Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 27., hétfő 9:13

15.-en meg jatszotok a pool-al, kar, hogy az o kedvuket elvettetek mar az elso meccsen.
pont jol jott volna egy 120 perces futoverseny :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 27., hétfő 8:51

Barca - Valencia marcius 5.
Bilbao - Barca marcius 12.
Barca - Real Madrid marcius 19.

Don't give me hope... :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. február 27., hétfő 8:11

RealAsensio írta: Na, mar csak 7 pont! :kalapos: De adjatok oda elore a bajnoki cimet a barcanak :ike:
Vamonos!!!! :mrgreen: :shifty:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 26., vasárnap 21:36

Jól jöttünk ki ebből de ez még nem lőtáv. Ha visszajövünk 4 pontra onnan elbasszák szerintem. Mentálisan még mindig nem a legjobbak bár sokat fejlődtek ebben idén.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 26., vasárnap 21:22

Faust írta: Elfelejtettem irni, hogy a Bernabeuban. Ez az egyetlen remenysugaram a bajnoksagot illetoen.

Hol lesz egyaltalan az odavago a kupaban? :mrgreen:
Otthon :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 26., vasárnap 21:16

Egyaltalan nem, csak azt a fene nagy magabiztossagot es elhivatottsagot nem varom/latom.

Picsaba de kene egy BL parositas ellenuk. :mrgreen: Na majd ha arab kezen lesznek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 26., vasárnap 21:13

Elmúlt 10 meccsből nyertünk ellenük 6-ot. Nem hiszem, hogy olyan elrugaszkodott gondolat lenne, hogy otthon a Bernabeuban bízok abban, hogy ez ismét sikerülhet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 26., vasárnap 21:12

Elfelejtettem irni, hogy a Bernabeuban. Ez az egyetlen remenysugaram a bajnoksagot illetoen.

Hol lesz egyaltalan az odavago a kupaban? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 26., vasárnap 21:11

Faust írta: Hat hogy fu most menni kell, mint az allat, kozben lotyogunk ellenuk mar nem is tudom szamolni, hany eve, csak parszor eleg volt az is ellenuk. Utoljara kb Mourinho alatt lattam, hogy ugy mentek ki a palyara a sracok hogy most komolyan is veszik.
Zidane alatt idegenben elég baszok voltunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 26., vasárnap 21:08

Hat hogy fu most menni kell, mint az allat, kozben lotyogunk ellenuk mar nem is tudom szamolni, hany eve, csak parszor eleg volt az is ellenuk. Utoljara kb Mourinho alatt lattam, hogy ugy mentek ki a palyara a sracok hogy most komolyan is veszik.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 26., vasárnap 20:57

RealAsensio írta:
illgner írta:

Én viszont nem iróniának szántam, meg az Almeira sem iróniának szánta, hogy kihajtották a belüket a pályán. És a Barca motivációja sem volt az egekben, aminek nyilván az is az oka, hogy elég tetemes az előnyük.
Hat en vegig neztem a meccset, es nem ugy tunt, hogy leszarjak a meccset. Idegbe volt mindenki, Gavi a hajat tepte meg a gyepszonyeget pufolte, annyira kivolt. Akartak ok nyerni, csak nem volt makkfaktor most, az Almeria meg mindent megtett a gyozelemert.
Persze hogy akartak nyerni, minden csapat minden meccsen akar nyerni, de a motiváció másról is szól. Abban szerepet játszik az adott meccs fontossága is, és az Almeira egyértelműen a kiesés ellen harcol, a Barcának meg így is kényelmes előnye van. Ezek olyan apróságok, hogy pl. két tizeddel lassabb a reakciód, mert nem vagy olyan éles. Egy classicon sokkal jobban fognak harapni.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 26., vasárnap 20:55

Anthony írta:
ateeemadrid írta: Mariano Asensio Hazard es Lucas az opciók előre, Almeria szint. A kp fasza, a védelem so-so, de a támadósor egészen gáz mélységben.
Nem számoltam bele sem Marianot sem Hazardot, Asensionak el tud sűlni a lába, nem egyszer pontot ért. Kisebb csapatok ellen, pihentetés okán tudnak segíteni azért.
Mallorca ellen is szétsegítette a csapatot, tegnap is (igaz, az atma nem kiscsapat).. Sztem nincs 18 az a 18, jól írt atee mindent.
Ase sose segít. Max ha elsül a lába, akkor észreveszed, h a pályán van, de ha nem, akkor fel se tűnik.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 26., vasárnap 20:52

illgner írta:
attesz írta: Ne csináld már, irónia volt :lol:
Én viszont nem iróniának szántam, meg az Almeira sem iróniának szánta, hogy kihajtották a belüket a pályán. És a Barca motivációja sem volt az egekben, aminek nyilván az is az oka, hogy elég tetemes az előnyük.
Hat en vegig neztem a meccset, es nem ugy tunt, hogy leszarjak a meccset. Idegbe volt mindenki, Gavi a hajat tepte meg a gyepszonyeget pufolte, annyira kivolt. Akartak ok nyerni, csak nem volt makkfaktor most, az Almeria meg mindent megtett a gyozelemert.
:goat:

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 26., vasárnap 20:50

attesz írta:
illgner írta:

Egyrészt ez is benne van, másrészt az Almeria az életéért küzdött, mert pengeélen táncolnak a kiesőzónában.
Ne csináld már, irónia volt :lol:
Én viszont nem iróniának szántam, meg az Almeira sem iróniának szánta, hogy kihajtották a belüket a pályán. És a Barca motivációja sem volt az egekben, aminek nyilván az is az oka, hogy elég tetemes az előnyük.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 26., vasárnap 20:50

Faust írta:
Pad'em írta: Kupában ha most mi adnánk nekik egy sallert akkor azért lehet végképp kizuhannának a lendületből. Ott menni kell mintha BL döntő lenne és nem a tinglitangli beleszarok.
Hjaj, ezt hanyszor irtuk/olvastuk az elmult 15 evben. :lol:
Mármint mit? Nekem nem kell 5-0-ás győzelem, elég ha csak annyira verjük meg őket mint a bajnokin, már az is segíthet, hogy kizökkenjenek még jobban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. február 26., vasárnap 20:48

ateeemadrid írta: Mariano Asensio Hazard es Lucas az opciók előre, Almeria szint. A kp fasza, a védelem so-so, de a támadósor egészen gáz mélységben.
Nem számoltam bele sem Marianot sem Hazardot, Asensionak el tud sűlni a lába, nem egyszer pontot ért. Kisebb csapatok ellen, pihentetés okán tudnak segíteni azért.

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 26., vasárnap 20:48

illgner írta:
attesz írta: Lehet őket sem motiválta már annyira a liga, sokpontos vezetéssel, ez csak egy Almeria volt, már a kupameccsen járt az eszük.
Egyrészt ez is benne van, másrészt az Almeria az életéért küzdött, mert pengeélen táncolnak a kiesőzónában.
Ne csináld már, irónia volt :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 26., vasárnap 20:47

Pad'em írta: Kupában ha most mi adnánk nekik egy sallert akkor azért lehet végképp kizuhannának a lendületből. Ott menni kell mintha BL döntő lenne és nem a tinglitangli beleszarok.
Hjaj, ezt hanyszor irtuk/olvastuk az elmult 15 evben. :lol:

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 26., vasárnap 20:46

attesz írta: Lehet őket sem motiválta már annyira a liga, sokpontos vezetéssel, ez csak egy Almeria volt, már a kupameccsen járt az eszük.
Egyrészt ez is benne van, másrészt az Almeria az életéért küzdött, mert pengeélen táncolnak a kiesőzónában.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. február 26., vasárnap 20:45

Anthony írta: Nem értem ezt a mantrát, hogy nem elég mély a keretünk. Van 18 használható és viszonylag használt játékosunk és akkor Lunint és ezt a Rodriguez gyereket nem számoltam. Továbbra is Benzema kiesése/gyenge formája esetén vagyunk gondban, másképp meg kell oldani. Mekkora keretet szeretnétek, Chelsea méretűt?
Mariano Asensio Hazard es Lucas az opciók előre, Almeria szint. A kp fasza, a védelem so-so, de a támadósor egészen gáz mélységben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég