Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. október 3., kedd 13:12

Ezzel jönnek mindig, hogy mutassunk egy olyan mecset, stb.

Ez nem tudom, jogilag vagy akárhogy miért feltétele egy bizonyított korrupciós kísérlet esetében a büntetésnek.
Képszerűen: kicsit erős, de ha mondjuk felbérelek egy bérgyilkost, az elveszi a pénzt, de a feladatot mégsem akarja vagy nem tudja elvégezni, és én lebukok, hogy megbíztam, akkor nem vagyok büntethető, mert nincs sehol hulla ? Érdekes lenne.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 11:19

Pad'em írta: Azt is mondta, hogy mutassunk csak egy jelenetet ahol Barca javára fújtak el valamit :lol: :lol: :lol:
Es hogy pont a birok miatt buktak egy bajnoksagot, olvastam :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 3., kedd 11:04

Azt is mondta, hogy mutassunk csak egy jelenetet ahol Barca javára fújtak el valamit :lol: :lol: :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 10:57

Sandro Rosell (former Barça president): "Payments to Negreira? It was 4,000 euros for a report that could save us from a penalty or a red card, it doesn't seem crazy to me. I knew who Negreira was, he made the refereeing reports."

Akkor jo :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 8:05

Pep Guardiola: "I hate tiki-taka. Tiki-taka means passing the ball for the sake of it, with no clear intention. And it's pointless!"
"Don't believe what people say. Barça didn't do tiki-taka! It's completely made up! Don't believe a word of it."
"In all team sports, the secret is to overload one side of the pitch so that the opponent must tilt its own defence to cope."
"You overload on one side and draw them in so that they leave the other side weak."
"And when we've done all that, we attack and score from the other side."

:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 3., kedd 0:20

Kevin-Prince Boateng: “Who did I support? Hertha Berlin where I was born and sorry Barcelona fans will hate me now but then Real Madrid.

I couldn’t say that in the press conference. They told me never say that because otherwise we can’t play you (laughs). Literally, because in Las Palmas I said it. In the press conference the first question they brought it up and then I said ‘my favourite club is Barcelona.’”


zseniális :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 2., hétfő 21:11

https://x.com/albifcb7/status/170889771 ... sxT-_X3liw

Jujj :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 2., hétfő 13:39

Realista24 írta:
Pad'em írta: Ugye 200 millkáért adták el ezt a Barca Studiost. Legalábbis ez lett beküldve a ligának, emiatt tudtak regisztrálni játékosokat. Na most az egyik cégnek a vezetője aki papíron ennek az összegnek a felét vagyis 100 milliót állt lenyilatkozta, hogy ő mindössze 10 milliót fizetett ki és ezzel teljesítette a szerződést :lol:

Persze eddig is tudtuk, hogy kamuk ezek az 'economic lever'-ek, de annyira nem is titkolják. Szánalmas és a csalással összetákolt kerettel vitték is a bajnoki címet.

Vidi:
https://twitter.com/AthleticXtra/status ... GJYZw&s=19
Az hagyjan, de a liga szerint minden rendben van. :)
Ja, nyilvánvaló, hogy Tebas is partner az egész simliben különben már lesorolták volna őket rég a negyedosztályba.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2023. október 2., hétfő 13:00

Közben arra is lett pénz hogy FdJ szerződését meghosszabbítsák.
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 2., hétfő 12:58

Pad'em írta: Ugye 200 millkáért adták el ezt a Barca Studiost. Legalábbis ez lett beküldve a ligának, emiatt tudtak regisztrálni játékosokat. Na most az egyik cégnek a vezetője aki papíron ennek az összegnek a felét vagyis 100 milliót állt lenyilatkozta, hogy ő mindössze 10 milliót fizetett ki és ezzel teljesítette a szerződést :lol:

Persze eddig is tudtuk, hogy kamuk ezek az 'economic lever'-ek, de annyira nem is titkolják. Szánalmas és a csalással összetákolt kerettel vitték is a bajnoki címet.

Vidi:
https://twitter.com/AthleticXtra/status ... GJYZw&s=19
Az hagyjan, de a liga szerint minden rendben van. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 1., vasárnap 21:56

Pad'em írta: Ugye 200 millkáért adták el ezt a Barca Studiost. Legalábbis ez lett beküldve a ligának, emiatt tudtak regisztrálni játékosokat. Na most az egyik cégnek a vezetője aki papíron ennek az összegnek a felét vagyis 100 milliót állt lenyilatkozta, hogy ő mindössze 10 milliót fizetett ki és ezzel teljesítette a szerződést :lol:

Persze eddig is tudtuk, hogy kamuk ezek az 'economic lever'-ek, de annyira nem is titkolják. Szánalmas és a csalással összetákolt kerettel vitték is a bajnoki címet.

Vidi:
https://twitter.com/AthleticXtra/status ... GJYZw&s=19
Vizsgálva sem lesz, következmény pedig semmi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 1., vasárnap 21:51

Ugye 200 millkáért adták el ezt a Barca Studiost. Legalábbis ez lett beküldve a ligának, emiatt tudtak regisztrálni játékosokat. Na most az egyik cégnek a vezetője aki papíron ennek az összegnek a felét vagyis 100 milliót állt lenyilatkozta, hogy ő mindössze 10 milliót fizetett ki és ezzel teljesítette a szerződést :lol:

Persze eddig is tudtuk, hogy kamuk ezek az 'economic lever'-ek, de annyira nem is titkolják. Szánalmas és a csalással összetákolt kerettel vitték is a bajnoki címet.

Vidi:
https://twitter.com/AthleticXtra/status ... GJYZw&s=19
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 1., vasárnap 19:16

Nem.
En idiotabb vagyok mint valaha :lol:

Rodrigoban ez a max fizikalisan, igy is kisujjal nyomjak el mindig.
Max be fog rugdosni tobb helyzetet kesobb, de ilyen max 10-15 golos jatekos lehet, es semmikepp se alapember. Mar ha komolyan gondoljuk a futballt, mint real madrid...
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 1., vasárnap 19:11

rodrigo ennél jobb nem lesz
nem vagyok benne biztos.
attol, hogy minding azt mondjak a 21-22 evesekre, hogy azok mar csak az nb1-ben szamitanak tehetsegnek, szerintem meg nem kesz jatekosok.
27-30 koze lehet loni a peak eveket a legtobb jatekosnal, mikor fizikailag meg epp a legjobbak de taktikailag, rutinban mar szedtek fel eleget.
szerintem te is erettebb vagy az elet legtobb teruleten, mint 20 eve.
vagy nem ? :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 1., vasárnap 18:11

leszarom yamalt :lol: , ha nem rugjak agyon, nyilvan eleg jonak tunik

azon röhögtem, hogy láttam kb 1 honapja, meg most a sevilla ellen, és fél fejjel magasabb lett vagy nem tudom :lol:

rodrigo ennél jobb nem lesz. fati még lehet, én látom benne, csak össze kell raknia magát fizikálisan.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 1., vasárnap 17:31

nekem hasonloan tehetsegesnek tunik a ket jatekos, fati valamivel latvanyosabb volt es jobban fel lett kapva, de rodrygo legalabb annyival elorebb jar, amennyivel idosebb.
plusz a serulesek se zabaljak fel annyira.
en is benne vagyok a csereben. :D

hehe, yamalrol irtal mar eye testet ? :shifty:

TakiLaci2023
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2023. március 21., kedd 19:59
Kedvenc játékosaid: Messi
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TakiLaci2023 » 2023. október 1., vasárnap 17:25

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:
Barcelona hope that Ansu Fati plays well at Brighton this season so that he increases his market value. The club plans to sell him permanently once he returns from the loan.

(Source: @sport )
hoznám :mrgreen:
rodrigonál jobb.
Jobbnak indult maximum, de már Ferran Torres-nél se jobb kb.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 1., vasárnap 15:59

Realista24 írta:
TakiLaci2023 írta:
Szerintem meg pont őt kell elengedni. Mióta visszajött a sérülésből semmilyen javulás nem látszik a játékán. A többiekből még bármi lehet, nagyon fiatalok. ( ansu is, de nála nem érzem az előrelépést egyáltalán)
Barcelona hope that Ansu Fati plays well at Brighton this season so that he increases his market value. The club plans to sell him permanently once he returns from the loan.

(Source: @sport )
hoznám :mrgreen:
rodrigonál jobb.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 1., vasárnap 15:57

TakiLaci2023 írta:
'shutterisland írta: de fatit nem irnam meg le vegleg attol fuggetlenul, hogy a serulesek visszavetettek, hatha ez a kolcson jol sul majd el.
Szerintem meg pont őt kell elengedni. Mióta visszajött a sérülésből semmilyen javulás nem látszik a játékán. A többiekből még bármi lehet, nagyon fiatalok. ( ansu is, de nála nem érzem az előrelépést egyáltalán)
Barcelona hope that Ansu Fati plays well at Brighton this season so that he increases his market value. The club plans to sell him permanently once he returns from the loan.

(Source: @sport )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. szeptember 30., szombat 16:37

Pad'em írta: Mennyi finomság volt azért itt az évek alatt. Ennyi év után is felbasz egy-kettő. Mascherano te mocsok :lol:
Mehetnek a másodosztályba…


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég