:
szerintem Xavi kérésére érkezik.. :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. június 8., vasárnap 4:18

Születésnapi partyn voltam... hihetetlen de találkoztam a thaiföldi RMFC-vel. :mrgreen: Megjelentem szokásosan Real Madrid sállal helyszínen, és a sráccal egész este a Madridról dumáltunk. B-) De nem semmi, mert a Snejder aranylabájától kezdve, Higu elvett BL gólját is mondta. :D Aztán elkőkerült Pep is, hogy csak megfutamodott a barcábólt, de végül így is beleszaladt a Madridba... :Đ Nem semmi.. tényleg mindennel egyezett a véleményünk. :coffee: Volt téma a "saját nevelésekről" is, Ibrával kezdte, hogy mennyire elb***ták a barcában, meg hogy csak a Xavi/Ini/Messi ott a lényeg, vagyis ameddig megy nekik... :shifty:

De komoly volt a srác, mert Ronaldinho-t is mondta, hogy régen megtapsolta a Bernabeu, viszont mostanában Messivel pl. ilyen már elképzelhetetlen...

Nekem viszont most 1 sör és alvás... jó éjt mindenkinek! :agree:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 7., szombat 21:49

R.M.C.F írta: rakiticet nem ismerem,csak azt tudom hogy a férfiakat kedveli jobban,mást nem igazán tudok a fasziról....Ja meg hogy kivételes az a rúgótechnika.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem a barca is csak ennyit tudott róla :shutup:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 7., szombat 21:48

Rakiticet pedig azután jelenthetjük majd be, hogy Cesc távozása is hivatalossá válik. (Még mindig nem tudom elhinni, hogy mekkora barmok vagyunk... Thiago... Fabre...)
Kicsit Joselu-Morata feelingem van. Játékoscsere, a klubnál marad egy 10es durván, darabszám megmarad, win-win. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 7., szombat 21:48

Elvileg Enrique már szűrőként fog rá számítani.
Az is csak nekünk jó,mert akkor meg busqets lesz aki leépül szépen lassan.

Fabregas is túl van spilázva,gyenge szezonja volt,és kevés ez a forma ahhoz hogy sírjon utána bárki is.

rakiticet nem ismerem,csak azt tudom hogy a férfiakat kedveli jobban,mást nem igazán tudok a fasziról....Ja meg hogy kivételes az a rúgótechnika.

A barcások éveken át nyomták a sajátnevelés mesét.....hiába ültettem vissza őket a székre,hogy kispajtik,ez majd nem sokára elmúlik,ez most összejött de nem jellemző stb.......nevettek.......én meg ilyenkor mindig magamban csak arra gondolok,mennyi gyökér.... aki azt hiszi ért bármit is ehhez a játékhoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 7., szombat 21:37

Géci írta:Nézem a felkészülési meccsét az argentínoknak. A csávó olyan a kp-n, mintha egy másik játékos játszana... Így eltoszni játékosokat.
Elvileg Enrique már szűrőként fog rá számítani. Örülök egyébként a hosszabbításának, védőként amatőr hibákat vét ugyan néha, de van, amikor hatalmas tanár, és a hozzáállása is példaértékű. Amúgy az eddigi pletykák simán el tudok képzelni egy olyan forgatókönyvet, hogy hozzuk Marquinhost és Mathieu-t (utóbbit nyilván negyedik számú bekknek), Masch pedig elsősorban védekező középpályást játszik majd, de a védelemben is szerepet kap egyszer-kétszer, ha úgy alakul.

Rakiticet pedig azután jelenthetjük majd be, hogy Cesc távozása is hivatalossá válik. (Még mindig nem tudom elhinni, hogy mekkora barmok vagyunk... Thiago... Fabre...)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 7., szombat 21:26

Géci írta:Nézem a felkészülési meccsét az argentínoknak. A csávó olyan a kp-n, mintha egy másik játékos játszana... Így eltoszni játékosokat.
Sosem lelkesedtem érte, de tény, hogy ott több, mint korrekt a faszi.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 7., szombat 21:22

Nézem a felkészülési meccsét az argentínoknak. A csávó olyan a kp-n, mintha egy másik játékos játszana... Így eltoszni játékosokat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 7., szombat 21:15

Mascherano hosszabbított, nem rossz az nekünk. 100 milliós kivásárlási árat azért megszabtak, nehogy valaki elvigye mondjuk 70ért :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 7., szombat 20:43

Óriási cikk a dc-n.
Összefoglalva:
Új projekt veszi kezdetét. Valdes távozik, Puyol visszavonul, Cesc menekül, Alves fél lábbal máshol van, egyedül Messi az, aki pusztán gazdasági okok miatt nem vált csapatot. Bartomeu amolyan biankó csekket rakott elé, amivel továbbra is viselheti királyi ruháját és irányíthatja a klubot a pályán és azon kívül egyaránt.
:)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 7., szombat 19:49

realistahuni írta:A Rakitic-Fabregas biznisz szerintem jó húzás a barcának, ez a Fabregas nagyon beleszürkült az az igazság, Rakitic jóval motiváltabb lesz szerintem.
Nem vagyok egy Fabregas-fan, de hogy beleszürkült? Mikor a szezon nagy részében csatárt kellett játszania? Hát, hmm...

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. június 7., szombat 19:48

Barcelona sources confirm that they have accepted Chelsea's 33M bid for midfielder Cesc Fabregas (27). [catalunya radio]

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 7., szombat 17:32

realistahuni írta:A Rakitic-Fabregas biznisz szerintem jó húzás a barcának, ez a Fabregas nagyon beleszürkült az az igazság, Rakitic jóval motiváltabb lesz szerintem.
Illetve lehet padoztatni a kulcsmeccseken Xavi javára. Fabregas kapcsán én nem arra kapnám fel a fejem barcásként, hogy milyen játékost vesztettek, hanem hogy hogyan várták, minek akarták és mi lett belőle.

Alves akkor volt igazán jó, mikor Messi még a szélen volt, ketten jól megértették egymást, de hátul instabil volt, illetve a céltalan beívelései nem tudom mire szolgáltak. Örülnék, ha a védekezést csak nyomokban ismerő Cuadrado lenne az utódja. Reus meg nem megy oda remélem, amilyen kis cukifiú, beállna Messi mögé simán, és lebutulna.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 7., szombat 17:08

A Rakitic-Fabregas biznisz szerintem jó húzás a barcának, ez a Fabregas nagyon beleszürkült az az igazság, Rakitic jóval motiváltabb lesz szerintem.
Alvest viszont bármekkora patkány nehéz lesz minőségileg pótolni, sőt kb. lehetetlen.
Reus-ot meg ha megszerzik 35 misiért akkor kifejelem az ablakot, míg mi 38-at adunk ki...nem is folytatom, belegondolni is rossz.
A barca jövője ennek ellenére még mindig Messitől függ, ezt a problémát minél később oldják meg annál többet veszítenek majd rajta.
Love football, hate antifa.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. június 7., szombat 16:59

Modern kori emberkereskedelem, meg se kérdezi a játékost csak szólnak neki, hogy pakolhatsz mész máshova.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 7., szombat 16:46

de éveken arra ''húztátok'' hogy ti nem vesztek hanem neveltek. leszóltatok bennünket. ....akkor most mit örültök? ja hogy egy véletlen sikerkorszak volt?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég