Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 7., kedd 1:39

Borjan Krkic, a Barcelona tehetségkutatója és a kölcsönjátékosok futballkoordinátora úgy véli, nem lenne bölcs dolog olyan játékosokat példaként állítani a fiatal futballisták elé, mint Lionel Messi, pusztán azért, mert ők olyan könnyűnek tűntetik fel a sikert.„Sem Messi, sem Cristiano Ronaldo, sem Rafa Nadal nem hétköznapi esetek, nem lehetnek példaképek a fiatalok számára” – véli Borjan. „Ők rendkívüliek. A siker nem ilyen, mert mindig megtörténik velük. A siker sokféle forgatókönyvre alkalmazható.”„Számomra Sergio Canales a sikeres sportoló, mert háromszor törte el a térdét, de bekerült a válogatottba. Joselu 33 évesen érkezett Madridba. Ezek a helyzetek sikeresek” – szögezte le a korábbi futballista.

Nem mond egyébként hülyeséget. Sokan Cr miatt aki elhíresült a munkamoráljáról úgy gondolják, hogy ez bárki számára elérhető aki ennyi melót fektet bele pedig az ember ugyanolyan generációs tehetség aki 20-30 évente születik mint messi. Egyszerűen a messivel való összehasonlításban az argentín lett a tehetséges ő meg a dolgos pedig ha szétnézünk a futball történelemben max 3-4 játékos van aki tehetségesebb volt mint Cr.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. november 5., vasárnap 19:22

Kicsi a pénisze
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 5., vasárnap 19:17

Xavi
"We came out with a post-Clásico hangover"
"This isn’t the way forward"
"The players were still affected by the game against Real Madrid"

Hogy lehet valaki ennyire frusztralt...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. november 5., vasárnap 16:41

én jórészt csak a második félidőt láttam. Az említett eseteket is figyelembe véve semmi olyan érzés nem alakult ki bennem, hogy tolja őket a bíró. A csávó egyértelműen úgy vezette a meccset, hogy elég szabadon hagyta folyni a játékot, egy csomó esetnél továbbot intett. Persze voltak olyanok is, amiket le kellett volna fújjon, de nem volt részrehajló. Szerintem sem ért büntetőt Oyarzabal esése, két védő összezárt, esélye sem volt elérni a labdát, és oldalt belépett a védő elé, hogy összeakadjanak. Inkább akkor szoktam kiakadni, amikor ezeket mezőnyben lefújják. Dühöngtem persze én is a végén, amikor bekotorták a gólt, de sztem nem múlt semmi a játékvezetőn. Ilyen a foci

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. november 5., vasárnap 16:12

Lehet nem leszek népszerű de szerintem ez a szitu nézőpont kérdése. Lehet úgy nézni, hogy Kounde hátulról belerúgott és lehet úgy is nézni, hogy Oyarzabal már nem érte el a labdát és így gyakorlatilag akasztotta Koundet.
Semmilyen akasztás nem volt. Ha akarja valami barcás azt belemagyarázhatja, hogy belépett elé, de igazából meg a lépésével fedezte a labdát, hogy ne tudja Koundé elrúgni és telibe verte hátulról. Teljesen normális, hogy egy támadó a testével fedezi a labdát és itt ennyi történt.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 5., vasárnap 15:39

nézőpont itt minden
barcás vagy vagy realos
persze

cask bíróéknél billen a mérleg, véletlen, meg néha rossz var szobából jön az ítélet.
:lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. november 5., vasárnap 15:12

Huh. Azert egy ilyen esetet levezetni tobb nezopontra eleg meredek. Szerintem ez egy nagyon tukorsima bunteto, csak oyarzabal elbaszta azzal, hogy meg ra is jatszott.

De azert, hogy se ezt, se Araujo esetet nem nezik vissza se...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. november 5., vasárnap 15:05

Süti írta: Ha valakinek belerugnak a lababa hatulrol, az milyen párhuzamos univerzumban nem tizenegyes? Ha ez nem tizenegyes, akkor mi az? Tényleg érdekelne, mert nekem még csak nem is véleményes, vagy talán, hanem ez a teljesen egyértelmű kategória.

Lehet nem leszek népszerű de szerintem ez a szitu nézőpont kérdése. Lehet úgy nézni, hogy Kounde hátulról belerúgott és lehet úgy is nézni, hogy Oyarzabal már nem érte el a labdát és így gyakorlatilag akasztotta Koundet.

A két szituációt megnézve szerintem korrekt döntés született, hogy egyik se tizenegyes, viszont Araujo-nak járt volna a sárga.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 5., vasárnap 15:00

Süti írta: Ha valakinek belerugnak a lababa hatulrol, az milyen párhuzamos univerzumban nem tizenegyes? Ha ez nem tizenegyes, akkor mi az? Tényleg érdekelne, mert nekem még csak nem is véleményes, vagy talán, hanem ez a teljesen egyértelmű kategória.
És ilyenkor 10/10szer ki se hívják a bírót megnèzni az az igazi szánalom, mert az fix befújná.


Nyíltan csalnak, gusztustalan ami a bajnokságban megy.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 5., vasárnap 14:36

kierkegaard írta: Eurobarcan par napja volt poszt arrol, hogy ha a var hibait figyelembe vennek akkor 3 ponttal elorebb lennenek mint a real.

Nem olvastam el a forrast, nem jartam utana.
Ez 15+ éve így van :lol: ha vezetünk is pár ponttal akkor is jön a matek, hogy amúgy ők vezetnének ha nincsen társadalmi madridizmus. Tavaly pl ha csak a helyzeteket nézzük csoport elsők kettek volna a blben :lol:

Fc milettvolnaha
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 5., vasárnap 14:18

kierkegaard írta: Eurobarcan par napja volt poszt arrol, hogy ha a var hibait figyelembe vennek akkor 3 ponttal elorebb lennenek mint a real.

Nem olvastam el a forrast, nem jartam utana.
az érdekes mert kb bárhol futottam bele hasonlóba, ami se nem real se nem barca oldali volt, mindig mindenhol a barca cseszne rá pontügyileg :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. november 5., vasárnap 14:07

Ha valakinek belerugnak a lababa hatulrol, az milyen párhuzamos univerzumban nem tizenegyes? Ha ez nem tizenegyes, akkor mi az? Tényleg érdekelne, mert nekem még csak nem is véleményes, vagy talán, hanem ez a teljesen egyértelmű kategória.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. november 5., vasárnap 13:51

Halfkey írta: Szerintem ez pont egy sárga - de lehet fantasy miatt túl sok angol focit nézek, ott minden meccsen van ilyen.
Sima sárga, semmi több.

És nálam egyik sem 11es, pedig én alapból 11es párti vagyok.(tehát a támadó focit támogatom, kevesebbet engednék a védőknek)

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 5., vasárnap 13:11

Szerintem ez pont egy sárga - de lehet fantasy miatt túl sok angol focit nézek, ott minden meccsen van ilyen.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. november 5., vasárnap 13:10

Eurobarcan par napja volt poszt arrol, hogy ha a var hibait figyelembe vennek akkor 3 ponttal elorebb lennenek mint a real.

Nem olvastam el a forrast, nem jartam utana.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. november 5., vasárnap 13:09

Halfkey írta: Igen sárgát lehetett volna rá adni. De akkor most ezzel nyert a Barca? :)
Pontosítok : ha ezt a két Real legenda csinálta volna akkor narancssárga színű a lap, bírója válogatja.

Az hogy nálad ez maximum egy sárga az megmondom őszintén nagyon meglep.

Válaszolva a kérdésedre: Ha kiszórják Araujot akkor sem biztos hogy nem nyer a Barca, tekintve hogy a kapu elött tele van a gatyesz mindenkinél. De ettől függetlenül meg kellett volna tenni.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 5., vasárnap 13:02

Igen sárgát lehetett volna rá adni. De akkor most ezzel nyert a Barca? :)

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. november 5., vasárnap 12:54

Halfkey írta: Csak az ide berakott linkekből indulok ki, meccsből csak pár percet láttam.

Az alapján nemtudom milyen csalásról beszéltek. Be van téve két tizi, az egyik az egyik oldalra másik a másikra, mindkettőt meg kellett volna adni. És be van téve egy olyan becsúszás ami nem volt piros, egyáltalán nem ugyanaz mint Nacho esete ahol a lábfeje nem a földön volt, hanem emelte úgy szállt bele. Ezek biztosan nem csalások.

Múlt héten ahogy a bíró mezőnyben fújt, na az durva volt.
A tiziket adom.

A becsúszásról: A lényeg a kettős mérce, képzeld oda Ramost vagy Pepét és mondd hogy ők megúszták volna :) a Barcánál nyilván még sárgát sem ér, nah ez a nevetséges.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. november 5., vasárnap 12:43

gutihaz14 írta:
fixX írta:

Egy tizi lett volna ha nem homorít ennyire látványosan.Forditva Félixnél is ugyen ez volt.Ha nem homorít akkorát simán tizi az is.
hogy lehet ennyire elfogultan mondani :lol:

félixnél éppen hogy hozzáért míg a kounde belerúgott a vádlijába

https://streamin.me/v/19c7f6c2
Közel sem lehet egy lapon említeni a két esetet. :)

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5288
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 5., vasárnap 12:35

fixX írta:
Egy tizi lett volna ha nem homorít ennyire látványosan.Forditva Félixnél is ugyen ez volt.Ha nem homorít akkorát simán tizi az is.
hogy lehet ennyire elfogultan mondani :lol:

félixnél éppen hogy hozzáért míg a kounde belerúgott a vádlijába

https://streamin.me/v/19c7f6c2
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég