Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: untouchable » Tegnap, 23:33

ferni írta: Az a baj a Barcánál, hogy egyáltalán nem gondolkoztak előre.
Évről évre égtek Messivel a BLben, akinek évente kellett újítani a szerződését nagyobbnál nagyobb fizukkal meg bónuszokkal, miközben emiatt a csapatra nem volt már pénz.

Aztán Messi lelépett és összedőlt a kártyavár, kassza üresen, szarban az egész klub stb.

Majd nem azt mondták, hogy akkor most okosan elkezdünk építkezni egy jó korszak után, mint a Real, hanem agyatlanul igazolgattak jó nagy fizukért meg aláírási pénzekért kiöregedő focistákat, hogy 1-2 évig még majd jó lesz még, de utána jön a kérdés mi lesz.... Most tartanak itt.

Felmentem a Barca oldalára, hogy megnézzem kik az értelmes játékosok hosszútávon is a keretben, de odáig nem jutottam el, mert rám jött a röhögőgörcs félúton..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Van egy Made in La Masia plecsni a játékosok képén, akik saját nevelések :lol:

Elég volt mára az internetből.... :lol:
Gyorsan lecsekkoltam a hivatalos Barca honlapot és nem túl igényes. A felnőtt, a B és az U19-es csapatok keretét szerettem volna megnézni, de az U19-ből csak a 2 évvel ezelőtti keret van fent és egyébként is rengeteg hiba van az adatok között (pl. születési dátumok abszurd elírása).

Egy jól kiválasztott edzővel és értelmes vezetőséggel egy nagyon jó csapatot lehetne összerakni hosszútávon. A helyükben az alábbi játékosokkal számolnék a távoli jövőben: Baldé (szerintem elit alapanyag), Araújo (a hibái ellenére), Cubarsi (újabb La Masia hype?), Gavi (rühellem), Pedri (meglátjuk…), Fermín (remek 12. ember lehet), Yamal (több, mint La Masia hype?), Vítor Roque (ha játszana), továbbá Koundé, De Jong és Joao Félix, akik fiatalok és egy jó edző kitudná aknázni a tehetségüket. Kölcsönből vissza Dest (most látom keresztszalag szakadás) és Eric García is jó kiegészítő emberek lehetnének. Aztán ott van Fati… Szerintem szupertehetség és amennyit láttam belőle a sérülése után is életveszélyesen játszott, legalábbis a Barcában, bevallom a kölcsönjátékát nem követtem, de úgy látom nem igazán vált be neki. Noah Darvich lehet még használható, bár még minden labdakezelésnél méterre pattan tőle a labda.

Röviden: lenne itt egy több, mint jó mag, amire nagyon jól lehetne építkezni, ha meg lenne rá a szándék és lenne vízió.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » Tegnap, 23:31

Tjacks írta:
ateeemadrid írta:

Aki szerint nem olyan rossz, őszintén kérdezem, hogy miért nem?

Elbaszott egy csomó pénzt, erre az ELben szenvedtek 2 évet, most nagy nehezen kivertek egy Napolit, és ennyi.

Volt egy bajnoki menetelésük, ezt nem veszem el tőlük, végtelen mákkal, meg még egy utoljára focit mutató Lewaval.

Amúgy se játékuk, se elképzelésük, se eredményük nincs.
Volt egy bajnoki menetelésük, megválaszoltad a kérdést. A végtelen mákra ne hivatkozunk, hagyjuk meg az ilyen komolytalan indoklást a túloldalnak.
Tehát 1 bajnoki menetelés 2 történelmi égést egyensúlyoz?
Ha ez jó edzői teljesítmény szerintetek, ennyi igazolás mellett, akkor ok.

Én személy szerint boldog vagyok, hogy továbbra is egy nulla edzőjük van, ugyanabból a fertőből, amiből pont menekülnie kéne az egész klubnak.

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » Tegnap, 23:08

Araujo is Barca nevelés akit 19 évesen igazoltak le 5 millió euróért
:mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » Tegnap, 22:37

Az a baj a Barcánál, hogy egyáltalán nem gondolkoztak előre.
Évről évre égtek Messivel a BLben, akinek évente kellett újítani a szerződését nagyobbnál nagyobb fizukkal meg bónuszokkal, miközben emiatt a csapatra nem volt már pénz.

Aztán Messi lelépett és összedőlt a kártyavár, kassza üresen, szarban az egész klub stb.

Majd nem azt mondták, hogy akkor most okosan elkezdünk építkezni egy jó korszak után, mint a Real, hanem agyatlanul igazolgattak jó nagy fizukért meg aláírási pénzekért kiöregedő focistákat, hogy 1-2 évig még majd jó lesz még, de utána jön a kérdés mi lesz.... Most tartanak itt.

Felmentem a Barca oldalára, hogy megnézzem kik az értelmes játékosok hosszútávon is a keretben, de odáig nem jutottam el, mert rám jött a röhögőgörcs félúton..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Van egy Made in La Masia plecsni a játékosok képén, akik saját nevelések :lol:

Elég volt mára az internetből.... :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 22:33

ateeemadrid írta:
istimester írta: Nem olyan rossz edző Xavi a Barcának, a tavaszi Hollywoodtól függetlenül.
Aki szerint nem olyan rossz, őszintén kérdezem, hogy miért nem?

Elbaszott egy csomó pénzt, erre az ELben szenvedtek 2 évet, most nagy nehezen kivertek egy Napolit, és ennyi.

Volt egy bajnoki menetelésük, ezt nem veszem el tőlük, végtelen mákkal, meg még egy utoljára focit mutató Lewaval.

Amúgy se játékuk, se elképzelésük, se eredményük nincs.
Volt egy bajnoki menetelésük, megválaszoltad a kérdést. A végtelen mákra ne hivatkozunk, hagyjuk meg az ilyen komolytalan indoklást a túloldalnak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » Tegnap, 22:26

wZoLee7 írta: Nincs alternatíva, a csapat részéről érthető, Xavi szempontjából meg ennél rosszabb nem lehet. Hát ha sikerül valamit alkotni és akkor azért ez az edzői karrier nem annyira szar mint most
Azért egy Real Madrid csatárral lehet rosszabb bőven. :kalapos:

Nemlatom mit tudna ő jövőre amit idén nem, cserébe mostmár a mítosza is romokban mi meg erősödni fogunk, 2-3 rossz meccs és megint a torkán lesz a média meg mindenki. Meg amúgy is Mém lett az emberből már szerintem felesleges erőltetni.

Olyan tenhagos, őt is már tavaly ki kellett volna baszni.

Megvárnám a szezon végét is a nagy bejelentéssel mert lesznek még nehéz meccsei a barszának.Nemhiszem, hogy lehozzák 6 győzelemmel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » Tegnap, 22:09

istimester írta: Nem olyan rossz edző Xavi a Barcának, a tavaszi Hollywoodtól függetlenül.
Aki szerint nem olyan rossz, őszintén kérdezem, hogy miért nem?

Elbaszott egy csomó pénzt, erre az ELben szenvedtek 2 évet, most nagy nehezen kivertek egy Napolit, és ennyi.

Volt egy bajnoki menetelésük, ezt nem veszem el tőlük, végtelen mákkal, meg még egy utoljára focit mutató Lewaval.

Amúgy se játékuk, se elképzelésük, se eredményük nincs.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Tegnap, 22:05

Nincs alternatíva, a csapat részéről érthető, Xavi szempontjából meg ennél rosszabb nem lehet. Hát ha sikerül valamit alkotni és akkor azért ez az edzői karrier nem annyira szar mint most

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » Tegnap, 22:01

Nem olyan rossz edző Xavi a Barcának, a tavaszi Hollywoodtól függetlenül.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Tegnap, 21:59

Nekünk ez csak jo, nem?

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » Tegnap, 21:44

Ilyen nevetseges csapat ilyen nevetseges elnokkel es ilyen nevetseges edzovel nincs meg egy a vilagon.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro. » Tegnap, 21:22

City kiejtve,barca legyozve.
Erre meg xavi is marad.
Csodas 1 het. :sziv: :sziv: :sziv:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » Tegnap, 21:22

Bohóc :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » Tegnap, 21:22

Legyunk jo indulatuak es feltetlezzuk azt, hogy anno tenyleg le akart mondani es nem csak kamu volt.

Mi valtozhatott meg azota ami miatt meggondolta magat? A helyzet annyival lett jobb hogy lett egy Cubarsija es nem szopott ki minden jott-ment csapattol, de ezt leszamitva nem lett sokkal rozsasabb a jovo kep.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » Tegnap, 21:21

Jézusom ez is de szánalmas :lol: simán elhiszem most már hogy ez egy színjáték volt és akartak valami nagyot csinálni. Ez kb arra hasonlít amikor szegény Messi még ingyen is maradt volt szeretett klubjában, de a csúnya szabályok csak azt tették lehetővé, hogy rekordfizuval aláírjon Párizsba :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » Tegnap, 21:18

:lol: :lol: Ezt a pojácát.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » Tegnap, 21:16

Hát ez óriási hír :lol: Nehéz lesz elviselni a patkánykodását, de legalább ezzel garantálva van a további szenvedés, tökéletes :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » Tegnap, 21:10

Tjacks írta:
ateeemadrid írta:

A Citynek biztosan
Ezt most nem értem, a kihagy bünti miatt megye 2 szintre süllyedt ?

50m a mai piacon szerintem teljesen jó pénz érte, ha nem építik le a kondiját akkor jól járhatnak vele.
Nem, jó játékos, csak elbasznak 50 milliót valakire megint, aki már csak levezetni megy oda, és túl van a peakjén. 2 szezonra persze jó lesz.

Közben breaking, hogy marad ez az isten verése a barcanal.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » Tegnap, 20:52

Xavi egyébként egyáltalán nem volt rossz edző a Barcelonában.
Teljesen komolyan írom.
Nem biztos h előrébb lesznek nélküle

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » Tegnap, 20:42

Motta vagy de zerbi szerintem kurva eselyesek lesznek. Plane elöbbi, hogy nyaron le is jar a szerződese. Mindketto hatalmas boost lenne simalabu utan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 190 regisztrált és 0 vendég