Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 2., szerda 13:35

Zubizarreta: "Pedro mozdíthatatlan, Alexis nem"
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 2., szerda 12:09

Realista24 írta:Ma újabb tárgyalások lesznek a Barca és a Pool között, ezúttal Londonban.
Kíváncsi vagyok végül, hogy mennyiért veszik meg. Nagyon bízom benne, hogy Alexist elboltolják. Így a Pool elől továbbra is erős lesz, ráadásul valószínű továbbra is szemnek kellemes focival. A Barca pedig véleményem szerint nem erősödik annyit, amennyit ráfordítanak.
Suarez egy Real-Barca meccs után fél évre ellesz tiltva még attól is hogy tv-ben nézze a meccseket :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 2., szerda 11:44

tegnap messi megint odarakta magát. 10.700 métert futott. azok közül akik végigjátszották a meccset az argentinok közül mindenki 12.500 felett futott.

KINGMESSI :salute:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 2., szerda 10:51

Inler:
-szevasz kisk*cs*g, szoktál még okádni?
Messi:
-menj arrébb, megint kell...



:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 2., szerda 9:29

But he is goooooood boy

Inler (Swiss Captain) talks to Messi and Messi ignores him & pushes him away!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 2., szerda 8:31

Ma újabb tárgyalások lesznek a Barca és a Pool között, ezúttal Londonban.
Kíváncsi vagyok végül, hogy mennyiért veszik meg. Nagyon bízom benne, hogy Alexist elboltolják. Így a Pool elől továbbra is erős lesz, ráadásul valószínű továbbra is szemnek kellemes focival. A Barca pedig véleményem szerint nem erősödik annyit, amennyit ráfordítanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 1., kedd 21:19

h3x0r írta:Szerintem Puyol inkabb a serulesei miatt tavozott. Epp hogy felepult, mar jott is a kovetkezo serules, a teste mar nem birta tovabb. Xavinal errol szo sincs.
Emlékeim szerint olyasmit nyilatkozott, hogy már nem tudná hozni a kellő szintet - a sérülések miatt is gondolom -, és ezért hagyja abba. Xavi valóban nem sérül le folyamatosan, de őszintén kétlem, hogy egy direktebb, többet robotoló középpályán neki helye lenne.. Akármennyire is fájó a dolog, de én megválnék tőle idén.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 1., kedd 21:12

palesz77 írta:Én megmondom őszintén nem örülnék, ha Xavi maradna. Ő túl nagy ember itt ahhoz, hogy egy Rafinhát például elé soroljanak a rangsorban - meg szerintem ezt ő sem fogadná el -, úgyhogy a jelenléte - sajnos, nem sajnos - csak "gátolná a megújulást" szerintem.. Mindenki jobban járna, ha a váltás mellett döntene, ahogy Puyi is tette - bár ő visszavonult, de a lényeg ugyan az, érezte már, hogy kevés a Barcához a mostani teljesítménye, úgyhogy a távozás mellett döntött a klub érdekében.
Szerintem Puyol inkabb a serulesei miatt tavozott. Epp hogy felepult, mar jott is a kovetkezo serules, a teste mar nem birta tovabb. Xavinal errol szo sincs.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 1., kedd 20:11

Marci77 írta:Kpn olvasom hogy cserenek Sergi Roberto meg Rafinha. Hat szegeny Mascheranot elfelejtitek? :D Vele is kpn szamol Luis Enrique,nem? Meg Song.

Barcasok,ti orulnetek ha marad Xavi a padra?
Akkor letszamra meglennetek:Rakitic,Busquets,Iniesta,Xavi,S.Roberto,Rafinha,Song,Masch :)
Mascherano vkp, az a poszt létszámban megvan, támadó középpályás posztra nincs elég ember.. Song meg 95%, hogy távozni fog a nyáron.

Én megmondom őszintén nem örülnék, ha Xavi maradna. Ő túl nagy ember itt ahhoz, hogy egy Rafinhát például elé soroljanak a rangsorban - meg szerintem ezt ő sem fogadná el -, úgyhogy a jelenléte - sajnos, nem sajnos - csak "gátolná a megújulást" szerintem.. Mindenki jobban járna, ha a váltás mellett döntene, ahogy Puyi is tette - bár ő visszavonult, de a lényeg ugyan az, érezte már, hogy kevés a Barcához a mostani teljesítménye, úgyhogy a távozás mellett döntött a klub érdekében.

Mondjuk ha Sergi Roberto lesz a 4. középpályás, akkor tökmindegy, annál a gyereknél egy pózna a pálya közepén is hasznosabb lenne, arról legalább néha előrefelé pattanna a labda, nem csak oldalra.
Realista24 írta:
Barcelona told Luis Suárez that they would only go ahead with their attempt to sign him if he made a public apology for biting Giorgio Chiellini.
:lol: :lol: :lol:
Azóta bocsánatot is kért már nyilvánosan.. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 1., kedd 20:05

Barcelona told Luis Suárez that they would only go ahead with their attempt to sign him if he made a public apology for biting Giorgio Chiellini.
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. július 1., kedd 19:30

Kpn olvasom hogy cserenek Sergi Roberto meg Rafinha. Hat szegeny Mascheranot elfelejtitek? :D Vele is kpn szamol Luis Enrique,nem? Meg Song.

Barcasok,ti orulnetek ha marad Xavi a padra?
Akkor letszamra meglennetek:Rakitic,Busquets,Iniesta,Xavi,S.Roberto,Rafinha,Song,Masch :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 1., kedd 17:59

Suarez is eleg sokat vedekezik-letamad. Sokkal tobbet mint Falcao, ebbol szempontbol viszont az uruguayi hasznosabb lehet.
Mar ha az altalad emlitett Neymar is vedekezik.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 1., kedd 17:41

Ne legyetek naivak, Messi nem fog engedélyt adni a leigazolására. Elég neki azt is megélni, hogy Neymar nagyobb rivaldafényben van mint ő.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 1., kedd 17:12

volt írta:Egyébként mit szóltok hozzá ,h Barcelona leigazolta -(már ha leigazolták/vagy le fogják/)- Suarezt? Kíváncsi vagyok a Madridista kollégák és az itt lévő Katalán szimpatizánsok véleményére is :)
Na, micsoda jó kérdés. :D

Egyrészről örülnék, mert ez azt jelentené, hogy átállunk megint a középcsatáros játékra - LE-ről azt hallani, hogy ezt akarja játszatni a csapattal -, és lássuk be, Suárez képességek alapján a legszűkebb elit tagja ezen a poszton. Rajta kívül Falcao lenne az a jelenlegi csatárpiacról, akit szó nélkül elfogadnék a képességei alapján - még talán Agüerot is, de vele sok "gondom" van igazából.

DE! A játékstílusa miatt nem vagyok benne biztos, hogy ő egy jó igazolás lenne nekünk. Ott volt a Dinho-Eto'o-Messi csatárhármas példaként. Tökéletesen működött, volt 2 jól cselező játékos a szélen, akik szinte szabadon mozoghattak a pályán és szervezhettek - bár Leo akkoriban még ebbe nem nagyon vett részt -, középen meg ott volt Eto'o, aki nagyon jó játékos volt, de "csak" a góllövés volt a feladata szinte, mást nemigen akart csinálni a csapaton belül. Most lenne a Neymar-Suárez-Messi csatársor, ami nevek alapján hasonlóan erős, mégse hinném, hogy ilyen jól tudna működni. Ennek az az egyik fő oka, hogy Suárez sokkal több szerepet vállal a csapatjátékból, mint anno Samu. És így, hogy egyelőre az is gondot okoz, hogy Neymar elég szabadságot kapjon Leo mellett, nem tudom elképzelni, hogy hogy tudnánk betuszkolni oda előre még egy ilyen játékost, akinek kell a szabadság a jó játékhoz.. Ezért lett volna nekünk jobb választás szerintem Falcao - mint azt már írtam párszor -, mert ő is egy olyan csatár, aki a kapu előtt kíméletlen, de amúgy nem sok vizet zavar mezőnyben.
A védekezés rész szerintem nem lenne olyan vészes, Neymar év elején nagyon szép védőmunkát végzett, és ha az egész csapat újra letámadna, akkor nem feltétlen kéne egy Alexis/Pedro féle gürizést végrehajtó játékos előre, anno 08/09-ben sem volt ilyen ott, mégis jobban ment a letámadás, mert mindenki kellő mértékben kivette a részét belőle. De ehhez az is kéne, hogy Leo beáll a sorba.. Remélhetőleg egy brutális alapozás - LE elvileg ilyet szokott -, és egypár komoly fejmosás után ezzel sem lesz gond - sajnos nem vagyok benne biztos.

De összességében amúgy én örülnék Suáreznek végülis - Fifában is mindig megveszem évek óta :mrgreen: -, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez az üzlet szakmai érveken alapulna, és nem csak egy sztárigazolást akar nyélbe ütni a vezetőség..
Géci írta:
Zubizarreta: "We're talking with Xavi. Every decision will be good, wether he decides to leave or not. We'll let you know when a decision is taken"
:iszunk:
:fpalm: :fpalm: :fpalm:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 1., kedd 16:06

Zubizarreta: "We're talking with Xavi. Every decision will be good, wether he decides to leave or not. We'll let you know when a decision is taken"
:iszunk:

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 1., kedd 14:43

'shutterisland írta:nem hiszem, hogy ez úgy menne, hogy lehozzák a lapok, hogy nektek kell kroos, és akkor gyorsan megnéznek róla egy youtube videót zubiék is, és kitalálják, hogy ide is jó lenne.
Dehogynem. :mrgreen:

Értem én ,h nem így megy ez. De akkor is kicsit zavaró ezeket olvasni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 1., kedd 14:38

Mondjuk engem az is eléggé zavar ,h akiket velünk szóba hoznak, azokra rámegy a Barcelona is.
nem hiszem, hogy ez úgy menne, hogy lehozzák a lapok, hogy nektek kell kroos, és akkor gyorsan megnéznek róla egy youtube videót zubiék is, és kitalálják, hogy ide is jó lenne.
egyébként egyrészt az ilyen pletykák egy része kamu, trófea nélküli szezonunk volt, ki volt jelentve, hogy lesznek mozgások a csapaton belül bőven, természetes, hogy még több emberrel boronálják össze a csapatot.
másrészt pedig az árfelverés is szerepet játszik sok esetben, azt hiszem, ez kölcsönös a két klub között.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 1., kedd 14:31

Géci írta:Volt azért dùrja a kérdéseket :D
Érdekel ,hogy mi van a rivális háza táján. Tudjak felkészülni rá ,h kiket fogunk kitömni. :mrgreen:

Mondjuk engem az is eléggé zavar ,h akiket velünk szóba hoznak, azokra rámegy a Barcelona is. Kroos remélem hozzánk jön.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 1., kedd 14:24

Messiből jó szervező lehetne ahogy egyre idősebb lesz, de macerás. Egyrészt kevesebb gólt lőne, amit a csapat még el is bírhatna, de ő maga már nem biztos. Másrészt a védekezés szempontjából is problémás, esetleg egy 3-5-2 féleségben tudnám ezt elképzelném, de még abba is kevés az ő futómennyisége.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 1., kedd 14:07

Mike írta:szerintem működhet a Neymar-Suarez-Messi hármas, de új felállásban

---------Neymar---------
----Messi----Suarez----

így többé kevésbé mind1ik a helyén lehetne

viszont a 3 középpályának akkor nagyon oda kell figyelni hogy ne rohanjanak át rajtuk
Messit megcserélném Neymarral. Kell valaki a kipattanóra :mrgreen: . Amùgy Messi jobban szervez mint Neymar szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég