Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 5., szerda 19:03

ferni írta: Én a kezdetektől követem KSI-t, elképesztő marketing van a Prime miatt, Arsenallal kezdtek, mert az KSI kedvenc csapata és ki tudja hány csapathoz szállnak be, brutál amit letolnak marketingben.

Logan Paul az USAban nyomatja, KSI meg UKben és alig kapni, ahogy megjelent valahol kapkodták el azonnal, verekedtek érte :lol:

Nálunk is 4000 egy darab épp emiatt, alapból max valami 2 dolcsi se :lol:
Ma belefutottam én is itt Bécsben. 8 euróért dobálják. :lol: Gondolom Kobra szint lehet. :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 5., szerda 16:29

Realista24 írta:
Pad'em írta:

Mielőtt beleéli magát a nép ez egy fake Madrid Zone oldalról van főni. 600 követővel a 800ezer helyett és kamuhírekkel :D
Hogy a villam vagja meg. :roll:
Jobbak mint az eredeti MZ, náluk már ahogy nézem Mbappé official :mrgreen: :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. július 5., szerda 14:28

Pad'em írta:
Realista24 írta: Félix Diaz szerint ramentunk Fresnedara.
Mielőtt beleéli magát a nép ez egy fake Madrid Zone oldalról van főni. 600 követővel a 800ezer helyett és kamuhírekkel :D
Én beleéltem :'(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 14:14

Pad'em írta:
Realista24 írta: Félix Diaz szerint ramentunk Fresnedara.
Mielőtt beleéli magát a nép ez egy fake Madrid Zone oldalról van főni. 600 követővel a 800ezer helyett és kamuhírekkel :D
Hogy a villam vagja meg. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. július 5., szerda 14:11

Most nezem, hogy volt az akademiankon illetve, hogy Valladolid jatekos.

Ronaldoval konnyen lehetne egyezkedni, adjak kolibe, mi meg adunk par Castillast.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 5., szerda 13:58

Realista24 írta: Félix Diaz szerint ramentunk Fresnedara.
Mielőtt beleéli magát a nép ez egy fake Madrid Zone oldalról van főni. 600 követővel a 800ezer helyett és kamuhírekkel :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. július 5., szerda 13:53

Realista24 írta: Félix Diaz szerint ramentunk Fresnedara.

A játékos elvileg már a Milannal is megegyezett, illetve a Barcaval is.
Na vegre kezdenek jonni a biztato hirek, hogy a keretet fel akarjuk tolteni es frissiteni egyben. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 13:02

Félix Diaz szerint ramentunk Fresnedara.

A játékos elvileg már a Milannal is megegyezett, illetve a Barcaval is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 5:47

Én kb minden hírt úgy láttam hogy a Barca akarta a törököt, de fordítva ez kb sosem volt igy.
A Real projekt tetszett neki mindig is.

Szóval igazolhatott volna oda is, de sosem volt igazán opció számára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 5., szerda 5:43

Mert nincs hely a keretben. Odri ha elmegy akkor is ott van Carvajal és Vasquez, hárman lennének a posztra.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. július 5., szerda 2:30

untouchable írta:
Jim írta:

túl logikus lenne :hmmm:

10 millióért pedig nem nagy rizikó Fresneda
Odri 32 volt jópár éve... :lol:
10-20 között el kellene hozni Fresneda-t, ha már James és Hakimi esélytelen. Aztán vagy beválik vagy nem, a stílusa alapján (támadó felfogású) illene ide, tudásban kérdéses, de volt már itt utánpótlásban néhány évet és ez nem pénz érte a mai piacon, ezt az árat mindenképpen eléri a jelenlegi formájában.
Odriozola nagy bukás, szerintem nem is nagyon kapunk érte már pénzt. Ha Güleren kívül érkezne Fresneda vagy bárki más, akkor azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy szerződést bontunk vele, hogy legyen hely a keretben.
Fresnedát mostanában nagyon a Barcához írják, de hátha megint megtrollkodjuk őket.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. július 4., kedd 22:36

Jim írta:
Galacticos írta: En nem ertem hogy 10 milliot nekunk miert nem ér meg, miért nem merul fel.
Itt van egy odriozola, lucas vazquez, carvajal 3mas akik hiaba vamnak sokan mennyisegben de minosegben ez nagyon gyér.
túl logikus lenne :hmmm:

10 millióért pedig nem nagy rizikó Fresneda
Odri 32 volt jópár éve... :lol:
10-20 között el kellene hozni Fresneda-t, ha már James és Hakimi esélytelen. Aztán vagy beválik vagy nem, a stílusa alapján (támadó felfogású) illene ide, tudásban kérdéses, de volt már itt utánpótlásban néhány évet és ez nem pénz érte a mai piacon, ezt az árat mindenképpen eléri a jelenlegi formájában.
Odriozola nagy bukás, szerintem nem is nagyon kapunk érte már pénzt. Ha Güleren kívül érkezne Fresneda vagy bárki más, akkor azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy szerződést bontunk vele, hogy legyen hely a keretben.
Hala Madrid y nada más 🤍

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 4., kedd 21:45

Pad'em írta:
realmadrid95 írta: Ha osszejon a Guler, Fresneda, Romeu trio Gundogan melle, akkor nagyon jo atigazolasi szezont fognak zarni.
+ Vitor Roque. Ő januárban csatlakozik. Illetve Inigo Martinez. Azért Gündoganon meg Martinezen kívül a többi még pár évig nem lesz erősítés, Romeu egy gyenge játékos szerintem játszani se nagyon fog, nem is értem minek nekik, egy masiás sincs aki lehozná a vkp posztot? Viszont tény, hogy ahhoz képest, hogy másodosztályban kéne már lenniük elvannak megint a piacon és visznek 5-6 új játékost.

Tebas is annyira ellenük van, hogy csak szabályt módosított, hogy mindezt megtehessék.
Remy írta: Azt írják minket választott. :hmmm:
Meg azt is, hogy a Barcát :lol:

Romeu szerintem a Girona egyik legjobbja volt, nyilvan nem a kezdobe hozzak ot, de tavaly nagyon szuk volt a kp naluk. Kessie nagyon nem passzolt a Barcaba, szerintem tavozni is fog, ahogy Busi is ment, szoval padrol beugrosnak szerintem tokeletes lehet. 😁 Aztan majd kiderul, lehet be sem fogjak cserelni egesz szezonban. Vitor Roquet el is felejtettem hirtelen, o nagyon ugyes jatekos, kar, hogy ott kotott ki, jobb lett volna egy Milan neki.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. július 4., kedd 21:07

Galacticos írta: En nem ertem hogy 10 milliot nekunk miert nem ér meg, miért nem merul fel.
Itt van egy odriozola, lucas vazquez, carvajal 3mas akik hiaba vamnak sokan mennyisegben de minosegben ez nagyon gyér.
túl logikus lenne :hmmm:

10 millióért pedig nem nagy rizikó Fresneda
Odri 32 volt jópár éve... :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 4., kedd 20:57

Pad'em írta:
Remy írta: Azt írják minket választott. :hmmm:
Meg azt is, hogy a Barcát :lol:
A vesztesnek mehet is a 2 het maganzarka :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 20:38

realmadrid95 írta: Ha osszejon a Guler, Fresneda, Romeu trio Gundogan melle, akkor nagyon jo atigazolasi szezont fognak zarni.
+ Vitor Roque. Ő januárban csatlakozik. Illetve Inigo Martinez. Azért Gündoganon meg Martinezen kívül a többi még pár évig nem lesz erősítés, Romeu egy gyenge játékos szerintem játszani se nagyon fog, nem is értem minek nekik, egy masiás sincs aki lehozná a vkp posztot? Viszont tény, hogy ahhoz képest, hogy másodosztályban kéne már lenniük elvannak megint a piacon és visznek 5-6 új játékost.

Tebas is annyira ellenük van, hogy csak szabályt módosított, hogy mindezt megtehessék.
Remy írta: Azt írják minket választott. :hmmm:
Meg azt is, hogy a Barcát :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 4., kedd 20:36

Azt írják minket választott. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 4., kedd 19:25

Ha osszejon a Guler, Fresneda, Romeu trio Gundogan melle, akkor nagyon jo atigazolasi szezont fognak zarni. Nem vilagklasszis egyik sem nyilvan, de ket nagy potenciallal rendelkezo jatekost vesznek es egy olyan jatekost, aki remekul fog beilleszkedni ebbe a Barcaba is, marcsak azert is, mert sajat kolykuk es tudja azt a jatekfelfogast hozni, amit elvarnak tole.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 4., kedd 18:59

Galacticos írta: Lvt feljebb kell tolni es full epizodszereplo, o elfogadja ugyis. Odriozola kuka, carvajal meg maradhat cserenek.
Kezdobe meg kell egy miguel torres vagy egy cicinho.
Jó a szó tesó, mármint hogy az LV jh dolog zsákutca, meg h Bodri kuka.
Ilyen szempontból sajnálom, hogy marad 3. ligás a castilla, Tobias ha egy szinttel feljebb mutatott volna valamit, néha lehet a nagycsapathoz is felkerült volna.

(Előbb amúgy csatár jöjjön, inkább nézem még egy évig Carva/Nacho/LV-t, ha jön vmi nagy név, mert elöl nagyobb a lyuk, mint hátul)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 18:47

Miguel Torres atyavilág, akkor már itt van Nacho ezerszer jobb játékos mint Miguel T valaha :D

Egy Cicinhót viszont keríthetnénk, fejben stabilabb kivitelben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég