Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 21., kedd 12:26

Realista24 írta: Gerard Piqué: “I don't want to take away any credit from Madrid, but just tell how it's won. The 5 CL’s that Barça won are five seasons of being superior to everyone else. Madrid’s last CL is evidence that in none of the games Real Madrid were superior.

Maybe I’ll clarify. They won't remember it for their game, they're going to remember it for other things, for the epic comebacks. But this is enough for them and that is the greatness of Real Madrid, that being good for 5 minutes in semifinal against City makes you win.

That's a good thing. Barça will not win any knockout games because they were better for five minutes.”
De a kedvencem ebben, hogy sunyin odaszámolta a 1991/1992-es címüket, mert nekik csak úgy van 5 :lol: :lol: :lol:

Azóta 8 BL címet nyertünk, egyik se volt pure dominance :mrgreen:

Bezzeg mikor Övrebo megnyerte nekik, vagy Arsenal előnynél kirakták a visszavágón van Persiet, na az pure dominance volt.

A bíróktól :lol:

De magasan a legjobb sor az ez:
Barça will not win any knockout games because they were better for five minutes.
Drága Gerard, utoljára a Barcelona BL kieséses meccset 2020 augusztus nyolcadikán nyert a covidos szezonban a Napoli ellen :lol: Tudod, ami után kaptatok egy nyolcast a Bayerntől 1 meccs alatt :coffee: Azelőtti utolsó győzelmük 2019.05.01, Pool ellen elődöntő 3-0, visszavágón kaptak egy 4est és kiestek :kalapos:

3+ éve nem nyertek meccset ott amiről papol ember, fú de szánalmas :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 21., kedd 11:19

Gerard Piqué: “I don't want to take away any credit from Madrid, but just tell how it's won. The 5 CL’s that Barça won are five seasons of being superior to everyone else. Madrid’s last CL is evidence that in none of the games Real Madrid were superior.

Maybe I’ll clarify. They won't remember it for their game, they're going to remember it for other things, for the epic comebacks. But this is enough for them and that is the greatness of Real Madrid, that being good for 5 minutes in semifinal against City makes you win.

That's a good thing. Barça will not win any knockout games because they were better for five minutes.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. november 21., kedd 2:21

ANDS írta:
fixX írta:
Nekem itt még nick-em nem volt,meg ezen kívül nem is lesz!Mi provokatív neked áruld már el...ha csak nem az hogy nem a Real Madrid van kedvenc csapatként megjelölve a profilomon.
Én tényleg visszaolvastam a hsz- eidet.
Az aktivitásoddal buktatod le magad.
A stílusodat nem tudod megváltoztatni, hiába ügyelsz a helyesírásodra, és teszel bele szándékosan hibákat.
Egy City szurkoló a City- t dicséri, nem a barca- t. Egy City szurkoló tenne nagy ívben a Barca- ra, mi köze hozzá? :mrgreen:
A mondatszerkesztésed, szóhasználatod, a kifejezésmódod, pl. ahogy a személyeskedést is megemlíted, egy az egyben atesz.
Na, meg a Barca topicjában vagy a legaktívabb. :mrgreen:
+ mióta léteznek (főleg Magyarországon) City-szurkolók?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11390
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 20., hétfő 23:22

raul 4 ever írta:
kiserik írta: Ráértek :lol:
Nincs más mit elemezni.
EB-n kinnvagyunk, gavi sérült, a sör hideg. Vasárnapig nincs hova tovább :mrgreen:
Plusz meg en is ma nagyon befuztem az oktatofilmet kispalyan, volt ott minden, vegen mar akkora volt a melleny, hogy bealltam inkabb kapuba henyelni, aztan popsival meg konyekkel csapkodtam ki a loveseket :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. november 20., hétfő 23:16

kiserik írta: Ráértek :lol:
Nincs más mit elemezni.
EB-n kinnvagyunk, gavi sérült, a sör hideg. Vasárnapig nincs hova tovább :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 20., hétfő 22:54

Ráértek :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 20., hétfő 22:17

Szerintem sem gatyesz az. Őt még várjuk vissza.

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 22:16

BlancoMark írta: Hagyjatok meg szegenyt beken ezzel az ateszozassal. :lol:

Atesz joval nagyobb taho, valamint az iraskepe nem a
15 eveseket idezi. Sherlocki kepessegeimet hasznalva ki merem jelenteni, hogy itt egy uj generacios zsenivel van dolgunk. :D
[/quoCity szurkoló vagyok ha tetszik ha nem...ja és üdv:Krisztián

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4922
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. november 20., hétfő 22:08

Hagyjatok meg szegenyt beken ezzel az ateszozassal. :lol:

Atesz joval nagyobb taho, valamint az iraskepe nem a
15 eveseket idezi. Sherlocki kepessegeimet hasznalva ki merem jelenteni, hogy itt egy uj generacios zsenivel van dolgunk. :D

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 21:49

ANDS írta:
fixX írta:
itt mit véltetek trolkodásnak?
Minden hozzászólásod provokatív. Visszaolvastam. Már az is trollkodás, hogy össze sem lehet számolni, ahány nick- el Te ide eddig beregisztráltál. De fiatal vagy, és rengeteg nick van még előtted.

Igen, a moderátor lehülyézhet itt bárkit, sőt, ha alaposan körülnézel, rá fogsz jönni, hogy itt bárki lehülyézhet bárkit. Mi ezzel a probléma?
Nekem itt még nick-em nem volt,meg ezen kívül nem is lesz!Mi provokatív neked áruld már el...ha csak nem az hogy nem a Real Madrid van kedvenc csapatként megjelölve a profilomon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11390
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 20., hétfő 21:39

Realista24 írta: Egyre több Realos posztol Gavinak, a klub is küldött “lapot”.

Fordítva is volt hasonló? Vagy annyi a serultunk, hogy ez túl nagy költség lenne már nekik?
Es miket posztolnak, hogy BRAAAAHHHHHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAAAA TE GECI EGYED TE KURVA :lol: :lol: :lol: :lol:

Vagy a szokasos jobbulast mester dolgok? :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 21:21

Egyre több Realos posztol Gavinak, a klub is küldött “lapot”.

Fordítva is volt hasonló? Vagy annyi a serultunk, hogy ez túl nagy költség lenne már nekik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:58

ferni írta:
fixX írta: Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.
Igen, pont ezért működik ez a fórum még mindig a mai napig ennyire aktívan. Ki van szórva a sok hülye gondolkodás nélkül, nincs hagyva, hogy pár hülye széttrollkodja az egészet és elvegyék a többiek kedvét a fórumozáshoz.

De szólj hol van ennél aktívabb futball szurkolói fórum az országban.
itt mit véltetek trolkodásnak?

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:55

wZoLee7 írta: Lehet jó játékos valaki attól, mert a riválisé, de Gavi nem az. A spanyol válogatott már évek óta úgy küldi a behívót hogy megnézik első körben ki barca játékos, kiket szopkodnak az égig és azokat gyorsan behívják, pont leszarják a szakmai részét a dolgoknak.

Gavi egy spanyol középcsapat szin, semmi több. Láttam már játszani mielőtt bárki megkérdezi, azt a hihetetlen technikát amit írtok nem fedeztem még fel benne. Majd 5 év múlva meglátjuk hol fog tartani, de jól ábrázolja az emberek ítélőképességét, hogy ő golden boy lehetett, év vicce még mindig :lol:
Golden boy-t én sem adtam volna neki...meg vannak tőle jobbak a korosztályából is,de nagyon jó kis játékos szerintem.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 20., hétfő 20:52

fixX írta: Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.
Igen, pont ezért működik ez a fórum még mindig a mai napig ennyire aktívan. Ki van szórva a sok hülye gondolkodás nélkül, nincs hagyva, hogy pár hülye széttrollkodja az egészet és elvegyék a többiek kedvét a fórumozáshoz.

De szólj hol van ennél aktívabb futball szurkolói fórum az országban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 20., hétfő 20:47

Lehet jó játékos valaki attól, mert a riválisé, de Gavi nem az. A spanyol válogatott már évek óta úgy küldi a behívót hogy megnézik első körben ki barca játékos, kiket szopkodnak az égig és azokat gyorsan behívják, pont leszarják a szakmai részét a dolgoknak.

Gavi egy spanyol középcsapat szin, semmi több. Láttam már játszani mielőtt bárki megkérdezi, azt a hihetetlen technikát amit írtok nem fedeztem még fel benne. Majd 5 év múlva meglátjuk hol fog tartani, de jól ábrázolja az emberek ítélőképességét, hogy ő golden boy lehetett, év vicce még mindig :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 20:44

fixX írta: Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.Értem én hogy a nagy riválisotok játékosa és nem lehet jó játékos,de azért legyen már egy határ.
12, helyesírás alapján. Köszi a segítséget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:43

Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.Értem én hogy a nagy riválisotok játékosa és nem lehet jó játékos,de azért legyen már egy határ.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 20:31

Berti írta:
fixX írta: Tipikus az a játékos aki ha velem van akkor istenkirály ha ellenem akkor maga az ördög.Nem véletlen 30 vagy hányszoros válogatott ennyi idősen.Láttam jó pár meccsét,nagyon labdabiztos teknikás gyerek.Aki a Real-nak 17 évesen gólt lő jó játékkal az nem sza@ral gurigázik szerintem.
Ha velem lenne is ütném a fejét.
A spanyol válogatottba való behívás pedig már évek óta vicc, el mundo hypra bárkit 4 bajnoki után behívnak, de egy reneszánszát élő Isco, akire a karszalag is nyugodtan mehetne, nem kap behívót.
A Realnak sok balfasz rúgott már gólt, ez sem jelent semmit.
Jó de szerinte nincs úgy a City ellen se.

Ez vagy gatyesz vagy egy 12 éves hülyegyerek, ha idősebb akkor ezen a szinten van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. november 20., hétfő 20:30

fixX írta: Tipikus az a játékos aki ha velem van akkor istenkirály ha ellenem akkor maga az ördög.Nem véletlen 30 vagy hányszoros válogatott ennyi idősen.Láttam jó pár meccsét,nagyon labdabiztos teknikás gyerek.Aki a Real-nak 17 évesen gólt lő jó játékkal az nem sza@ral gurigázik szerintem.
Ha velem lenne is ütném a fejét.
A spanyol válogatottba való behívás pedig már évek óta vicc, el mundo hypra bárkit 4 bajnoki után behívnak, de egy reneszánszát élő Isco, akire a karszalag is nyugodtan mehetne, nem kap behívót.
A Realnak sok balfasz rúgott már gólt, ez sem jelent semmit.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég